>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Community Shield 2013: Wigan Athletic - Manchester United 11.08.2013

Status
Zamknięty.
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
FA Community Shield 2013



Zdobywca Pucharu Anglii 2013 - Wigan Athletic:​


Mistrz Anglii 2013 - Manchester United
:​
Inauguracja sezonu piłkarskiego w Anglii wraca, po roku, na Wembley.
Tradycyjnie już mistrz (Man United) spotka się ze zdobywcą Pucharu Anglii (Wigan) w meczu o Puchar Wspólnoty.
Po spadku Wigan do Championship, co zdarzyło się zaledwie dzień po ich triumfie w Pucharze Anglii, będziemy mieli okazję pierwszy raz od 1980 roku zobaczyć drużynę z poza najwyższej klasy rozgrywkowej zobaczyć w meczu o angielski superpuchar.​



Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Ciężki mecz czeka Manchester United. Mecze sparingowe United wyglądały bardzo różnie. Czuje że nie będzie to spacerek dla Czerwonych Diabłow. Nie wiadomo jeszcze do końca jak bedzie wygladał skład United gdyż w sparingach brakowało np Rooney&#39;a i bardzo często skład był opierany na młodych zawodnikach z rezerw. Rooney dopiero teraz w sobote zagral 45 minut z Realem Betis i też nie wiadomo czy zostanie na Old Traford.
Stawiam na skromną wygraną United : 2:1 lub 1:0
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wigan - Man United BTS @ 2,00 Bet365 ⛔ 0:2

Jedynym zakładem, który przychodzi mi tutaj do głowy jest BTS. Wigan udanie rozpoczęło rozgrywki Championship, pokonując aż 4:0 Barnsley. Wprawdzie po spadku odeszło kilku graczy, ale w ich miejsce sprowadzono nowych. Odeszli m.in. Kone, Alcaraz, Figueroa czy Stam. Do klubu przyszli: Holt (napastnik), Barnett (obrońca) (obaj z Norwich), Perch (obrońca, z Newcastle), Carson (bramkarz, z Bursaspor), Fortune (napastnik, WBA). Ofensywa prezentuje się dosyć okazale jak na standardy Championship: na bokach - McCarthy i Maloney, a w ataku - Holt. Widzę duże szanse, że Wigan strzeli bramkę United. Diabły nie grały do tej pory żadnego oficjalnego meczu, jedynie sparingi z drużynami azjatyckimi. Oczywiście nie ma sensu brać tych sparingów i wyników w nich uzyskanych na poważnie, bo po pierwsze nie były to mecze o stawkę, a po drugie grali różni piłkarze, ci podstawowi, rezerwowi, a nawet juniorzy. Co do ofensywy United to jestem spokojny, że strzelą (o ile nie zlekceważą przeciwnika). Skupię się na linii defensywy. Nie wiadomo na razie w jakim zestawieniu w obronie wyjdzie United. Zapewne na bokach zagrają Rafael i Evra. Na środku jest kilku graczy, którzy mogą zagrać - Ferdinand, Evans, Smalling i powracający po kontuzji Vidić. Defensywa mocna, ale jak wcześniej wspomniałem, jest to pierwszy oficjalny mecz Diabłów, a w sparingach różnie to zestawienie wyglądało. W poprzednim sezonie, na samym jego początku linia defensywy grała słabo. Patrząc też na historię, to często pada BTS w meczach o Tarczę Wspólnoty. Ostatnie 4 lata to także wysokie overy (wyniki 3:2, 3:2, 3:1, 2:2). Trochę na niekorzyść tego typy działa H2H. United bardzo lubi grać z Wigan, często z nimi wysoko wygrywa, przy tym nie tracąc bramki. BTS nie padł w ostatnich 8 meczach, więc czas przełamać tą serię, tym bardziej, że mecz nie odbywa się w środku sezonu, gdzie United jest z reguły w gazie, tylko na samym początku, gdzie jeszcze nie wszystko jest tak zgrane jak powinno. Myślę, że kurs 2,00 to value i gram to.
 
T 26

tomek10

Użytkownik
w ataku - Holt i Perch
Od kiedy Perch jest napastnikiem? :grin: To jest defensywny pomocnik i w dodatku słabiutki.
Co do meczu, to waleczność graczy Wigan może pozwolić im na podjęcie walki z aktualnym mistrzem Anglii. Ciężko im będzie wygrać ale nad jakimś dodatnim handicapem w stronę The Latics można się zastanowić.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wigan może i spadł do Championship to jednak zawodnikom na pewno nie brakuje ambicji. Mogą zdobyć &quot;Tarczę&quot; tuż na otwarciu sezonu i to będzie dla nich olbrzymi sukces. United to co pokazuje w towarzyskich świadczy o tym, że nowy trener jednak nie wszystko poukładał. Odejście Fergusona to na pewno jakieś -20% United, wyniki o tym mówią. Kurs na handicap +2 Wigan na otwarciu był 1,75 był do gry. Aktualnie spadł do 1,42 i w większość bukmacherów już wycofany. Po 1,30 w obecnej formie &quot;czerwonych&quot; na pewno bym się nie pokusił. Jak już coś grać to w stronę I ligowca. ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Wigan - MUFC
MU wygra 1 bramką⛔
3.85

Unibet

Na wstępie zaznaczę,że podaje kurs po jakim zagrałem kilka dni temu. Wiadomo puchary rządzą się własnymi prawami, do tego United bez Fergusona co mentalnie im ujmuje. Wigan nie ma nic do stracenia a Moyes niestety może sobie zrobić pod górkę przed bardzo ciężkimi spotkaniami na początku sezonu. Mecze kontrolne MU nie zachwycają, jednak jestem daleki od oceny po tego typu potyczkach. Co cieszy po tych spotkaniach? Młodzież! Zaha, Lingard czy Januzaj. Widać w nich chęć gry. Niestety Roo jak zwykle robi szum w koło siebie a jakby tego było mało brakuje wzmocnień w drugiej linii, gdzie znacznie widzę przerost ilości nad jakością. Czekam jak na zbawienie na ogłoszenie,że Fellaini na OT czy się doczekam? Nie wiem.
Wracając do zakładu, obie ekipy po zmianach na ławce. Wigan niby może zaszkodzić ale nie oszukujmy się,że jak Davidowi tak zawodnikom będzie zależało na pokazaniu się z dobrej strony.
Moim zdaniem będzie to mecz walki zakończony minimalnym zwycięstwem Diabłów. Osobiście czekam na linię wystawioną na kartki bo sędziować będzie Clattenburg
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wigan - Man United BTS @ 2,00 Bet365
Po wczorajszej porażce z Sevillą kursy na BTS spadły i zapewne będą jeszcze spadać. Miałem nosa, że zagrałem to wcześniej. Kurs 2,00 to było value, a w obecnej sytuacji jest to jeszcze większe value. Najlepszy obecnie kurs na BTS ma bet-at-home 1,85. Wg mnie jak ktoś chce to grać, to jest lekkie value. Na pewno value nie jest kurs 1,65 w WilliamHill. Sądzę, że kursy będą jeszcze spadać, bo jak widać defensywa United nieco dziurawa. Do tej pory w każdym meczu przedsezonowym traciła co najmniej jedną bramkę. Wigan ma jakość w ataku, żeby strzelić.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nieoficjalny początek Premier League więc z lekka można coś pokombinować.
⚽ Manchester - Wigan over 2,5 gola 1,62 Bet365⛔
Wigan sprawiło wielką sensację wygrywając Puchar Anglii z Manchesterem City. Czy stać ich na podobny sukces z drugą ekipą z Manchesteru? Tego nie wiem ale na pewno stać ich na dobre widowisko. Widziałem kilka meczów z Pre-Season Manchesteru i wyglądało to jako tako. O ile jeszcze w ofensywie Diabły dawali radę, o tyle defensywa spisywała się dość kiepsko. Nie wiem, może takie tournee i ogólnie cały okres przedsezonowy potraktowali lajtem, albo po prostu sporo jeszcze brakuje do optymalnej formy. Co do składów to Moyes dla oficjalnej klubowej telewizji powiedział, ze nie będzie mógł skorzystać z Rooneya, Naniego i Younga. Dla United to taki mecz prawdy na początku sezonu, Wigan zagra sobie bez kompleksów, na inauguracje nPower rozjechali na wyjeździe Barnsley 0:4, a jedną z bramek zdobył były napadzior Norwich - Gran Holt. Dziś Anglika pewnie też zobaczymy w składzie. Ogólnie ciężki mecz do typowania mimo iż kursy na to nie wskazują. Licze jednak na dobre widowisko z obu stron.
Dodam jeszcze tak na koniec taką suchą statystykę. W meczach United z Wigan zawsze spada sporo goli, na ogół to samo United Over 2,5 pokrywa. W ostatnich 8 spotkaniach United wygrało aż 7 zdobywając przy tym 29 goli. Sporo. Wigan na finiszu przedostatniej kampanii Premier League potrafiło wygrać u siebie z United skromnie 1:0. To był ten jeden jedyny gol w tych 8 ostatnich meczach.
Jeszcze taka ciekawostka:
Manchester United sell out 45,500 tickets for the Community Shield after final batch on general sale today, Wigan have sold just 5,650.
Później dodam składy
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Man Utd: De Gea. Rafael, Vidic, Jones, Evra. Giggs, Carrick, Cleverley. Zaha, R.Van Persie, Welbeck.
z fejsbuka Man Utd
to i Wigan/Konrad
Wigan: Carson; Boyce, Barnett, Perch, Crainey; Watson, McArthur, McCarthy, McClean; Holt, Maloney
Manchester United: De Gea - Rafael, Vidić, Jones, Evra - Giggs, Carrick, Cleverley, Zaha - Van Persie, Welbeck.
Rezerwa: Lindegaard, Evans, Anderson, Smalling, Valencia, Kagawa, Januzaj.
Wigan Athletic: Carson, Boyce, Barnett, Perch, Crainey, Watson, McArthur, McCarthy, McClean, Holt, Maloney.
Rezerwa: Nicholls, Gomez, Espinoza, McCann, McManaman, Fortune, Dicko.
by devilpage.pl
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/england/fa-community-shield-2013/manchester-united-wigan-UsDGnCwd/
Man.Utd - Wigan
Typ : MU -1 @ 1,833 Pinnacle ✅2:0
Ok, MU nie zachwycało może w sparingach, ale grali tam w wielu różnych kombinowanych składach, defensywa ani razu nie była w optymalnym zestawieniu. Vidić zagrał raz, Rafael grał mało. Ale na plus z pewnością Zaha i Januzaj. Radze zwrócić uwagę szczególnie na 18 letniego Januzaja. Chłopak ma niesamowity talent, lewa noga świetna, przegląd pola, prostopadła piłka, odejście. Perełka! Liczę że Moyes da mu pograć w tym sezonie w kilku meczach. W piątek grał w sparingu przeciwko Sevilli to tam był jednym z lepszych w MU. Dzisiaj zacznie na ławce.
Z przodu wiadomo Persil, bo saga z Rooneyem wiadomo.. Aczkolwiek ja tam dalej uważam, że on nigdzie nie odejdzie ale to moja teoria ;)
Kagawa zaśłużenie ławka bo grał słabiutko z Sevillą, tak samo Valencia kołek straszny.
Wigan spadkowicz, sporo zawodników odeszło z zespołu, którzy ciągneli ten wózek. Nie ma już Kone, Di Santo, Alcaraz, Figueroa, Robles, Scharner. Kazdy z nich był podstawowym zawodnikiem. Wigan z jednym wyjątkiem zawsze dostawało wpierdziel od MU i to kilkoma bramkami. Tym wyjątkiem jest 1:0 w sezonie kiedy City zdobyło tytuł po bramce Maloneya.
H2h 16-0-1 na korzyść MU. Kursy pewnie rosną na MU z powodu porażki z Sevilla, ale Wigan to nie Sevilla. Ponadto nikt chyba nie patrzył, że z Sevillą MU grało w zupełnie innym składzie niż dzisiaj, całkowicie inna defensywa itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom