>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Codziennie gratis 50 euro od Bet-at-Home

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bet-at-home

&lt;!-- Affiliate Code Do NOT Modify--&gt;&lt;a href=&quot;http://affiliates.bet-at-home.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_28794b_32421&amp;aid=&quot; &gt;&lt;img src=&quot;http://affiliates.bet-at-home.com/processing/impressions.asp?btag=a_28794b_32421&amp;aid=&quot; style=&quot;border:none;width:728px;height:90px;&quot; border=&quot;&quot;&gt;&lt;/a&gt;&lt;!-- End affiliate Code--&gt;


Bet at Home w obecnej chwili, proponuje swoim klienta jedną promocję. Codziennie losują jedną osobę, która ma szansę na 50 euro, całkowicie za free. Jeżeli dana osoba w danym dniu się nie zaloguje, pieniążki się kumulują i kwota idzie w górę. Co należy zrobić, by wziąć udział w losowaniu?

1. Zarejestruj się na www.bet-at-home.com.

====&gt; PROMOCJA na BET-AT-HOME &lt;====

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.

2. Gdy jesteś zarejestrowany, twoje konto ma szansę zostać wylosowane.

3. Codziennie odwiedzaj stronę Bet at home!! Gdy zostaniesz umieszczony na liście zwycięzców, musisz się zalogować TEGO DNIA!! Pojawi się komunikat i automatycznie dostaniesz wygraną na konto gracza!


 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ta promocja powinna byc w conajmniej 2 códzyslowach. Wygral ktos z forum choc 50 EURO? Odp: NIE.

Oczywiscie zaraz napiszecie ze przeciez tam sa wymienione loginy, które niby wygraly kase, ale czy znacie taka osobe, która wygrala??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Znajomy również został wylosowany, chodź grał tylko parę dni. Wystarczy się zarejestrować i jeżeli ktoś ma szczęście zostanie wylosowany.
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
a co to za róznica jak i tak jej nie wygrasz,ale nie powiem bo kumulacja urosła juz do 2050E,ta kasiure to losuja ale chyba tylko spośród ludzi co tam maja nieaktywne konta od lat
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Kase można od razu wypłacać .
No kumulacja niezła, ale niedawno było coś około 4000E , sprawdzałem , sprawdzałem ale niestety mnie nie wylosowali
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Nom, boli to, że ta promocja obejmuje konta osób, które nie grają od długiego czasu... troche to głupie no ale w końcu jakiś wał musi być bo byłoby zbyt dobrze.
 
szklisty 0

szklisty

Użytkownik
Nom, boli to, że ta promocja obejmuje konta osób, które nie grają od długiego czasu... troche to głupie no ale w końcu jakiś wał musi być bo byłoby zbyt dobrze.
Zgadza sie pewnie ze kazdy chcialby zostac wylosowany i wkurza to ze jakies turki wylosowano a nas nie:p, osobiscie uwazam ze losowanie jest uczciwe i wcale nie wybiera osob ktore sie nie loguja, bo to i tak nic nie zmienia, 50 E dziennie i tak daja i tak daja to co to za roznica czy bedzie ktos wygrywal codziennie 50 E czy raz na miesiac 3000 E, wedlug mnie zadna
pozdrawiam i zycze wylosowania
 
szkodnick 0

szkodnick

Użytkownik
Czy jest możliwość sprawdzenia bardziej archiwalnych losowań 50 Euro niż 2 tygodnie? Jeśli tak, to gdzie można to sprawdzić?

Konto mam od dwóch lat, a bardzo rzadko się logowałem ????
Może kiedyś szczęście sie do mnie uśmiechnęło, a ja nic o tym nie wiedziałem :cry:

:jezora:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety niema takiej opcji.... Wogóle jak dla mnie ta promocja to pic na wodę fotomontaż. Bo jeszcze nie słyszałem aby ktoś wygrał z jakiegokolwiek forum. A dość tych ludzi jest.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Niestety niema takiej opcji.... Wogóle jak dla mnie ta promocja to pic na wodę fotomontaż. Bo jeszcze nie słyszałem aby ktoś wygrał z jakiegokolwiek forum. A dość tych ludzi jest.
polecam przeczytać post tekus21 powyżej :jezora:
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
LOL od tego zacznijmy że jeszcze nie widziałem żeby ktoś wygrał 50euro,zawsze jest taka kumulacja że jak ktoś wygrywa to pare tysiecy euro,a on wyjezdrza ze wygrał 50 euro,wieżysz we wszytsko co czytasz
a po zatym jak ktoś nawet wygrywa te kumulacje to pewnie ktoś podstawiony
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
te kosmiczne kumulacje pojawiły się ostatni jeszcze rok temu to wygladało tak że najwięcej wygranych było po 50-100 euro. poprostu jest więcej ludzi na bahu , dlatego nie każdy to sprawdza i dlatego sumy rosną.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Adam C. (12***766) 03-01-08 € 50,00 nie zrealizowano Stanislav H. (12***503) 02-01-08 € 100,00 zrealizowano Gennaro V. (12***909) 01-01-08 € 50,00 nie zrealizowano Nikola M. (12***209) 31-12-07 € 1000,00 zrealizowano
kolejni farciarze :p
 
Do góry Bottom