>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn! - opinie

beeercik 62

beeercik

Użytkownik
Próbowałem założyć konto, ale pola do wpisania numeru PESEL i daty urodzenia są nieaktywne niezależnie od przeglądarki czy aplikacji :cautious:
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Uprzejmie informuję, iż Dział Promocji podjął decyzję, że Szybka Szóstka, SpinOn!, promocje tematyczne oraz Sklep Gracza są od teraz ofertą indywidualną, niedostępną dla wszystkich naszych Graczy. Oznacza to że promocje te nie będą już aktywne na Pana koncie. Regulacje dotyczące dostępności promocji dla danego Gracza są wprowadzone odgórnie i na stałe. Dział Promocji nie udziela informacji na temat swojej strategii marketingowej. Dziękujemy za aktywny udział w dostępnych dla Pana promocjach w przeszłości!


:) jaja! wielkanocne,



Jakby ktoś mógł to jest jakaś promocja wielkanocna :)
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Wyłączyli promocje, bo pewnie mało kto tam grał, a ludzie bawili się w szybką szóstkę w której zresztą nie było wcale trudno wygrać nawet tego freebeta 50zł w porównaniu do takiego SuperGame na Superbet, skala trudności dużo mniejsza, no i promocja działała codziennie
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
ja probowałem się zarejestrować, zrobiłem to potwierdzenie w banku
potem chce się zalogować a logowanie się ładuje już 15 minut... dramat ta ich stronka
z dwóch przeglądarek próbowałem już
 
Do góry Bottom