>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2016

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo, to trener ma wszystkich do dyspozycji. Zawodnicy wypoczęci, bo najlepsi oglądali mecz z Wenezuelą z ławki. Peru przypadkowo znalazło się na tym etapie turnieju, nie mają kim straszyć, ani bronić wg mnie. Cuadrado, Bacca, James, Falcao, a na bramce Ospina. Myślę, że dzisiaj zobaczymy zwycięstwo Kolumbijczyków, którzy są po prostu drużyną lepszą.

Kolumbia @1,63 Fortuna ⛔
Kolumbia powyżej 1,5 gola @1,81 Fortuna
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
No Falcao to faktycznie może straszyć... zważywszy, że w kadrze ostatni mecz rozegrał w październiku a na ten turniej nawet nie został powołany.
Pomijając już kwestię Falcao to faktycznie, brak zwycięstwa Kolumbijczyków w tym meczu będzie zaskoczeniem. Póki co, wraz z Argentyną, najlepiej się zaprezentowali w turnieju.
Peru nie powinno się znaleźć w tej fazie, gol strzelony ręką słabej Brazylii, słaba gra w grupie, zespół straszny do oglądania. Spodziewam się brudnej gry z wieloma faulami/kartkami bo tylko w ten sposób Peru może coś ugrać, sprowokować rywala a o to nietrudno bo chłopaki temperamentne są.
Na całorocznym linia 5,0 i kurs 1,85. Jak do tej pory wyniki ekip oscylowały właśnie tych 5 kartek na mecz. Sędzią spotkania pewnie znany kibicom argentyńskiej ligi jak i CL, pan Loustau. Średnia kartek ma niezłą, nie boi się wyciągać czerwonych kartoników- mówię o meczach reprezentacyjnych.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam
Ja myślami sięgam już o dzień do przodu.
Argentyna zmierzy się z Wenezuelą, gdzie słowo zmierzy wydaje się mocno na wyrost.
O ile niespodzianek na tegorocznym, jubileuszowym turnieju mamy sporo, to jednak w tym meczu na nic podobnego bym nie liczył.
Wenezuela zajmująca ostatnie miejsce w grupie eliminacyjnej do MŚ podejmuje zdecydowanego faworyta rywalizacji o prymat w obu Amerykach.
Albicelstes na czele z Messim, Di Marią i znakomitym w tym turnieju Benegą nie powinni mieć problemów z drużyną, gdzie jedyny godny uwagi zawodnik, czyli Amorebieta już w kadrze nie występuje, a ofensywa opiera się na byłym graczu Zenita - Rondonie.
Cóż, Aktualni wicemistrzowie świata cierpią na bogactwo w przodzie, a im bliżej bramki, tym coraz trudniej o nazwiska, ale na pewno nie o klasę. Klasy obrońców nich broni to, że aktualnie Argentyna kojarzona jest z żelazną defensywą i wynikami do zera i tutaj właśnie taki mecz widzę. Sama Wenezuela na pewno nie pójdzie na wymianę ciosów i skupi się w głębokiej defensywie, co jednak dla ofensywnej trójki z najlepszym graczem świata nie powinno stnowić problemu zbyt długo
Widzę tutaj 1/2:0 i spokojne przygotowania na USA już w półfinale
Sam złapałem to po 1.88 w dublu z btts w hicie Meksyk - Chile
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczorajszy ćwierćfinał Kolumbia - Peru to był dramat. Mecz sięgający dna. Nie przystający poziomem do Copa America. Jakby dało radę to oba zespoły powinny były zostać wyeliminowane, bo to co zaprezentowały yyy tzn nie zaprezentowały było wręcz karygodne! Dwie akcje godne odntoowania przez cały meczi kopanina po czołach. Dobrze, że dogrywki nie było, ufffff! Ale jakby dało radę to CONMEBOL powinien oba zespoły wykluczyc i do półfinału z urzędu dać duet Meksyk - Chile ???? haha.

Dziś właśnie hit, Meksyk - Chile, oj to będzie mega mecz czuję! Ale po kolei.


Argentyna- Wenezuela

Albicelstes na czele z Messim, Di Marią i znakomitym w tym turnieju Benegą nie powinni mieć problemów z drużyną, gdzie jedyny godny uwagi zawodnik, czyli Amorebieta już w kadrze nie występuje, a ofensywa opiera się na byłym graczu Zenita - Rondonie.
Jedno zdanie, a tyle błędów :p

Di Maria jest kontuzjowany. Dziś nie zagra. Może na półfinał zdążą go wyleczyć.

To, że znasz tylko Amorebietę z występów w ligach europejskich nie znaczy, że nie ma tam innych godnych uwagi graczy, bo są lub byli.



Mecz nie powinien przynieść niespodzianki. Argentyna ma wszystkie atuty, a także Leo Messiego by ten mecz po prostu spokojnie wygrać więc nie ma się co rozwodzic. Nawet bez Di Marii jest komu grać.


Meksyk - Chile
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,91 b365
⛔0:7

Szkoda, że jedna z tych ekip dziś będzie już wyeliminowana. Od początku Copa Americi trzymam kciuki za Meksyk, dziś zdania nie zmieniam, a dotychczasowe mecze w tym turnieju tylko mnie do tej ekipy jeszcze bardziej przekonują. Świetny team, zbalansowany, z wieloma kapitalnymi graczami. Świetna obsada bramki, niezależnie czy broni Ochoa czy Talavera, ich interwencje to wysoki poziom. W obronie świetny Layun i Marquez grający po profesorsku. W drugiej linii zachwyca Guardado, a sekunduje mu udanie Hector Herrera, mocne skrzydła, Błyskotliwi i szybcy Corona, Aquino i Lozano. No i na szpicy Chicharito. W dodatku atutem Meksyku trybuny, oni grają niemal jak u siebie.

Chile ofensywna ekipa, ale mająca problemy w tyłach nieco. Ale za to nadrabiaja przodem. Alexis, Vidal, do tego Aranguiz gra dobry turniej. Jest komu grać.

Oba zespoły charakteryzuje świetna ofensywa. Gra wysokim pressingiem, błyskotliwość w formacjach ofensywnych. Pod wodzą Pizziego Chile tak nie zachwyca jak pod Sampaolim, ale widac, tez błedy w tyłach. Umówmy się 3 gole stracone z Panamą i Boliwią najlepszego świadectwa im nie wystawiaja.

Tuż przed Copa Americą Meksyk wygrał z Chile 1:0,ale Chile miało tam sporo okazji, nic nie wpadlo. Dziś liczę na odblokowanie się pod tym względem. Zapowiada się kapitalny mecz, a kurs na BTS mi się bardzo podoba więc chętnie go pobieram! ;)


 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Zdecydowanie mecz dnia na dzisiaj żadne euro się nie umywa. Sila ofensywna obydwu drużyn kieruje mnie dzisiaj do grania tego overu do tego obie ekipy sporo strzelają ale gra z tylu nie jest juz tak dobra wiec to tez powinno pomóc mojemu typowi. Mamy takich zawodników jak Chicharito, Guadrado, Jimenez czy Jose Corona, który popisal się ostatnio niesamowitym rajdem z bramka w meczu przeciwko Wenezueli, wszyscy jednocześnie nie zagrają w pierwszej 11 ale każdy z nich powinien dzisiaj dostać szanse bo to klasa sama w sobie na tej Copie. Po drugiej stronie: Vidal, Vargas, Sanchez wiec jak tu nie grać tych bramek? Meksyk bramki po fazie grupowej 6:2, Chile 7:5. Ciężko mi tutaj wskazać faworyta dlatego poszedłem w over bramkowy te 3 bramki powinniśmy spokojnie zobaczyć bo obie ekipy grają ofensywnie i sa dość overowe na tym turnieju do tego dzisiaj nie spodziewam tak kiepskiego widowiska jak w meczu Kolumbii z Wenezuelą, a raczej otwartej walki na noże. Mam nadzieje, ze się nie zawiodę.
Over 2.5 @2.25 Bet365 ✅
BTS @1.95 Bet365 ⛔
BTS + over 2.5 @2.6 Bet365 ⛔

Jednak za drobne idę w stronę Chile wydaję mi się, że jak nie zrobią błędów w obronie i zagrają w miarę dobrze z tyłu to powinni brać Meksyk.

Chile @2.9 Bet365 ✅
Chile + over 2.5 @5.5 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Mało powiedziane to było o wzięciu Meksyku. To był jakiś gwałt na nich. Prawie każdy strzał kończył się golem. Presing Chile na połowie Meksyku jak najbardziej opłacalny, Meksyk jak dzieci we mgle. Chile dziś wychodziło wszystko. Po tym co zaprezentowała Kolumbia to nawet bez Vidala (kartki), który zrobił dziś trochę roboty, to Chile z grą podobną do dzisiejszej to pewniak do finału.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Chi-Chi-Chi Le-Le-Le VIVA CHILE! $$$
Warto było zarwać nockę, taki pogrom nie zdarza się codziennie. Dodatkowe kursy overowe też można było łapać garściami.
a swoją drogą Meksyk, gdyby nie frustracja, spokojnie mógł zrobić bts-a, bo dwie patelnie mieli... ale bez wiary, na siłę w obrońców walili.
Mam nadzieję, że Chile bez Vidala również przejedzie się po nudnej Kolumbii i zobaczymy finał marzeń... a w finale? Z taką fantazją i zarazem dyscypliną taktyczną Chile jak dzisiaj - każdy wynik możliwy. Tym bardziej, że Argentyna nie zachwyciła, ale była skuteczna. Dzisiejsze Chile zjadłoby ich w środku pola.
Ciekawy jestem czy ktoś w okolicach 5 rano pykał sobie overki Chile pewnie niezły zarobek był na live
Dokładnie tak bylo ????
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Takiego meksyku w zyciu nie widziałem ???? zero krycia w obronie, jak mozna tak zagrac na takim poziomie. Ogolnie to te druzyny graja bez taktyki i taka Europejska albania to by spokojnie ograła jednych jak i drugich
 
aman 139

aman

Użytkownik
Argentyna zdecydowanym faworytem do wygrania Copa America. Jednak w fazie pucharowej często zdarzają się dogrywki. Jak zapatrujecie się na ten mecz? Lepiej pójść w czyste zwycięstwo Argentyny czy jednak gole poniżej 2.5 ?
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Z tego co się orientuję to w półfinałach nie ma jeszcze dogrywek są od razu karne. W finale dopiero po remisowych 90&#39; jest 30&#39;ET i później karne.
 
L 1

luki352

Użytkownik
Argentyna 2-1/3-0 i USA wraca do domu, z domu ???? W Argentynie są klasowej światy napastnicy, a obrona Argentyny przed napastnikami USA wytrzyma. Na tym poziomie kariera USA w Copa America 2016 się kończy, kadra dużo gorsza od przeciwnika.
 
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Myślę, że śmiało można ładować Argentynę. Od samego początku nie widzę dla nich tutaj godnego rywala i zdanie podtrzymuję, że będą jechać po trofeum jak walec. Jak to się mówi &quot;do 3 razy sztuka&quot;, finał MŚ prze... , finał CA prze... , teraz już się to nie zdarzy. To, że nie ma dogrywki do finału tylko utwierdza mnie w stawianiu za Messim i spółką. Wybaczcie, że w sumie to nic konkretnego nie napisałem, ale mój typ opiera się po prostu na obserwacji gry, która mówi jednoznacznie &quot;ARGENTYNA&quot;.
Argentyna &amp; over 1.5 1.75 ✅ 0:4
Betano
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Z chwilą pisania tego posta Argentyna w lekko zmienionym składzie pokrywa mój typ na 2/2, więc szukając znowu trochę wyższych kursów, postanowiłem zacząć już wertować ofertę na długi półfinał Centenario.
Bramek pada całe mnóstwo i jeśli nawet założymy, że w poprzedniej rundzie to bardziej Meksyk się ośmieszył niż Chile oczarowało, to jednak prawda leży gdzieś po środku, a brak Vidala w ekipie Juan Antonio Pizziego nie powinien aż tak wpływać na okazje podbramkowe ze strony aktualnego mistrza Ameryki Południowej.
Nie wiem kompletnie co odstawi jutro Kolumbia(zapewne robson mi to zaraz wyjaśni), więc idę bezpiecznie tylko w stronę bramek &quot;gości&quot; i stawiam +1,5 bramki Chile po bajecznym kursie 2,8(Betclic) i liczę, że sam fenomenalny na tym turnieju Vargas zapewni mi wygraną tego typu, a drużynie drugi finał z rzędu w tych rozgrywkach.
Edit: Typ wchodzi po 12 minutach meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Messi dał koncert i pobił rekord Gabriela Batistuty i zdobył 55 goli dla Argentyny. Argentyna z kolei dała lekcję gry w piłkę Amerykanom. 4:0 nie pozostawia złudzeń i pokazuje ogromną przepaść jaka dzieliła oba zespoły.

Dziś pojedynek Chile - Kolumbia. Pamiętajcie, że Chile bez zawieszonego za kartki Arturo Vidala. Nie mam w tym meczu fawroyta. Jedni bez lidera środka pola. Kolumbia z kolei po beznadziejnym meczu z Peru, którego nie dało się oglądać...

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bramki będą, pytanie czy w 90. minutach, czy w rzutach karnych haha.
Szczerze mówiąc nie wiem. Oba zespoły grają ofensywnie więc teoretycznie powinny, ale ciężko wyrokować. Trudno przewidywać ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom