>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa do Brasil 2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Już w najbliższą środę meczem Boavista-America MG rozpoczynamy kolejną edycję pucharu Brazylii. Chciałoby się powiedzieć, że tytułu broni Vasco da Gama ale w tych rozgrywkach póki co nie ma możliwości obrony tytułu, gdyż za zwycięstwo w tych rozgrywkach otrzymuję się prawo startu w kolejnej edycji Libertadores, a w Brazylii istnieje zasada, że jeśli klub gra w Libertadores, to nie gra w Copa do Brasil.
Jeśli chodzi o faworytów to naturalnie będą to ekipy, które zagrały w poprzednim sezonie na tyle cienko by się nie dostać do CL poprzez ligę i jeśli by wymieniać to na pewno Sao Paulo, Gremio, Botafogo, Cruzeiro, Atletico MG. Ale i dla wielu małych ekip to będzie znakomita okazja by zaistnieć na poważnie w wielkiej piłce, bo przecież jest to doskonała okazja na skonfrontowanie swoich umiejętności z tymi największymi w kraju. W najbliższym tygodniu zostaną rozegrane aż 22 spotkania, z kolei w kolejnym tygodniu pozostałe 10, a poniżej wklejam ofertę na spotkania z tego tygodnia, którą przygotował Bwin:

Na pierwszy rzut oka można złożyć naprawdę fajną taśmę właśnie faworytów i mieć dzięki temu całkiem przyjemne ako. Należy też pamiętać, że w Copa do Brasil w początkowych fazach mamy zasady takie: obie ekipy grają mecz i rewanż, chyba że w pierwszym meczu goście(nominalny faworyt) wygra różnicą 2 bramek i więcej, to wtedy już awansuje po pierwszym meczu, więc warto to wiedzieć, gdyż na pewno to jest dobra okazja by sobie zapewnić więcej wolnego.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Kurs może nie zachwyca ale czego się tu spodziewać, gdy spotyka się obecnie jedna z najgorszych ekip ze stanu Para, który co by nie mówić jest jednym z najsłabszych piłkarsko stanów w Brazylii i właśnie Sao Paulo, które ma na chwilę obecną ma chyba jeden z najlepszych składów w całym kraju i na kontynencie. Sampa dzisiaj z Lucasem, Fernandinho czy Luisem Fabiano, a poza nimi grają również wszyscy podstawowi gracze więc ja nie widzę powodów, dlaczego SPFC mieliby grać rewanż. Dlatego uważam, że warto pograć na ich zwycięstwo dwubramkowe już w pierwszym meczu. Jak już pisałem kursy nie zachwycają ale jeśli chcecie zobaczyć jakie warunki mają gracze Independiente to poniżej wklejam link, do &quot;infrastruktury&quot; ich stadionu oraz materiału o jednym z ich napastników:
Warunki do życia jednego z graczy
Infrastruktura Independiente

Do tego jeszcze dodam, że ewentualny rewanż dla Independiente mógłby się zakończyć katastrofą, bo dla tak małego klubiku podróż do Sao Paulo i z powrotem(2700 km w jedną stronę) to byłaby po prostu finansowa ruina więc mogły pójść jakieś odgórne decyzje, żeby nie grać zbyt dobrze...
Independiente: Dida; Preto Barcarena, Adison e Alexandre Recife; Lima, Silva, Fidélis, Gian e Rafael Vieira; Thiago Floriano e Ró
Sao Paulo: Denis; Piris, Paulo Miranda, Rhodolfo e Cortez; Denilson, Casemiro, Cícero e Lucas; Fernandinho e Luis Fabiano
Sao Paulo @ 1,222 SB✅0:1
Sao Paulo(-1) @ 1,666⛔
Inde nie strzeli @ 2,05✅


VS

Kolejny mecz ekipy z dna brazylijskiego futbolu z potentatem. Cruzeiro co prawda ma za sobą fatalny sezon, to jednak Copa do Brasil to najlepsza okazja by wejść w roku 2012 w bardzo dobry sposób. Skład dalej bardzo mocny, chociaż dzisiaj nie wystąpi Walter Montillo z tego co czytałem ale i tak tacy gracze jak Anselmo Ramon, Wallyson, Walter czy Roger to poziom nie osiągalny dla ekipy ze stanu Acre, który bądź co bądź jest kolejnym stanem, gdzie poziom piłkarski jest lekko mówiąc tragiczny, dlatego po prostu Cruzeiro powinno sobie zapewnić awans już po pierwszym meczu.
Cruzeiro @ 1,333 SB✅0:6
Cruzeiro(-1) @ 1,80✅


VS

River Plate kontra Gremio. Na pierwszy rzut oka hit ale wielu zawiodę, bo dzisiejszy rywal Gremio to jedynie imiennik słynnego klubu z Argentyny i jest to przedstawiciel stanu Sergipe, o którym chyba nie muszę dodawać, że do mocnych nie należy... Jednak River Plate SE mogło komuś zapaść w pamięć po ubiegłorocznym Copa do Brasil, gdy to udało im się doprowadzić do karnych w meczu z Botafogo, które ostatecznie przegrali ale i tak zrobili więcej niż mieli zrobić. Dla nich cel to pojechać na rewanż ale czy to się uda? Ja wątpie, bo Gremio to ekipa z mocnym składem. Fakt, że początek Gauchao im nie wyszedł ale pamiętam mecz z Internacionalem, w którym Tricolores zagrali po prostu świetnie i jakoś od tamtej pory o wiele bardziej ufam swoim ulubieńcom i uważam, że dzisiaj warto wygrać ich zwycięstwo, czy zaryzykować handi.
Gremio @ 1,40 SB✅2:3
Gremio(-1) @ 2,05⛔


Uważam, że taki tripel Sao Paulo+Cruzeiro+Gremio, w którym ako wychodzi nam 2,28 w Sportingbet jest w mojej ocenie naprawdę dobrym pomysłem, a poza tym warto też spróbować do taśmy pograć takie ekipy jak Atletico GO, Coritibe, Atletico PR czy Bahie. Jednak ze stawkami nie ma co szaleć, bo niespodzianki w każdym z krajowych pucharów są po prostu nieuniknione.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ipatinga-Gremio
Kolejna runda Copa do Brasil i jedno z pierwszych spotkań tej rundy przed nami. Gremio jedzie to stanu Minas Gerais, czyli nie mają aż tak dalekiej podróży jak choćby Coritiba, która leci na północ do stanu Alagoas. Ale do rzeczy. Gremio ma za rywala cienką Ipatingę, która w niczym nie przypomina drużyny z 2010 roku, gdy to spadali z Serie B ale jednak mieli ciekawych ofensywnych graczy jak Walter Minhoca czy Alessandro(król strzelców). W poprzedniej rundzie Gremio niby miało łatwiejszego rywala, a mimo tego nie poszło aż tak łatwo ale to już jest reguła, że im rywal słabszy, tym motywacja mniejsza, a wtedy ekipy brazylijskie lubią płatać figle. Gremio z roku 2011, a teraz to zupełnie inna drużyna. Porównajmy sobie te ekipy i widać jak na dłoni, że w podstawowym składzie zostali Victor, Julio Cesar, Fernando i Marquinhos. Wymiana spora ale ona jest zasługą Caio Juniora, którego idioci(władze klubu) wyrzucili z klubu za słabe wyniki w nic nie znaczących mistrzostwach stanowych... Teraz trenuje ich Luxemburgo, który zrobił dobry wynik z przeciętnym dość Flamengo. Czy odmieni Gremio? Oby, bo to mój ulubiony zespół w Brazylii. Kurs na nich dzisiaj dobry, a rywal pamiętajmy, że z dolnej półki więc chyba warto pobrać takie cudo.
IPATINGA: Bruno, Fabinho, Cláudio Luiz, Azevedo e Bruninho; Leanderson, Everton, Leandro Brasília (Wellington Bruno) e Gedeon; Laécio e Jonatas Obina – Técnico: Ney da Matta.
GRÊMIO: Victor, Gabriel, Werley, Vilson e Julio Cesar; Fernando, Léo Gago, Souza e Marquinhos; Bertoglio e Marcelo Moreno
Gremio @ 1,77 PinnacleSports✅0:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Parana-Ceara

Jak dla mnie jedna z najciekawszych par tej rudny w Copa do Brasil. W pierwszym meczu rozegranym w Fortalezie było 2:2, chociaż Ceara nie wykorzystała wtedy kilku świetnych szans. Tak po prawdzie, to dzisiejszy mecz powinien być formalnością, ale przez swoją nieskuteczność będzie walką o awans. W mojej ocenie zapowiada nam się kolejny dobry mecz, w którym padnie sporo goli, gdyż Ceara musi zaatakować, a potrafi to robić, co widać było nie tylko w pierwszym meczu ale również w całym sezonie 2011, gdzie po mimo tego, że spadli grali naprawdę fajną piłkę dla oka. Ale problem Ceary jest taki, że ich gra obronna to nie jest mocna strona więc również na gole ze strony Parany można liczyć od Eliasa czy Nilsona. Dość powiedzieć, że gracze z Kurytyby w pierwszym meczu mieli może 3, a może 4 okazje i strzelili 2 gole czyli byli po prostu do bólu skuteczni. Dlatego myślę, że bts i over to tutaj najlepsze pomysły.
Parana: Luís Carlos; Paulo Henrique, André Vinícius, Alex Bruno e Henrique; Alex Alves, Douglas Packer, Luisinho e Wendel; Elias e Nilson
Ceara: Fernando Henrique; Apodi , Willian Thiego, Potiguar e Márcio Careca; Everton, Eusébio, Rogerinho e Leandro Chaves; Mota e Felipe Azevedo
BTS @ 1,57 Bwin✅1:1
Over 2,5 @ 1,72⛔


Cruzeiro-Chapecoense
Na Arena do Jacare będziemy najprawdopodobniej meczu do jednej bramki. Cruzeiro gra z dużo od siebie słabszym zespołem ze stanu Santa Catarina Chapecoense. Pierwszy mecz zakończył się rezultatem 1:1 i to byłoby chyba na tyle sukcesów dla graczy z południa Brazylii. Teraz Cruzeiro na własnym boisku powinno zmieść rywala z boiska. Skład mocny, a w nim chociażby 3 napastników, a za nimi jeszcze bardzo ofensywny Walter Montillo. Tak więc widać, że trener Vagner Mancini chce tutaj dzisiaj wygrać wysoko i szybko zacząć strzelać bramki by nie musieć się męczyć, bo jak wiemy jakiś strzał życia zawsze może wyjść... Jak dla mnie to tutaj spokojnie gospodarze pokryją handicap i awansują do kolejnej rundy, gdyż są zwyczajnie ze 2 klasy lepsi od dzisiejszego rywala.
Cruzeiro: Fábio; Marcos (Amaral), Thiago Carvalho, Victorino e Everton; Leandro Guerreiro, Marcelo Oliveira e Montillo; Wallyson, Wellington Paulista e Anselmo Ramon
Chapecoense: Rodolpho; Fabiano, Souza e Dema; Rafael Mineiro, Diogo Roque, Wanderson, Neném e Esquerdinha; Éber e Eliomar

Cruzeiro @ 1,166 SB✅4:1
Cruzeiro(-1) @ 1,50✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przed nami 1/8 finału Copa do Brasil, a ode mnie kursy na pierwsze mecze z Bwin:

W tym tygodniu mamy 5 spotkań, które rozpoczną 1/8 finału. W tej rundzie mamy już tylko 6 drużyn z niższych lig ale jeśli którakolwiek z nich dalej awansuje to będzie spora niespodzianka. Odnośnie spotkań z tego tygodnia to tak: najciekawiej powinno być w Campinas, gdzie Ponte Preta opromieniona awansem do półfinału Paulistao kosztem Corinthians spotka się z Sao Paulo. Co ciekawe obie ekipy mogą już niedługo zagrać w finale Paulistao. Faworytem tej pary oczywiście jest SPFC ale gospodarze tego meczu na pewno postawią trudne warunki i moim zdaniem czeka nas tutaj ciekawe widowisko. Wyrównana para to Portuguesa-Bahia. Sam nie wiem kto jest faworytem ale chyba będzie to Bahia, bo Lusa nie dawno sensacyjnie spadła z Paulistao A1 i teraz Copa do Brasil jest ich ostatnią drogą na uratowanie pierwszej części sezonu. Goias znowu gra z drużyną z Belo Horizonte ale Atletico to drużyna o wiele mocniejsza od Americy więc raczej gracze z Goianii odpadną. Nie wiem co myśleć o Palmeirasie, który właśnie odpadł z Paulistao z Guarani, a teraz czeka ich dwumecz z Paraną. Niby zdecydowanym faworytem są Verdao ale kurs na nich fatalny i na pewno nie do gry. A jeśli chodzi o mecz Coritiby to tutaj jest jeden faworyt i nim na pewno są gospodarze, którzy na Couto Pereira są bardzo mocni i potrafią zagrozić najlepszym zespołom w kraju, a co dopiero ograć Paysandu...
W następnym tygodniu czeka nas początek w trzech kolejnych parach. Gremio jest faworytem ale kurs też mizerny, a kibice w Fortalezie potrafią zrobić super atmosferę podobnie jak kibice Ceary. Atletico PR słabsze od Cruzeiro i raczej tutaj szans nie mają ale u siebie powinni powalczyć. Starcie Vitoria-Botaogo ciekawie się zapowiada, chociaż też Fogao są faworytem ale pamiętajmy, że na Barradao różne cuda się dzieją, co na pewno mogą potwierdzić gracze ABC Natal, którzy prowadzili 2:0 i przegrali 3:2 i odpadli.
Jeszcze dorzucę drabinkę rozgrywek do końca:
1/4 finału:
1. Palmeiras/Parana-Cruzeiro/Atletico PR
2. Gremio/Fortaleza - Portuguesa/Bahia
3. Sao Paulo/Ponte Preta - Atletico MG/Goias
4. Coritiba/Paysandu - Botafogo/Vitoria
1/2 finału:
1. Zwycięzca ćwierćfinału 1 - Zwycięzca ćwierćfinału 2
2. Zwycięzca ćwierćfinału 3 - Zwycięzca ćwierćfinału 4
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Przesiew przez poszczególne rundy już za Nami i teraz decydująca faza rozgrywek w Copa do Brasil. Jest kilka ciekawych par na tym etapie. Jednak nie o tym mowa tylko o typach ;)
VS
Coritiba - Paysandu
Typ : Coritiba @ 1,33 bet365✅4:1​
Wiadomo jak Coritiba pyka na własnym terenie. I równie dobrze na tym mógłbym skonczyć analizę :razz: Paysandu to obecnie SerieC. Coritiba SerieA oczywiście.
Komplet widzów na tym obiekcie potrafi niesamowicie zdopingować swoich pupili do świetnej gry. W tym roku zagrali tu już 13 meczów z czego 12 wygrali i raz zremisowali. Skład też mają ciekawy. Od tego sezonu grał tu będzie Lincoln, były gracz Schalke, Palmeiras czy Galatasaray. Już ma swoje lata bo 33, ale umiejętności nadal spore. Mamy także Keirrisona, okrzykiwanego na talent swego czasu, który terminowal już w Barcelonie, Benfice czy Fiorentinie z tego co kojarze, jednak w Europie nie znaczył nic. Może Kurytyba to jego miejsce? W tym meczu jednak go nie ujrzymy bo leczy kontuzje. Tak samo jak paru innych graczy gospodarzy.
Ostatnio u siebie w derbach wygrali 4:2 z Atletico PR.
Nie będe tworzył historii o Paysandu bo obecnie w brazylijskim futbolu znaczą niewiele. Zdziwię się jak tu nie wygraj Coritiba...

VS
Goias - Atletico MG
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,61 bet365⛔2:0​
Myśląc Atletico MG zawsze kojarzą mi się bramki. Rozgrywek w stanie Goianii i Mineiro wnikliwie nie śledzę ale wsytarczyło że spojrzałem na dorobki strzeleckie obu zespołów i stąd mi wyszedł typ na oba strzelą.
Goias : Harlei; Peter, Rafael Toloi, Valmir Lucas e Egídio; Amaral, Thiago Mendes, Ramon, Thiago Humberto e Ricardo Goulart; Iarley.
Atletico MG : Giovanni; Marcos Rocha, Réver, Luiz Eduardo e Richarlyson; Pierre (Fillipe Soutto), Leandro Donizete, Danilinho, Bernard e Escudero (Fillipe Soutto); André.
Widać, że drugoligowe Goias też złożyło dość ciekawy skład. U siebie powalczą mam nadzieję. Defensywa Atletico MG nigdy nie grzeszyła regularnością zbytnią. Historia meczow obu drużyn w Goianii ten typ tylko jakby potwierdza, no ale zobaczymy.
Gram więc takiego dubla na tą runde Copa do Brasil @ 2,15 bet365.
Analizy krótkie, ale póki co brak bazy danych w głowie bo przecież prawdziwa brazyliana dopiero przed Nami ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
O Coritibie nie mam co dodawać, bo to chyba jeden z najlepszych betów na tą rundę. Oni w ubiegłorocznych rozgrywkach mi się o tyle podobali, że jak u siebie grali to nie było kalkulacji przy prowadzeniu 2:0, tylko dalej atakowali i stąd mieliśmy chociażby 6:0 z Palmeirasem. Paysandu o wiele słabsza ekipa na papierze ale wygrać ze Sportem Recife na Ilha do Retiro 4:1 to też nie lada wyczyn jak na ekipę z Serie C.
Na pozostałe dzisiejsze mecze, to nie mam pomysłu chociaż ten bts w Goianii to nie głupio się prezentuję ale ja jednak chyba wolę odpuścić. Dzisiaj najciekawiej powinno być na Caninde, gdzie Portuguesa podejmować będzie Bahie i ten mecz warto w mojej ocenie obejrzeć.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Miałem dzisiaj nic nie pisać, no ale jednak zmieniłem zdanie. Coritiba pograna przeze mnie i nic więcej do słów Robsona dodawać nie będę, gdyż nie ma to najmniejszego sensu. Ale drugi mecz już z chęcią opiszę:
VS
Bardzo ciekawie zapowiada się starcie w Campinas. Na przeciw siebie staną dwie drużyny ze stanu Sao Paulo, które już w najbliższy weekend zagrają w półfinałach Paulistao. Ponte Preta ostatnio prezentuję się naprawdę dobrze, bo w poprzedniej rundzie Copa do Brasil wyeliminowali Atletico Goianiense po rzutach karnych, chociaż w meczu było wyrównanie, a w miniony weekend sprawili sensację eliminując w 1/4 Paulistao, Corinthians 3:2 i to na wyjeździe!!! Z kolei Sao Paulo póki co gra na miare swoich możliwości czyli ogrywa kolejne ekipy i strzela im sporo goli, co nie może dziwić, gdyż ta ekipa ma naprawdę ogromny potencjał.
Ponte Preta jak już pisałem ostatnio osiąga dobre wyniki ale to nie zmienia faktu, że trener Gilson Kleina ma małe kłopoty z zestawieniem środka obrony. Kontuzjowani ostatnio byli Diego Sacoman i Wescley. O ich problemach na tej pozycji może świadczyć fakt, że ostatnio na tej pozycji okazje ma występować William Magrao, który przecież jest znany ze swojej gry w środku pola ale pomocy... Ale poza tym Macaca mają kilku ciekawych zawodników, chociaż i tak są uznawani za głównego kandydata do spadku w Serie A. Uwagę należy zwrócić na napastnika Rogera, który co ciekawe trochę grał w Sao Paulo ale ogólnie to wychowanek Ponte Prety. Poza tym w pomocy najlepiej wygląda były gracz Botafogo, Renato Caja. Ponte Preta moim zdaniem jeśli chce awansować to dzisiaj po prostu musi cokolwiek zrobić czyli po prostu wygrać, bo na Morumbi będzie strasznie ciężko. Ale jak to zrobić skoro SPFC mają w swoim składzie takich zawodników jak Luis Fabiano, Jadson, którzy trochę spotkań w reprezentacji zagrali, a do tego jest wschodząca gwiazda Canarinhos czyli Lucas, o którym ostatnio się mówi, że może przejść do Realu Madryt, po tym jak jego ojciec oraz agent zjedli obiad w Madrycie wraz z Florentino Perezem. Naprawdę skład Sampy robi wielkie wrażenie, o czym pisałem już nie raz ale po prostu nie mogę się nadziwić temu jak wzmocniono ten zespół. Fajnie w tym roku grają, bo w 23 spotkaniach zdobyli 56 goli, co robi wrażenie, bo jest to 2,5 gola na mecz, a taką średnią mało która ekipa może się pochwalić.
Wobec tego dzisiaj szykuje nam się ciekawe widowisko, w którym liczę, że nie zabraknie bramek i wpadnie ich ze 4 albo 5. Szczerze powiedziawszy widzę tutaj wynik w okolicach 1:3/2:3. Czy sprawdzą się moje typy odnośnie dokładnego wyniku to zobaczymy ale najważniejsze, żeby liczba goli oraz widowiskowość tego spotkania była jak najwyższa.
Ponte Preta: Bruno Fuso; Guilherme, William Magrão (Diego Sacoman), Ferrón e Uendel; João Paulo, Gérson, Cicinho, Caio (Rodrigo Pimpão) e Renato Cajá; Roger
Sao Paulo: Denis; Piris, Paulo Miranda, Rhodolfo e Cortez; Denilson, Cícero e Jadson; Lucas, Fernandinho e Luis Fabiano
BTS @ 1,62 Bwin⛔1:0
Over 2,5 @ 1,72⛔
Over 3,5 @ 2,75⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Na nie dawno oddanym do użytku, zmodernizowanym Estadio Independencia odbędzie się mecz 1/8 finału Copa do Brasil. To jest już rewanż, tak więc po tym spotkaniu poznamy już ekipę, która będzie grała w kolejnej rundzie. W pierwszym meczu nieoczekiwanie Goias wygrało 2:0 i to właśnie ekipa z Goianii jest blisko tego awansu ale na pewno Atletico MG przez fakt, że są personalnie mocniejsi to ten rewanż zapowiada się bardzo ciekawie.

Atletico Mineiro chce wreszcie w tym roku zagrać na miare swoich możliwości. A możliwości mają nie małe, gdyż posiadają naprawdę dobry skład, który w mojej opinii powinien spokojnie łapać się do pierwszej dziesiątki, a przy odrobinie szczęścia zakręcić się nawet wokół strefy Libertadores. To moja opinia, którą nie wszyscy muszą podzielać ale naprawdę jest wielu fajnych graczy. W obronie Rever czy Richarlyson, którzy mają na swoim koncie występy w reprezentacji. Do tego na prawą stronę defensywy przyszedł Marcos Rocha z Americy MG, gdzie miał mnóstwo asyst. Nie pewny dzisiaj jest występ Leandro Donizete, który ma jakieś problemy z mięśniami. Miejsce zawieszonego za czerwoną kartkę Bernarda zajmie były gracz Interu Mediolan i Romy czyli Mancini. Do tego w ataku jest Andre, który po świetnym początku kariery w Santosie, niestety przepadł w Dynamie Kijów i teraz się odbudowuję w barwach Galo i idzie mu to naprawdę nieźle. Jeśli chodzi o ich tegoroczne wyniki, to w Campeonato Mineiro w fazie zasadniczej mieli bilans 9-2-0, a w półfinałach odprawili z kwitkiem Tupi po wygranej 1:0 i remisie 1:1. W finale spotkają się z America. W Copa do Brasil dwie poprzednie rundy przechodzili bardzo szybko, bo Cene odprawili 3:1, a Penarol-AM aż 5:0, a oba te spotkania grali na wyjeździe.

Goias to ekipa, która w tym sezonie ma walczyć o awans do Serie A i skład ku temu mają całkiem ciekawy. W obronie mamy kilku młodych jak chociażby Valmir Lucas i Rafael Toli odpowiednio 23 i 22 lata. Na lewej obronie jest mój ulubiony Egidio, który po dobrym początku sezonu 2011 w barwach Flamengo został wypożyczony do Ceary ale tam przegrywał rywalizację z Vicente. Szkoda mi tego zawodnika ale cóż takie życie... Pomoc może już nie taka mocna ale jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że David to były gracz Pogoni Szczecin... W ataku bardzo doświadczony Iarley(38 lat), a za nim chociażby Ricardo Goulart, który nie przebił się w składzie Interu Porto Alegre niestety. Zapomniałbym jeszcze, że najstarszy w tej drużynie jest bramkarz Harlei(40 lat). Tak więc skład naprawdę niezły, który może zrobić wiele w Serie B. Jeśli chodzi o tegoroczne ich osiągnięcia, to w pucharze ograli najpierw Pauliste Jundiai(3:2 porażka i 3:0 wygrana u siebie) a później ograli Americe MG po remisie 0:0 na wyjeździe i wygranej 4:3 u siebie. W Campeonato Goiano z kolei zanotowali bilans 13-3-2 i w półfinale ograli Vila Nova 3:0 i 1:0 i w finale zagrają z odwiecznym rywalem Atletico Goianiense.

Jak pisałem Goias ma całkiem ciekawy skład ale jednak na papierze Atletico ten skład ma o wiele mocniejszy. W Goianii to gospodarze pokazali dobrą grę ale w stanie Minas Gerais to już gospodarze będą zdecydowanym faworytem, dlatego uważam, że powinni bez problemu wygrać. Granie na wygraną Atletico MG moim zdaniem jest tutaj najlepszym pomysłem, gdyż nawet jak będzie 1:0 dla Galo to Goias dalej się będzie bronić i nie będzie zagrażać bramce gospodarzy. Czy Atletico powalczy o awans? Powalczyć powalczy ale czy awansuje to nie wiem, chociaż ja uważam, że ich na to stać.

Atletico MG: Giovanni; Marcos Rocha, Réver, Lima e Richarlyson; Pierre, Leandro Donizete (Serginho), Mancini e Escudero; Danilinho e André

Goias: Harlei; Peter, Rafael Toloi, Valmir Lucas e Egídio; Amaral, Thiago Mendes, David (Felipe Amorim), Ramon e Ricardo Goulart; Iarley

Atletico @ 1,61 Bet365✅2:1
Atletico(-1 AH) @ 2,025
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zaczynamy kolejne rewanżowe spotkania w Copa do Brasil. Póki co w 1/4 finału są już Goias oraz Coritiba, a w tym tygodniu dołączy do nich pozostałe 6 ekip. O ile Palmeiras czy Gremio to ekipy, które są już jedną nogą w kolejnej rundzie, o tyle mecze w Rio, Salvadorze, Sete Lagoas czy Sao Paulo zadecydują kto awansuje. Tak więc w środę czekają nas dwa rozstrzygające pojedynki i w czwartek dwa.
Mecz Botafogo-Vitoria odpuszczam, gdyż kurs na Botafogo nie jest zbyt zadowalający ale z drugiej strony Vitoria nie jest na tyle mocna na wyjazdach by na nich grać. Botafogo ostatnio dostało mocno od Fluminense w finale Carioca i o mistrzostwie stanowym już chyba moga zapomnieć. Z kolei w Copa do Brasil niby sytuacje mają dobrą, bo przed tygodniem zremisowali na Barradao 1:1 ale jak pamiętam w poprzedniej rundzie wywieźli z Campinas zwycięstwo nad Guarani, a w rewanżu to goście byli ekipą lepszą. Dlatego wolę się nie denerwować i po prostu zobaczyć na co stać tym razem Fogao ale po cichu liczę na Vitorię, gdyż lubię tą ekipę. Natomiast spotkanie w Sete Lagoas, to już sobie nie odpuszczę, a o nim poniżej:
VS

Przyznam się szczerze, że miło mnie zaskoczył ten kurs na Cruzeiro. Przed tygodniem przegrali na Kurytybie 1:0 i teraz pora odrabiać straty, dlatego też innej opcji jak ich ataków się spodziewać nie możemy. Co prawda dalej kontuzjowany jest Walter Montillo ale w ofensywie mamy wybór więc nie powinno być źle, podobnie jak z obroną, gdzie dalej brakuje Mauricio Victorino. Co do samego spotkania to trener Vagner Mancini zapewne się domyśla, że odpadnięcie w tej rundzie może być równoznaczne z końcem pracy w Cruzeiro. Brak awansu do finału Mineirao i do tego odpadnięcie w 1/8 finału Copa do Brasil, to byłby fatalny scenariusz dla klubu z takimi ambicjami jak Cruzeiro. Jednak ja uważam, że spokojnie ich stać na awans. W ofensywie mają naprawdę kim straszyć. W podstawowym składzie są Wellington Paulista czy Anselmo Ramon, a jak dodamy do tego Waltera czy Wallysona na ławce, to może robić to wrażenie. W pomocy najwięcej powinno zależeć od Souzy, który po mało udanej przygodzie z Fluminense teraz został wypożyczony do Cruzeiro. Umiejętności ma spore i jeśli pokaże je tutaj w pełni, to będzie to znakomite wzmocnienie dla Raposy. Jeśli chodzi o ich rywala czyli Atletico Paranaense to skład mają naprawdę mocny, jak na ekipe, która w tym sezonie będzie grać w Serie B. Fatalny sezon 2011 i ta znana z dobrego szkolenia młodzieży ekipa będzie musiała grać na zapleczu Serie A, co na pewno jest sporym upokorzeniem dla nich. Jednak władze klubu zrobiły wiele by nie był to rok stracony. Wobec tego zatrudniono urugwajskiego trenera Carrasco, który do tej pory prowadził kluby głównie w swoim kraju, a jego największym sukcesem jest mistrzostwo z Nacionalem czy wprowadzenie do Libertadores takiego klubu jak Fenix Montevideo. Z resztą, kto ma ochotę więcej poczytać na temat tego trenera to zapraszam tutaj. Co do składu, to trochę się on zmienił, bo przyszli chociażby Patrick, Martin Liguera, Zezinho czy Renan Teixeira. Póki co te zmiany spełniają oczekiwania, bo już w Copa do Brasil swoje zrobili, a każdy kolejny awans, będzie w mojej ocenie niespodzianką. W niedziele najbliższą też okaże się czy wygrają mistrzostwo stanowe ale w przypadku porażki, to niestety możemy się spodziewać, że władze CAP nie wytrzymają i wyrzucą trenera przed najważniejszym jego tegorocznym zadaniem czyli awansem do Serie A.
Co do tego meczu to trener Carrasco zapowiedział defensywną grę, póki wynik będzie korzystny. Tego też i ja się spodziewałem i na fajerwerki ze strony Furacao nie ma co się napalać. Cruzeiro z kolei zaatakuje od początku i nawet przy 1:0 to raczej nie zwolnią, gdyż oni mają awansować, a zostawić taki wynik to dla nich nic dobrego, gdyż jak się tak skończy to będą karne, w których różnie może być, a tak mogą sami to skończyć, gdyż najzwyczajniej w świecie są mocniejszą drużyną i moim zdaniem powinni sobie poradzić z Atletico PR, a kurs bardzo zachęca.
CRUZEIRO: Fábio, Diego Renan, Léo, Alex Silva, Éverton; Leandro Guerreiro, Marcelo Oliveira, Roger e Souza; Wellington Paulista e Anselmo Ramon
ATLÉTICO-PR: Rodolfo; Cléberson, Manoel, Bruno Costa e Heracles; Deivid, Renan Teixeira, Zezinho, Martín Ligüera; Guerrón e Patrick
Cruzeiro @ 1,75 Bwin⛔1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Bahia - Portuguesa
Rewanżowe spotkanie na Estádio Governador Roberto Santos. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 0:0, co jest z pewnością bardziej korzystniejsze dla gospodarzy. Oba zespoły raczej bardziej preferują grę na własnym obiekcie, natomiast na obcym terenie grają słabo, coby nie powiedzieć fatalnie [tutaj chodzi o gości dzisiejszego spotkania].
Oba zespoły awansowały do Serie A i jak na razie oba robią wszystko, aby spróbować powalczyć i utrzymać się na przyszły rok. Do Bahi sprowadzono paru dobrych zawodników, którzy z pewnością będą wzmocnieniem zespołu. Większość z nich to już starsi gracze, ale zapewniający pewien poziom doświadczenia i mający występy w pierwszoligowych klubach, które liczą się w stawce. Goście również nasprowadzali dużo zawodników, którzy już w tym momencie grają w pierwszym składzie. Można powiedzieć, że przeprowadzili istną rewolucję kadrową, bo jeśli dobrze policzyłem to sześciu zawodników od razu wskoczyło do pierwszego składu. Takie zmiany odbijają się na formie zespołu. Potrzeba czasu i meczów, aby się wszyscy zgrali i powalczyli na wysokim poziomie.
Tak jak wspomniałem wyżej goście grają totalną mizerię na wyjazdach i tutaj raczej nie powalczą, a do tego dochodzą również absencje na to spotkanie. Tak więc dzisiaj trener Geninho będzie musiał poradzić sobie bez Leo Silvy (P, 17/2), Ricardo Jesusa (N, 11/3), Guilherme (P, 16/1) i Cordeiro (P, 8/1). U gospodarzy nie zagra tylko nowo pozyskany Gerley (O, 3/0).
Bahia gra dobrze na Estádio Governador Roberto Santos, wygrywając spokojnie z zespołami na równym poziomie, natomiast z mocniejszymi potrafi ładnie powalczyć [Sao Paulo]. Portugues klapa wyjazdowa, ostatnie mecze to same wysokie porażki.
Forma, teren i stadion oraz dyspozycja kadrowa po stronie gospodarzy + rewelacyjna forma strzelecka Suozy [osiemnaście bramek w czternastu meczach robi wrażenie] skłania mnie na pogranie na gospodarzy.
Bahia : Marcelo Lomba; Madson, Titi, Rafael Donato e Gutiérrez (Hélder); Fahel (Fabinho), Diones e Morais; Lulinha, Gabriel e Souza
Portuguesa : Wéverton; Luis Ricardo, Renato, Rogério e Ivan; Boquita, Maylson, Wilson Matias e Henrique; Rodriguinho e Ananias
Bahia @ 1,85 Bet365 ✅ 2:0
Bahia DNB @ 1,36 Bet365 ✅ 2:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ostatnia noc stała pod znakiem niespodzianek. Pisałem, że Gremio i Palmeiras mają praktycznie awans zapewniony i tak też się stało ale już Cruzeiro przegrało u siebie 1:2 z Atletico PR, a z kolei Botafogo jak najbardziej zasłużenie odpadło również po porażce 1:2 z Vitorią. Ten mecz miałem przyjemność oglądać i naprawdę goście z Salvadoru pokazali fajny futbol, który mógł się podobać. Największe wrażenie zrobili na mnie Tarta i Pedro Ken, którzy świetnie ciągnęli swój zespół. Jedyne zmartwienie to takie, że Pedro Ken nie zagra w pierwszym meczu 1/4 finału, gdyż dostał czerwoną kartkę. Co ciekawe w 1/4 finału mamy już trzy ekipy z drugiej ligi!!! Tymi drużynami są Goias, Atletico PR i Vitoria czyli mamy taki obraz drużyn, które potrafią grać z teoretycznie silniejszymi więc stają się z automatu faworytami w Serie B.

BSNT po raz kolejny dorzucił swoje trzy grosze i właśnie oto nam chodzi, by pisało jak najwięcej osób w dziale. Jedynie sprostuje, że Bahia to nie jest tegoroczny beniaminek, bo awansowali w roku 2010 czyli rok wcześniej. Poza tym to w sumie podoba mi się ten typ na ekipę z Salvadoru ale z drugiej strony, trochę kurs mnie odstrasza, chociaż po tych cyrkach z początku sezonu jakie Portuguesa zrobiła(m.in. spadek do drugiej ligi stanowej SP...) to raczej Bahia jest faworytem do awansu. Ode mnie opis drugiego meczu:

VS

Na Morumbi spotkanie drużyn, które odpadły w półfinale Paulistao. Obie ekipy poodpadały ze swoimi derbowymi rywalami, bo SPFC zostali pokonani przez Santos aż 3:1 po trzech golach Neymara, a z kolei Ponte Preta również w takim samym stosunku uległa Guarani ale trzeba przyznać, że to właśnie gracze Bugre(Guarani) byli tego wieczora lepszym zespołem. Jeśli chodzi o pierwszy mecz w 1/8 finału CdB pomiędzy tymi zespołami na Moises Lucarelli to mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Ponte Prety po golu Rogera - notabene byłego piłkarza Sao Paulo... Jednak po mimo braku strzelonego gola to goście mieli sporo okazji. Chociażby Cicero, który pudłował ze trzy razy. Co do składu to dalej zostaje na prawej stronie obrony młody Douglas, a do tego Paulo Mirandę zastępuje dalej Edson Silva. Ciekawa sprawa z tym Paulo Mirandą, gdyż został on zawieszony przez zarząd za słaby występ przeciwko Santosowi. Więcej o tej sprawie tutaj. Na ławce zostanie chociażby Jadson ale również niestety dalej grzeje ławę młody Willian Jose, który w mojej ocenie powinien grać obok Luisa Fabiano w ataku, a tak się niestety nie dzieje. Również więcej szans powinien w mojej ocenie dostawać Osvaldo, który w ubiegłym sezonie był motorem napędowym Ceary. Jeśli chodzi o skład Ponte Prety, to dalej na środku obrony gra Willian Magrao ale jak widać wychodzi to mu na dobre, jak i zespołowi. Po kontuzji wraca Uendel na lewą obronę, tak więc Renan wraca na ławkę. Z kolei jako ciekawostkę mogę dodać, że prawym obrońcą Guilherme interesuje się Corinthians. W ataku sam po raz kolejny Roger, który dzisiaj łatwego życia mieć nie będzie ale przed tygodniem władował gola, to może i teraz mu się to uda. Jednak ustawienie gości 4-5-1 oraz zapewne nastawienie mentalne będzie na mocną defensywę, która będzie się utrzymywała póki będzie korzystny wynik, a takim też uważam będzie 1:0 dla SPFC, gdyż to dałoby karne gościom, a tam mieliby większe szansę, aniżeli wtedy gdyby mieli się otworzyć.

Dla Sao Paulo to tak naprawdę najważniejszy mecz w tym roku. &quot;Tylko&quot; półfinał Paulistao i teraz mieliby odpaść z Copa do Brasil, gdzie są faworytami? Jeśli tak się stanie, to prasa już spekuluje, kto zastąpiłby na stanowisku trenera Emersona Leao, bo to że by wyleciał to jest niemal pewne. Mówi się, że będą to Osvaldo Alvarez(Guarani) albo Gilson Kleina(Ponte Preta...). Ja jednak uważam, że jeśli gospodarze dzisiejszego meczu zagrają na swoim normalnym poziomie to są w stanie spokojnie wysoko wygrać, dlatego warto na nich dzisiaj stawiać.

Sao Paulo: Dênis; Douglas, Rhodolfo, Edson Silva e Cortez; Denilson, Casemiro, Cícero e Lucas; Fernandinho e Luis Fabiano

Ponte Preta: Bruno Fuso; Guilherme, Ferron, Willian Magrão e Uendel; João Paulo, Cicinho, Somália, Renato Cajá e Caio; Roger

SPFC @ 1,40 Bwin✅
SPFC awans @ 1,55✅3:1
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Atlético PR vs. Palmeiras
Myślę ,że limit szczęści gospodarzy się skończy na Palmeiras. Atletico oglądałem z Cruzeiro i wcale niczego nadzwyczajnego nie grali,po prostu Cruzeiro było słabe.Teraz czeka ich mecz z dużą lepszą obroną i ogólnie solidnym zespołem i piękna seria w CdB się skończy;) .Według mnie Palmeiras ma dużo więcej do zaoferowania i widać ,że traktują poważnie te rozgrywki,na wyjazdach robią sobie małą zaliczkę co można było wcześniej zauważyć co by mieć lekko u siebie.Ogólnie na papierze i ostatnio z tego co widziałem to Palmeiras jest lepsze,Atletico obija tam w stanowej wiadomo ale to nie ma znaczenia dla mnie.Ja nie widzę w tym meczu przegranej Palmeiras ,ciężko mi przelać to tutaj co siedzi mi w głowie ale H.Barcos jest bardzo silnym napastnikiem do tego dobrym technicznie sporo krwi może napsuć obrońcom Atletico jest Valvidia taki mózg wraz z Assuncao który jak wiadomo świetnie bije stałe fragmenty gry więc tutaj spora przewaga gości.Czuję remis bądź wygraną Verdao.
Typ:
Palmeiras +0.5 1.55 bet365✅
2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przychylam się do typu Tracka na Palmeiras. Są w tej parze faworytem i brak awansu z ich strony byłby tutaj sporą niespodzianką. Atletico PR już zrobiło jedną niespodziankę eliminując Cruzeiro ale teraz Verdao będą uważni i nie zlekceważą tej ekipy. Ja sam pobrałem X2 i myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie na ten mecz.
Ciekawie powinno być również w Salvadorze, gdzie Vitoria podejmować będzie Coritibe. Faworytem dwumeczu jest Coxa ale na Barradao to raczej gospodarze powinni wygrać. Co ciekawe w poprzedniej rundzie, to nie własna twierdza dała im awans, a znakomity mecz wyjazdowy, o co bym ich aż tak nie podejrzewał. Szkoda, że zabraknie Pedro Kena, bo trochę przez to osłabiła się ich siła ofensywna ale Geovanni, Tarta i Neto Baiano powinni tutaj wystarczyć. Z drugiej strony z kolei Robert, Anderson Aquino, Everton Ribeiro czy Lincoln, to też nie są anonimowi gracze ale z kolei Coxa ma też problemy w postaci braku Williana, Tcheco i Rafinhy, a to ważni gracze.Ja jednak tutaj typowanie odpuszczam, bo wszystko się może zdarzyć.

VS

Na Morumbi Sao Paulo wraz z Goias zaczynają batalię o półfinał Copa do Brasil. Zdecydowanym faworytem tej pary są gospodarze pierwszego meczu. Wszyscy oczekiwali pojedynku SPFC-Atletico MG ale Goias zrobiło niespodziankę i to właśnie ekipę z Goianii, a nie z Belo Horizonte dzisiaj będziemy oglądać. Sampa w poprzedniej rundzie ograła Ponte Prete. W Campinas przegrali 1:0, a u siebie na początku meczu stracili gola na 1:0 i wydawało się, że SPFC lecą z pucharu ale potem zagrali na miarę swoich możliwości i bez większych problemów zdobyli 3 gole i awansowali. Zdobyli 3, a powinni ze dwa razy tyle ale brakowało skuteczności albo zimnej krwi pod bramką Ponte. Co do składu to dzisiaj miejsce Fernandinho zajmie Jadson i to jest dobra wiadomość, gdyż Fernandinho to zawodnik, który wychodzi na boisko chyba tylko się pokiwać, bo często te jego dryblingi to nie mają większego sensu... Trener Leao przywrócił do drużyny zawieszonego przez zarząd Paulo Mirande i ten od razu zajmie miejsce obok Rhodolfo na środku obrony, przez co Edson Silva wędruje na ławkę rezerwowych. Jeśli chodzi o Goias to w poprzedniej rundzie, jak już pisałem ograli Atletico MG. U siebie wygrali pewnie 2:0 i z tego co skrót widziałem to zagrali naprawdę dobrze. Rewanż widziałem już cały i przyznam, że Goias miało szczęścia. Dwa szybkie gole dla Atletico zwiastowały awans gospodarzy ale potem mecz trochę stanął w miejscu, aż w końcówce po jednej z akcji goście strzelili gola i awansowali. Dzisiaj jest dla nich mecz prawdy, bo jak dzisiaj dostaną baty, to się może okazać, że rewanż na Serra Dourada to będzie jedynie sparing, a ja właśnie tego bym się spodziewał. Trener Enderson Moreira nie będzie miał do dyspozycji Felipe Amorima, Thiago Mendesa i Iarleya. Ich miejsce zajmą Thiago Humberto, Marcos Paulo i wypożyczony z Gremio, Junior Vicosa.
Jeśli o mnie chodzi, to ja tutaj widzę łatwe zwycięstwo gospodarzy, a wynik to w moim przekonaniu będzie tak koło 3:0/4:1. Taki wynik będzie jeśli Sampa nie stanie po strzelonym jednym golu i będzie dalej napierać, a na to liczę, gdyż jeśli dzisiaj wygrają wysoko, to za tydzień będzie można dać pograć rezerwowym, a to dość fajna rzecz dla trenera patrząc przez pryzmat, tego że już w weekend zaczyna się rywalizacja ligowa czyli to co najważniejsze.
SÃO PAULO: Denis; Douglas, Paulo Miranda, Rhodolfo e Cortez; Denilson, Casemiro, Cìcero e Jadson; Lucas e Luis Fabiano
GOIÁS: Harlei; Peter, Rafael Toloi, Valmir Lucas e Egídio; Amaral, Marcos Paulo, Thiago Humberto e Ramon; Ricardo Goulart e Júnior Viçosa

Sao Paulo @ 1,40 Bwin✅2:0
Sao Paulo(-1) @ 2,10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 23

killjoy

Użytkownik
A kto coś ciekawego powie na mecz Vitoria - Cortibia ? kurs na Cortibie to aż 3.0 na bet365.... Vitoria niby odprawiła Botafogo, ale nie wydaję mi się żeby dała radę Cortibi, no najwięcej co tu może być to remis...
I ktoś z was może się orientuje czy na tym etapie rozgrywek Copa do Brasil grają systemem mecz rewanż czy tylko jeden mecz ?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Dwa mecze grają czyli z rewanżami.
A mnie kurs specjalnie nie dziwi Cortiba to ekipa swojego podwórka a Viotria jeszcze nie przegrała choćby meczu więc coś muszą grać,teren widać ,że nie jest łatwy rzadko u siebie przegrywają ,mi zawsze Coxa kojarzyła się ze słabymi wyjazdami i dobrymi meczami u siebie do tego h2h 8 meczy między sobą 6 wygranych Vitorii ,1 remis i 1 zwycięstwo Cortiby.Ja tam ich nie skreślam co prawda dawno ze sobą nie grali ale coś w tym jest ,ciężki mecz do typowania.
 
K 23

killjoy

Użytkownik
Dzięki, to może i ja też odpuszczę, niby Vitoria to druga liga i niby każda seria się musi kiedyś skończyć.. ale... mam za duże to ALE ????
Zdenerwuje się natomiast rano jak C wygra i to bardzo. ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
jak tam chcesz mi tutaj trudno wyłonić faworyta bliżej remisu się kręce
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom