>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dość.
Piszecie jedno i to samo (Perek99 napisał 5 raz podobny post). Ile można?
Temat tymczasowo zamykam, później zrobię porządek i go otworzę.
p.s nadziei nikomu nie chce robić, ale jest cień szansy, że &quot;coś ugracie&quot;. Pech chciał, że system wysypał się w weekend, gdy dużo ważnych osób w ComeOn nie pracuje. W poniedziałek mają się jeszcze odbyć rozmowy na temat tej awarii.
Pozdro
kontynuacja tematu bonusu: http://forum.bukmacherskie.com/f22/comeon-10-euro-bez-depozytu-100815.html
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Dość.
Piszecie jedno i to samo (Perek99 napisał 5 raz podobny post). Ile można?
Temat tymczasowo zamykam, później zrobię porządek i go otworzę.

p.s nadziei nikomu nie chce robić, ale jest cień szansy, że &quot;coś ugracie&quot;. Pech chciał, że system wysypał się w weekend, gdy dużo ważnych osób w ComeOn nie pracuje. W poniedziałek mają się jeszcze odbyć rozmowy na temat tej awarii.

Pozdro

kontynuacja tematu bonusu: http://forum.bukmacherskie.com/f22/comeon-10-euro-bez-depozytu-100815.html
W końcu. Aż się cieszę, bo szukałem ile wypłata na konto idzie. Wypłaciłem 2 razy łącznie 517zł i wypłaty mi wiszą, mam nadzieję, że to &quot;promo&quot; nie przeszkodzi w wypłacie.

PS. Post nie miał na celu wypowiedzi o bonusie, bo nie mam zamiaru o nic walczyć.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Cześć, mam pytanie. Za punkty kupilem jakieś losy, na jakiej podstawie się to odbywa? System losuje osoby, które tam coś mogą wygrać, tak? Potem przychodzi na mail&#39;a jeśli się wygrało? Czy trzeba być podczas losowania, które piszę tam, że jest za X czasu? Nie wiem jak to działa, bo nowu na ComeOn jestem.
Dzięki za odpowiedź!
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
najlepszy czat, niby od 12 do 19 a pojawiła się jakaś Pani na godzinkę i znikła ???? Gdyby jeszcze na maile szybko odpowiadali, ale czeka się nawet 24 h na odp. Mają niedobór ludzi czy jak ?
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Cześć, mam pytanie. Za punkty kupilem jakieś losy, na jakiej podstawie się to odbywa? System losuje osoby, które tam coś mogą wygrać, tak? Potem przychodzi na mail&#39;a jeśli się wygrało? Czy trzeba być podczas losowania, które piszę tam, że jest za X czasu? Nie wiem jak to działa, bo nowu na ComeOn jestem.
Dzięki za odpowiedź!
Ktoś wie coś? ????
 
C 7

czarnob

Użytkownik
Ktoś wie coś? ????
Nie musisz być online. W sklepie na dole masz podane listy zwycięzców.
Oraz:
14.16 ComeOn dołoży wszelkich starań, aby skontaktować się ze zwycięzcami w przeciągu 30 dni od zakończenia loterii lub promocji. Termin ten może zostać skrócony, jeżeli wynika tak z opisu promocji lub natury nagrody. ComeOn skontaktuje się ze zwycięzcami za pomocą telefonu, SMS, e-mail lub tradycyjnej poczty zgodnie z danymi podanymi podczas rejestracji. Jeżeli z winy gracza nie doszło do potwierdzenia nagrody w ciągu 30 dni ComeOn może według własnego uznania anulować nagrodę lub przekazać ją alternatywnemu graczowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 55

meggie1

Użytkownik
Czy ktoś wie czemu nie można od nich wypłacić pieniędzy? Robię wszystko krok po kroku - wybrałam przelew bankowy, wpisałam dane (zresztą 4 razy to samo - próbowałam w każdej przeglądarce) i kiedy klikam przycisk &quot;dokonaj wypłaty&quot; kompletnie nic się nie dzieje, strona po prostu nie reaguje - i to samo w każdej przeglądarce, może powinnam zmienić jakieś ustawienia? Czy to wina leży po ich stronie?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy ktoś wie czemu nie można od nich wypłacić pieniędzy? Robię wszystko krok po kroku - wybrałam przelew bankowy, wpisałam dane (zresztą 4 razy to samo - próbowałam w każdej przeglądarce) i kiedy klikam przycisk &quot;dokonaj wypłaty&quot; kompletnie nic się nie dzieje, strona po prostu nie reaguje - i to samo w każdej przeglądarce, może powinnam zmienić jakieś ustawienia? Czy to wina leży po ich stronie?
Według mnie wina leży po ich stronie. Ich strona widać że się sypie użytkownicy nie mogą wgrać dokumentów ty nie możesz zlecić wypłaty. Widocznie słaby dział IT mają stąd wynikają problemy z ich stroną. Ja na wszelaki wypadek nie będę do nich jakichkolwiek depozytów robić w najbliższym czasie. Dla mnie ten buk to totalna amatorszczyzna pod względem obsługi klienta oraz brakiem podstawowych możliwości realizowania depozytów typu skrill.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Czy komus oprocz mi wisi wypłata do akceptacji dluzszy czas? Wyplata zlecona w srode wieczorem do tego czasu nie zrealizowana ???? A i konto jest po weryfikacji
U mnie dziś zatwierdzili wypłatę zlecona we wtorek.
 
C 7

czarnob

Użytkownik
Czy ktoś wie czemu nie można od nich wypłacić pieniędzy? Robię wszystko krok po kroku - wybrałam przelew bankowy, wpisałam dane (zresztą 4 razy to samo - próbowałam w każdej przeglądarce) i kiedy klikam przycisk &quot;dokonaj wypłaty&quot; kompletnie nic się nie dzieje, strona po prostu nie reaguje - i to samo w każdej przeglądarce, może powinnam zmienić jakieś ustawienia? Czy to wina leży po ich stronie?
Mi tam wyplaty dzialaja prawidlowo ( przed chwila testowalem ). Robię to tak wybieram zweryfikowane konto, wklepuje 100zl klik na &quot;dokonaj wypłaty&quot; i po kilku sekundach(5-10) pojawia się potwierdzenie. Możliwe ze nie czekasz tych kilku sekund :? albo masz nie zweryfikowane konto bankowe ( ja wysyłałem screen ). Dodam ze korzystam z Firefoxa 26.0 + Winda XP ????
 
P 0

prof10

Użytkownik
Witam, ja mam zweryfikowane konto. Zleciłem tam już kilka wypłat i wszystko było OK. Korzystałem z promocji na 10 darmowych spinów i robiłem depozyty każdego dnia. W wymogach nie było, że ma być obrót tego depo... W trakcie tej promocji zleciłem 2 wypłat yi było wszystko OK. Jednak teraz odrzucili mi moja wypłatę i napisali takie maile:

1. Musieliśmy cofnąć środki na Twoje konto ComeOn. Twoje zlecenie wypłaty nie mogło zostać zrealizowane z powodu błedu.
&lt;table cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; height=&quot;14&quot; width=&quot;7&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td height=&quot;14&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Skontaktujemy się z Tobą w celu podania szczegółów jak najszybciej. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym Działem Wsparcia.
&lt;table cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; height=&quot;14&quot; width=&quot;20&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Zespół ComeOn

2.
Witam serdecznie,

musi Pan najpierw obrocic swoje depozyty zanim Pan wyplaci. Dlatego wyplata zostala anulowana.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.


Co to ma znaczyć, ze muszę obrocic swoje depozyty? Chyba tam ich ostro coś boli, jeżeli piszą mi, że ma obracać swój własny depozyt. Miał ktoś cos podobnego? Pomijam fakt, że trafić tam kogoś na LC to masakra jakaś.
 
P 0

prof10

Użytkownik
Witam ja mam taki problem, że korzystałem z tej promocji na darmowe spiny. Wpłacałem każdego dnia 50 zł. Zleciłem nawet 2 wypłaty i kasa doszła. Teraz jednak anulowali mi wypłatę. Co najlepsze każą mi obracać moim własnym depozytem. Nie rozumie tego kompletnie. Takiego maila mi przysłali, jak zapytałem czemu anulowali wypłatę.
Witam serdecznie,
Musi Pan najpierw obrocic swoje depozyty zanim Pan wyplaci. Dlatego wyplata zostala anulowana.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Czat nie działa cały czas, na maile odpowiadają po dniu.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No jeżeli dla Ciebie obrót własnym depozytem jest czymś dziwnym to przestań bawić się w bukmacherkę.Klient miesiąca-wpłaca pieniądze,dostaje spiny bez obrotu i od razu wypłaca????
 
P 0

prof10

Użytkownik
Tak dla mnie jest to dziwne. Nie było mowy o obrocie depozytem, dopiero później to zmienili. Więc nie udzielaj się jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.]]
edit. Poprzednie wypłaty zlecali normalnie. to co wygrałem ze spinów przegrałem i tak więc coś tam pograłem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Pete1989 ale ty lubisz być często złośliwy :) Zauważyłem to już nie od dzisiaj. Kolega Prof10 może jest nowicjuszem i tego nie wiedział. Tak więc Prof10 taka jest zasada wszędzie (jak widać mogą 1,2 pierwsze wypłaty puścić), że trzeba swój depozyt co najmniej 1x obrócić. Jak dobrze pokombinujesz, to można to wykonać z niewielką stratą bez ryzyka. Albo bez straty z minimalnym ryzykiem, grając sport live po kursach 1,01 lub wyższych.
 
P 0

prof10

Użytkownik
Nie jestem nowicjuszem ???? Dla mnie to nie jest normalne, że muszę robić obrót depozytem jeżeli nie był wymagany. Dopiero później w trakcie trwania promocji dodali punkt, że trzeba obrócić depozyt, wcześniej tego nie było. Wydaje mi się, że nie wypłacili, ponieważ nie mają z czego wypłacić. Popłynęli na tej promocji, do tego doszedł szum z tym bonusem 10 euro. Ludzie weryfikują dokumenty po parę dni, button z &quot;wypłata&quot; nie działa, czat nie działa, wypłaty wiszą u innych po kilka dni. Dla mnie to jest chore, że każą mi obracać własny depozyt, jeżeli nie było takiego wymogu, a został dopisany później, oczywiście spinów wtedy już nie dostałem i nie chcę.
 
Do góry Bottom