>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa del Rey - Temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Betis Sevilla - CF Cordoba -----&gt;1 @@ 1,55 bet365 ⛔
Dziwi mnie wysoki kurs na Betis który niema nic do stracenia pozostaje im tylko grać i zajść jak najwyżej w pucharze oraz lidze , Uważam że tak słaby zespół jak Cordoba nie jest w stanie zatrzymać Betisu który ostatnio znakomicie rozpoczął sezon.

Kilka innych propozycji z Pucharu Wtorkowego :

UE Sant Andreu - UD Melilla 2 @@ 3,30 Bet365 ⛔
FC Cartagena - CF Elche 2 @@ 2,95 Bet365 ⛔
Cultural Leonesa - CF Union Estepona 1 @@ 1,80 Bet365 ✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Numancia - Real Murcia ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 21.00 na Estadio Los Pajaritos w Sorii (północna Hiszpania) rozpocznie się ostatnie spotkanie I rundy Pucharu Króla (Copa del Rey), w którym miejscowa CD Numancia podejmować będzie zespół Realu Murcia.
Faworytem tej konfrontacji są niewątpliwie podopieczni Gonzalo Arconady, którzy jeszcze w poprzednim sezonie występowali w Primera Division. Co prawda rozgrywki zakończyli na przedostatnim, 19. miejscu (do utrzymania zabrakło 8 punktów), to jednak na tle jutrzejszego rywala, który zeszły sezon na zapleczu Primery zakończył dopiero na 14. pozycji, wydają się być drużyną zdecydowanie mocniejszą. W swoim składzie Numancia posiada takich zawodników, jak m.in. pozyskany niedawno z Osasuny Javier Flaño, czy też José Javier Barkero i Goiria, którzy stanowili mocny punkt drużyny w ubiegłym sezonie, co, jak na warunki drugoligowe, z pewnością budzi respekt wśród rywali.
Początek nowego sezonu Segunda Division w wykonaniu Numancii to wyjazdowa wygrana z Celtą Vigo 2:1, co na pewno jest niemałym osiągnięciem. Z kolei Real Murcia uległ na własnym stadionie Gimnastkowi Tarragona 0:1.
Trudno oczekiwać, by zespół z Murcii miał jutro czego szukać na boisku rywala. Mimo, iż rozgrywki pucharowe rządzą się własnymi prawami i często dochodzi do niespodzianek, w jutrzejszym meczu nie wyobrażam sobie innego wyniku niż pewne zwycięstwo Numancii, która jest po prostu zbyt mocną ekipą (prowadzoną w dodatku przez dobrego trenera), by pożegnać się z tymi rozgrywkami już na tak wczesnym etapie. Mój typ: 2:0.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
CD Alcoyano - CF Valencia ---&gt; 2 @@ 1,75 (Zwycięstwo Valencii) 4/10

Valencia w tym spotkanie wystąpi prawdopodobnie w dosyć mocnym składzie , Alcoyano to nie jest wymagający rywal i nie mają szans na walkę z Valencią która potrafi ostatnio znakomicie grać. Tym bardziej piłkarze ostatnim zwycięstwem z Almerią wyszli z pewnego rodzaju &#39;&#39;Kryzysu&#39;&#39; więc wątpie aby odpuścili walkę pucharową mając na uwadze wyniki , więc typuję delikatnie zwycięstwo Valencii
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
CD Alcoyano - CF Valencia ---&gt; 2 @@ 1,75 (Zwycięstwo Valencii) 4/10

Valencia w tym spotkanie wystąpi prawdopodobnie w dosyć mocnym składzie , Alcoyano to nie jest wymagający rywal i nie mają szans na walkę z Valencią która potrafi ostatnio znakomicie grać. Tym bardziej piłkarze ostatnim zwycięstwem z Almerią wyszli z pewnego rodzaju &#39;&#39;Kryzysu&#39;&#39; więc wątpie aby odpuścili walkę pucharową mając na uwadze wyniki , więc typuję delikatnie zwycięstwo Valencii
Zależy jak podejdą do tego spotkania - niestety w Pucharze Króla mają jeszcze rewanże i niekiedy faworyci robią takie fazy że aż się w pale nie mieści - wczoraj wielki Real dostał czwórkę od 3 ligowca, a skład grał nie najgorszy - potencjałem powinien zdominować Alcorcon i wygrać kilkoma bramkami. Niemniej kurs na Valencię niezły, więc oby Ci weszło (mi wczoraj Real zawalił śliczny kupon)
 
mathe91 0

mathe91

Użytkownik
dokładnie ;) REAL wczoraj dał plamę...chyba Pellegrini niebawem pożegna się ze swoją funkcją ;)
ja dziś obstawiłem w Pucharze Króla :
CD Alcoyano - CF Valencia - 2
Cultural Leonesa - Barcelona -2
mam nadzieję, że obejdzie się bez niespodzianek ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Espanyol dzis bez De la Peny, Hurtado, Coro, Tamudo i Kameniego ktory w ostatniej kolejce zatrzymal Seville (ktora w tamtym meczu oddala 28 strzalow). Trener podkresja ze dla nich priorytetem jest liga. Getafe wystawia mocna kadre i widac ze traktuja Puchar Krola powaznie, nie tak dawno posmakowali gry w pucharach europejskich (pamietny, piekny mecz z Bayernem) i maja apetyt znow pokazac sie w Europie a jedyna szansa praktycznie zrealizowania tego celu to wlasnie krajowy puchar. Do tego Getafe to zespol wlasnego boiska gdzie w lidze ulegli jedynie Barcelonie a pokonali chocby swietna Valencie. Kusy na jedynke oscyluja w okolicy 2.✅
 
simons 646

simons

Forum VIP

W pierwszej kolejce na pewno nie zabrakło niespodzianek ... Czy i tym razem wyniki zaskocza ?

Zawieszeni zawodnicy:

Pelegrina Linares (Puertollano) ,
“COLTORTI” (Racing Santander)
Da Silva “NILMAR” (Villarreal) 2 kolejki
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
śmiesznie trochę bo hmm wszyscy gospodarze patrząc na kursy są faworytami. Ale to jest raczej niemożliwe aby wszystkie &quot;1&quot; weszły. nie obejdzie się bez niespodzianek, tak myślę. nie wiadomo tylko w jakich meczach. Mój typ dnia podam w odpowiedni dziale tuż przed rozpoczęciem pierwszych meczów a na chwilę obecną proponuję takie typy jak:

Real - Alcorcon Under 4,5 2.30 - dlaczego? może i ryzykowne ale całkiem realne. Z tego co widziałem real nie kwapi się do awansu zwłaszcza patrząc na skład jaki chce Pellegrini dzisiaj wystawić. Niewykluczone, iż Alcorcon będzie grało a la Birmingham przez ostatnie 15min we wczorajszym meczu z Liverpoolem (czyt. obrona Częstochowy). Niewykluczone, że będzie to powodem strzelenia tylko max 3 lub 4 bramek przez Real. A może i Alcorcon coś strzeli także 4:0 , 3:1 ale to tylko przypuszczenia. Dokładnych wyników nie typuje.
✅
Almeria - Hercules 1 1.96 (Pinnacle Sports) - po porażce na wyjeździe 2:1 liczę na korzystny rezultat a najlepiej wynik który bezpośrednio doprowadzi do awansu Almerii, czyli 2:0. Stać ich na to zwłaszcza, że Almeria potrafi wygrywać na własnym obiekcie, nie zawsze ale potrafi. Drużyna Hercules w lidze Adelante strzeliła tylko 2 bramki na wyjeździe na 6 meczy i tylko 3 straciła. Mimo to pewny awans i wygrana Almerii jest jak najbardziej w ich zasięgu.
⛔ szkoda bo mogli to wygrać.
Osasuna - Xerez Under 2,5 1,8 - Osasuna pokonała Xerez na wyjeździe 1:2. Wystarczy im remis. Xerez powinno większą uwagę skierować na swoją pozycję spadkową w lidze aniżeli Copa del Rey. Zapewne padnie 1 lub 2 bramki o ile wogóle padną.
✅
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
gdzie znalazłeś kurs 2,30 na under 4,5 w meczu Realu ?
teraz już jest chyba 2.10 . ale ja złapałem jak było 2.30 ???? zresztą ciągle spada.
sportingbet.com
Edit: no teraz jak patrze to już kurs 1.8 spadło strasznie. wcześniej rano było 2.30. Nawet ciekawie wygląda u niektórych buków kurs na awans Alcorcon&#39;u 1.7 nawet 1,75 jeszcze jest. Może dlatego, że nikt w sumie nie wiem co ten Real zrobi ????
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Deportivo la Coruna - Real Murcia - 1

Deportivo to dobry zespół i nie zwykle groźny na własnym boisku chodz wedługł mnie kluczem do zwycienstwa w tym meczu może okazać saię jedna bramka.Deportivo w tym sezonie pozytywnie zaskakuje więc ich wygrana na własnym stadionie z Real`em Murcią jest jak najbardzie prawdopodobna
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Deportivo La Coruna - Real Murcia
Handicap 0:1
Typ: Deportivo La Coruna
Kurs: 2.55
Expekt

Rewanżowe spotkanie 2. rundy Copa del Rey. Pierwsze spotkanie wygrało Depor (0:1) i wydaje się murowanym faworytem do awansu. Tym bardziej że wyjdą na boisko 2 drużyny w diametralnie odmiennych stanach. Deportivo w świetnej formie, na miejscu premiowanym europejskimi pucharami. Murcia natomiast w głębokim kryzysie, który zaowocował wyrzuceniem trenera co jednak nie pomogło w ostatni weekend uniknąć upokorzenia w lokalnych derby z Cartageną przegranych na własnym stadionie 1:4. Głęboki kryzys Murcii najlepiej przedstawia fakt że jest to jedyna drużyna wsród pierwszo i drugoligowców która jeszcze nie wygrała meczu w sezonie! Zaledwie 7 zdobytych punktów i przedostatnie miejsce tabeli.
Trener Depor będzie zastosuje lekką rotację, między innymi wśród napastników i obrońców, ale nie powinno to wpłynąć na jakość gry, gdyż najważniejsza formacja pomocy odpowiedzialna za ostatnie zwycięstwo w Getafe pozostaje bez zmian. Nie wystąpią Guardado, Lopo, Filipe Luis. Za to w Murcii mały szpital. Z różnych powodów posypała sie oś podstawowego składu, od bramkarza przez obrońcę i pomocnika po napastnika, który jak przeczytałem przechodzi załamanie nerwowe, czemu w sumie trudno się dziwić ???? Tak więc wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiają nie tylko za awansem Deportivo ale także za pewnym zwycięstwem tej drużyny, co najmniej 2 golami. Myślę ze jest na to duża szansa, stąd mój typ.
Przypuszczalne składy:
Deportivo: (4-2-3-1) Manu - Laure, Piscu, Zé Castro, Angulo - Sergio, Antonio Tomás - Pablo Álvarez, Valerón, Iván Pérez – Adrián or Bodipo or Mista.
Murcia: (4-4-2) Alberto - Miguel Albiol, Álvaro Mejía, Ochoa, Sergio Escudero – Isaac, Bruno, Capdevila, Mario Rosas – Natalio, Chando.
Sędzia: Teixeira Vitienes
20h00 CET (Riazor)
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - Alcorcon
Typ: under 3.5✅
Kurs: 2.60
Buk: betsafe
Analiza:
Spotkanie w ramach rewanżu 1/16 finału Copa Del Rey. Na Santiago Bernabeu przyjeżdża zespół Alcorcon, który występuje w rozgrywkach Segunda B, czyli odpowiednika 3 ligi. I przyjeżdża z bardzo jasnym celem utrzymaniem wyniku z pierwszego spotkania i nie roztrwonienie cztero bramkowej przewagi jaką sobie zapewnili w spotkaniu u siebie. Za to Real będzie próbował odrobić te straty i awansować dalej do 1/8 finału. Jednak Królewscy tak naprawdę nie traktują poważnie tych rozgrywek. Co pokazują także poprzednie lata, przed rokiem porażka z Realem Union 2:3 pierwszy mecz i 4:3 w rewanżu. Wcześniejsze lata to problemy z Alicante z którym zremisowali 1:1 i u siebie wymęczyli wygraną 2:1. Dlatego sądzę, że dla Realu będzie to bardzo ciężkie spotkanie i nie liczę w ogóle na to, że będziemy na Santiago Bernabeu mieli jakąś kanonadę strzelecką. Tym bardziej że Real podchodzi do tego spotkania zdecydowanie rezerwowym składem. Zabraknie Benzemy, Alonso, Casillasa, Drenthe, Gutiego, Metzeldera oraz Christiano Ronaldo. Za to goście przyjeżdżają na Santiago Bernabeu z marzeniem awansu. I są bliscy sprawienia tego. Dzisiaj zagrają pewnie bardzo defensywnie, a wszyscy dobrze wiemy jak trudno jest się przedrzec przez taką defensywę. Właśnie w takich spotkaniach jest zdecydowanie trudniej niż w ligowych meczach. Real nigdy nie umiał grać pod presją i też sądzę, że dzisiaj im zabraknie bramek do awansu. Myślę, że Real nie będzie w stanie strzelic więcej niż 3 bramek, bo goście będą non stop się bronic i mam nadzieję, że skutecznie. Goście raczej gola nie zdobędą. Kurs jaki wystawili bukmacherzy na under 3.5 jest według mnie warty do zagrania. Dla mniej odważnych proponuję under 4.5.
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - Alcorcon
Typ: under 3.5
Kurs: 2.60
Buk: betsafe
Analiza:
Spotkanie w ramach rewanżu 1/16 finału Copa Del Rey. Na Santiago Bernabeu przyjeżdża zespół Alcorcon, który występuje w rozgrywkach Segunda B, czyli odpowiednika 3 ligi. I przyjeżdża z bardzo jasnym celem utrzymaniem wyniku z pierwszego spotkania i nie roztrwonienie cztero bramkowej przewagi jaką sobie zapewnili w spotkaniu u siebie. Za to Real będzie próbował odrobić te straty i awansować dalej do 1/8 finału. Jednak Królewscy tak naprawdę nie traktują poważnie tych rozgrywek. Co pokazują także poprzednie lata, przed rokiem porażka z Realem Union 2:3 pierwszy mecz i 4:3 w rewanżu. Wcześniejsze lata to problemy z Alicante z którym zremisowali 1:1 i u siebie wymęczyli wygraną 2:1. Dlatego sądzę, że dla Realu będzie to bardzo ciężkie spotkanie i nie liczę w ogóle na to, że będziemy na Santiago Bernabeu mieli jakąś kanonadę strzelecką. Tym bardziej że Real podchodzi do tego spotkania zdecydowanie rezerwowym składem. Zabraknie Benzemy, Alonso, Casillasa, Drenthe, Gutiego, Metzeldera oraz Christiano Ronaldo. Za to goście przyjeżdżają na Santiago Bernabeu z marzeniem awansu. I są bliscy sprawienia tego. Dzisiaj zagrają pewnie bardzo defensywnie, a wszyscy dobrze wiemy jak trudno jest się przedrzec przez taką defensywę. Właśnie w takich spotkaniach jest zdecydowanie trudniej niż w ligowych meczach. Real nigdy nie umiał grać pod presją i też sądzę, że dzisiaj im zabraknie bramek do awansu. Myślę, że Real nie będzie w stanie strzelic więcej niż 3 bramek, bo goście będą non stop się bronic i mam nadzieję, że skutecznie. Goście raczej gola nie zdobędą. Kurs jaki wystawili bukmacherzy na under 3.5 jest według mnie warty do zagrania. Dla mniej odważnych proponuję under 4.5.

Co do tego under 3.5 czy 4.5 nie byłbym taki pewien Real dostał ostatnio 4:0 o Alcorcon więc pewnie i w Madrycie coś strzelą tym bardziej że Real jest zmuszony do ofensywy może być różnie ale nie sądze żeby under 3.5 czy 4.5 był typem pewnym na 9/10 wedługł mnie 10/10 praktycznie nie istnieją.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Athletic Bilbao - Rayo Vallecano
Typ: 1
Kurs: 1,70 =&gt; Betfair

Dzisiaj rozgrywane są kolejne mecze rundy rewanżowej Pucharu Króla. W Bilbao zobaczymy zmagania miejscowych „Rojiblancos” z drużyną Rayo Vallecano. W pierwszym meczu Vallecano na własnym terenie zwyciężyło 2-0.
Gdyby brać pod uwagę tylko Puchar Hiszpanii to piłkarze Athletic, byliby drugą najbardziej utytułowaną drużyną w tym kraju. Mają na swoim koncie 24 zwycięstwa w tych rozgrywkach (Barcelona 25). Jeśli dodamy do tego dwunastokrotne drugie miejsce to mamy pełny obraz dominacji tej drużyny w Copa del Rey. Co prawda lata prymu na boiskach Hiszpańskich już minęły a ostatni triumf w Pucharze Athletic odniósł w 1984 roku (w finale wygrana z Barceloną 1-0) to ich obecna forma wskazuje, że mogą zajść daleko. W poprzednim sezonie doszli do finału (w półfinale ograli Sewille) w którym przegrali (4-1) z dominującą i niepokonaną na wszystkich frontach Barceloną. Chodź wynik wskazuje na grę do jednej bramki to mecz tego w ogóle nie oddawał.
Obecny sezon dla Bilbao zaczął się obiecująco. Po dziesięciu kolejkach zajmują ósme miejsce w tabeli a ostatni wyjazdowy mecz z Racingiem Santander wygrali 2-0. Czerwono-biali ogólnie w tym sezonie na własnym stadionie spisuj się dobrze a odrobienie straty dwóch bramek z poprzedniego meczu wydaje się jak najbardziej w ich zasięgu.
Madrycka drużyna Rayo Vallecano występująca w Segunda Division jak co sezon prezentuje dobrą i ustabilizowaną formę. Obecnie po jedenastu kolejkach zajmują szóste miejsce a dwa ostanie mecze to porażki odpowiedni z Elche na własnym stadionie (0-1) i Las Palmas w wyjazdowym spotkaniu (2-1). Chodź w wyjazdowych meczach drużyna z Madrytu gra przyzwoicie to nie sądzę, aby było ich stać na dowiezienie korzystnego wyniku z pierwszego meczu.
Chodź różnica klas rozgrywkowych bardzo często w piłce nie jest niewymiernym wskaźnikiem (tu jako przykład mógłbym podać wyniki w Pucharze Polski, ale myślę że to co się u nas dzieje to już całkowita szopka) co pokazał choćby Real Madryt, to w tym spotkaniu typuję zwycięstwo gospodarzy.
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Athletic Bilbao - Rayo Vallecano , środa 11.11.2009, godzina 21
1 tobet 1.55
-------------------------
[EDITED]:
Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 2:2⛔



Athletic:
Armando – Iraola, Ustaritz, Amorebieta, Castillo – Susaeta, Orbaiz, Javi Martinez, De Marcos – Velez, Llorente
Rayo:
Dani – Tito, Salva, Pelegrin, Camille – Susaeta, Rafael Garcia, Angel, Jofre – Piti – Pacheco.
Dzisiaj na San Mames w Bilbao zostanie rozegrany mecz 1/16 finału Pucharu Króla. Będzie to rewanżowe spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Wcześniej Baskowie polegli w Madrycie 0-2. To na pewno nie jest powód do dumy i dzisiaj zobaczymy niezwykle zacięty mecz. Jeśli Athletic marzy o powtórzeniu sukcesu z przed roku to dzisiaj musi pokazać się z jak najlepszej strony. Tu nie ma miejsca na kalkulacje, piłkarze z Kraju Basków muszą ten mecz po prostu wygrać. Obie drużyny wybiegną na boisko praktycznie w najsilniejszych zestawieniach więc to dodatkowo powinno wpłynąć na atrakcyjność tego spotkania. Liczę także, że gorący doping charyzmatycznych kibiców poniesie dzisiaj drużynę gospodarzy do wysokiej wygranej. Typ idealny na podbicie AKO. Pozdrawiam.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 1 (1,60)

Rewanżowe spotkanie w Copa del Rey rozegrają dziś zespoły Athletic Bilbao oraz Rayo Valecano. Drugoligowiec pokonał Basków dwa tygodnie temu 2:0 i to oni będą na początku w lepszej sytuacji. Jednak po tamtym spotkaniu gospodarze znacznie ożyli. Pokonali na własnym boisku Atletico 1:0, następnie w Lidze Europejskiej zremisowali z Nacionalem na wyjeździe 1:1, a w ostatniej kolejce Primiera Division pokonali na wyjeździe Racing Santander 2:0. Widać wyraźnie zwyżkę formy u Basków. Odwrotna sytuacja panuje w ekipie gości, którzy po wygranej w pierwszym meczu w dwóch kolejnych ligowych odnieśli porażki. Najpierw u siebie ulegli z Elche 0:1, a następnie przegrali z Las Palmas na wyjeździe 2:1. Historia pokazuje, że dobrze gra się Bilbao z Vallecano w meczach u siebie. Dotychczas rozegrali 7 spotkań, wszystkie w czasach, gdy Rayo grało jeszcze w Primiera Division. W tych meczach 4 razy wygrywali, 2 remisy i jeden remis. Bilans bramkowy również korzystniejszy dla dzisiejszych gospodarzy, którzy strzelili 14 bramek i stracili 9. Według mnie widać znaczną poprawę w grze, zaczynają piąć się powoli w lidze, gdzie już zawędrowali na 8 pozycję. W Lidze Europejskiej mają już prawie pewny awans do kolejnej fazy, a w Pucharze też mogą daleko dojść, ale najpierw trzeba pokonać drugoligowca i odrobić stratę z pierwszego meczu. Bardzo ciekawy typ, z dobry kursem, więc czemu nie spróbować.

Kurs z: Bet-at-home
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom