>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn

R 2

rudaslaska7

Użytkownik
wiem,wybieram ta opcje i mam tylko bonus 100% na poker,a mialem dostepne dwa do wyboru
edit:
ok,juz wiem... gdy próbowałem przelać kase i mnie wylogowało w comeOn wisiał jako &quot;w realizacji&quot;, pogadałem z supportem i anulowałem depozyt/wpłate i bonus wrocił. posty mozna usunac
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jestem w małym szoku. Korzystałem z bonusu na zakłady akumulowane wpłacasz 50zł, wypłacasz 250. Ponieważ już nie miałem za dużo środków na koncie, a część otwartych zakładów jest w toku, zrobiłem depozyt. Klikam na bonus, a on zniknął. Mam nadzieję, że to tylko jakaś pomyłka, a nie, że fakt WPŁATY na ich konto odebrał mi bonus bo to by była parodia. Po pierwsze nigdzie nie ma jak u innych buków dokładnego regulaminu do tego bonusu, a po 2 gdyby było tak w istocie to by oznaczało jakąś paranoję. Napisałem do supportu. Zobaczymy.
(edit po 1 minucie: No jednak panika nie potrzebna, dostałem błyskawiczną odpowiedź, że jest za dużo otwartych zakładów czy jakoś tak ✅ za tak szybką reakcję dla buka)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Red Card Refunds!

Jeśli w meczu Ligi Mistrzów w tym tygodniu zostanie pokazana bezpośrednia Czerwona Kartka ZWRÓCIMY (w gotówce) wszystkie przegrywające zakłady na Pierwszego i Ostatniego Strzelca Bramki, Liczbę Bramek oraz Dokładny Wynik postawione na ten mecz!
* Obejmuje wyłącznie zakłady przedmeczowe na Pierwszego i Ostatniego Strzelca Bramki, Liczbę Bramek oraz Dokładny Wynik
* Maksymalny zwrot 100 PLN na klienta/na mecz.
* Obejmuje tylko bezpośrednie czerwone kartki
* Zwrot w ciągu 48 hr od zakończenia ostatniego meczu.

Rejestracja w ComeOn

Zobacz koniecznie:
Marcowa promocja z ComeOn- wygraj PS3+FIFA13+zestaw,bonusy, gadżety itd. Tylko u nas!
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Próbuje wypłacić pieniądze z Comeon jednak gdy wpisuje w danych właściciela konta moje imię nazwisko wyskakuje błąd czy ktoś może pomóc
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Próbuje wypłacić pieniądze z Comeon jednak gdy wpisuje w danych właściciela konta moje imię nazwisko wyskakuje błąd czy ktoś może pomóc
Pokaż jakiegoś screena z tym błędem, trudno się domyślić o jaki błąd może chodzić...
 
R 2

rudaslaska7

Użytkownik
Witam, czy ktoś może mi powiedziec czy w ComeOn! sa dostępne zakłady na hokej ,w których można obstawić zwycięzce całego meczu (po dogrywce i karnych) ?
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Witam, czy ktoś może mi powiedziec czy w ComeOn! sa dostępne zakłady na hokej ,w których można obstawić zwycięzce całego meczu (po dogrywce i karnych) ?
Jak chcesz grać hokej to polecam UNIBET sam gram u nich tylko HOKEJ.
Co do ComeON to po miesięcznej grze mogę wydać opinię o firmie .... BIEDA ,BIEDA , BIEDA .
Co na plus :
ładnie wyglądająca strona
3 stopniowy bonus od depozytu

Co na minus :
Tragicznie długie rozliczanie zakładów akumulacyjnych (w zeszłym tyg czekałem prawie 20H na rozliczenie bundesligi !!!)

Słaba oferta na piłkę nożną (ledwie podst. zakłady)
Zakłady LIVE TRAGEDIA : dają mecz na live 10 -15minut po rozpoczęciu spotkania , ściągają mecz z oferty LIve bez powodu po czym go wrzucają w 75&#39; minucie ponownie !
Potrafią przyjąć zakład na live ,a minutę później go anulować ... dzisiaj już tak miałem 2 razy :;/:
 
R 2

rudaslaska7

Użytkownik
hmmm... w kosza nie ma problemu to jest zwyciestwo po dogrywce a w hokeju nie.
z zakładami nie ma problemów (ako i single) rozliczają max w 10 minut
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
guzio07 24

guzio07

Użytkownik
Rozmawiałem przed chwilą z Panią na Live Chacie i jak ktoś nie chce wypłacać pieniędzy na konto bankowe, czyli jak zrobiłeś np. depozyt przez PaySafeCard to możesz wpłacić minimalny depozyt przez MB i wtedy możesz wybrać formę wypłaty. Ja wpłaciłem przez Netellera ugrałem parę złoty, wysłałem dokumenty do weryfikacji, zrobiłem depozyt przez Skrilla i teraz zlecam na MB ????
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
komedia, zniknął mi zakład nie ma ani w oczekujących ani w historii , Livechat nie działa na maila odpisywali 36 godzin i oni nic nie wiedzą gdzie wywiało kupon???? druga rzecz, w loterii Elements wygrane spiny, których oczywiscie po wejściu w grę brak - chatu i kontaktu mailowego również:]
 
R 2

rudaslaska7

Użytkownik
Piszę z takim zapytaniem (być może już odpowiedz padła więc z góry przepraszam)
Korzystam aktualnie z bonusu 50zł + 200zł , obróciłem mniej więcej połowę wymaganych pieniędzy i brakuje mi już kasy(zostały jakieś kilka zł)
I moje pytanie brzmi - jeśli wpłacę np. 100zł to bede mógł normalnie grać dalej i będzie się to liczyć do bonusu czy bonus w tym momencie zostanie anulowany?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Moja opinia na temat buka jest dobra. Promo dobre, choć obrót przesadzony, ale do wykonania. Wypłata na konto bardzo szybko, tak samo weryfikacja. Oferta wbrew pozorom niezła, choć mogliby ją doprecyzować-rozszerzyć, szczególnie handi azjatyckie. Support bardzo grzeczny i kompetentny. Jeśli się trochę wezmą za siebie to może to być naprawdę dobra marka.
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Moja opinia na temat buka jest dobra. Promo dobre, choć obrót przesadzony, ale do wykonania. Wypłata na konto bardzo szybko, tak samo weryfikacja. Oferta wbrew pozorom niezła, choć mogliby ją doprecyzować-rozszerzyć, szczególnie handi azjatyckie. Support bardzo grzeczny i kompetentny. Jeśli się trochę wezmą za siebie to może to być naprawdę dobra marka.
Zgadzam się w 100% mogę jedynie dodać , że przelew który zleciłem wczoraj dzisiaj został zaksięgowany na koncie bankowym
 
M 55

mana456

Użytkownik
Buk ciekawy, oferta dla mnie całkiem niezła(gram głównie under/over), jeśli czegoś nie rozliczą wystarczy napisać do supportu(swoją drogą bardzo miłe panie, zwłaszcza Natalia)najlepiej podając wynik zdarzenia i rozliczają w parę minut, kończę obracać bonus, więc na razie nie mogę się wypowiedzieć na temat wypłat. Trzy poziomowy bonus od depozytu bardzo fajny.
Ogólnie buk na duży ✅
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Jak wygląda weryfikacja ? Nie trzeba przesyłać żadnego skanu zapłaconego rachunku, wystarczy sam dowód i ... ?
Pytam o rachunek, bo w domu nic na mnie nie jest.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak wygląda weryfikacja ? Nie trzeba przesyłać żadnego skanu zapłaconego rachunku, wystarczy sam dowód i ... ?
Pytam o rachunek, bo w domu nic na mnie nie jest.
w ComeOn jeszcze nie weryfikowałem ale w 10bet tak a po wyglądzie i ofercie to prawie identyczni bukmacherzy.
Skan dowodu obustronny, screen z moneybookers potwierdzający e-mail i dane oraz właśnie rachunek potwierdzający adres. Tak więc w ComeOn może być podobnie.
Rachunek,screen konta i dowodu to standard praktycznie teraz.
 
Do góry Bottom