>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn - nieuzany zwrot za spalone

kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Taka sytuacja.
Podczas Mundialu zagrałem za sporą (jak na moje możliwości bukmacherskie) sumę zakład w meczu Hiszpania - Chile, mianowicie zakład:
Handicap na spalone - &quot;Kto więcej spalonych? Hiszpania 0&quot;
Na kuponie i oficjalnej stronie FIFA widnieje wynik 2-1 dla Chile,jednak w meczu Hiszpanie mieli dwa spalone( 15min i 77min). Wysłałem maile do FIFY(który mieli w poważaniu) i do ComeOn (odpisali dopiero na drugi). Bukmacher twierdzi,że zakład został rozliczony poprawnie. Jakie dalsze kroki mogę podjąć w tej sprawie?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
z ciekawości wbiłem na YT i oglądnąłem te dwie wspomniane przez Ciebie minuty, gdzie Hiszpanie mieli niby spalone. Ani w 15. ani w 77. minucie nie zauważyłem spalonego. Najlepiej obejrzyj jeszcze raz cały mecz i sprawdź ile było. Jeśli się okaże że miałeś rację to możesz walczyć, czyli powołać się na to video
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
z ciekawości wbiłem na YT i oglądnąłem te dwie wspomniane przez Ciebie minuty, gdzie Hiszpanie mieli niby spalone. Ani w 15. ani w 77. minucie nie zauważyłem spalonego. Najlepiej obejrzyj jeszcze raz cały mecz i sprawdź ile było. Jeśli się okaże że miałeś rację to możesz walczyć, czyli powołać się na to video
To bylo coś około tego okresu gry, dokładnie nie pamietam, oglądałem minuty 13-17 i 75-79, pokazałem im cały mecz i wysłałem momenty filmu z sekundami, nie zrobiło to ba nich wrażenia
 
Do góry Bottom