>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn - 10 euro bez depozytu !

daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +105
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Dodam jeszcze, że u mnie na mailu pojawiła się oferta mobilnego zakładu bez ryzyka do 40zł na ten weekend, więc sprawdzajcie swoje maile ????
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Wymagania
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;1&quot; width=&quot;290&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Kwota obrotu:&lt;/td&gt;&lt;td&gt;3x ( Depozyt + Bonus)&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
to znaczy ze musze obrocic takze srodki ktore mam teraz u nich czy tylko ten bonus bo dziwnie jest to napisane
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Wymagania
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;1&quot; width=&quot;290&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Kwota obrotu:&lt;/td&gt;&lt;td&gt;3x ( Depozyt + Bonus)&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
to znaczy ze musze obrocic takze srodki ktore mam teraz u nich czy tylko ten bonus bo dziwnie jest to napisane
bonus sam musisz obrocic czyli 120zl, to nie jest bonus od depozytu przeciez
 
bulva 0

bulva

Użytkownik
Świetny ruch z ich strony, a dla kolegi leci reputa.
Bonus jest dla wszystkich, ja ostatni depozyt tam wykonalem w czerwcu a i tak dostałem te 40 zł ✅
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Ja wygrałem ponad 180 zł z tego bonusu ale widze ze 0 na koncie i odwołane kupony!!! Co to ma być!!??
uuu...sorry....jednak dodali wygrana..promo in plus ????
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Mam pytanie. Obróciłem ten bonus, udało mi się ugrać 142 zł. Czy teraz muszę wpłacić kasę na ComeOn żeby wypłacić (pewnie tak), jaka kwota minimum i czy mogę przez MB tylko i potem na MB wypłacić?
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Mam pytanie. Obróciłem ten bonus, udało mi się ugrać 142 zł. Czy teraz muszę wpłacić kasę na ComeOn żeby wypłacić (pewnie tak), jaka kwota minimum i czy mogę przez MB tylko i potem na MB wypłacić?

Na konto bankowe zleć wypłate bo mb i netek już nie obsługują comeon.
 
Do góry Bottom