>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co sądzicie o czymś takim ??

heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie. A w szczególności krytyków i czarno scenariuszy.
Zapewne tak jak wielu z was przeczytałem mnóstwo tematów z propozycjami systemów bukmacherskich. Szczerze że to każdy jest powiązany ze sobą w jakiś sposób. Ja też kombinowałem i wymyślałem sposoby i taktyki. Niestety zawsze kończyły się &quot; game over &quot; lub w porę uświadamiałem sobie że to nie ma sensu.
Jednak ostatnio natchnęła mnie jedna taka myśl. Mianowicie : wielu bukmacherów internetowych ( gdzie nie ma podatku oczywiście ) proponuje nam coś takiego jak powyżej 0,5 gola w meczu. Co oznacza jednoznacznie że po prostu padnie gol w meczu piłki nożnej. Sprawdziłem sobie kursy jakie są na te zdarzenia. Oto przykładowe z firmy Tobet :
Godoy Cruz - Unión Santa Fe +0,5 ( 1,04 )
Argentinos Juniors - CA Tigre +0,5 ( 1,06 )
Boca Juniors - Estudiantes La Plata +0,5 ( 1,04 )
.............
Codziennie jak zerkałem na kursy to oscylują one od 1,01 do 1,07. A raz widziałem nawet 1,1. Średnia mimo wszystko wychodzi 1,05.
Grając przykładowo kupon składający się z 7 zdarzeń da nam kurs ogólny 1,4. Można oczywiście powiedzieć że lepiej znaleźć jedno spotkanie o kursie 1,4 i przyłożyć. Ale zastanówcie się tak szczerze ile razy już pogrążyły was tak zwane pewniaki.
Wracając do tematu:
Inwestujemy sobie w bukmachera online. Wpłacamy pewną kwotę. Ja mam zamiar 100zł. I gram na 7 zdarzeń. Jeżeli wejdzie kupon wygrana wyniesie 40zł czyli kapitał równy będzie 140zł. W kolejnym dniu gramy tak tylko już za 140zł. ( jeżeli nie znajdziemy 7 meczy, zawsze można obyć się chciwością i zagrać 6 lub 5 ). Stawiając znowu 140zł na łączne ako 1,40 wygramy 196zł. Czyli 96zł do przodu.
Myk teraz polega na tym że w zależności od naszego toku rozumowania i dalszego rozwoju możemy zmniejszyć ryzyko. Czyli możemy teraz obniżyć ilość meczy. Tzn wybierzmy tylko 5 spotkań o średnim kursie 1,05. Ako 1,27. Stawiamy aktualny kapitał 196zł. Jeżeli kupon powiedzie się nasz kapitał urośnie do 250zł.
3 kupony ---&gt; 3 dni grania ----&gt; 150zł na plusie.
Wydaje się kolorowo. Ale czy tak na prawdę jest ? Według mnie może być kolorowo. Ile tak naprawdę meczy kończy się wynikiem 0-0. Ktoś powie zdarzają się często. Ale czy jest tak naprawdę ?? Sprawdzając wyniki z kilku ostatnich weekendów stwierdzam że pada znikoma ilość takich wyników.
Ktoś zapyta a co jeśli w pierwszym etapie będziemy mieli pecha i trafimy 0-0. ? Odpowiedź jest prosta, nie załamujemy rąk, kombinujemy kolejną stówkę i zaczynamy od początku.
Ja mam zamiar właśnie od najbliższego weekendu tj. soboty spróbować tak zagrać. Jest to może monotonna gra i trochę bez większych emocji, ale nie zapominajmy że grając u bukmachera gramy nie tylko dla zabawy i leciutkiej adrenaliny ale i dla wygrania kasy.
Trzeba po prostu zachować cierpliwość i pokorę. Grać spokojnie i bez zachowań typu &quot; a dorzucę dla podbicia kursu &quot;.
Pozwoliłem sobie tak zasięgnąć matematycznie w przyszłość i podliczyłem że zaczynając od 100zł , grając 10 kuponów po 7 spotkań o kursie wychodzącym 1,4 wynik jaki uda nam się osiągnąć ( licząc że pechowe 0-0 nie padnie ) 2 892zł. Według mnie to chyba dużo.
Jeszcze tak myślę że można sobie pokombinować poniżej 4,5 bramek w meczu. Kursy wahają się od 1,04 do 1,12. Ale to musiałbym przeanalizować. Myślę że można było by w momencie kiedy przejdziemy 3 etap i kapitał równy będzie 200zł , to rozłożyć to na dwa systemy w których na jednym gramy strzelą gola w meczu, a na drugim poniżej 4,5 gola a nawet widziałem 5,5 gola w ofertach.
Co o tym myślicie. ??
Jaka jest wasza opinia na ten temat ???
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Podobnych tematów było już tutaj multum. Jak na przykład od 0 do 100 tyś, czy coś w tym stylu, a polegało to na graniu tylko i wyłącznie kursów &lt;1.1. Na pierwszy rzut oka faktycznie wygląda interesująco. Myślisz sobie, 0-0 rzadko wpada, zawsze jakaś tam bramka wpadnie. Z jednym, dobrze zanalizowanym spotkaniem pewnie, powinno być dobrze, ale z 7 robi się już tasiemiec, co z tego, że z niskimi kursami. Nie ma co patrzeć na kursy, bo byli tu już tacy, co nie raz wtapiali na 1.01, ryzykując dość grubą gotówkę. Powiem wprost, raz, dwa razy się uda, ale naprawdę, prędzej czy później będzie ten remis 0-0. Przykład z wczoraj. Santander z Realem. Myślisz sobie, że nie ma szans to, żeby nie było bramek. Real podrażniony porażką z Levante, Cristiano coś strzeli... Nie widzę tego, nawet grając 3,4 zdarzenia, to i tak grając va banque prędzej czy później stracisz cały zarobek. Owszem, można zarabiać na takich kursach, ale wbrew pozorom trafienie kilkudziesięciu takich 1.05 nie jest proste. Życzę powodzenia, ale raczej preferowałbym omijanie takiej gry szerokim łukiem. Pozdro.
 
S 37

spec19883

Użytkownik
podobny system
jest podobny system do tego który już gdzieś widziałem nosi nazwę &quot;dziesięciokrotność&quot; czyli jak sama nazwa wskazuje zwiększamy budżet dziesięciokrotnie.
do systemu dobieramy ako lub singla w granicach 1.6-1.7.I gramy następująco
1 kupon 100 x 1.6=160
2 160 x 1.6=256
3 256 x 1.6=409
4 409 x 1.6=655
5 655 x 1.6=1048

budżet zwiększony ze 100 do 1000 tak jak wskazuje nazwa.Jest tylko 5 kroków, ale minusem jest to że stawiamy za wszystko.Ale można to grać np. 5 dni 1 krok=1 dzień system dobry ale trzeba mieć dobrą psychikę do takiej gry.Ale jest warto.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Win1988 oczywiście zgodzę się z Tobą że podejmujemy ryzyko. Ale ryzyko jest wszędzie. Tam gdzie inwestujesz swoje pieniądze możesz albo zyskać albo stracić. Chodzi o zmniejszenie &quot; ryzyka &quot;. Stawiając około 7 spotkań w którym padnie gol zmieszany np. z poniżej 4,5 / 5,5 gola jest właśnie zmniejszeniem ów tego ryzyka.
Zależność stawkowania i planu na grę zależy od nas. Bo przecież np. po trafionych 5 kuponów ( wygrana 537zł ) możemy wypłacić jakąś część z tego i być już na plusie , a za resztę grać dalej.
A czy ryzykiem nie jest wybranie singla, dwóch lub 3 spotkań i postawienie na zwycięstwo jakieś drużyny ?? Jest większym ryzykiem niż postawić 7 spotkań z mojego systemu i tylko czekać na bramki. Daleko nie szukać , wczorajsze mecze Milan, Juventus, Rangers, Chelsea remisują lub przegrywają. Ile osób postawiło na to spotkanie ?? założę się że co setny bukmacher na którejś z tych zdarzeń nie postawił.
Dlatego ja zamierzam jeszcze przeanalizować którą ofertę najbardziej korzystną proponuje jaki bukmacher, przeanalizować ligi i wdrożyć wtedy system w realną grę.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Oczywiście, ryzykiem obarczony jest każdy zakład, w który inwestujemy nasze pieniądze, przecież nie ma nic pewnego. Niby zmniejszamy owe ryzyko, ale pech może być taki, że już w pierwszym kuponie natrafimy na wyniki typy 3-2, czy też 0-0. Nie życzę Ci tego, mam nadzieje, że starannie wyselekcjonujesz typy, i uda Ci się dojść do progu, z którego będziesz mógł odłożyć co nie co. Prawda jest taka, że prędzej czy później polegniesz i od Ciebie zależeć będzie, czy będzie jakiś zysk, i czy w ogóle uda się coś zaoszczędzić. Ryzyko jest, ale mimo wszystko większe szanse dawałbym zdarzeniu z kursem 1.5, aniżeli ciułanie 7 typów x 1.05. Mimo wszystko, tak jak mówię, powodzenia życzę, i oby poszło wszystko po Twojej myśli.
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Gram tym &quot;systemem&quot; już jakieś dwa lata, jest fajny o tyle że można liczyć na w miarę regularne zyski ale uwierz mi nie jest to tak łatwy kawałek chleba jak się wydaje na początku
Ciężko przewidzieć remis 0:0 (ale w 99% się da!), przegraną trzeba długo odrabiać. Większość osób polega szybko bo jest zachłanne, gra dużo meczy i bez dobrego stawkowania (najczęściej va bank)
Kursy są przeważnie niskie, trzeba dobierać spotkanie tak żeby drużyny były underowe wtedy kurs oscyluję ok. 1.1, tych poniżej 1,04 nie opłaca się grać w ogóle
Generalnie powiem tak: wygrywać na over 0,5 jest łatwo, za to przegrana jest cholernie trudna i frustrująca.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Tak jak pisze Gawin, trzeba grać drużyny underowe, bo z innymi to mozna sie zamęczyć.
Np. Barcelona - Atletico będą bramki! ale kurs over0,5 to tylko 1,01
Musisz grać np. Widzewem, ale oni remisują bezbramkowo 20% meczów w tym sezonie!
Bukmacher ma wszystko obliczone
Polecam bet365 i betfair tam jest bardzo duzo opcji o0,5 natomiast w tobet jest ich zbyt mało by grac
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Wszyscy macie racje. Jest to żmudna praca i dobór meczy musi być na najwyższym poziomie intelektualnym. Wiem że bardzo ważne jest przebrnięcie minimum 4 progów, aby mieć kapitał którym można juz dysponować w najróżniejsze sposoby. Barcelona - Atletico , wiadomo że w takim meczu powyżej 0,5 gola kurs będzie 1,01 dlatego nie mam zamiaru tego obstawiać. Chcę wybierać mecze gdzie kursy będą jak najwyższe. Jeżeli uda mi się dojść do dobrego kapitału to mogę podzielić kapitał i dodatkowy system wprowadzić.
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Proponuje co następuje:

1. Symulacja Twojego sposobu.

Kilka, bądź kilkanaście kuponów puszczonych na sucho może Ci lepiej zobrazować mocne i słabe strony Twojego systemu. Najlepiej tutaj na forum.

2. Odejście od metody stawkowania Va banque. Jeszcze nikomu to szczęścia na dłuższą metę nie przyniosło - no chyba, że bukowi...

A tak BTW, to sam jestem ciekaw wyników...:]
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Proponuje co następuje:
1. Symulacja Twojego sposobu.
Kilka, bądź kilkanaście kuponów puszczonych na sucho może Ci lepiej zobrazować mocne i słabe strony Twojego systemu. Najlepiej tutaj na forum.
2. Odejście od metody stawkowania Va banque. Jeszcze nikomu to szczęścia na dłuższą metę nie przyniosło - no chyba, że bukowi...
A tak BTW, to sam jestem ciekaw wyników...:]
Więc jutro rzucę pierwszy kupon. Będę bazował na bukmacherze Tobet. Prawdopodobnie sobota, niedziela, wtorek/srode i piatek są dniami gdzie mozna cos znalezc. W poniedzialki i czwartki jest troche lipa z iloscia meczow.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Skorzystałem jednak z bukmachera bwin ze względu na większe bogactwo oferty.
Insbruck - Rapid W. +0,5 ( 1,04 )
Kapfenger - Mattersburg -4,5 ( 1,14 )
Stromsgodset - Stabaek -5,5 ( 1,07 )
Evian - Caen -4,5 ( 1,05 )
Lille - Lorient +0,5 ( 1,05 )
Newcastle - Blackburn -4,5 ( 1,09 )
W.B.A. - Fuhlam +0,5 ( 1,05 )
AKO - 1,60
Wkład - 100j
Ewentualna wygrana 160j.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Tak jak pisze win1988 takich tematów było już tu pełno z tym, że może więcej o graniu singli over 0,5 zamiast robienia z nich tasiemców jednak jeśli chodzi o przyrost kapitału to przy obu metodach jest on taki sam. Rrobcioo co tu symulować ? Tak jak piszesz Ty i Gawin bez jakiegokolwiek zabezpieczenia gry w postaci np. podziału w pewnym momencie kapitału na dwie części przegrana w tym systemie jest tylko kwestią czasu. Wiele tu było przykładów na forum niektórzy fajne sumy ugrywali jednak te 0:0 prędzej czy później nadchodzi. Heineken chciałeś zagrać 10 kuponów po 7 spotkań czyli wytypować 70 meczy over 0,5 bez pomyłki. Gdybym miał stawiać na jeden z wariantów uda Ci się lub nie uda Ci się to postawiłbym na ten drugi. Tak jak piszesz podziel w pewnym momencie kapitał na pół lub odłóż początkową stówkę na bok bo szanse powodzenia Twojego planu w początkowej wersji są małe.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
&quot; W końcu padnie 0-0 &quot; tak można mówić zawsze. To jest ryzyko. Stawiając na wygraną jakiegoś zespołu też można trafić że przegra. Cokolwiek nie stawiamy jest obarczone jakiegoś typu ryzykiem.
Ja licze że uda mi się omijać mecze bezbramkowe. ???? pozdrawiam ????
PS: Trochę optymizmu Panowie ???? Ktoś kto grał podobnie i nie udało mu się , to nie znaczy że inni mogą polegnąć. Kazdy łep mysli inaczej ????
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Nikt nie mówi, że wszyscy są nastawieni sceptycznie:cool:

Po głębszym zastanowieniu uważam, że warto spróbować jednak TYLKO na over 0,5. Reszta opcji niesie większe ryzyko.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Nikt nie mówi, że wszyscy są nastawieni sceptycznie:cool:
Po głębszym zastanowieniu uważam, że warto spróbować jednak TYLKO na over 0,5. Reszta opcji niesie większe ryzyko.
wg mnie nawet garnie na over nie ma sensu. Kurs jest za niski i w dluzszej perspektywie nic nie da.
odradzam takie granie.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Ja licze że uda mi się omijać mecze bezbramkowe. ???? pozdrawiam ????
Pytanie tylko jak długo ? Jaka jest Twoja granica, Twój cel ? podwoić kapitał, potroić ? ugrać te 2892 zł ? Tu nie chodzi o sceptycyzm. Po prostu ameryki nie odkryłeś, wielu tu było przed Tobą którzy tak grali i jak skończyli to możesz sobie poczytać. Inni Ci po prostu dobrze radzą. Taka gra wciąga bo te typy over 0,5 rzadko nie wchodzą więc jak się trochę pogra to ma się wrażenie że to pewny sposób na zarobek a uwierz że ten typ 0:0 w końcu trafisz zwłaszcza że nawet jak ugrasz te swoje 2900 to na tym pewnie nie poprzestaniesz. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i sobie pomyślisz że jak udało Ci się do tej pory to i dalej Ci się uda. Inna sprawa, że moim zdaniem nawet tych 70 typów over 0,5 nie wytypujesz bez pomyłki ale jak chcesz to graj. Po prostu w tym systemie jakiekolwiek zabezpieczenie to konieczność zwłaszcza jeśli chcesz grać na dłuższą metę. Mając jakąkolwiek rezerwę na wypadek wpadki możesz coś ugrać a licząc na 100% skuteczność to wtopa to tylko kwestia czasu.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Prowadziłem analizę przez jakies 14 dni. Stwierdzam że system , czy może inaczej nazwę sposób grania jest aktualnie bez sensu. Zdałem sobie sprawę że w złym kierunku poszedłem. Może przy wielkim szczęściu udało by mi się ugrać. Ale ryzyko jest niestety duże. W dobie jeszcze nowej ery piłki nożnej gdzie kolejka kolejce w danej lidze kompletnie jest nie równa , na razie odsyłam na ławkę rezerwową mój system. Trzeba pomyśleć o czymś innym. Nie mówię że nie powrócę ale aktualnie zamykam temat. Pozdrawiam i dzięki wszystkim za swoje wypowiedzi ????
 
Do góry Bottom