>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa del Rey - Półfinały [mecz i rewanż]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Barcelona, Real Madryt, Valencia... na próżno szukać tych drużyn w zestawie par ćwierćfinałowych Copa del Rey. W związku z tym stwarza się niebywała szansa na wygranie tego trofeum dla drużyn takich jak Atletico Madryt czy Real Mallorca.

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Unibet:

 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Dzisiaj już nie zdążyłem się wypowiedzieć na temat meczu , który został już rozegrany ale mimo to coś powiem.
Na pewno zaskoczeniem jest wygrana Getafe z Mallorcą , która u siebie zaznaczmy to jest NIEPOKONANA w tym sezonie w Primera Division. Co więcej nie zaliczyła ani jednego remisu. Ta porażka to na pewno wielka niespodzianka ale i tak zajmują w tej chwili 4 miejsce w lidze i to jest dla nich olbrzymi sukces i zapewne będą chcieli przedłużyć serię zwycięstw u siebie i dlatego nie przyłożyli się za bardzo do tego meczu. Gdzie tu Puchar Króla w głowie jak tu walka o TOP 5 się rozgrywa.
Jak dla mnie jutro remis Racingu z Osasuną oraz pewna wygrana Atlletico z Celtą , która co jak co ale dostała się przypadkiem po fatalnej grze Villarrealu.
Mecz Sevilli nie komentuje bo się jeszcze nie zakończył ale na chwilę obecną prowadzą po golu Negredo, także wygląda to dość optymistycznie i osobiście uważam, że w finale zobaczymy Atletico i Sevillę i będzie to na pewno fascynujący mecz.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Hiszpania -&gt; Copa del Rey


20:00
El Sardinero, Santander

Racing Santander vs. Osasuna

Typ: X ⛔
Kurs: 3.35
Bukmacher: Bwin

Ćwierćfinał Pucharu Hiszpanii pomiędzy sąsiadującymi ze sobą w La Liga drużynami Racingu Santander i Osasuny. Zespoły te zajmują odpowiednio 13 i 12 miejsce w ligowej tabeli z identycznym bilansem meczów 5-5-8. Jak widzimy nie są to zespoły &quot;antyremisowe&quot;, jak chociażby Getafe. W poprzedniej rundzie gospodarze poradzili sobie z trzecioligowym AD Alcorcon, a goście wyeliminowali drugoligowy Hercules Alicante. Patrząc na możliwości obydwu ekip, szanse są bardzo wyrównane. Za postawieniem remisu przemawia też fakt, że ostatnie dwa ligowe mecze tych zespołów zakończyły się wynikiem 1-1. Myślę, że dziś będziemy oglądać ostrożne badanie sił i bezpieczną grę z obydwu stron, a ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi dopiero w rewanżu, który zostanie rozegrany za niecały tydzień, 27 stycznia.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico Madryt - Celta Vigo.
Los Rojiblancos fatalny sezon w Primera Division, choć w sumie trzeba przyznać, że teraz grają już zdecydowanie lepiej i powoli pna się w górę ligowej tabeli. Nie mniej jednak o miejsce w Top4 będzie ciężko. Trzeba więc grać dobrze w Copa del Rey, a po efektownej wygranej 5:1 nad Huelvą otworzyła się szansa na zdobycie tego trofeum. W 1/4 rywalem Los Rojiblancos ponownie ekipa z Segundy, tym razem Celta Vigo, ktora szczęśliwie po bramce z nieslusznie podyktowanego rzutu karnego [powinien byc wolny, faul przed polem karnym] wygrała w samej koncowce na El Madrigal z Villarreal i awansowala do tej fazy rozgrywek.
Atletico poważnie traktuje dzisiejszy mecz, na nogi postawiono Forlana, o którym mówiło się, że dziś może nie zagrać. Do dyspozycji jest Tiago, który powoli wkomponowuje się w drużynę prowadzoną przez Quique Floreza.
Czekam jeszcze na oficjalne składy, ale skłaniałbym się ku pewnej wygranej Atletico. Błędu z pierwszego meczu z Huelvą [przyp. 0-3] chyba już nie popełnią i już dziś zagrają tak aby do rewanżu pochodzić w bardziej spokojny sposób.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
No obejrzałem mecz Atletico-Celta.Od pierwszego gwizdka goscie ruszyli i praktycznie od razu strzelili bramke.Niedlugo potem Atletico wyrownało -i to byl okres przewagi gospodarzy,pozniej gra sie wyrownała,liczac do konca pierwszej polowy.Ale to co zobaczyłem w drugiej czesci,to zastanawialem sie jakim skladem gra Atletico.Celta nie pozwalala wyjsc gospodarzom z wlasnej polowy(mozna to było policzy na palcach jednej reki).Nie mogłem uwierzyc ze tak zostali stłamszeni na wlasnym obiekcie przy swoich kibicach(wydawało sie ze jest komplet?).Bramka dla gosci -wydawało sie ze to tylko kwestia czasu,a jednak Atletico dowiozło remis do konca.Celta na duzy+,Atletico -,w rewanzu wielka niewiadoma,ale jak Celta zagra tak jak dzisiaj Atletico nie &quot;beknie&quot; na ich stadionie.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Hiszpania -&gt; Copa del Rey


22:00
Ramón Sánchez-Pizjuán, Sevilla

Sevilla vs. Deportivo La Coruna

Typ: under 2,5 ✅
Kurs: 1.90
Bukmacher: Interwetten

Rewanżowy mecz ćwierćfinału Pucharu Hiszpanii. Grają ze sobą sąsiedzi z hiszpańskiej La Liga, gospodarze zajmują 6 miejsce, a goście o jedną lokatę wyżej. W pierwszym spotkaniu sprawa awansu została już rozstrzygnięta, gdy Sevilla wygrała 0-3 na wyjeździe i może już myśleć o kolejnej rundzie. Spodziewany jest występ kilku rezerwowych zawodników, ponieważ już w sobotę czeka ich trudny mecz ligowy z Valencią. Podobnie Deportivo La Coruna przygotowuje się do sobotniej rywalizacji z Realem Madryt. Statystyki również pozwalają mieć nadzieję na under:

Sevilla - 9/19 spotkań ligowych poniżej 2,5
Deportivo La Coruna - 12/19 spotkań ligowych poniżej 2,5

Myślę, że w dzisiejszym meczu nie zobaczymy zbyt wielu bramek, ponieważ dla Sevilli to spotkanie nie ma już znaczenia, a Deportivo La Coruna zapewne będzie wolało skupić się na meczu z &quot;Królewskimi&quot; niż próbować odrobić tak dużą stratę w dwumeczu.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
ja z niecierpliwoscia czekam na mecz Celta-Atletico,ale z obstawianiem poczekam na live,chce zobaczyc jakie jest podejscie,jesli takie samo jak w pierwszym meczu to stawiam na Celta.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Hiszpania -&gt; Copa del Rey


22:00
Balaídos, Vigo

Celta de Vigo vs. Atlético Madryt

Typ: under 2,5 ✅
Kurs: 2.02
Bukmacher: PinnacleSports

Rewanż w dwumeczu pomiędzy tymi drużynami. W pierwszym meczu padł niespodziewany wynik 1-1. Niespodziewany tylko dlatego, że grały ze sobą zespoły z różnych lig. Celta de Vigo jak najbardziej na tamten remis zasłużyła. Myślę, że dziś od pierwszej minuty ujrzymy spowalnianie gry przez gospodarzy i lekką grę na czas z ich strony, jako, że na pewno są świadomi, że bezbramkowy remis daje im awans. W drugiej lidze nie radzą sobie co prawda najlepiej, zajmują 17 miejsce. Oprócz utrzymania się w Segunda División mają więc zapewne spore nadzieje związane z Pucharem Króla, tym większe, że z rozgrywkami pożegnali się już Real Madryt i FC Barcelona. Goście z kolei w La Liga zajmują 11 miejsce, zdecydowanie poniżej oczekiwań swoich kibiców. Jeszcze garść statystyk:

Celta de Vigo - 15/21 meczy poniżej 2,5 w Segunda División
Atlético Madryt - 6/19 meczy poniżej 2,5 w La Liga

Typuję wynik 0-0 lub 1-0 dla drugoligowców. I na koniec powtórzę to, co napisałem parę dni temu w innym typie, a co pasuje również tutaj: przy wyniku 1-1 prawdopodobnie ujrzymy ostrożną grę i wyczekiwanie na dogrywkę, przez co under jest jeszcze bardziej prawdopodobny.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj Sevilla 2:0 wygrała z Getafe, a dzisiaj przed Nami mezc na Vicente Calderon. Atletico które skupia się wyraźnie by wywalczyc to trofeum podejmuje Racing Santander. I właśnie pozostaje pytanie czy w ligowym meczu przeciwko Maladze myślami byli już przy tej potyczce czy to zwiastun słabszej formy po raz kolejny. Jeżeli idzie o skład z tamtego meczu to zbytnich wniosków wysnuc nie można. Niby AGuero wszedł w w 46min na boisko, tak samo Reyes, ale to może świadczyc tylko o tym ze Quiqie Sanchez Flores chciał powalczyc o zwycięstwo w tym meczu bo wtedy było 0-1 w plecy. Dzisiaj w awizowanym skladzie poniżej widac że oboje są przewidziani do gry od początku.

Ciekaostką jest również fakt że oba zespoły spotkają się po raz kolejny w lidze już w niedzielny wieczór. Tym razem w Santander.
Jeżeli idzie o typowanie to widze o wiele większy potencjał w zespole Atletico i tak bym postawił ale szalec ze stawką nie ma co bo to wkońcu neiobliczalne Atletico Madryt;) Ale kurs myślę że nie jest wcale taki zły znowu. Gdyby byl niższy wtedy by się można było zastanawiac. W dodatku Atletico ma pewien patent na Racing w meczach u siebie, ale to akurat mniej ważne przed tym meczem.

Typ : Atletico Madryt @ 1,90 Unibet✅4:0


Zachęcam do dyskusji na temat tego spotkania;)
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
Obie drużyn dzisiaj zagrają w silnych składach i obie mają pewnie chrapke na puchar. Biorąc pod uwage forme Atletico czyli ich gre w kratke i to, że Racing potrafi wygrywać na wyjazadach a jeżeli nie to przynajmniej zawsze strzelić jakąś bramkę na 11 meczów strzeli 14 bramke skłaniałbym się ku typowi że obydwie drużyny strzelą gola.

Typ obie druzyny strz.gola : Tak @ 1,70 Fortuna
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Athletico Madrid (-1) vs Racing Santander
Typ: 1 (zwrot w przypadku jednobramkowego zwycięstwa)
Kurs: 2,72
Bukmacher: Pinnacle
Atletico nie radzi sobie zbyt dobrze w lidze, ich występy są zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców i zarządu. Na start w europejskich pucharach z miejsca wywalczonego w lidze będzie im bardzo ciężko. Jedyną nadzieją jest Puchar Króla. Prezes Atletico powiedział oficjalnie że oczekuje od zespołu zdobycia tego pucharu a mają ku temu wielkie szanse ponieważ odpadli już główni faworyci czyli Real Madryt i Barca. Atletico grając u siebie przegrało ostatnio w lidze z Malaga 0;2 natomiast goście w 3 ostatnich meczach wyjazdowych zdobyli aż 7 pkt! Na szczęście statystyki nie graja a gospodarze na pewno będą chcieli się zrehabilitować kibicom a trener po usłyszeniu słów prezesa wystawi najmocniejszy możliwy skład, który przecież potrafi zagrać wielkie mecze i w tym sezonie mieli również przebłyski. Liczę na taki błysk dzisiejszego wieczoru na Vicente Calderon.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Piłka Nożna - Hiszpania - Copa Del Rey
Atletico Madrid - Racing De Santander
04.02 22:00



Jutrzejszym późnym wieczorem będziemy mieli okazję zobaczyć kolejny mecz w Pucharze Hiszpanii, na murawie będą walczyć zespoły z pierwszej ligi , Atletico już po raz kolejny zapewne wystąpi w mocnym składzie , z Celtą zagrali Forlan,Simao, czyli podstawowi gracze zespołu.;) Zapowiada się ciekawe widowisko.;) Madryccy piłkarze wiedzą , że w tym sezonie już wiele rzeczy zawalili, liga mistrzów, w ligowej tabeli bardzo małymi kroczkami pną się w górę. To świadczy jak są zdeterminowani do zdobywania określonych celów, szkoda , że obudzili się w środku sezonu , Racing tego meczu łatwo przegrać nie zamierza , wie , że rywal nie jest stabilnym zespołem, mecz ewidentnie overowy moim zdaniem, oba zespoły powinny trafić do siatki przeciwnika, ja pokusza się o typ z mocnym kursem, wydaje mi się , że początek spotkania to będzie znane w wielu meczach tej wagi , badanie terenu, czyli remis do przerwy , ale w ostatecznym rozrachunku górą będzie Atletico, to znana marka i nie powinna stracić cennego zwycięstwa z taki rywalem, który formą nie zwyżkuje ;)

Mój typ:
X/1
4,85
Tobet
Atletico Madrid - Racing De Santander
04.02 22:00
:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom