>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn

aciel 1

aciel

Użytkownik
Mam pytanie,
w przypadku wyciągu z konta (PKO) wystarczy, że wrzucę tylko screen górnych danych? Nie bardzo chcę się dzielić historią moich operacji.
Bo rozumiem, że chodzi tutaj o ten wyciąg w formie pdf dostępny z poziomu panelu iPKO?
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Mam pytanie,
w przypadku wyciągu z konta (PKO) wystarczy, że wrzucę tylko screen górnych danych? Nie bardzo chcę się dzielić historią moich operacji.

Bo rozumiem, że chodzi tutaj o ten wyciąg w formie pdf dostępny z poziomu panelu iPKO?

Powinno wystarczyć, spróbuj wysłać i się przekonasz, czy zaakceptują ;)
 
S 0

szpaner89

Użytkownik
a ten zrzut ekranu konta bankowego ma być z miejsca gdzie widać numer konta oraz moje dane tak?

sadzicie, że jak nie mam skanera mogę zrobić zdjęcia dowodu osobistego lustrzanką w wysokiej rozdzielczości ?

i czym jest ten &quot;dowód adresu&quot; ?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
konto bankowe z numerem i z danymi twoimi, dowód adresu to jakiś rachunek na ciebie np. za telefon (słyszałem, że faktura np. ze stacji benzynowej też przechodzi), a zdjęcie jak najbardziej może być
 
mikex 36

mikex

Użytkownik
dziadostwo - nie mogę założyć konta bo?
Posiadamy zabezpieczenia na stronie i jezeli nie moze dokonczyc Pan rejestracji oznacza to ze nasz system nie zezwala Panu ze wzgledu na zabezpieczenia. Taka odp od supportu.

Oczywiście nigdy nie miałem tam konta.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
no mi też pierwszy raz 5% wzięli czyli od niedawna. Ile czasu trwa wypłata na konto bankowe, jak wczoraj dostałem maila od comeon, że wypłata zrealizowana, to ile czasu mniej więcej będzie szła kaska do banku?
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
no mi też pierwszy raz 5% wzięli czyli od niedawna. Ile czasu trwa wypłata na konto bankowe, jak wczoraj dostałem maila od comeon, że wypłata zrealizowana, to ile czasu mniej więcej będzie szła kaska do banku?
Chyba od 2 do 5 dni ale nie jestem pewien....Mi ostatnio szła 2 dni
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Super promocja w ComeOn


Wygraj dodatkowe nagrody - tylko u nas!
plus 3 różne bon usy na STAR T - do 500PLN za darmo!

Ultra nowoczesny smartfon Samsung Galaxy S4 oraz tablet Google Nexus 7 są głównymi nagrodami do wygrania w listopadzie! W sam raz na jesienne dni do obstawianie, śledzenia internetu i nie tylko! Każdemu graczowi na pewno gadżety przypadkom do gustu!

T
ylko w listopadzie mamy do rozlosowania kilka ciekawych nagród:

1. Smartfon Samsung Galaxy S4
2. Tablet Asus Google Nexus 7
3. gra FIFA 14 na PC, PS3 lub Xbox360 (do wyboru)
4. nagroda &quot;życzenie&quot; do 200PLN
5. pendrive 8 GB
6. 8 bonusów, każdy o wartości 25PLN (bez obrotu)
7. 8 x 25 darmowych spinów (bez obrotu)
8. Dla pozostałych graczy 10 darmowych spinów w grze Gonzo!

Bonusy oraz spiny są wolne od obrotu! Nagrody gwarantowane!

Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z innych promocji:
Promocja w ComeOn: 3 bonusy do wyboru! Nawet 500PLN za darmo!

Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w dniach 04 - 30 listopada z promocyjnego linku:

&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt;
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 50PLN i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z ComeOn
- nagroda &quot;życzenie&quot; (w przypadku wylosowanie właśnie Ciebie, otrzymasz wymarzoną nagrodę np. słuchawki czy grę na PC/PS3 itd do kwoty 200pln)
W tytule proszę wpisać &quot;W listopadzie gram z ComeOn&quot;

To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 30 listopada!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w ComeOn niż teraz :wink:
Każdy* kto się zgłosi do promocji otrzyma nagrodę z uwagi na małą ilość rejestracji w ComeOn!

Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 15 grudnia
Każdy* kto się zgłosi do promocji otrzyma nagrodę w ComeOn!

*Tylko po dokonaniu obrotu na min 10PLN w kasynie jest możliwość techniczna dopisania darmowych spinów! Osoba, która wygra darmowe rundy w kasynie musi do końca miesiąca (najpóźniej do 5.12) zagrać za minimum 10zł w kasynie.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Ciągle zapominam żeby się tu wpisać. Wpłaciłem 1 października 250zł, od którego otrzymałem 100% bonusowego depozytu. Całość ładnie obróciłem na kilka tysiaków i wypłaciłem wszystko miesiąc później. Przy wypłacie musiałem tylko załadować dowód osobisty (jedna strona zweryfikowała adres, a druga tożsamość) oraz zrobiłem screena z mojego konta bankowego żeby im potwierdzić, że również mam do niego dostęp. Dokumenty zostały bezproblemowo i szybko zaakceptowane i czekałem jak idiota przez tydzień na pieniądze. Wspaniałomyślnie wpadłem na to, że po tej weryfikacji powinienem jeszcze raz zlecić wypłatę, co też zrobiłem. Pieniądze znalazły się bezpośrednio na koncie bankowym w niecałe 2 dni.
ComeOn ma średnie kursy. Live jest bardzo prymitywny, a oferta dość uboga. Zdecydowanie dla ludzi preferujących proste zakłady, a także dla początkujących systemowców, bo obstawianie jest dość wygodne i można zbierać punkty. Minusem w przypadku punktów jest słabaa oferta ich wydania. Właściwie to nic z tego ich sklepu dupy nie urywa, w odniesieniu do bwin jest przepaść. Bonusy są dość wymagające ze względu na ograniczenia czasowe a także dość duże wymagania obrotu więc nie warto na nie polować. Natomiast najsłabsza strona ComeOn to brak sensownych możliwości wpłaty i wypłaty. Brak podpisanej umowy z jakimś poważnym portfelem elektronicznym skazuje nas właściwie na wypłatę pieniędzy prosto na konto w banku, no chyba, że ktoś ma karty VISA. Przy MasterCard jest naprawdę z tym słabo.
Podsumowując odradzam nastawianie się na stałą, regularną grę. Bukmacher dobry tylko dla obrócenia bonusu powitalnego i nic ponadto.
 
N 3

nevada-smith

Użytkownik
1. Jaka jest minimalna wpłata/wypłata?
2. Czy któryś z bonusów mogę aktywować po jakimś czasie grania czy muszę zrobić to od razu po rejestracji?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
1. Dzisiaj 18,85zł przelewy24 lub dotpay, kwota minimalna delikatnie się zmienia. W zależności od kursu euro. Minimalna wypłata 84zł.
2. Możesz po jakimś czasie. Mowa o bonusach startowych. Ja mam konto ze 2 lata, nigdy nie korzystałem z promocji startowej. Ostatnio pytałem i nadal mogę z niej skorzystać. Natomiast bonusy specjalne wysyłane indywidualnie do graczy, mają ściśle określone terminy.
 
Do góry Bottom