>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2016

Status
Zamknięty.
wksrks-106011 71

wksrks-106011

Użytkownik
Kolumbia - Chile
Typ: Kolumbia @3.00 Bet365 ⛔
Z środy na czwartek poznamy ekipę, która zamelduje się do finału i zmierzy z Argentyną. Jak pisałem parę tygodni temu dla mnie teoretyczne zwycięstwo Los Cafeteros w całych rozgrywkach nie będzie żadną niespodzianką. W fazie grupowej wygrywali - grając naprawdę fajną piłkę, a jeżeli już mieli ciężej to nie zawodziła przedewszystkim cierpliwość. Na otwarcie Copa America potrafili wypunktować Amerykanów i ustawić sobie mecz po swojej myśli. Przegrana z Kostaryka nie świadczy o niczym ponieważ zagrało dużo zawodników z ławki, w dodatku oponentom siadało praktycznie wszystko (Venegas -dla mnie top 3 bramek w całym turnieju). Mecz z Peru - owszem, nie grali najlepiej, jednak La Rojiblancos to typowi przeszkadzacze i napsuli krwi niektórym przeciwnikom (remis z Ekwadorem czy szokująca wygrana z Brazylią). Inna sprawa, że ten mecz mógł wyglądać zupełnie inaczej gdyby strzał Jamesa w I połowie znalazł się w bramce a nie na słupku, a tak, podopieczni Pekermana musieli martwić się o wynik do końca. Taki jest futbol, tu decydują detale i uważam, że Kolumbijczycy drugi raz nie będą tak cierpieć jak w poprzednim spotkaniu. Chile zaczeło Copa America od porażki z Argentyńczykami. Myślę, że wynik nikogo specjalnie nie dziwi, jednak to jakie odczucia zostawili po tym spotkaniu mogły napędzać kibicom La Roji sen z powiek. Kolejne spotkanie to mecz z Boliwijczykami gdzie wydawałoby się wszystko mieli pod kontrolą, jednak fatalna skuteczność i brak ruchu w przednich formacjach mogła ekipę Arturo Vidala i Alexisa Sancheza pozbawić 3 pkt ponieważ strzałem życia popisał się Campos(rowniez top 3 turnieju) robiąc wynik 1:1. W ostatnich sekundach meczu sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Vidal. Kto wie ? Może gdyby mecz skończył się remisem to nie mówilibyśmy w tym momencie o Chile ? Mecz z Panamą juz był o niebo lepszy i tylko fatalne błędy Claudio Bravo psują fantastyczne partidazo jakie zrobili piłkarze Pizziego. Mecz z Meksykiem to już pokaz prawdziwego potencjału jaki drzemie w tej ekipie. Eduardo Vargas najprawdopodobniej przeżywa jedne z najlepszych chwil w swojej reprezentacji i śmiało może zostać Królem Strzelców tego turnieju. Jednak pamiętajmy również jak Meksyk grał choćby z Jamajką i ile okazji defensywa stworzyła choćby Donaldsonowi i to był lekki kryminał, który wykorzystała w nastepnej fazie taka drużyna jak Chile. Ogólnie w dzisiejszo/jutrzejszym meczu również nie widziałbym faworyta i lekko przeczuwał Los Cafeteros jednak brak Arturo Vidala mocno wstrząśnie kręgosłupem drużyny. Nikt nie daje takiej jakości w wyprowadzaniu ataków jak on. Sądze, że pójdzie ostra masówka na Chile po tym legendarnym 7:0, który naprawde nie oddaje tego jak ta drużyna gra na przestrzeni całego turnieju. Kolumbia pomimo ostatniego nie najlepszego wystepu to dalej ekipa, która jest poważna i ma dużo argumentów by wygrać ten turniej. Biorąc pod uwagę te wszystkie fakty i absencje gracza - kurs 3.00 wydaje się być bardzo atrakcyjny i warty ryzyka.

Inne typy:
Kolumbia powyżej 1,5 @3.00 Bet365⛔
Kolumbia zakwalifikuje się @2.10 Bet365⛔
-----------------------------------------------
Chile wykorzystało dwa błędy w pierwszych minutach i właściwie tylko to im pozwoliło wygrać. Szkoda, że swoje pięć groszy również dołozył sędzia z Salwadoru - nie dyktując ewidetnego karnego dla Kolumbii w II połowie. Kurs tak czy owak był warty uwagi ???? Do następnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 44

benjii.typer

Użytkownik
A ja w tym meczu idę w stronę kartek... wiadomo, to półfinał, nie ma miejsca na odstawianie nóg, będzie walka do końca..
Historia pokazuje, że w meczach tych drużyn pada dużo kartek, do tego dochodzi mecz o wielką stawkę, jakim jest finał Copa America.

Ostatnie mecze:
- 5 zółtych kartek
- 11 zółtych kartek, 1 czerwona kartka
- 9 zółtych i 1 czerwona kartka



Kolumbia - Chile
Suma kartek: Over (Handicap: +5.5) @ 1.87 ✅✅ izzzi

Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Hmm... na ten mecz już odkąd było wiadomo kto z kim zagra się szykowałem z jednym typem. Mianowicie chodzi o over kartek. Wiadomo jak to jest z futbolem południowoamerykańskim, faule, które czasami mrożą krew w żyłach, walka o każdą piłkę itepe itede. Do tej pory obie ekipy nie zgromadziły same zbyt dużej ilości kartek ale właściwie w każdym meczu były drużynami lepszymi toteż tych fauli zbyt dużo nie popełniali. Wystarczy powiedzieć, że najmocniejszy rywal z jakim mierzyła się do tej pory Kolumbia to USA, to samo USA, które w nocy dostało bęcki od Argentyny i zaprezentowało się tragicznie. Chile natomiast grało z Argentyną i Meksykiem. W meczu z Argentyną było całkiem ostro i 6 żółtych kartek. Meksyk dał **** i 0-7 toteż kartek mało bo ledwie 3.

2 najważniejsze rzeczy odnośnie tego typu.

1) H2H kartkowe obu ekip: Z racji położenia na jednym kontynencie, grają zawsze ze sobą w eliminacjach MŚ jak i również towarzysko. Przytoczę ostatnie 5 wyników kartkowych z ich spotkań, zaczynając od najświeższego: 5Ż; 10Ż i 1 CZ; 8Ż i 2 CZ; 7Ż (towarzyski); 7Ż i 1 CZ. Patrzyłem po składach z ostatnich lat, najświeższe 3 mecze w składach nie odbiegających zbyt mocno od dzisiejszych i wyniki kartkowe sami widzicie.

2) Sędzia J. Aguilar z Salwadoru. Jak do tej pory jeden mecz na tej Copie (Argentyna- Panama) i 8 Żółtych kartek i jedna czerwona. Wynik niezły, dość powiedzieć, że pierwsza kartka w 6 minucie a do 30 minuty 5 żółtek i jedna czerwona w konsekwencji drugiej żółtej. Oglądałem ten mecz i faktycznie był ostry ale oglądałem również inne na tym turnieju i inni sędziowie takich fauli nieraz nie gwizdali nawet. Myślę, że Cakir dałby maks 3 żółte. Mówiąc bez ogródek, ten sędzia się nie p******* i nie upomina słownie zbyt często.

Ogólnie szykuje nam się mecz walki, obie ekipy usposobione ofensywnie ze znacznie słabszymi formacjami defensywnymi. Chile musi załatać dziurę w środku spowodowaną brakiem Vidala- tej dziury zapełnić się chyba nie da a to oznacza spore problemy i łatwe kartki ;) Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że nie jest to kolejne spotkanie w ramach eliminacji MŚ tylko półfinał Copy, w której Chile broni tytułu i zarazem pierwsze spotkanie od 15 latach w ramach tego turnieju.

To wszystko razem daje nam materiał na kartki. Over 5,5 w całorocznym po kursie 1,83 lub kartka przed 25:00 z takim samym kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
duckland 884

duckland

Użytkownik
Chile - Kolumbia 1 @2.5
Co tu duzo pisac ide pewnie na Chile. Kolumbia jak narazie nic ciekawego nie zagrala, a ostatni mecz z Peru to byla amatorka, poszedlem spac bo nie bylo co ogladac. Po drugiej stronie nastroje zupelnie inne, demolka mocnego Meksyku najwyzsza w historii (7:0 !!!!) Ciezko dac wiare ze po takim niesamowitym meczu odpadna z przecietnie grajaca Kolumbia. Brak Vidala moze martwic ale tam ma kto grac, ekipa bardzo mocna grajaca do przodu przyjemnie dla oka noi mistrzowie sprzed roku! Kursy wysokie bo wiadomo polfinal to nie zabawa ale tym bardziej biore, po prostu Kolumbia do mnie nie przemawia niczym. #Chile WIN
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Kolumbia - Chile over 2.5 @ 2.35

Moi drodzy, postanowiłem w tym meczu nie kombinować i pójść po najmniejszej linii oporu, czyli na liczbę bramek. Oba zespoły usposobione bardzo ofensywnie, w zasadzie każdy mecz tych drużyn na tym turnieju (poza ostatnim Kolumbii z Peru, ale tutaj myślę że bardziej przeciwnik &quot;zabił&quot; to widowisko), opiewa sporą ilością sytuacji bramkowych, a co za tym idzie i całkiem pokaźną liczbą bramek. Przy tak wykwintnych zawodnikach w formacji ofensywnej obu drużyn i jakby nie patrzeć momentami kulawą obroną, bramki po prostu paść muszą.
 
M 0

maxtoon

Użytkownik
Możecie mi podesłać jakąś stronkę z dokładnymi statystykami tego meczu? Grałem wczoraj live, postawiłem zakład &quot;poniżej 4,5 rzutu rożnego w 1 połowie&quot; i został rozliczony jako przegrany, a ja oglądałem i z czego naliczyłem w 1 połowie były 4 rzuty rożne, ale nei jestem w stanie tego potwierdzić, żeby upewnić się i pisać reklamację. Proszę o pomoc.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
T ak jak zarobiłem na skuteczności Chilijczyków(praktycznie w dzisięć minut rozstrzygnęli spotkanie i mój typ), tak teraz pójdę bezpiecznie w bramki Argentyny
Wraca Di Maria! Co tylko uskutecznia moje założenia.
Znowu darowałem sobie typowanie zwycięscy, ale idę w swój sprawdzony już pomysł na ten iście overowy turniej

Chile może i się postawi - obrona Argentyny z Mercado i Morim nie jest monolitem.
Co innego atak z najlepszym(co potwierdza i w ramach turnieju) zawodnikiem na świecie - Leo Messim.
Mój over 1,5 Argentyna 2.02(Uni) wchodził w każdym dotychczasowym spotkaniu Albicelestes i byłby idealną klamrą jakości tej druŻyny i w samym finale.


Chile bardzo łatwo dochodziło do sytuacji w drugim półfinale, jednak zero z tyłu po ich stronie, to była jawna kpina i indolencja strzelecka rywala. Jak trafnie zauważył komentator - każda z drużyn walcząca o coś, miała swojego klasowego strzelca na tym turnieju, a Pekerman do boju rzuca nieopierzonego Martineza(mylne skojarzenie z Jacksonem.)
Tyle, że Argentyna nie bez powodu daje rywalom tyle sytuacji pod swoją bramką, ponieważ u nich atakuje każdy, a już sama najwyżej ustawiona trójka(jak na grafice), to gwarancja bramek.
Także sam zastanowię się jeszcze nad tymi dwiema bramkami już w pierwszej połowie, ale w ciągu 90 minut finału, to okazja.
Polecam :cool:
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
ogladal ktos moze mecze kolumbijczykow i moze cos powiedziec o grze Jamesa? ciekawi mnie czy zostalo w nim cos z ostatniego mundialu i czy moze poprowadzic swoj zespol po brąz. Jednak USA to gospodarz i troche boje sie gry w ich strone, mialem tylko mozliwosc obejrzenia gry chile oprocz ostatniego meczu z kolumbia
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A moim zdaniem Kolumbia gra padake i mecz z Peru jest tego idealnym przykładem. O meczu z Chile nawet nie wspomne bo stracili dwa razy bramke w sposob amatorski. Wg mnie granie cokolwiek w ich strone to samobójstwo. Jezeli juz mialbym cos grac w tym spotkaniu to szukalbym raczej czegoś w strone rogowi kartek...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mecz o 3 miejsce, USA - Kolumbia

To fakt, Kolumbia dwa ostatnie mecze zagrała na bardzo niskim poziomie. A nawet nie ma co mówić o poziomie meczu z Peru... tam był dramat. Nic się nie kleiło. Mecz z Chile przyznam, że widziałem tylko 1 połowę, bo potem ta długa przerwa, że usnąłem. Ale to Chile dyktowało warunki, Kolumbia bez Bacci nie znaczyła nic w tej części gry.

Ale też by być obiektywnym, należy zadać sobie pytanie, co zaprezentowało USA na tym turnieju? Mecz otwarcia z Kolumbią był bardzo słaby, jedynie mający doświadczenie z gry w Europie, Dempsey miał kilka okazji. Reszta poniżej pewnego poziomu. Meczu z Kostaryką nie widziałem, a z Paragwajem było przeciętnie. Mecz z Argentyną to z kolei pokaz siły Albicelestes i totalnie bez sztycha Stany Zjednoczone. Byli cieniem dla rywali i tylko przyjmowali ciosy by w pewnym momencie znaleźć się na deskach. Nie mam faworyta w tej grze.... Ciężko coś wyrokować.


FINAŁ, ARGENTYNA - CHILE

Powtórka sprzed roku, Chile rozpędzało się z meczu na mecz. W fazie pucharowej są dosłownie nie do zatrzymania. Grają szybko i skutecznie. 7:0 z Meksykiem, 2:0 z Kolumbią, mimo iż bez Vidala i Diaza. Teraz Vidal wraca więc moc wzrasta.

Argentyna raczej bez Lavezziego w finale, który złamał rękę w meczu przeciwko USA. Niewiadomą wciąż występ Di Marii, ale wraca za to po odcierpieniu zawieszenia za kartki Nico Gaitan.

Jakieś propozycje na mecz finałowy? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Typy nastepujace
Kolumbia✅ + Argentyna⛔
Dlaczego?
Jak sam zauwazyles USA gralo padake, Columbia na cisnieniu po przegranej z Chile, troche skrzywdzenie, Chile strzelilo szybko dwie bramki ktore ustawily mecz, pozniej bylo mocno wyrownanie

Argentyna dlatego ze uwazam ich po prostu za duzo lepszy zespol, jak sam zauwazyles wraca filar zespolu. Nie kupuje Chile po meczu z Columbia.

To taka moja subiektywna ocena, bez wiekszych analiz itp, puszczam takiego dubla zeby sie lepiej ogladalo ????
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Kolumbia - USA

under 3.5 bramki 1.55 Oddsring ✅✅

Mecz o 3 miejsce. USA gospodarz, przegrali po klęsce z Argentyną 0:4 w 1/2, a Kolumbia 0:2 z Chile. Raz już te ekipy na mistrzostwach się spotkały. W grupie Kolumbia wygrała 2:0, czyli tam padł under nawet lini 2.5. Każdy chce zdobyć medal, Kolumbia bo chyba jest mocniejsza , a USA jednak gra u siebie. Dlatego szanse oceniam 50/50. może 55/45 Kolumbia bo już wygrali z nimi jak pisałem. W takim meczu będzie wzajemne badanie sądzę dlatego nie spodziewam się dużo goli . Wyniki Kolumbii na tych mistrzostwach to:

2:0
2:1
2:3
0:0
0:2

a wyniki USA:

0:2
4:0
1:0
2:1
0:4

Czyli Kolumbia under 3.5 miała 4 z 5 meczów, a USA 3 z 5. Łącznie daje to 70% meczów na under tych ekip w mistrzostwach. Taki kurs na udner? Chciałem 2.5 nawet po 2.30 około, ale wybrałem tą linię bezpieczniejszą która wydaję się bardzo pewna a kurs ponad 1.50 niesamowicie zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ARGENTYNA - CHILE

Wraca Di Maria, wypada jeszcze Augusto Fernandez. Oto przewidywane składy na finał.

ARGENTINA: Romero; Mercado, Otamendi, Funes Mori, Rojo; Mascherano, Biglia, Banega; Di María, Messi e Higuaín. DT: Martino.

CHILE: Bravo; Isla, Medel, Jara, Beausejour; Díaz, Aranguiz, Vidal; Fuenzalida, Sánchez y Vargas.

Jakieś typy?

Argentyna nic nie wygrała od 1993 roku, to ich trzeci finał z rzędu.
2014 porażka z Niemcami na MŚ
2015 porażka z Chile na Copa America
2016 znowu finał z Chile

Do trzech razy sztuka?
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Argentyna - Chile

Argentyna wygra mecz 1.87 Oddsring ⛔

Co tu dużo pisać. Wyniki Argentyny w tegorocznym Copa America:
2:1
5:0
3:0
4:1
4:0

KUR..... CO ZA KOSMOS!!!!!


W tym to 2:1 z Cile, ale Chile tą bramkę strzeliło dopiero w doliczonym czasie gry. Argentyna miażdzy kolejnych rywali. Ja pierdziele co Oni mają z przodu, meksyk, kosmos. Zawsze mieli ale w końcu to odpaliło. Wygrali wszystkie mecze w tym właśnie z Chile. Przed rokiem również grali w finale Copa i wtedy mecz zakończył się remisem i przegraną w karnych, ale głownie dlatego że Chile grało u siebie i było gospodarzem tamtego turnieju, więc dociułali remis i wygrali w karnych. Tutaj będzie inaczej, bezwzględne zwycięstwo Argentyny, wchodzę w to bardzo mocno!! Myślę że powinni też przeskoczyć handicap -1.5. Wczorajszy typ na mecz o 3 miejsce wszedł bardzo bardzo pewnie, liczę na powtórkę w finale. Pozdrawiam!
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America - Finał
Godzina: 02:00
Spotkanie: Argentyna - Chile
Typ: Vidal otrzyma kartke. ✅✅✅ szybko i przyjemnie
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet/Betsson
Analiza:

Kurs to poprostu poezja. Final Copa America. Nikt nie bedzie odstawial nogi a juz na pewno nie Arturo. Pauzowal za kartki w ostatnim meczu i na final wraca glodny gry i nie wyobrazam sobie zeby w tak waznym spotkaniu nie zlapal kartonika. Ogromna waga spotkania + temperament zawodnika = powodzenie mojego tepu. Az dziwie sie ze nikt tego typu wczesniej nie podal. Jak to nie wejdzie to ja po prostu zwatpie... Argentyna ma bardzo szybkich skrzydlowych ktorych po prostu trzeba bedzie faulowac. Messi i Di Maria na pewno beda wchodzic w dryblingi i wydaje mi sie ze Vidal szybko bedzie chcial tutaj pokazac swoja sile i sporo bedzie faulowal. Linie kartkowe ustawione na poziomie 5.5 rowniez do pogrania (over). Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America - Finał
Godzina: 02:00
Spotkanie: Argentyna - Chile
Typ: Vidal otrzyma kartke i Chile przegra
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zgadzam się z obydwoma przedmówcami i łączę te typy po całkiem przyjemnym kursie : P
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Najlepszy strzelec - Lionel Messi @3.00 w całorocznym ⛔
Argentyna kontra Chile, to nie tylko pojedynek o najlepszą drużynę Ameryki Południowej, ale i o najlepszego strzelca turnieju. W tej chwili największe szanse na zdobycie korony króla strzelców turnieju ma Eduardo Vargas z Chile, ale granie kursu 1.40 przy tak grającym Messim i Argentynie, którą prowadzi od zwycięstwa do zwycięstwa byłoby głupotą. Atomowa Pchła traci do Chilijczyka jedną bramkę, a patrząc na formę Messiego śmiało można stawiać pieniądze. Messi jeszcze nigdy nie wygrał Copa America ze swoją reprezentacją. Teraz nadarza się idealna okazja do tego, by w jakiś sposób powalczyć jeszcze o Złotą Piłkę z Ronaldo, który na tę chwilę wydaje się być faworytem w tym corocznym Tour de Balon d`Or. ???? Zasady są proste. W przypadku, gdy strzeli w tym meczu jedną bramkę więcej od chilijskiego napastnika, to w tym momencie całoroczny zwróci nam połowę stawki, a druga połowa zostanie rozliczona po pełnym kursie @3 (tak mi napisali na czacie). Myślę, że kurs warty ryzyka. Jeżeli strzeli dwie więcej, to naturalnie cały zakład wygrywa. Na zdrowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom