>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Copa do Brasil 2011

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

W tym tygodniu zostanie rozegranych 7 rewanżowych spotkań, które zakończą 1/16 finału Copa do Brasil. Jakoś ciężko szukać niespodzianek w tych spotkaniach. Jednak trzeba uważać, bo jest kilka drużyn, które nie muszą wygrywać i pewnie się można na nich naciąć. Wśród nic jest Botafogo RJ i Caxias RS. Uważam, że można tutaj skleić fajny kupon, gdyż jest wiele dobrych betów. Vasco i Bahia po remisie 0:0 nie mogą sobie pozwolić na bramkowy remis. Atletico Mineiro, Sao Paulo FC i Santo Andre muszą odrabiać jednobramkowe straty z pierwszych meczów. Niby najmocniejszego rywala ma Atletico MG ale sądzę, że im najłatwiej przyjdzie ogranie rywala, gdyż Gremio Prudente nie potrafi się bronić i dostanie pewnie kilka goli. Sampaio Correa i Santa Cruz zapewne przyjadą do swoich rywali nastawione na obronę, gdyż 0:0 daje im awans, a w przypadku Santa Cruz nawet porażka 1:0 nie jest zła, bo będą mieli dogrywkę, a potem może karne. Nie mniej jednak uważam, że mecze raczej łatwe do przewidzenia.
Zapraszam do dyskusji
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Vasco i Sao Paulo powinny wygrać, chociaż kursy nie są najlepsze. Vasco ostatnio w lepszej formie i w pucharze powinni to udowodnić. Sao Paulo musi odrobić straty z pierszego meczu, gdzie przegrali, ale tylko przez bezsensownego samobója. U siebie raczej sobie poradzą i powinni awansować dalej.

Jeśli chodzi o mecz Atletico z Prudente, to nie jestem tak pewny awansu jak kapszti. Oglądałem pierwszy mecz w Presidente Prudente i jeżeli Atletico zagra znowu tak beznadziejnie, to o awans będzie ciężko. Słabo w obronie, w ataku w ogóle sobie nie radzili i nie potrafili sobie wypracować dobrych okazji. Prudente zagrało mądrze i dobrze. To oni mogli wygrać dużo wyżej, bo okazji jeszcze trochę mieli. Oni lubią grać z kontry, a tak dzisiaj zagrają przez to, że Koguty muszą zaatakować od pierwszej minuty i gonić wynik. Nie wiem czy Atletico jest takie słabe, czy to tylko był jeden gorszy mecz z ich strony. Po tym co zobaczyłem w pierwszym meczu między tymi drużynami, na pewno nie ruszę zwycięstwa Atletico po takim kursie. W niedzielę Gremio pokonało też Santo Andre na wyjeździe 3:1, więc może są w jakiejś lepszej formie? Mam nadzieję, że Atletico awansuje dalej, ale muszą zagrać na swoim poziomie i zupełnie inaczej niż w Presidente Prudente. Jeżeli się ogarną to pokonają Prudente, ale jeżeli dalej będą grać tak słabo, to będą się strasznie męczyć w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i tak jak kacmon przewidział Atletico MG odpadło z rozgrywek. Wielka niespodzianka, albo nawet sensacja stała się faktem. Nawet jeśli dodamy do tego, że Galo zdobyło gola w drugim meczu ale sędzia niesłusznie go nie uznał to, jednak nic na swoją obronę nie ma Dorival Junior oraz jego gracze. Nie spodziewałem się, że to właśnie oni odpadną z tych rozgrywek i to w takim stylu i takim rywalem, bo nie oszukujmy się Gremio Prudente było raczej skazywane na pożarcie przed dwumeczem. Poza tym nie było żadnych niespodzianek, jeśli idzie o ten tydzień. Zgodnie z planem Bahia, Vasco i Sao Paulo czyli ekipy, które musiały swoje mecze wygrać, wygrały i awansowały do 1/8 finału. I właśnie tutaj podaję te pary(pogrubione pary zaczynają rywalizację już w najbliższym tygodniu, a reszta tydzień później):

Bahia - Atletico PR
Botafogo RJ - Avai

Ceara - Gremio Prudente
Coritiba - Caxias-RS
Flamengo - Horizonte-CE
Goias - Sao Paulo FC
Nautico - Vasco da Gama
Santo Andre - Palmeiras

A moją ocenę tych par oraz szanse na awans to napiszę w poniedziałek, gdy pojawi się już oferta na te spotkania u buków.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

No więc zgodnie z zapowiedzią wrzucam ofertę oraz pokrótce opiszę każde spotkanie:
Botafogo-Avai
Tutaj faworytem są piłkarze z Rio, jednak należy pamiętać, że Avai to drużyna nie wygodna i wiele mocniejszy ekip się o tym przekonało i poślizgnęło na nich. Avai zawaliło kompletnie rozgrywki stanowe więc puchar jest dla nich okazją na uratowanie pierwszej części sezonu.
Bahia-Atletico PR
Ciekawa para, w której lekkim faworytem jest Atletico. Jednak w pierwszym spotkaniu w Salvadorze to gospodarze powinni wygrać jeśli chcą marzyć o awansie, który i tak będzie piekielnie ciężki do zrealizowania tym bardziej, że Furacao od nie dawna prowadzeni są przez Adilsona Bastistę.
Nautico-Vasco
Tutaj faworytem są gracze Vasco. Od Nautico tylko oczekuję postawienia się w pierwszym spotkaniu. Jednak sądzę, że ani w Recife, ani tym bardziej w Rio nie pokonają Vasco i zakończą swoją przygodę z pucharem na 1/8 finału.

Santo Andre-Palmeiras

Para dwóch ekip ze stanu Sao Paulo. Zdecydowanym faworytem tej pary jest Palmeiras, który jest jednym z głównych kadydatów do wygrania całego pucharu. Santo Andre właśnie spadło do drugiej ligi stanowej więc to już świadczy o ich poziomie, a do 1/8 zaszli dzięki wylosowaniu i ograniu dwóch słabeuszy z którymi i tak się męczyli.

Coritiba-Caxias RS

Faworytem zdecydowanym są gracze Coxy. Caxias jest w stanie pokusić się o niespodziankę u siebie ale na wyjeździe spodziewam się wysokiego zwycięstwa graczy z Kurytyb i ich pewnego awansu.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Kursy na Botafogo zdecydowanie za niskie. Nic ostatnio nie grają i z dużo gorszymi drużynami się męczyli. Avai może namieszać, jeżeli tylko Bota się nie odrodzą i nie zaczną grać na swoim poziomie. Po takim kursie na pewno nie ma co sobie zawracać głowy zespołem z Rio.

Vasco powinno awansować do następnej rundy, chociaż rywal już trochę lepszy. Jeżeli dalej będą w takiej formie jak ostatnio, to powinni spokojnie pokonać rywala. Tylko pytanie czy stać ich na awans po pierwszym meczu wyjazdowym?

To samo w przypadku Palmeiras. Nie mam wątpliwości, jeśli chodzi o ich awans do następnej rundy, jednak nie jestem przekonany czy warto grać ich już w meczu wyjazdowym. Awans mogą wywalczyć dopiero w rewanżu na własnym stadionie.

Ostatni mecz też zapowiada się ciekawie. Coritiba u siebie bardzo mocna i pewnie awansują do następnej rundy, jednak Caxias pokazało się już kilka razy z dobrej strony w rozgrywkach stanowych. Potrafili przycisnąć Gremio, więc dlaczego mieliby się bronić z Coritibą? Może warto zagrać jakiś zakład na gola Caxias, bo kurs pewnie ładny.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tydzień temu mieliśmy pierwsze mecze w 5 parach Copa do Brasil. Najwięcej emocji dostarczyło spotkanie na Engenhao, gdzie Botafogo zremisowało 2:2 z Avai i to teraz piłkarze z Florianapolis są w lepszej sytuacji przed rewanżem, który odbędzie się w tym tygodniu. Blisko awansu są już gracze Vasco, którzy wygrali 3:0 w Recife z Nautico, Palmeirasu - zwycięstwo na wyjeździe 2:1 z Santo Andre oraz Coritiby - zwycięstwo u siebie z Caxias-RS 4:0. Bardzo ciekawei zapowiada się również rewanż w parze Atletico Paranaense-Bahia. W pierwszym spotkaniu w Salvadorze padł remis 1:1 i po mimo lepszej sytuacji przed rewanżem Furacao, to jednak nie można zabierać szans gościom.

Wspomniałem już o kilku parach, które będą kończyć rywalizacje w tym tygodniu. Jednak zaczyna się również walka w trzech pozostałych parach. Flamengo nie powinno mieć żadnych problemów z Horizonte, które sprawiło sporą niespodziankę dochodząc tak wysoko. Ciekawe wygląda para Goias-Sao Paulo. Niby zdecydowanym faworytem są gracze Sampy, jednak należy pamiętać, że Goias po mimo spadku z ligi potrafiło świetnie zaprezenować się w rozgrywkach Copa Sudamericana. Ciężko dla mnie wytypować wynik pierwszego spotkania więc ten mecz wole odpuścić. Ostatnia para to starcie Ceary z Gremio Prudente. Gracze z północy ledwo co ograli Brasiliense, ale teraz znowu są faworytem tej potyczki. Należy też pamiętać, że Gremio ograło Atletico Mineiro więc to też coś musi znaczyć. Gremio spadło do drugiej ligi stanowej, a puchar będzie dla nich jedyną dobrą okazją by uratowac jakoś fatalną pierwszą część sezonu. Jednak dla mnie tutaj warto pograć gospodarzy, których cenie wysoko jak grają u siebie.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Ciekawy jestem postawy Botafogo. Zawalili stanowe i w drugiej części nawet nie awansowali do półfinałów (wyprzedziła ich Olaria...). Teraz został im puchar, ale po remisie u siebie 2:2 mogą mieć ciężko. Z drugiej strony może się zepną w najważniejszym momencie, a kursy nawet na DNB fajnie wyglądają.

Atletico PR - Bahia to na pewno hit i myślę, że to powinno być dobre widowisko. Kursy na gospodarzy według mnie trochę zbyt niskie.

Flamengo raczej nie będzie miało problemów z Horizonte. Nie ta półka.

Sao Paulo to faworyt w pojedynkach z Goias, ale czy będzie im się chciało już awansować w pierwszym meczu? Goias kadrowo się rozpadło po spadku z ligi (chociaż poprzednie mecze w CdB wyjątkowo dobre).

Prudente spadło z 1 ligi krajowej, spadło z 1 ligi stanowej, a w pucharze potrafili wyeliminować mocniejsze Atletico MG. Nie rozumiem tego, dlatego wolę ich mecze na razie odpuścić.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Jak dla mnie najciekawsze spotkanie w 1/8 finału Copa do Brasil. W pierwszym spotkaniu padł wynik 1:1, który na pewno jest lepszy dla dzisiejszych gospodarzy. Nie tylko ze względu na fakt, że to Bahia była lepszym zespołem przed tygodniem. Przede wszystkim dlatego, że Furacao wystarcza dzisiaj remis 0:0 i są w kolejnej rundzie. Trener Adilson Batista nie ma żadnych problemów kadrowych przed tym spotkaniem poza brakiem Klebersona, który leczy kontuzję. W weekend w rozgrywkach stanowych nie grali Guerron, Paulo Baier, Deivid czy Paulinho, a dzisiaj całą czwórkę zobaczymy na boisku. Ciekawe jak nastawieni wyjdą na to spotkanie gospodarze, bo niby nie muszą atakować ale u siebie na Arena do Baixada często potrafili stłamsić rywala nawet wtedy, gdy przyjeżdżał ktoś z górnej półki. Bahia na pewno jest w ich zasięgu ale warto pamiętać, że to właśnie goście będą musieli zagrać ofensywnie co z jednej strony będzie dobre dla meczu - ciekawszy ale oni ryzykują sporo, bo mogą nadziać się na kontry gospodarzy. Bahia dzisiaj zagra bez Ramona w składzie, gdyż taką decyzję podjął trener Rene Simoes, a w jego miejsce zagra ktoś z dwójki Mauricio, Lulinha(ten który kilka lat temu okrzyknięty był jednym z największych talentów w Brazylii). Obie ekipy potrafią zdobywać gole i stworzyć przy okazji ciekawe widowisko i na to też liczę. Kurs na zwycięstwo gospodarzy jest dla mnie zdecydowanie za niski więc wole pobawić się w opcje bramkowe. Również można leciutko spróbować pograć awans Bahii, który jest bardzo wysoko ceniony przez buków i jak dla mnie aż za wysoko dlatego takiego kursu szkoda nie spróbować nawet za najmniejszą stawkę.
Atlético-PR
Renan Rocha; Wagner Diniz (Wendel), Manoel, Rafael Santos e Paulinho; Deivid, Robston, Branquinho e Paulo Baier; Guerrón e Adailton.

Bahia
Omar; Marcos, William Thiego, Titi e Dodô; Rafael Jataí, Marcone, Camacho e Maurício (Lulinha); Zezinho e Souza
Moje typy:
BTS @ 1,60 Bwin⛔5:0
Over 2,5 @ 1,60✅
Bahia awans @ 4,00⛔

VS

Kolejne bardzo ciekawe starcie odbędzie się na Ressacada w Florianapolis. Ciężko wskazać faworyta starcia Avai z Botafogo, jednak ja osobiście uważam, że to gospodarze są nieco bliżej ćwierćfinału. Dlaczego pewnie wielu się zdziwi? Otóż Avai na własnym stadionie zawsze potrafiło wygrać z mocnymi drużynami. A jeśli nie wygrać to chociażby zagrać tak, by ich rywale poczuli duże zagrożenie. Również bardzo podoba mi się linia ofensywna Avai. William kilka lat temu grał w reprezentacji, a ostatni sezon w Ponte Precie miał kapitalny i teraz też strzela dla ekipy ze stanu Santa Catarina. Trener Silas jak widzimy na zamieszczonych przeze mnie składach poniżej widzi w ataku Evando, choć nie wyklucza występu Rafaela Coelho. Dla mnie wybór byłby prosty, gdyż uważam, że Rafael Coelho na chwilę obecną jest lepszym graczem, a w tym sezonie również strzelił sporo goli. W bramce zobaczymy młodego ale bardzo zdolnego Renana. Najsłabiej wygląda linia obrony ale to nie od dzisiaj z tym Avai ma największy problem. Botafogo z kolei ostatnio przeżywa spory kryzys. Sam fakt nie awansowania do półfinału Taca Rio - drugiej części Campeonato Carioca już pokazuję, że nie jest dobrze, bo taki zespół jak Botafogo nie powinien dać się wyprzedzić Olarii... Mogła na to wpłynąć zmiana trenera. Joela Santane zmienił Caio Junior i jakoś nie potrafi tego ogarnąć co pokazują wyniki. Botafogo od jakiegoś czasu bazuję na dobrej grze Loco Abreu. Fakt strzela sporo goli ale jest bardzo chimeryczny więc moim zdaniem nie można na takim zawodniku opierać cały ciężar gry zespołu. Ciekawe czy Fogao podniosą się zwycięstwem w tym spotkaniu albo chociaż wysokim remisem, który dałby im dogrywkę albo od razu awans. Jak dla mnie fakt kryzysu Botafogo jest świetną okazją dla Avai to wykorzystania tego i awansu do kolejnej rundy.
Avaí
Renan; Felipe, Cássio, Gian e Julinho; Marcinho Guerreiro, Fabiano, Diego Orlando e Marquinhos Gabriel; William e Evando (Rafael Coelho).

Botafogo
Jefferson, Lucas, Antônio Carlos, João Filipe e Guilherme; Somália, Arévalo Rios, Cidinho e Everton; Herrera e Loco Abreu
Moje typy:
Avai awans @ 1,55 Bwin✅1:1
Avai lub X @ 1,40✅
Over 2,5 @ 1,57⛔
BTS @ 1,42
✅

Na pozostałe mecze jakoś nie mam pomysłu i nie chce mi się grać Sampy na wyjeździe, gdyż obawiam się ich podejścia do spotkania. Wiadomo, że warto zagrać Flamengo, które bez problemu pokona Horizonte ale szkoda mi na to klawiatury więc analizę tego meczu sobie odpuszczę.​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczoraj Atletico PR pewnie pokonało Bahie 5:0 strzelając aż 4 gole po stałych fragmentach gry, co pokazuję wielką słabość Bahii w tym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Sampa wygrała 1:0 na Serra Dourada z Goias i już jest praktycznie w kolejnej rundzie. Avai wywalczyło zwycięski remis 1:1 z Botafogo i również awansowało do kolejnej rundy. Flamengo z kolei sensacyjnie zremisowało z Horizonte 1:1 u siebie i tym samym gracze ze stanu Ceara mają szanse na sprawienie ogromnej sensacji jaką byłoby wyeliminowanie tak wielkiej firmy jak Fla.
VS

Najbliższej nocy o godzinie 2 na stadionie Horacio Sousa w Horizonte odbędzie się mecz Ceara-Gremio Prudente. Mecz odbywa się nie na Castelao, gdyż ten stadion jest remontowany na Mundial 2014. Faworytem tego spotkania jak i całej rywalizacji są gospodarze tego pierwszego meczu. Gremio Prudente po mimo faktu, że ostatnio spadają wszędzie gdzie grają. Najpierw w grudniu z Serie A, teraz z Paulista A1. Jednak w Copa do Brasil potrafili już wyeliminować chociażby Atletico Mineiro i dlatego trzeba na nich uważać. Ceara w poprzedniej rundzie rzutem na taśmę awansowała po golu Marcelo Nicacio przeciwko Brasiliense w ostatniej minucie rewanżu. Przed tym spotkaniem obaj trenerzy są w niezłej sytuacji kadrowej. Co prawda Vagner Mancini nie może skorzystać z takich graczy jak: Elivelton, Gustavo, Cleber czy Sergio Mota to jednak większość jak nie wszyscy zapewne usiedliby na ławce, gdyż są od nich lepsi w zespole. Trzeba przyznać, że Ceara przed sezonem wzmocniła się niezłymi graczami. Fernando Henrique w poprzednim sezonie był wiodącą postacią w barwach Flu i bronił genialnie w wielu meczach. Iarley niby wiekowy zawodnik ale na pewno przydatny. Dzisiaj nie widzę w składzie Juniora, który rok temu grał w Vitorii ale również jest to ciekawy gracz. Podsumowując dla mnie faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, którzy po prostu są zespołem lepszym. Również ciekawą opcją jest postawienie na under 2,5. Fakt, że Gremio ma słabą obronę ale Ceara jakoś nie zawsze potrafi wykorzystać tą słabość. Gremio mocne w ataku nie jest, a tutaj akurat Ceara ich jest w stanie powstrzymać, bo pamiętamy jak Vozao grali w formacji defensywnej w poprzednim sezonie.
Ceará
Fernando Henrique; Boiadeiro, Juninho, Fabrício e Vicente; Michel, João Marcos, Thiago Humberto e Geraldo; Iarley e Marcelo Nicácio.
Grêmio Prudente
Márcio; Wanderson Cafu, Douglas Silva, Ednei e Raí; Anderson Pedra, Daniel, Alceu (Elivelton) e Saldanha; Juan (Alex Maranhão) e Eraldo
Moje typy:
Ceara @ 1,55 Unibet✅2:1
Under 2,5 @ 2,03 Expekt⛔
Under 3,5 @ 1,44 Betway✅
Gremio Prudente nie strzeli @ 2,05 Bwin⛔
E: Warto było zarwać noc, bo mecz naprawdę ciekawy, a gole w końcówce dodały smaczku przed rewanżem.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

W Copa do Brasil kończymy rywalizację w 1/8 finału. W tym tygodniu ostatnie 5 par z czego w 2 już mamy praktycznie po rywalizacji. Vasco oraz Coritiba po wysokich zwycięstwach w pierwszych meczach już są raczej w kolejnej rundzie. Najciekawiej zapowiada się starcie w Presidente Prudente. Gremio będzie starało się odrobić stratę z pierwszego spotkania, gdy to przegrali 1:2 z Cearą. Również emocji nie powinno zabraknąć w Horizonte, gdzie miejscowi staną przed wielką okazją wyeliminowania Flamengo. Do tego potrzeba im remisu 0:0 albo wygranej. Flamengo z kolei zadowala każdy remis bramkowy poza 1:1, który daje dogrywkę. Ciekaw jestem jak zaprezentują się Rubro-Negro ale jestem skłonny na nich zagrać po fajnym kursie. Również spokojnie nadaję się do gry Sao Paulo, które w pierwszym meczu wygrało 1:0 z Goias więc jeszcze tak pewni swojego awansu być nie mogą jak wspomniane Vasco czy Coritiba.
Zapraszam do dyskusji
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Jak zapowiadałem Flamengo zamierzam pograć. Fakt, że trener Luxemburgo nie będzie mógł skorzystać z Ronaldinho, Leo Moury i Maldonado. Niby największym brakiem jest nieobecność R10 ale moim zdaniem to brak prawego obrońcy Leo Moury będzie tutaj chyba odczuwalny najbardziej. Zastąpi go młodziutki Galhardo, który nie dawno grał w reprezentacji Brazylii U20 na Copa America. W miejsce R10 zagra Diego Mauricio więc kolejny przedstawiciel tej młodej kadry, co pokazuję, że Fla ma zdolnych młodych graczy. Ja właśnie liczę na to, że małolaty będą chciały pokazać, że to im się należy miejsce w składzie i nie są wcael gorsi od swoich starszych kolegów. Można zarzucić, że Flamengo nie gra ładnie i wiele meczy wygrało wymęczając jednobramkowe zwycięstwo albo dostając jakiegoś karnego. Ale moim zdaniem takie coś też trzeba potrafić. Wiadomo, że Horizonte wystarcza do awansu remis 0:0 więc pewnie zaparkują w polu karnym słynnego PKS-a i będą czekać do pierwszej bramki Fla. Kursy na zwycięstwo gości naprawdę kuszące więc ja chyba zdecyduję się takowe pobrać.
Horizonte-CE
Alex; Robert, Douglas (Zezé), Carlinhos e Junior Cearense; Válter, Elanardo, Hercules e Diego Palhinha; Siloé e Isaac.
Flamengo
Felipe; Galhardo, David Braz, Wellinton e Rodrigo Alvim; Willians, Renato, Thiago Neves e Diego Maurício (Botinelli); Deivid e Vanderley
Moje typy:
Flamengo @ 1,65 Bwin✅0:3
Flamengo awans @ 1,35✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Przed nami już 1/4 finału Copa do Brasil. W najlepszej ósemce nie ma żadnej drużyny z poza Serie A. Z jednej strony to dobrze, że mamy same najmocniejsze ekipy, a z drugiej trochę szkoda, że nie ma jakiejś niespodzianki.
Atletico PR-Vasco
Tutaj niby faworytem są piłkarze z Rio ale w pierwszym spotkaniu na Arena da Baixada muszą bardzo uważać, by nie skończyć jak Bahia, która poległa 5:0. Niby skład mocniejszy po stronie Vasco ale na Furacao zawsze należy uważać, bo Paulo Baier potrafi zmotywować swoich kolegów do świetnej gry. Z tego co pamiętam w pierwszym meczu zabraknie Manoela, który dostał czerwoną kartkę z Bahią co będzie sporym osłabieniem dla Atletico.
Sao Paulo-Avai
Kursy podobne jak w meczu Botafogo-Avai. I znowu ostrzegam, że chyba nie warto się pakować w takie coś. Fakt, że Sampa to zespół mocniejszy od Botafogo ale jednak Avai słabe nie jest co już nie raz pokazali i łatwo się nie poddadzą. Pierwszy mecz pewnie Sampa wygra ale ciekaw jestem jak potoczy się rewanż na Ressacada o ile będzie o co grać.
Coritiba-Palmeiras
Kolejna bardzo ciekawa para. Coxa w tym roku gra kapitalnie. W Copa do Brasil oraz Campeonato Paranaense leją każdego. Jednak teraz na drodze staje im Palmeiras. Verdao dopiero co odpadli z Paulistao więc Puchar Brazylii to ich ostatnia szansa na uratowanie pierwszej części roku 2011 i przede wszystkim główny cel. Coxa musi również spróbować powalczyć w tym pucharze, bo obawiam się, że przy najbliższym okienku transferowym tacy gracze jak Marcos Aurelio, Bill czy Leandro Donizete mogą odejść do lepszych ekip. W pierwszym meczy mam ochotę zagrać gospodarzy.
Flamengo-Ceara
Czy aż takim faworytem są gracze Flamengo by dawać takie kursy? Ja śmiem wątpić. Niby Fla w tym sezonie jeszcze ani razu nie przegrało ale popatrzmy, że wiele spotkań rozstrzygali w rewanżach czy też w Carioca po karnych. Dla mnie za niski współczynnik na Fla, bo uważam, że Ceara to nie jest słabeusz i liczę na to, że to udowodnią.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Na Arena da Baixada dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pierwszego starcia w 1/4 finału Copa do Brasil. Faworytem tego dwumeczu są chyba gracze Vasco ale tutaj w Kurytybie to więcej szans daje się graczom Atletico PR. Jednak pomyliłem się co do faktu braku Manoela, widocznie odpokutowal to w rozgrywkach stanowych. W obronie brakuje Wagnera Diniza i moim zdaniem to może być odczuwalne. Vasco również w najmocniejszym składzie ale ich zespół wygląda lepiej. Diego Souza, Eder Luis, Alecsandro to piłkarze, którzy z pewnością znaleźliby miejsce w każdym zespole. Vasco zostało bardzo wzmocnione przez co stali się jednym z faworytów do wygrania Copa do Brasil, albo jednym z zespołów, który wiele może zawojować w Brasileirao. Ten mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i liczę, że zobaczymy tutaj niezłe widowisko ale od typu się wstrzymuję.
Atlético-PR
Renan Rocha; Rômulo, Manoel, Rafael Santos e Paulinho; Deivid, Róbston, Branquinho (Madson) e Paulo Baier; Guerrón e Adaílton.
Vasco da Gama
Fernando Prass; Allan, Dedé, Anderson Martins e Ramon; Fellipe Bastos, Romulo, Felipe, Diego Souza; Eder Luis e Alecsandro

VS

Ze sporym kłopotami kadrowymi do tego meczu przystępują obie ekipy. Sao Paulo dzisiaj bez Rhodolfo, Lucasa, Rodrigo Souto, Fernandinho i nie wiadomo czy zagra Luis Fabiano. Fabuloso ma nadzieję, że uda mu się zagrać chociaż te 70 minut, na które jest gotowy ale decyzja należy do sztabu medycznego, który podejmie ją zapewne tuż przed meczem. Paulo Cesar Carpegiani musi zmotywować swoich graczy, bo już słychać głosy, że jeżeli odpadną z Avai w pucharze to ten trener pożegna się z posadą, mimo że ma ważny kontrakt do końca Brasileirao. To pokłosie odpadnięcia w półfinale Paulistao z Santosem i teraz kibice są strasznie niezadowoleni z postawy zespołu. Avai ostatnio odpadło w półfinale Catarinense z Chapecoense. Jednak w Copa do Brasil zadziwili wszystkich eliminując Botafogo po dwóch remisach. Na Ressacada zaraz po meczu doszło do wielkiej bitwy piłkarzy. W efekcie czego zabraknie dzisiaj zawieszonych: Bruno, Marquinhosa oraz Rafaela Coelho. W bramce zabraknie poza tym Renana oraz nie ma obrońcy Giana. Jak widać spore osłabienia zespołu z Florianapolis i właśnie z tego powodu liczę tutaj na zwycięstwo Sampy, która ma skład mocniejszy od swojego rywala oraz chyba znajduję się w lepszej formie. Poza tym osłabienia wydają się być większe w Avai, a nawet jeśli tak nie jest to jednak ławka w Sampie, a Avai to dwie inne bajki.
São Paulo
Rogério Ceni; Xandão, Alex Silva e Miranda; Jean, Casemiro, Carlinhos, Ilsinho e Juan; Dagoberto e Luis Fabiano(Fernandão)
Avaí
Zé Carlos; George Lucas, Émerson Nunes, Cássio e Romano; Acleisson, Diogo Orlando, Fabiano e Estrada; Evando e William
Moje typy:
Sao Paulo @ 1,40 Bwin✅1:0
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja w meczu Cortiba-Palmeiras proponuje over 2.5✅ i obie strzelą ⛔.
Gospodarze trzeba przyznać prezentują się kapitalnie ,u siebie strzelają po parę bramek grają ofensywny futbol ale dziś przyjdzie im się zmierzyć z piłkarzami Palmeirasu łatwy to mecz nie będzie ale tak jak wspomniał Kaszpti goście po odpadnięciu z Paulistao są na pewno bardzo zmotywowani bo Puchar Brazylii jakby nie patrzył zniweluje ww odpadnięcie łatwo nie będzie ale liczę tu na szybki mecz i minimum 3 bramki.Strzelać ma kto a koło kursu 2.00 na over 2.5✅(bet365) gola przejść obojętnie nie mogę + obie strzelą 1.67⛔ (bwin).
edit
To co gra Cortiba to miazga ,niestety ale pewnie posprzedają piłkarzy ,skończyła się 1 połowa po której prowadzą 3-0.
edit
No koniec meczu Cortiba zasłużyła i wygrał 6-0 obie nie wchodzą Palmeiras bardzo słabo zagrał i raczej odpadnie bo zaliczkę Cortiba to ma konkretną.
Kapitalna passa ,obrona została tyle razy ośmieszona że głowa mała.W pełni zasłużone zwycięstwo ,goście nawet nie potrafili wbić honorowej bramki.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Widzę, ze CdB w tym roku też zaskakuje. Większość faworytów do zdobycia tego tytułu już odpadło albo odpadnie za kilka dni. W poprzednim tygodniu byłem pod wrażeniem Coritiby. Szacunek dla nich, że mimo spadku do drugiej ligi zbudowali taką drużynę. Szybko wrócili do Serie A, bez problemu zdobyli tytuł stanowy (około 20 zwycięstw, 2 remisy i żadnej porażki), a teraz tak ładnie im idzie w Copa do Brasil. Palmeiras trochę rozczarował, bo myślałem, że dojdą przynajmniej do finału, a tak to już raczej nie mają szans. Jeszcze bardziej rozczarował styl ostatniej porażki, bo przegrać 0:6 to już wstyd. A przecież Coritiba miała jeszcze kilka dobrych okazji... Mniej zdziwiła mnie porażka Flamengo. Seria ponad 20 meczów bez porażki w tym roku, grając w takim słabym stylu, to musiało się wreszcie skończyć.
W tym tygodniu rewanże:
Meczu Ceary z Flamengo boję się ruszać. Flamengo gra słabo, a to oni muszą gonić wynik. Ciekawy jestem czy są w stanie awansować jeszcze do następnej rundy. Vasco powinno awansować dalej, ale mecz wydaje się być wyrównany. SPFC ma trochę niską zaliczkę z Morumbi i mecz może być ciekawy. Myślę, że Avai stać na wygraną i zrobienie niespodzianki. Pojedynek Palmeiras z Coritibą wydaje się być rozstrzygnięty, chociaż w tym meczu można spróbować typu na gospodarzy.
Palmeiras - Coritiba 1 (1.55 Bwin) ✅ 2:0
Palmeiras to jednak duża firma, z kibicami i tradycjami, która nie może w takim stylu odpaść z CdB. Powinni u siebie wygrać, pokazać, że im się chce grać i na czymś im jeszcze zależy. Poza tym nie mają teraz na głowie żadnych rozgrywek, więc wszystkie siły włożą w ten mecz. Coritiba raczej nie będzie próbowała wygrać za wszelką cenę, bo mają wystarczającą zaliczkę, żeby na awans po prostu poczekać. Coritiba w tym roku nie przegrała żadnego meczu. Licząc rozgrywki stanowe i wcześniejsze rundy pucharu: wygrali 27 meczów i zremisowali 2 razy. Kiedyś przegrać wreszcie trzeba, a w takim meczu porażka ich nic nie będzie kosztować.
Jeśli chodzi o dalsze losy pucharu to ciekawy jestem kto w tym roku zdobędzie CdB. Większość faworytów odpadła, a Palmeiras i Flamengo prawdopodobnie odpadną w tym tygodniu. Jeżeli obie ekipy odpadną, a SPFC tylko wymęczy awans do następnej rundy to moim cichym faworytem będzie Coritiba. Jeżeli Palmeiras potrafią ograć w takim stylu, to Vasco czy SPFC też są w stanie pokonać. Na razie poczekam jednak na rewanże, bo wiele się może wyjaśnić.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rzeczywiście kompromitacja Palmeirasu i dobrze w sumie, że mamy powiew świeżości jakim jest nie wątpliwie gra Coritiby. Ale nie ma co zbędnie przesadzać, tak jak to robią w Brazylii, gdzie Lancenet podało, że w 2011 roku Coxa jest najlepsza na świecie, gdyż ma lepsze wyniki od Barcelony czy Manchesteru United. Może i ma ale United czy Barca z Operario albo innymi cudami ze stanu Parana nie mają do czynienia i takich słabeuszy nie ogrywają. Ceara zgodnie z planem napsuła krwi Flamengo i może się skończyć piękny sen Rubro-Negro i po wygranej Carioce otrzymają zimny prysznic. Dla mnie faworytem jest Vasco w swojej parze i skoro na Arena da Baixada ugrali remis, to u siebie powinni wygrać i przypieczętować awans. Najciekawiej zapowiada się dla mnie starcie na Ressacada, gdzie Avai będzie odrabiać straty z pierwszego meczu i wcale nie są bez szans, chociaż chyba jeszcze kilku graczy jest zawieszonych za awanturę z Botafogo.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Palmeiras - Coritiba
Rewanż (pierwszy mecz 5-0 dla Cortiby) a wiadomo że Palmeiras to charakterna ekipa ,u siebie rzadko przegrywa + Cortiba fenomenalna forma ilość strzelonych bramek robi wrażenie bez zbędnego ściemniania = over 2.5 1.65 bet365 1.72 betsafe ⛔
Faworytem są gospodarze po niespodziewanie wysokim zwycięstwie Cortiby muszą się wziąć do roboty na pewno okazji na bramki nie braknie mają coś do udowodnienia .Zapowiada się świetny rewanż .
edit
2-0 szkoda ,nie fart
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X


Najbliższej nocy o 2:50 we Florianopolis odbędzie się rewanżowe starcie ćwierćfinałowej rywalizacji pomiędzy Avai i Sao Paulo FC. W pierwszym meczu na Morumbi gospodarze wygrali 1-0 po samobójczej bramce strzelonej głową przez Revsona na początku drugiej połowy meczu. Gdyby nie znakomita postawa bramkarza gospodarzy Renana, to Sao Paulo dziś byłoby prawie pewne awansu do półfinału Copa do Brasil, bo w kilku sytuacjach popisał się niesamowitym refleksem i wychodził do prostopadłych piłek, uniemożliwiając napastnikom Sao Paulo strzelenie kolejnych bramek. Wydaje mi się że Sao Paulo będzie chciało wygrać ten mecz, ponieważ z turnieju odpadły już najlepsze drużyny (jedyną poważniejszą ekipą może byc Vasco) i jest szansa na zdobycie Pucharu, który jest przecież przepustką do kolejnej edycji Copa Libertadores.
W zespole Avai zabraknie Rafaela Coelho [8/3 w rozgrywkach stanowych] i Marquinhosa [14/7]. Skład gości praktycznie jest co mecz zmieniany bo trener Carpegiani próbuje znaleźć ten odpowieni wariant, więc brak niektórych graczy nie oznacza że są kontuzjowani czy bez formy.
SPFC będzie starało się szybko strzelić bramkę i spokojnie awansowac do półfinału, gdzie ewentualnie spotkają się ze zwycięzcą meczu Vasco-Atletico PR. A już za niedługo start Serie A, więc trzeba już łapać odpowiednią formę.

AVAI: Renan; Revson, Bruno e Gustavo Bastos; Diego Orlando, Marcinho Guerreiro, Acleisson, Estrada e Romano; William e Julinho.

SAO PAULO: Rogério Ceni; Xandão, Alex Silva e Rhodolfo; Jean, Casemiro, Carlinhos Paraíba, Lucas e Juan; Dagoberto e Fernandinho.

Sao Paulo @ 2,6
Sao Paulo DNB @ 1,95
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do meczu Avai-Sao Paulo to pozwolę sobie się nie zgodzić z tym co piszę zksstal. Po pierwsze Sampa nie musi wygrywać, gdyż im wystarcza każdy remis, bądź też jednobramkowa porażka powyżej 1:0. Po drugie Avai na Ressacada to zupełnie inny zespół, aniżeli na wyjazdach więc i o remis będzie ciężko gościom. Po trzecie nie wspomniałeś o osłabieniach gości w osobach Mirandy czy Ilsinho, a obaj jak wiemy mają pewne miejsce w składzie co mecz. Ja tam wolę pobawić się w opcję bramkowe jeśli już i wybrałbym tak: BTS @ 1,6✅ oraz Over 2,5 @ 1,85✅ oba typy i kursy z Bwin.
VS

Dzisiaj na Sao Januario dojdzie do ciekawie zapowiadającego się rewanżu 1/4 finału Copa do Brasil. Faworytem tego rewanżu, jak i całej rywalizacji są gracze Vasco. W pierwszym meczu na Arena da Baixada padł remis 2:2, który bardziej satysfakcjonuję gości przed rewanżem, chociaż czytałem, że to właśnie piłkarze z Rio byli lepsi w tamtym spotkaniu, więc mogą mieć mieszane uczucia. Jednak w Rio to już Vasco powinno od początku pokazać, kto jest zespołem lepszym, a za takowy ja uważam właśnie gospodarzy. Dzisiaj gospodarze co prawda bez Alecsandro i Ramona, którzy pauzują za kartki ale pozostała część ekipy jest do dyspozycji trenera Gomesa więc o zbudowanie mocnego składu problemu być nie powinno. Goście póki co ten sezon mają niezły, o ile uda się osiągnąć coś więcej w CdB, gdyż rozgrywki stanowe trochę, nawet powiedziałbym więcej, że bardzo zostały przegrane, gdyż przegrać finał u siebie z odwiecznym rywalem Coritibą 0:3 to wstyd i to duży. Dzisiaj goście bez Klebersona i Adailtona tak więc osłabienia podobne jak w Vasco, gdyż zabraknie jednego podstawowego, a drugi to taki zmieniany gracz. Jakoś nie mam zaufania do bramkarza Renana Rochy, który trochę goli wpuścił i widać, że można żałować sprzedaży Neto do Fiorentiny. Furacao zazwyczaj o wiele lepiej spisują się u siebie na Arena da Baixada i w pojedynkach wyjazdowych, szczególnie z takim silnym Vasco są raczej bez szans dlatego wybieram typ na Vasco.
Vasco
Fernando Prass; Allan, Dedé, Anderson Martins e Marcio Careca; Eduardo Costa, Romulo, Felipe, Bernardo e Diego Souza; Eder Luis

Atlético-PR
Renan Rocha; Rômulo, Manoel, Rafael Santos e Paulinho; Deivid, Paulo Roberto, Róbston, Paulo Baier e Branquinho (Madson); Guerrón
Moje typy:
Vasco @ 1,65 Bwin⛔1:1
Vasco(-1) @ 2,75⛔
Vasco over 1,5 @ 1,65 ⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz SPFC, to zgadzam się z Kapsztim. Avai we Florianopolis to nie są chłopcy do bicia i potrafią tutaj zaskoczyć. Botafogo przeszli i stać ich dzisiaj na niespodziankę. Sao Paulo to teraz największa nazwa wśród pozostałych drużyn, ale jeżeli pozostałe wielkie firmy odpadły to tak samo SPFC może nie zdobyć CdB. Poziom jest bardzo wyrównany i nie stawiałbym Sao Paulo w roli faworyta turnieju.

W meczu Vasco - Atletico PR zastanawiałem się nad grą gospodarzy. Patrząc na wyniki i składy Vasco wydaje się być faworytem. Jednak nie widziałem w tym roku Atletico PR. Nie wiem jak grają po półrocznej przerwie, nie wiem jak radzą sobie z Adilsonem Batistą na ławce. W tamtym sezonie byli całkiem niezłą drużyną, która z Vasco mogła walczyć. Teraz pozytywnie zaskoczyli mnie w pojedynkach z Bahią. Dzisiaj to oni muszą gonić wynik, bo 0:0 im nic nie daje. Dla mnie za dużo niewiadomych, a kursy na Vasco pospadały, dlatego odpuściłem ten mecz. Dzisiejsze spotkanie będzie dla mnie raczej sprawdzeniem formy obu ekip przed rozpoczynającym się Brasileirao.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom