>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

co to za system??

milanista7 25

milanista7

Użytkownik
czytałem,że to 100% system i....zresztą skopiuje to :
dziecko&quot;, które daje mi największe zyski. System wymyślony przez matematyków, początkowo wykorzystywany w kasynach przy grze w ruletkę. Przechodził wiele zmian, aż został przystosowany do gry u bukmachera. System stosuję do zdarzeń sportowych, o których nie mam zielonego pojęcia. Pozwala on mi przy wkładzie finansowym np. 200 zł osiągnąć ok. 2500 zł miesięcznie!

CZy ktoś o nim słyszał?? niech opowie o szczegółach a może ktoś wie skąd go ściągnąć?liczę na waszą pomoc
 
S 0

szymon4k

Użytkownik
Nie wierze w taki system, co innego gdyby w ciągu miesiąca podwoić kwotę początkową, ale nie przeszło 10 razy. A tak wogółe to po miałby sprzedawać ten system koleś co go wymyślił jak ma takie zyski. Pomyśl sam.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To ja mam dla was promocje ????
Sprzedam wam ten system za 10 zł ???? ????
Chętni na priv
----------------------
Sorki za off top ale nie mogłem się powstrzymać ????
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Tez uwazam ze to ściema z tym systemem.Powiedzmy sobie szczerze.Nie istnieje sposób ktory da nam 100 pewnosci wygranej u bukmachera.Kazdy system jest obarczonym ryzykiem.Np progresja na remis.Teoretycznie mamy ok 97% szans ze nasza progesja zakonczy sie sukcesem.Moge sie zalożyc ze nie jeden gracz przez to wtopil kupe kasy bo postawil na duzyne ktora nie chciala mu wogole zremisowac(albo zremisowala wtedy gdy nasze saldo rowne bylo 0.Scenariuszy moze byc bardo duzo i kazdy z nich jest jednakowo prawdopodobny.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ludzie w kwestiach biznesowych najczęściej są bezczelni i bez skrupułów, szukają zarobku na czym się tylko da, jak widać niektórzy na łudzących się i liczących na łatwy zarobek naiwniakach.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Jeśli &quot;cudowny system&quot; istnieje i zarabia na kogoś, nikt z nas o nim nie usłyszy, chyba, że samemu takowy wymyśli ????
Jeśli ktoś sprzedaje system wyłapujący jakiś błąd bukmachera, w chwili gdy to czytasz tenże błąd jest już przez buka &quot;naprawiony&quot;.
Tyle.
 
Do góry Bottom