>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa del Rey - 1/8 finałów [rewanże]

Status
Zamknięty.
unique 41

unique

Użytkownik




Kto awansuje dalej? Czy Sevilla utrzyma skromne zwycięstwo, czy piłkarzom Deportivo nie chodzi po głowach zemsta za ostatni mecz ligowy. Czy stać jeszcze Atletico na awans?
Komentarze mile widziane.
 
unique 41

unique

Użytkownik
ostatnia kolejka PD dała mi nieźle w kość i była to najsłabsza kolejka w moim wykonaniu.. głównie za sprawą wielu czerwonych kartek jakie padały w meczach :/


X2 Atletico - Barca napewno zagra okrojonym składem, jak dla mnie ten mecz może wyglądać tak jak mecz z Szachtarem choć nie liczę na tyle bram Atletico bo jedank Pinto jest lepszy niż Jorquera i defensywa może wyglądać o niebo lepiej niż w spotkaniu LM bo jednak stać Atletico na 3 bramki jeśli się ma Forlana i Aguero i to ich zapewne zobaczymy jutro na CN od 1min. Mój typ 1-1, 1-2 i oczywiście aw. Barcelony.

dla mnie jedno z fajniejszych spotkań to 1 na Espanoyl, ich forma zwyżkuje, choć Ejdo wygrało z nimi na wyjeździe to myśle, że teraz kandydantem do aw. jest Es, który prawdopodnie zagra dalej z Barcą.
 
zu-mi18 0

zu-mi18

Użytkownik
Przypuszcalne składy : Pinto; Sylvinho, Pique, Caceres/Márquez, Alves; Toure/Keita, Busquets, Iniesta; Bojan, Henry, Hleb

Po składzie gospodarzy widać , że jest dośc okrojony ja raczej nie liczył bym na zwycięstwo gości z madrytu ....Barcelona po wygraniu na wyjeździe nie wiem czy odpuści ten mecz przed własną publicznością chociasz oczywiście może tak sie stać ;]..czy ten mecz będzie wyglądał tak jak z Szachtarem ...wątpie , dlaczego ??? bo wtedy Barcelona była pewna awansu a jeśłi goście strzelą pierwsi bramke mogą dostać wiatru w żagle dlatego albo postawie typ na Fc Barcelone albo na czysty remis :] zobacze później jak wszystko przemyśle :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom