>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2016

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
kto sie orientuje jakim skladem pojechalala na CA reprezentacja Peru, Brazylii oraz i Ekwadoru? znalazlem kilka info ale odnosnie Ekwadoru nic nie mam.
chcialbym wiedziec jakim skladem przypuszczalnym dzisiaj wyjdzie Brazylia i Peru, bo w sumie chcialem dac tego dubelka
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
kto sie orientuje jakim skladem pojechalala na CA reprezentacja Peru, Brazylii oraz i Ekwadoru? znalazlem kilka info ale odnosnie Ekwadoru nic nie mam.
chcialbym wiedziec jakim skladem przypuszczalnym dzisiaj wyjdzie Brazylia i Peru, bo w sumie chcialem dac tego dubelka
1. Brazylia dziś prawdopodobnie w takim składzie i ustawieniu



2. Ekwador w zasadzie bez większych zmian w składzie. Kadra wygląda następująco:

Arqueros: Alexander Domínguez, Esteban Dreer, Máximo Banguera
Defensas: Juan Carlos Paredes, Gabriel Achilier, Arturo Mina, Frickson Erazo, Robert Arboleda, Walter Ayoví, Cristian Ramírez
Volantes: Antonio Valencia, Ángel Mena, Cristhian Noboa, Fernando Gaibor, Carlos Gruezo, Pedro Larrea, Jéfferson Montero, Fidel Martínez, Michael Arroyo.
Delanteros: Enner Valencia, Jaime Ayoví, Miler Bolaños y Juan Cazares.


3. Peru bez Claudio Pizarro, bez Jeffersona Farfana, bez Juana Vargasa czy Andre Carillo. To spore braki patrząc na poprzednie lata, ale skład Peruwiańczyków jest ciekawy. Przede wszystkim jest Paolo Guerrero, jest Cristian Cueva, który właśnie podpisał kontrakt z Sao Paulo przed paroma dniami. Do tego Reanto Tapia z Feyenoordu. Ale w Peru idzie nowe, pełna kadra tutaj -&gt; http://www.radiobrazylia.pl/zupelnie-nowe-peru/


-------------------------------------

Inauguracja Copa America za nami, gratulacje dla stawiających na Kolumbię. Jednak to był dużo lepszy typ niż moje szukanie bramki gospodarzy... Chociaż gdyby nie Ospina i Perez wybijający piłkę z linii bramkowej wślizgiem po strzale Dempsey&#39;a to kto wie...

Jakieś propozycje na dzisiejsze spotkania? Zachęcam do dyskusji ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Kostaryka VS Paragwaj Kostaryka jak pamiętamy uzyskała 1 miejsce w swojej grupie na Mistrzostwach Świata w 2014 roku. Dzisiaj w składzie znalazł się m.in. Navas z Realu Madryt, Ruiz i Cambell.
Paragwaj jest silną drużyna, posiadają takich graczy jak Santa Cruz czy Barrios którzy są gwiazdami na skalę światową.
Bilans między obiema ekipami jest wyrównany. Na ostatnie 3 mecze każdy z nich odniósł zwycięstwo i raz zremisowali.
Kostaryka grała ostatnio lepiej niż Paragwaj. Na ostatnie 6 spotkań 4 zwycięstwa 1 remis oraz 1 porażka przy czym strzelili 9, a stracili 4 gole.
Ciężko dzisiaj wskazać jednoznacznego faworyta, jednak spore spadki kursów na zwycięstwo gości do przerwy przekonuje mnie do zagrania w ich stronę. Paragwaj wystarczy, że pokaże inicjatywę.
Paraguay -0 HT 1.65 zwrot

Paraguay HT @3.10 ⛔

Brazylia VS Ewador

Brazylia, Peru, Ekwador i Haiti znaleźli się w grupie B . Grupa ta jest moim zdaniem bardzo ciekawa.
Jak wiemy Brazylia jest mocno okrojona, np Neymar nie zagra w ogóle w Copa America.
Ekwador natomiast wyjdzie w mocnym składem na czele z Antonio Valencia, Enner Valencia, Montero i Paredes.
Na ostatnie 7 spotkań aż 6 wygrywała Brazylia i raz ekipy podzieliły się punktami.
Brazylia jest teoretycznie dużo silniejszym zespołem, jednak duży wzrost kursów na Brazylię może dawać dużo do myślenia.
Ekwador w ostatnim czasie nie gra źle, wygrali chociażby z Argentyną, dlatego też wydaję mi się że mogą powalczyć z okrojoną Brazylią. Ecuador +0.25 HT @1.95 ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Chile
07-06-2016 04:00
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już w 1 kolejce przed nami hit Ameryki. Obaj finaliści z tamtego roku spotykają się w jednej grupie. Przypomnę w tamtym finale to Chile okazało się lepsze po rzutach karnych 4:1 po 90 minutach jak i 120 był wynik 0:0 ale z gry to bardziej Chile należało się właśnie zwycięstwo.
Mój typ na ten mecz to obie drużyny strzelą gola. Jak dobrze wiemy obie drużyny lepiej prezentują się z przodu jak z tyłu. Z jednej strony Messi, Higuain, Aguero, Di Maria, Lamela a z drugiej strony Sanchez, Vargas, Pinilla, Vidal. To tylko część gwiazd w każdym z zespołów.
Chile prezentuje się ostatnio troszkę gorzej, porażka z Meksykiem 0:1 z Jamajką 1:2 ale to były mecze towarzyskie więc nie przykładał bym do tego tak dużej wagi. Jeszcze wcześniej było zwycięstwo 4:1 z Wenezuela, 1:2 z Argentyną także widzimy, że strzelają gole ale również i tracą.
Co do Argentyny rozegrali 1 mecz kontrolny z Hondurasem i wygrali skromnie 1:0. Wcześniej zwyciężali 2:0 z Boliwią, 2:1 z Chile, 1:0 z Kolumbią lecz w tym meczu Kolumbia miała sporo sytuacji by strzelić gola i 1:1 z Brazylią.
Między nimi na ostatnie 4 pojedynki 3 razy mecz zakończył się gdzie obie drużyny strzeliły gola. Przed nami świetny mecz szkoda, że taka godzina.
Typuję obie strzelą a wynik 1:1.
 
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Kostaryka grała ostatnio lepiej niż Paragwaj. Na ostatnie 6 spotkań 4 zwycięstwa 1 remis oraz 1 porażka przy czym strzelili 9, a stracili 4 gole.
taaaak, zwłaszcza te wygrane z Panamą czy Nikaraguą są na równi z remisami Paragwaju z Brazylią czy Argentyną. Jak dla mnie to Paragwaj wygląda lepiej we wcześniejszych meczach. Dodatkowo w kadrze są takie nazwiska:
Gustavo Gomez (Lanus), Fabian Balbuena (Corinthians), Nestor Ortigoza (San Lorenzo), Miguel Almiron (Lanus)
to gwarantuje spokój z tyłu i kontrolę w środku. W składzie Kostaryki też większe nazwiska są głównie w obronie i pomocy. Dodatkowo trzeba pamiętać, że przegrany z tego meczu praktycznie eliminuje się z turnieju. Dlatego uważam, że oba zespoły zagrają przede wszystkim żeby nie przegrać. Myślę, że to będzie mecz underowy (jedna może dwie bramki - niestety na un2,5 ✅ kurs @1,47 jest cienki więc tylko do taśmy). Ja osobiście wybieram remis do połowy. Bo myślę, że jeżeli coś wpadnie - to dopiero w drugiej połowie:
Kostaryka - Paragwaj - x HT - @1,95 - bet3.6.5 ✅ ht (0:0)
i idąc tym tropem można jeszcze spróbować:

Kostaryka - Paragwaj
- x/2 - @5 - bet3.6.5 ⛔ (0:0)
Pozdrawiam
m
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Peru @ 1.6 Bet365 ✅
Peru over 1.5 @ 1.9 Bet365
⛔


Po pierwszę to bardzo wątpie w to, że Haiti ugra cokolwiek w tej grupie natomiast Peru może o ten awans powalczyć dlatego taki mecz z dostarczycielem punktów muszą brać.

Kadra Haiti słabiutka kilku zawodników z Ligue One, ale nie są to graczy którzy w swoich klubach grają pierwsze skrzypce, reszta to praktycznie gracze z drugich lig europejskich lub z USA. Offensywa nie ma kim straszyć: Guerrier (Wisła), Belfort (Trabzon), Nazon z jakiegoś klubu w 2 lidze Francuskiej, Genevois, który praktycznie wgl nie grał w tym sezonie w Nicei czy Louis z Caen gdzie też praktycznie przesiedział cały sezon.


Dodatkowo:
Paragwaj DNB @ 1.5 Bet365 Zwrot
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Kostaryka - Paragwaj

Moim zdaniem kursy na gości są przeszacowane, i zamierzam spróbować zagrać w stronę Kostarykan. Wszyscy na pewno pamiętamy wspaniałe występy Kostaryki na Mundialu w Brazylii, gdzie okazali się największą sensacją, w fazie grupowej wyeliminowali Anglię i Włochy, a następnie Grecję w 1/8 i zatrzymali się dopiero na Holandii w ćwierćfinale. Dobra forma pozostała w trwających kwalifikacjach do Mundialu w Rosji, gdzie bez porażki przeszli fazę zasadniczą grając z Panamą, Jamajką i Haiti (wszystkie cztery drużyny obecne na CAC!). Zawodnicy z &quot;Bogatego Wybrzeża&quot; Ameryki Łacińskiej mają w swoim składzie zawodników, którzy prezentują stabilny wysoki poziom. Największą gwiazdą jest oczywiście napastnik Arsenalu Londyn, objawienie ostatniego Mundialu Joel Campbell. Oprócz niego na pewno warto wspomnieć Yeltsina Tejedę, który jest podporą środka pola w tej reprezentacji, pomimo że w Europie nie robi wielkiej kariery. Obok niego w środku znany z Deportivo La Coruna Celso Borges, w Primera Division na co dzień występuje też twardy defensor Oscar Duarte. Kapitan drużyny Bryan Ruiz, który gra w Sportingu Lizbona, choć nie mogę oprzeć się wrażeniu że trochę roztrwonił swój potencjał, bo wróżono mu większą karierę. Całkiem interesująca paczka na przyzwoitym poziomie.
Co proponuje Paragwaj? Moim zdaniem nic nadzwyczajnego, a na pewno nic znacząco lepszego niż Kostaryka. Kadra oparta o wiekowych zawodników, jak Justo Villar w bramce, Paulo da Silvę w obronie czy Nelsona Valdeza w ataku. Świeżej krwi zasadniczo brak, nazwiskiem wyróżnia się Juan Iturbe, który jednak w kadrze dużo nie grywał a ostatni sezon w angielskim Bournemouth w jego wykonaniu również nie porwał. Nie będę ukrywał że cała reszta, poza jeszcze Ivanem Pirisem z Udinese to zawodnicy dla mnie całkowicie anonimowi. W aktualnych kwalifikacjach do Mundialu w Rosji po 6 kolejkach zajmują dopiero siódme miejsce. W Brazylii ich zabrakło, a w Niemczech grała jeszcze poprzednia generacja piłkarzy. Nie bardzo widzę powód do tak mocnego faworyzowania Paragwajczyków, więc idę w stronę Kostaryki.
Kostaryka DNB @2,50 Bet365 ZWROT
Kostaryka @3,80 Bet365 ⛔
Kostaryka lub X @1,70 Bet365 ✅
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Kostaryka - Paragwaj 2 @ 2,22 Betano Lipa mecz straszna kopanina⛔
Kostaryka bez Navasa mozna powiedziec ze traci bardzo duzo na wartosci i jeszcze brak Rodrigeza. Kostaryka dzieki Navasowi na MS w Brazyli doszla do cwiercfinalow i karnych.
Na ostanim turnieju Gold Cup tez cwiercfinal gdzie odpadli z Meksykiem w grupie same remisy ale gdyby nie Navas to mogliby tam nawet awansu nieuzyskac bo grali slabo. Navas to 80% tej druzyny ak niewiecej i duzo straca najego niobecnosci.
Natomiast pparagwaj to taka sobe druzyna ktora bedzie ciagnal Valdez jak beda mieli sytuacje to jakas wykorzystaja i pokonaja Kostaryke, Mecz pewnie bedzie twardy moze byc duzo kartek. Jednak bez Navasa i Rodigueza to juz nie ten sam zespol i niewrozy im natym turnieju nic dobrego. W bezposrenich meczach bywalo roznie raz ci raz ci a dzis stawiam zdecydowanie na Paragwaj
 
wksrks-106011 71

wksrks-106011

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Ekwador
Godzina: 04:00
Typ: Brazylia ⛔
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Grupę B zamyka mecz reprezentacji Canarinhos z Ekwadorem. To już jest Copa America. Tu nie ma żartów, a punktów trzeba szukać w każdym spotkaniu. Wie o tym Dunga, wiedzą też o tym piłkarze. Brazylia to drużyna, która ma przestoje. Potrafią totalnie bezmyślnie klepać i popełniać proste błędy by za chwilę mieć świetny okres w meczu i kreatywnie przechodzić przez defensywę rywala. Myślę, że czynnikiem, który sprawi, że to może być turniej Brazylijczyków jest choćby obecność Casemiro. Gościa, który podbił jakże wymagający Madryt i pokazał, że oprócz genialnej gry w obronie coraz lepiej radzi sobie choćby w rozdawaniu podań czy regulowaniu tempa gry. Oczywiście, Dunga nie zabrał Neymara (ponieważ gracz Barcelony ma jechać na Igrzyska), Jonasa czy Marcelo. Jednak Douglas Costa, Willian - przy dobrej dyspozycji mogą sprawić, że brak tych zawodników będzie całkowicie nieodczuwalny. Warto zwrócić uwagę również na Coutinho, który pod skrzydłami Jurgena Kloppa ma bardzo dobry okres w Liverpoolu, więc to tylko pokazuje jak dalej mocarni są Brazylijczycy w ataku. Jeżeli chodzi zaś o defensywę Diego Alves jest jednym z bramkarzy, którzy wyczyniają cuda na linii a Filipe Luis przechodzi drugą młodość po nieudanej przygodzie w Londynie. Jedyna niewiadoma to para Miranda-Gil o wiele bardziej byłbym spokojny o duet Luiz-Silva. Ekwadorczycy są niewygodni dla każdej liczącej się w piłce reprezentacji. Mają swoich piłkarzy w wielu ciekawych klubach europejskich jak choćby Paredes czy &quot;bracia&quot; Valencia. Jednak należy pamiętać, że piłkarze La Tri nie wygrali swojego spotkania jeszcze w 2016 roku. W marcu zremisowali z Paragwajem 2:2 a przegrali z Kolumbią 1:3. W maju podczas meczu towarzyskiego ulelgi również Stanom Zjednoczonym. Tak jak już koledzy wyżej pisali, w pięciu bezposrednich spotkaniach obu reprezentacji Brazylijczycy wygrali cztery i jeden zremisowali. Zwycięstwa w pierwszym meczu turnieju dają pewność siebie i podnoszą morale drużyny. Uważam, że mecz będzie zacięty i o wyniku zadecydują najmniejsze detale, jednak jakość piłkarska reprezentantów Canarinhos ostatecznie da pierwsze 3 pkt w tym turnieju. Na Brazylię jeszcze wczoraj było 1.85, jak widać kursy lecą w dół. Myślę, że jest on dalej trochę za wysoki, ponieważ podopieczni Dungi w Eliminacjach a choćby w wielkim turnieju to będzie inna bajka. Uważam również, że mecz będzie underowy i na to również zaproponuje typy.

------------------
Obie drużyny strzelą: NIE @1.80 Bet365 ✅
Under 2,5 @1.75 Bet365 ✅
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Haiti - Peru

Peru nie ma jakiegoś gigantycznego potencjału, ale sprawną zorganizowaną grą zdobyli brązowy medal w zeszłym roku na CA. Argentyński trener Ricardo Gareca bardzo ładnie poukładał grę Peruwiańczyków. Skład oparty o zawodników krajowych, z jedną dużą gwiazdą - Jose Paolo Guerrero. Oprócz niego solidny na poprzednim CA Yoshimar Yotun, który dał się zapamiętać z dobrej strony i kreowani na wielkie talenty zawodnicy szkoleni w Holandii, 19-letni Luiz da Silva i 20-letni Renato Tapia.
Na Haiti to powinno wystarczyć. Szanujmy się, drużyna w której występuje zawodnik z 1.Ligi Polskiej nie ma prawa być traktowana poważnie na tym poziomie. Jako Łodzianin doskonale pamiętam wyczyny Kevina Lafrance&#39;a w barwach Widzewa. Na boisku pojawi się też pewnie szalony jeździec z Krakowa, Donald Guerrier. Nie wróżę im sukcesu, a Peru jeśli chce liczyć się w walce o awans z grupy, to po prostu musi ten mecz wygrać.
Peru @1,57 Bet365 ✅
--------------------------------------------------------------------------------
Brazylia - Ekwador 1 @1,80 Bet365 ⛔
Spróbuję ale lekko. Brazylia ma swoje problemy, są one dość duże. Ale Canarinhos potrafią mobilizować się na Copę, a jak będzie trzeba to sędzia też pomoże im awansować. Ekwador ciekawy skład ale bardzo duże braki w dyscyplinie taktycznej. Mimo wszystko Brazylijczycy pomimo osłabień dysponują dużo mocniejszym składem.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
taaaak, zwłaszcza te wygrane z Panamą czy Nikaraguą są na równi z remisami Paragwaju z Brazylią czy Argentyną. Jak dla mnie to Paragwaj wygląda lepiej we wcześniejszych meczach. Dodatkowo w kadrze są takie nazwiska:
Gustavo Gomez (Lanus), Fabian Balbuena (Corinthians), Nestor Ortigoza (San Lorenzo), Miguel Almiron (Lanus)
to gwarantuje spokój z tyłu i kontrolę w środku. W składzie Kostaryki też większe nazwiska są głównie w obronie i pomocy. Dodatkowo trzeba pamiętać, że przegrany z tego meczu praktycznie eliminuje się z turnieju. Dlatego uważam, że oba zespoły zagrają przede wszystkim żeby nie przegrać. Myślę, że to będzie mecz underowy (jedna może dwie bramki - niestety na un2.5 kurs @1,47 jest cienki więc tylko do taśmy). Ja osobiście wybieram remis do połowy. Bo myślę, że jeżeli coś wpadnie - to dopiero w drugiej połowie:
Kostaryka - Paragwaj - x HT - @1,95 - bet3.6.5 ✅ ht (0:0)
i idąc tym tropem można jeszcze spróbować:

Kostaryka - Paragwaj
- x/2 - @5 - bet3.6.5 ⛔ (0:0)
Pozdrawiam
m
Ja poprostu staram się obiektywnie ocenić typ. Nie dodawać sobie nic w strone typu jaki gram.
Gratki za remis
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Urugwaj VS Meksyk
Przy ostatnim ich spotkaniu Urugwaj pokonał meksyk 1:0 u siebie.
Urugwaj uzyskał 6 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki w ostatnich 10 spotkaniach. W ostatnim towarzyskim meczu, pokonali oni Trynidad i Tobago 3-1 u siebie.
Meksyk uzyskał 8 zwycięstw i 2 remisy w ostatnich 10 grach. W ostatnim towarzyskim meczu, pokonali Chile 1-0 u siebie.
Urugwaj i Meksyk miejsca odpowiednio 9-te i 16-ste w rankingu.
W ostatnich 4 meczach z Meksykiem, Urugwaj uzyskał 2 zwycięstwa i 2 porażki, w tym 1 zwycięstwo i 1 porażka u siebie.
Linie handicapu się zmieniają z 0/-0.5 dla Urugwaju w -0.
Kurs na zwycięstwo Meksyku również spada z 2.81 na 2.43. Jest dość wyraźna tendencja spadkowa w stronę Meksyku.
Meksyk @2.40 ✅
Meksyk -0 @1.68 ✅

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podsumowanie drugiego dnia Copa America -&gt; http://zzapolowy.com/drugi-dzien-copa-america-brazylia-na-remis-z-ekwadorem-polskie-akcenty-i-niesamowita-symulka/

Messi i Suarez nie zagrają w 1 kolejce fazy grupowej -&gt; http://www.radiobrazylia.pl/copa-america-msn-nie-zagra/


Meksyk - Urugwaj

Dziś starcie Meksyku z Urugwajem zapowiada się ciekawie. Na papierze faworytem dla mnie jest Meksyk, ogólnie wierzę w ten zespół na całym turnieju. Mają ciekawy skład i ta ciekawa mieszanka powinna zagwarantować dobrą, skuteczną grę. Jednak Urusi to trudny rywal, biorąc pod uwagę, że to dwa najlepsze zespoły w tej grupie to ciężko przewidzieć wynik. Sprawa awansu rozstrzygnie się w meczach z Wenezuelą i Jamajką. Będę zdziwiony jak ktoś inny z tej grupy awansuje.
Dzisiejszy mecz widzi mi się wokół remisu. Oby jednak był to remis po dużo bardziej efektownym meczu niż wczorajsze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Jamajka - Wenezeulea 1 @ 4,45 Betano

Niewiem czemu taki kurs ale to trzeba zagrac. Nieslyszalem nic o oslabieniach jamajczykow maja grac w najlepszym skladzi a wiec takim jak niedawno ograli Chile.
Jamajka to ciekawy zespol potrafiacy zagrac dobra pilke co juz nieraz pokazali.Jamajcy potrafili ograc jak juz wspomnialem Chile, Haiti, USA natomiast Wenezuelcycy to slabo grajaca druzyna ktora od ponad 20-stu meczow niepotrafila wygrac tylko same remisy badz porazki. Oba zespoly spotkaly sie czterokrotnie 2 zwycieswa Jamajki, dwa Wenezueli. Myle ze dzis Jamajka dopisze sobie 3 zwyciestwo nadnimi.

Podsumowanie drugiego dnia Copa America -&gt; http://zzapolowy.com/drugi-dzien-copa-america-brazylia-na-remis-z-ekwadorem-polskie-akcenty-i-niesamowita-symulka/

Messi i Suarez nie zagrają w 1 kolejce fazy grupowej -&gt; http://www.radiobrazylia.pl/copa-america-msn-nie-zagra/


Meksyk - Urugwaj

Dziś starcie Meksyku z Urugwajem zapowiada się ciekawie. Na papierze faworytem dla mnie jest Meksyk, ogólnie wierzę w ten zespół na całym turnieju. Mają ciekawy skład i ta ciekawa mieszanka powinna zagwarantować dobrą, skuteczną grę. Jednak Urusi to trudny rywal, biorąc pod uwagę, że to dwa najlepsze zespoły w tej grupie to ciężko przewidzieć wynik. Sprawa awansu rozstrzygnie się w meczach z Wenezuelą i Jamajką. Będę zdziwiony jak ktoś inny z tej grupy awansuje.
Dzisiejszy mecz widzi mi się wokół remisu. Oby jednak był to remis po dużo bardziej efektownym meczu niż wczorajsze...
Meksyk tez niezagra w optymalnym skladzie paru podstawowych niezagra.
Ale i tak Meksyk to solidny zespol ktory moze tu namieszac ale w cwiercfinale trafia troche pechowo bo na Argetyne lub Chile.
Mi tez sie wydaje ze ten mecz bedzie taki na remis...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Meksyk tez nie zagra w optymalnym skladzie paru podstawowych niezagra.
Kogo masz na myśli?

Meksyk ma zacząć dziś następującym składem: Talavera - Miguel Layun, Diego Reyes, Rafael Marquez, Hector Moreno, Jorge Torres Nilo, Hector Herrera, Andres Guadrado, Jesus Corona, Javier Hernandez, Raul Jimenez


Jeżeli myślisz o Carlosie Veli czy Gio dos Santosie, to akurat obaj dla Meksyku nie grają od dawna. Gio odmówił występu selekcjonerowi Osorio. A więc skoro piłkarz nie chce to dobrze, że go nie ma.

Jedyny większy brak to Jonathan Dos Santos, ale akurat w pomocy jest Guadrado i Herrera.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Brazylia vs. Haiti (betsafe)

5-krotny czempion na światowym szczeblu kontra ojczyzna Guerriera. Nie ukrywajmy, Haiti nie będzie miało w tym meczu czego szukać. Podopieczni Dungi będą mieli przed sobą po prostu trening, a wspomniany Dunga będzie chciał na pewno zobaczyć kilka pięknych goli swoich podopiecznych. W sumie śmieszny argument bo zawsze chce to widać, ale tutaj okazja do nastrzelania bramek jest niesamowita. Nie wierzę aby zawodnik pierwszoligowego Chrobrego Głogów grał lepiej od Casemiro, Coutinho czy Limy prawdopodobnie grających w tym meczu. Po prostu Brazylia gniecie swoich przyszłych rywali nazwiskami, jakością, doświadczeniem, ograniem, renomą itd. itd. Ujemne handicapy na Canarinhos to bardzo piękne kursy. Moje typy na ten mecz wyglądają następująco:

Brazylia -1 @1.60
Brazylia -2 @2.60
Over 2.5 bramki @1.70
Brazylia -3 @5.00

✅✅✅
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Kogo masz na myśli?
Meksyk ma zacząć dziś następującym składem: Talavera - Miguel Layun, Diego Reyes, Rafael Marquez, Hector Moreno, Jorge Torres Nilo, Hector Herrera, Andres Guadrado, Jesus Corona, Javier Hernandez, Raul Jimenez

Jeżeli myślisz o Carlosie Veli czy Gio dos Santosie, to akurat obaj dla Meksyku nie grają od dawna. Gio odmówił występu selekcjonerowi Osorio. A więc skoro piłkarz nie chce to dobrze, że go nie ma.
Jedyny większy brak to Jonathan Dos Santos, ale akurat w pomocy jest Guadrado i Herrera.
No o ta 3 mi chodzilo. A ze Gio odmowil to niewiedzialem
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Wenezuela-Jamajka

Mecz w ramach Copa Am,erica dziwny kurs jak juz któs wyzej pisał .Ja natomiast wybrałem opcję obie strzela w tym meczu ano dlatego jamajka pokonała chile to i tutaj strzeli natomiast Wenezuela zawsze rtej jamajce cos wcisnie
Obie strzelą kurs 2.25 stawka 50j ew.wygrana 112.50j BAH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom