>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Co sie dzieje z moneybookers!?

samsel 38

samsel

Użytkownik
witam, zablokowali mi konto, chca dokumentow nie wiem czemu skoro konto mam kilka ladnych lat i wplacalem i wyplacalem wiele razy. Wiec wyslalem im email zwrotny z dowodem rachunkiem itp. Nie odpisali slowem przez tydzien. (maja napisane ze odpowiedz dostane do 20h). Wiec stwierdzilem ze moze nie dostaja wiadomosc i tylko rozsylaja newsletter wiec wyslalem im drugi raz dokumenty, tym razem na ich tradycyjny email security@.....
Wyslalem to w sobote rano i dalej nie mam zadnej odpowiedzi. Przeciez to jest chore bez powodu tak blokowac konto i musze czekac juz 2 tygodnie, majac tam srodki!
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
Mam to samo panowie. Co trzeba im wysłać ? u mnie wyskakuje ze przysla mi niby do domu jakis list z kodem do weryfikacji (konto juz bylo weryfikowane) ale znajac zycie on w ogole nie dojdzie a jak dojdzie to po XX miesiacach. Co trzeba im wyslac i na jaki adres ? z gory dzieki za pomoc
 
samsel 38

samsel

Użytkownik
ponawiam probe dowiedzenia sie co sie z nimi ostatnio dzieje! kiedys weryfikowalem konto i odpowiedzi w ciagu 48 godzin teraz minal 3 tydzien.... na koncie mam 500zl zamrozone nie jest to majatek jednakze przydaloby sie teraz. CO ONI WYPRAWIAJA?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jesli posiadasz konto bankowe zarejstrowane w MB to wyslij z niego minimalny przelew do MB , normalny przelew , nie przez P24
 
samsel 38

samsel

Użytkownik
jesli posiadasz konto bankowe zarejstrowane w MB to wyslij z niego minimalny przelew do MB , normalny przelew , nie przez P24
dzieki ale niestety nie mam tej opcji, to bylo mozliwe podczas pierwszej weryfikacji teraz koniecznie musze wyslac dokumenty, wyslalem dostalem ticket i nic od prawie miesiaca. to jakis zart
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
no tak pewnie masz racje , ale ile to kosztuje zrobic minimalny przelew ze swojego konta ?
no chyba ,ze sie takiego nie posiada
 
samsel 38

samsel

Użytkownik
no tak pewnie masz racje , ale ile to kosztuje zrobic minimalny przelew ze swojego konta ?

no chyba ,ze sie takiego nie posiada
o boze, przeciez Ci tlumacze ze nie mam takiej opcji. Napisali mi ze tylko i wylacznie dokumenty odblokuja mi konto. Wczesniej odblokowalem wlasnie poprzez przelew bankowy z konta na mb i jest to dla mnie najwygodniejsza opcja, jednak tym razem nie mam tej alternatywy! Otrzymali dokumenty bo dostalem maila zwrotnego ale odpowiedzi brak od prawie miesiaca
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Może trochę o czym innym, ale lepszej nazwy tematu nie znalazłem.
Też macie problemy z zalogowaniem na moneybookers? Od jakiś 45 minut próbuję i du.pa, zmieniałem hasło i nic. Jak wpisywałem stare hasło jako &quot;nowe&quot; to wyskakiwało, że musi się różnić od poprzedniego (czyli na bank wpisywałem poprawne), a jak już zmieniłem na inne i próbowałem się przy jego pomocy zalogować to znowu błąd. WTF?
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ktoś skasował posta, nie wiem czemu
Ja mam problem z weryfikacją konta. Ze Skrillem mam styczność po raz pierwszy, nie myślałem że z tym jest aż tyle babrania...

Od piątku nikt nie odpowiedział na moje maile, wiadomo na list trochę trzeba poczekać, ale czy on dojdzie ? Tego nie wiem więc kombinuję...
Skontaktowałem się również drogą elektroniczną z Centrum Obsługi Klienta z prośbą o zmianę sposobu weryfikacji mojego konta. Weekend, mogą nie pracować, jasna rzecz. Poczekam do jutra, jeśli mail nie przyjdzie to z kim ja mam się skontaktować ?
Maila wysłałem na adres [email protected] , domena [email protected] zablokował dostarczenie wiadomości z mojej skrzynki.

Propozycje mile widziane.
 
Do góry Bottom