>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ComeOn

maik844 24

maik844

Użytkownik
czyli nie mozna wypłacic wogole?? ja przez weekend nie moglem wogole wgrac dokumentow a dzis sie udalo moze poprostu maja jakis problem
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
mnie dziś zaskoczyli pozytywnie, zrealizowali moją wypłatę i nawet aż tak długo jej nie trzymali ???? Dostałem maila : Twoje zlecenie wypłaty zostało zaakceptowane. itd ????
 
maik844 24

maik844

Użytkownik
panowie wyplacacie na karte czy na konto hmm bo z kontem nie moge sobie poradzic jak skana wgrac z kontem co tam sie ma znajdowa dokladnie co czy lepiej karte?? wolalbym na konto jednak podpowie ktos
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
skan konta zrob i wyciagu mi wlasnie zaakceptowali i bedzie poszla kasa bedzie na swieta ????
A kiedy składałeś wniosek o wypłatę, bo ja najpierw wysłałem skany, zaakceptowali i w poniedziałek o 23:00 złożyłem wniosek o wypłatę, jeszcze nie zrealizowana jest i się zastnawiam, ile jeszcze muszę czekać ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
ja w poniedziałek o 12 zleciłem i już poszło , a ty o 23, więc według moich obliczeń dziś około 21 powinni ci puścić twoją wypłatę :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
naronix 6

naronix

Użytkownik
W końcu po trzecim podejściu zweryfikowali mi ten wyciąg. A ten przycisk wypłaty to jakaś kpina jest. Wypłacam wszystko i omijam tego buka szerokim łukiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tremen 10

tremen

Użytkownik
Message History:
nie moge wypłacić pieniędzy z powodu błędu jaki to błąd??


Witam serdecznie,
Niestety nie obrocil Pan swojego depozytu. Wedlug regulaminu,musi go Pan obrocic chociaz raz:
2.37 Wszystkie bonusy, oferty oraz promocje posiadają wymóg obrotu. Jeśli nie jest sprecyzowane inaczej w warunkach/regulaminie promocji wymagany jest jednokrotny obrót kwotą zdeponowaną plus kwotą bonusu. W przypadku jakichkolwiek różnić pomiędzy tym punktem regulaminu a warunkami/regulaminem promocji zastosowanie mają te ostatnie.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Z poważaniem,
Olivia - Dział Wsparcia ComeOn!

&lt;hr&gt;
Nie skorzystałem z żadnej promocji wpłaciłem 85 zł chciałem wypłacić 100 zł, co drugi dzień mi anulują wypłate, z powodu błędu 11 grudnia normalnie wypłaciłem czekam na odpowiedź
 
M 3

mojtyp

Użytkownik
Panowie ja bym się zastanowił czy warto grać w ComeOn, support live prawie nie działa, promocje &quot;widmo&quot; to u nich normalka. Jeśli ktoś tam chce coś wyjaśnić to może chodzić za nimi ze sprawą kilka ładnych dni.. I jeszcze kwota minimalna do wypłaty pozostawiająca wiele do życzenia. Podsumowując na rynku jest wielu lepiej zorganizowanych bukmacherów polskojęzycznych.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja mam konto ze 3 lata, i nigdy nie miałem z nimi kłopotu. Być może teraz coś się dzieję, ostatnio nie wypłacałem więc nie wiem.
 
Do góry Bottom