>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn

cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Też wam skasowali dokumenty w zakładce &quot;Wyślij dokumenty&quot;?
No ja nic nie mam w tej zakladce ale nigdy nie sprawdzalem czy tam cos bylo. Natomiast zawsze po kliknieciu na wyplate wyswietlaly mi sie dane mojego konta zebym recznie musial je wprowadzac, teraz jednak ich nie ma.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Skasowali. Tak samo zrobili w klonie Mobilbet. Kiedyś były wszystkie wysłane dokumenty , a teraz ich nie ma.
 
M 0

mr-black

Użytkownik
Me: Witam. Dlaczego moje dokumenty w zakładce &quot;Wyślij dokumenty&quot; zostały skasowane?
Emma: Już to sprawdzam, bardzo prosze o chwilę cierpliwości.
Emma: Panie Adamie, z tego co widze na Pana koncie wszytskie Panskie dokumenty zostaly juz poprawnie zweryfikowane.
Me: Wiem ale zawsze te dokumenty tam sie znajdowały
Emma: Panie Adamie, czy moze Pan wyczyscic cookies z komputera prosze?
Me: Jak to zrobię i nadal zakładka będzie pusta to co?
Emma: To wtedy prosze sie gdo nas ponownie zglosic. Jednak z teg co widze Panskie dokumenty zostaly juz zweryfikowane. Dokumenty sa weryfikowane tylko rtaz, wiec jezeli nie usuwal Pan ich z konta to prosze sie nie martwic.
Me: Dobrze, w każdym razie nie tylko ja mam ten &quot;problem&quot; bo na forum się pytałem i inni też tak mają.
Emma: Panie Adamie, tak jak pisze. JEzeli Pan nie usunal tych dokumentow to prosze sie nie martwic. Dokumenty musza byc wyslane ponownie tylko wtedy kiedy gracz je sam usuwa z konta.
Me: Dobrze, dziękuję za rozmowę. Pozdrawiam.
Emma: Dziekuje i pozdrawiam serdecznie.
 
G 0

graczseweryn19

Użytkownik
Nie polecam bukmachera ,kursy coraz gorsze ,chodzi mi głównie o overy w meczu live na come on,do bet365 do pięt nie dorastają (bet365 najlepszy), po większych porażkach jako stały gracz nie macie co liczyć na bonus od nich ,żenujący buk dla desperatów,zaufałem mu teraz grubo żałuje .
Jeśli chodzi o overy podam przykład
60minuta : over 0,5ft = 1,53 na bet365 1,66
Come on to zdecydowanie jeden z najgorszych bukmacherów dla desperatów , za depozyty biorą 2,5% , nie ma skrilla , zakłady na win na live jeśli dana drużyna łamie też z dupska , wzoraj na meczu było 25kurs na win na Portsmouth w 66minucie na bet 365 mieliście 66kurs , a połamali tranmere przegralło , także widać jak ciulają w żywe oczy, odradzam bukmachera za bardzo zaniżone kursy i nie dawania darmowych zakładów po większych porażkach.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Od pewnego czasu mam spore wątpliwości z ich działaniem, Raz nie rozliczyli mi drugiego takiego samego zakładu na Crystal Palace Arsenal, pierwszy rozliczony prawidłowy, a drugi w ogóle , po wielodniowej interwencji, zwrócili mi część (ale się zgodziłem , tam była dośc skomplikowana sprawa). ale teraz znów bonusa za wpłatę i zagranie znów nie moge się od dobrego tygodnia doprosić. Chat zlikwidowany, kontakt z supportem , to dramat, odpisuja po tygodniu nawet.
Z drugiej strony , raz tez coś poknocili przy surviworze ( dla lojalnych graczy) , ale po kilku interwencjach udało się na szczęście wszystko naprostować.
Taka teraz prawda ,że boję się cokolwiek wpłacić (a są też ciekawe , drobne bonusy) bo wiem,ze znów będą problemy z wyegzekwowaniem bonusu , a i kasa może zniknąć , skoro nie ma potwierdzenia transakcjji
Poza tym zdjęte mi możliwość podglądu wszystkich transakcji. mam tylko historię zakładów,, ale dobre i to , bo jest się na co powoływać. Oczywiście robię screeny prawie wszystkich zakładów ( mam chociaż potwierdzenie). Lipa straszna......... Czy tylko ja mam takiego pecha ,..... czy faktycznie mają za dużo spraw i nie ogarniają wszystkiego ??? Proszę o opinie
 
meken 76

meken

Użytkownik
Sam nie wiem czy to przestroga, ale moja przygoda z tym bukmacherem tak naprawdę zakończyła się zanim na dobrze się zaczęła. Skuszony bonusem 200% (z kodem weszlo) wpłaciłem 1. kwietnia 50 zł metodą Trustly, czyli &quot;Natychmiastowy przelew bankowy&quot;. Nie bez powodu zwracam uwagę na to sformułowanie, ponieważ moje konto zostało doładowane... 6. kwietnia! I mało tego, po zalogowaniu ujrzałem kwotę 50 zł, czyli bez bonusu. Sprawę między 1. a 6. kwietnia zgłaszałem 4 razy do supportu, ale kontakt z nimi też jest mocno utrudniony przez wysoki poziom upośledzenia ludzi obsługujących live chat. Po piątej interwencji w przeciągu 6 dni dodano mi bonus, ale szczerze powiedziawszy po tych perypetiach mam dość tego bukmachera. Być może to ja miałem takiego pecha, nie wiem. Tylko przestrzegam ;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ja chciałem zwrócić uwagę głównie na znikające mecze na live.
Zdarzyło mi się już kilkukrotnie, ze jest mecz - cyk - nie ma meczu. Czasem wróci sam po 5-10 minutach, czasem trzeba pisać do supportu i oni interweniują. Ogólnie dziwna sprawa z tym.
No i kwestia obrotu bonusu... (10x bonus + wpłata po kursie &gt; 2). Wpłacając niewielkie kwoty trzeba spooooooooro powalczyć, żeby obrót zrobić. Sam wpłaciłem 50 zł =&gt; 150 i muszę obrócić kwotą 1500 zł. Opłaca się chyba tylko wpłacając dużą kwotę i waląc większe kursy kilka razy.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Nie polecam firmy z całego serca, 2 razy zostałem oszukany i mimo przedstawienia dowodów, że mam racje dalej rżną głupa.
Pierwszy raz postawiłem na żywo, że padnie bramka w przedziale czasowym powiedzmy 60:00-69:59. Był to jakiś mecz pucharu Węgier. Bramka według relacji tekstowej z oficjalnej strony klubu padła w 62 minucie, w jakimś węgierskim livescorze tak samo. I co? zakład przegrany, jako dowód wysłano mi linka to strony livescore.com bodajże gdzie bramka padła rzekomo w 59 minucie ???? Na nic tłumaczenia, że chyba oficjalna strona klubu prowadząca relacje tekstową z meczu jest bardziej wiarygodna niż jakiś livescore...
Druga sytuacja z przedwczoraj. Jakiś tam mecz piłki nożnej, postawiłem sobie zakład że w danym okresie będzie wyrzut z autu (83:00-83:59). Gdy zaczęła się 83 minuta uważnie śledziłem i palcem na print screenie, ponieważ miałem przeczucie, że polecą w ch***. 83:20 dokładnie wyświetla się komunikat na ich stronie wyrzut z autu. Super, weszło. Print screen zrobiony na wszelki wypadek. I co? Zakład przegrany. Napisałem maila i w odpowiedzi dostałem informacje ze aut był w 82:48... Pani poprosiła żebym wysłał screena, dział sportowy ponownie zajął się zakładem i nic.
Mail od nich:
Panie Lukaszu, mimo ze staramy sie wyswietlac jak najaktualniejszy czas na naszej stronie prosze pamietac ze pokazywany czas ma byc tylko sugestia dla graczy a nie dokladnym czasem gry. Najmocniej przepraszamy za trudnosci i mamy nadzieje ze takie sytuacje nie beda sie zdarzaly w przyszlosci. Dziekujemy za zrozumienie. Wiecej informacji znajdzie Pan w naszym regulaminie.
I ostatni mail:
Wracajac jednak do wspomnianego zakladu sportowego. Jezeli posiada Pan linki do stron w ktorych wynik jest inny prosimy o przeslanie takich informacji. Z przyjemnoscia ponownie sprawdzimy dla Pana ten problem.
No tak na pewno znajde linka z dokładnym czasem wyrzutu z autu ligi Peruwiańskiej, Powodzenia ????
Konto u złodzieji zamknięte, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM BO MIMO DOWODÓW NIGDY NIE DOJDZIECIE SWOICH PRAW/PIENIĘDZY
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeśli możesz prześlij Screena z Tym wyrzutem autu, ale to co opisujesz to jest na prawdę jeden wielki przekręt. Ja natomiast przedstawiając im screen poprosiłbym o zwrot w takim razie. Skoro pokazują tak na live to nie mogą w taki sposób postępować.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Napisali że to co wyświetla sie na relacji live ma tylko charakter poglądowy czy coś w tym stylu. Zamknąłem u nich konto i więcej nie zagram, nie będę się o stówe użerał...
 
K 0

karolek934

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie promocji z typerem...

Wcześniej często można było typować ligę angielską, ostatnio były mecze eliminacji EURO2016, w puli 50000zł ,jak wygląda sprawa z nagrodami? Wygraną trzeba obrócić? Jeśli tak, to na jakich zasadach? Nie mogę nic znaleźć na ten temat.
 
S 0

songoten77

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie promocji z typerem...
Wcześniej często można było typować ligę angielską, ostatnio były mecze eliminacji EURO2016, w puli 50000zł ,jak wygląda sprawa z nagrodami? Wygraną trzeba obrócić? Jeśli tak, to na jakich zasadach? Nie mogę nic znaleźć na ten temat.
nie trzeba obracać. Wygrana idzie na konto główne. Przed chwilą właśnie rozdali nagrody.
Ktoś trafił 13 albo więcej?
Za 12 było 489,76 zł
 
K 0

karolek934

Użytkownik
To świetna promocja. ????
Wystarczył zakład za 25zł i można ugrać niezłe pieniądze.
Jedna osoba trafiła 14 i wygrała 6489zł
Cztery osoby trafiły 13 i są 1,5 koła do przodu.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Hej ???? Ktoś mi powie jak wygląda oferta u tego buka jeżeli chodzi o NBA i Darta? Jest tylko podstawowa czy można znaleźć fajne handi itd?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hej ???? Ktoś mi powie jak wygląda oferta u tego buka jeżeli chodzi o NBA i Darta? Jest tylko podstawowa czy można znaleźć fajne handi itd?
Na NBA była niezła oferta wbrew pozorom. Handicapy, dobre linie, a i sporo ich było na dany mecz. W kwestii Darta to coś jest zazwyczaj, aczkolwiek nie zwracam uwagi na tę dyscyplinę. Sądzę jednak, że nie powinieneś narzekać.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Nie polecam!

Nie mogłam dziś zrobić zakładu- wiadomo Wimbledon, dla większości graczy dosyć ważne wydarzenie a tu &quot;niepodzianka&quot;. Robię zakład i wyskakuje komunikat &quot;oczekuje&quot; i tak cały czas...do rozpoczęcia 1wszej rundy była godzina czasu więc napisałam na live czacie - mają jakąś aktualizację strony...ok, w takim razie chciałam wypłacić swoje pieniądze, wpłacić gdzie indziej. Również się nie da i tu napisałam po raz kolejny na live czacie - dowiedziałam się że to wszystko może potrwać nawet kilka godzin.
Nie potrzebuję takiego bukmachera, gdzie mając środki nie mogę zrobić zakładu na mecze, na które długo czekałam, a z braku czasu nie mogłam kuponu zrobić wcześniej.????⛔
 
forin 450

forin

Użytkownik
co jezeli depozyt przez P24 byl robiony z konta mojego ojca moga pozniej jakos nie wyplacic mi wygranych ?
Mial ktos taki problem z nimi ?
 
Do góry Bottom