>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa do Brasil 2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Dzisiaj rewanż na Serra Dourada, gdzie Goias będzie podejmować Sao Paulo. Przed tygodniem 2:0 wygrało SPFC i wydawać by się mogło, że już po wszystkim ale po tym co w weekend zobaczyłem w wykonaniu SPFC to nie jestem aż tak przekonany. Przegrali 4:2 z Botafogo, a obrona po prostu się skompromitowała, bo gole jakie tracili, to aż nie przystoi juniorom tracić, a co dopiero ekipie, która ma walczyć o zwycięstwo w lidze... Dzisiaj Sampa w ustawieniu 3-5-2 które jest wyjątkowo ofensywne. 3 stoperów będzie na dobrą sprawę tworzyć obronę, bo na bokach mamy Douglasa i Corteza, a oni zapewne zabawią z przodu, gdyż bardzo lubią atakować. W środku pomocy Casemiro jedynie taki defensywny, a przed nim Jadson i Cicero, którzy wspomogą Lucas i Luisa Fabiano. Tak więc wygląda, że Emerson Leao chce tam zaatakować, a nie czekać na ataki Goias. Jednak to właśnie gospodarze muszą również atakować, bo mają co odrabiać. Trener Enderson Moreira w weekend wystawił rezerwy na mecz w Natal przeciwko Americe i skończyło się to tragicznie, bo przegrali aż 5:2, a bramki jakie tracili również obronie dobrej oceny nie dają ale jak pisałem to były rezerwy. Jednak dzisiaj aż tak różowo nie będzie, bo zabraknie kontuzjowanych Valmira Lucasa(stoper), Amaral(def pomocnik), Felipe Amorim(ofe pomocnik). Dziwi mnie, że Goias wyjdzie tylko z jednym napastnikiem czyli Iarleyem, bo uważam, że przydałby się tutaj Junior Vicosa, który ostatnio strzelił właśnie gola w lidze. No ale to decyzja trenera i tyle. Ja tam uważam, że czeka nas ciekawy mecz i padnie kilka goli, bo Goias z pewnością ruszy do ataku, a że obrona Sao Paulo do mocnych nie należy to pewnie wpadnie coś do bramki Denisa, a w drugą stronę to też jestem spokojny o bramki.

Goias: Harlei; Ernando, Rafael Tolói e Lacerda; Peter, Thiago Mendes, Ramon, Thiago Humberto, Ricardo Goulart e Egídio; Iarley

Sao Paulo: Denis; Rhodolfo, Bruno Uvini e Edson Silva; Douglas, Casemiro, Cícero, Jadson e Cortez; Lucas e Luis Fabiano

Over 2,5 @ 1,65 Tobet✅2:2
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Najbliższej nocy zaczynamy rywalizację w 1/2 finału Copa do Brasil. Naprzeciw siebie staną Gremio i Palmeiras, a co ciekawe obie ekipy nie dawno rywalizowały ze sobą w meczu ligowym i też na Olimpico i wtedy lepsze było Gremio, które po mimo sporej przewagi wygrało tylko 1:0 po golu Andre Limy.
Obie ekipy wydawało się, że są w stanie w tym sezonie powalczyć o wysokie lokaty i póki co Gremio jest na dobrej drodze, gdyż po 4 kolejkach mają na swoim koncie 9pkt i tylko jedną porażkę z prowadzącym Vasco. Widziałem ich wiele spotkań w tym sezonie, to praktycznie w każdym zdominowali rywala. Głównie mi oczywiście chodzi o te ostatnie w CdB i lidze, gdyż to nam pokazuję ich faktyczną i aktualną formę, a ta jest naprawdę niezła. W tym roku w CdB póki co odnieśli komplet 8 zwycięstw, co musi robić wrażenie, po mimo tego, że póki co nie mieli poza Bahia żadnego znaczącego rywala. Jeśli chodzi o kadrę na to spotkanie, to trener Vanderlei Luxemburgo ma spory komfort, gdyż jedynie brakuje Marcelo Moreno, który doznał kontuzji podczas gry w reprezentacji ale przy jego fatalnej dyspozycji z ostatnich spotkań, to nie wiem czy nie jest to wzmocnienie... Poza tym już możliwy jest występ od 1 minuty Klebera, tak więc rywalizacja w ataku się zwiększa.
Palmeiras póki co zawodzi strasznie w lidze. Mieli dobrze zacząć i walczyć o wysokie lokat, a póki co po 4 spotkaniach na ich koncie jest jedynie 1pkt za remis z pierwszej kolejki z Portuguesa. Widziałem ich nie dawno w spotkaniach z Atletico PR i Gremio i jakoś wielkiego wrażenia na mnie nie zrobili. W Kurytybie pokazali, że można ich zdominować, nawet nie będąc jakimś wielkim zespołem, a to co Gremio z nimi zrobiło to była może nie miazga ale jednak Tricolores ich cisnęli przez większość meczu ale byli tego wieczoru strasznie nie skuteczni. Jak czytałem to Scolari dzisiaj będzie zadowolony z remisu, gdyż wie że czeka ich trudny mecz na Olimpico. Wobec tego wystawia dzisiaj aż 3 defensywnych pomocników, z czego jeden jest nominalnym stoperem(Henrique), a do tego jeszcze możliwe, że za Luana zagra Joao Victor, a to też zawodnik mniej dający w ofensywie od Luana. Tak więc widać, po co Verdao jadą do Porto Alegre. Ja jednak uważam, że remis będzie niezwykle ciężki dla nich do ugrania, gdyż obecnie nie są w formie po prostu.
Dlatego też uważam, że jedynym rozwiązaniem jest tutaj postawienie na gospodarzy, którzy mają o wiele więcej argumentów od swojego dzisiejszego rywala, który tak po prawdzie ma na chwilę obecną jeden, a jest nim dalej Marcos Assuncao, który straszy bramkarzy swoimi wolnymi...
Gremio: Victor; Gabriel, Werley, Gilberto Silva e Pará;
Fernando, Souza, Léo Gago e Marco Antonio; Miralles (Kléber) e André Lima
Palmeiras: Bruno; Cicinho, Leandro Amaro, Thiago Heleno e Juninho; Henrique, Márcio Araújo, Marcos Assunção e Daniel Carvalho; Luan (João Victor) e Barcos

Gremio @ 1,70 Bwin⛔0:2
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Chyba nie ma wątpliwości, kto w tej parze jest faworytem. Na pewno są nimi gracze Sao Paulo i każdy inny wynik, aniżeli ich awans i w sumie zwycięstwo w całych rozgrywkach będzie dla mnie sporą niespodzianką. W ataku dzisiaj razem wreszcie Lucas i Luis Fabiano. Piszę wreszcie, gdyż ostatnie 3 spotkania Sampy to mecze, gdzie razem nie mogli grać. Z Bahia i Interem grał tylko Fabuloso, a Lucas był na kadrze, a w ostatnią niedziele Lucas wrócił do składu ale wtedy LF9 był zawieszony za kartki. Tak więc trener Emerson Leao nie ma żadnych problemów kadrowych przed tym meczem, a to dobrze zwiastuje. Coritiba to drużyna własnego boiska, o czym można się przekonać w tym sezonie. W Copa do Brasil wygrali jedynie ze słabiutkim Paysandu na wyjeździe, a poza tym remisowali z Vitoria, Nacionalem Amazonas i przegrali z ASA Arapiraca. Jak więc widzimy rywale nie byli z górnej półki, bo wszyscy to ekipy z poza Serie A. Liczyłem w ostatni weekend, że pokażą dobry futbol na wyjeździe przeciwko Flamengo ale tam fatalnie zagrali w obronie i przegrali aż 3:1. Skoro tam było tak wysoko, to dzisiaj może być jeszcze gorzej, gdyż Sampa to drużyna o klasę lepsza od Flamengo, przynajmniej na papierze na dzień dzisiejszy. Dlatego wybieram właśnie gospodarzy w tym spotkaniu.
Sao Paulo: Denis; Douglas, Rhodolfo, Paulo Miranda e Cortez; Denilson, Casemiro, Cícero e Jadson; Lucas e Luis Fabiano
Coritiba: Vanderlei; Ayrton, Demerson, Emerson e Lucas Mendes; Willian, Tcheco, Sergio Manoel e Everton Ribeiro; Roberto e Everton Costa

Sao Paulo @ 1,60 Bwin✅1:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj rewanżowy i zarazem ostatni mecz Copa do Brasil, a o nim więcej poniżej:
VS

Na Couto Pereira rozstrzygnie się kwestia tego, kto zdobędzie Copa do Brasil oraz kto obok Corinthians będzie już teraz miał zagwarantowane miejsce w Copa Libertadores 2013. Po pierwszym meczu bliżej tego celu są zawodnicy Palmeirasu, którzy na Arena Barueri wygrali 2:0, chociaż wygrana w mojej ocenie zasłużona nie była. Najpierw karny, które poza kibicami gospodarzy chyba nikt nie widział... A potem rzut wolny Marcosa Assuncao, rykoszet od byłego gracza Verdao czyli Lincolna i w takim bilardzie ostatni piłki dotknął Thiago Heleno i stąd ta zaliczka, chociaż trzeba przyznać, że Coritiba jest sama sobie winna, bo w pierwszej połowie mieli kilka sytuacji, które na dobrą sprawę by rozstrzygnęły kwestie pucharu... Powoli warto przejść do dzisiejszego spotkania, w którym faworytem będą rzecz jasna gospodarze. Coritiba jak już pisałem wiele razy ale pewnie jeszcze wiele razy powtórzę, to drużyna, która u siebie jest w stanie pokonać każdego, a tym bardziej Palmeiras, który moim zdaniem póki co nic ciekawego w ofensywie nie pokazał ale za to obrona raczej bez zarzutu. Coxa co ciekawe od 2005 roku przegrała w Copa do Brasil u siebie tylko 2 spotkania i były to mecze z Botafogo(2007) i Avai(2010), co lepsze Coxa wygrała ostatnie 11 spotkań u siebie licząc edycję w ubiegłym roku i tegoroczną. W ubiegłym sezonie doszli do finału ale tam ulegli Vasco da Gama, teraz z kolei nikt sobie w klubie nie wyobraża by nastąpiła kolejna porażka, gdyż klub po raz kolejny byłby tak blisko upragnionego celu, a mimo by się nie udało. Jeśli chodzi o starcia z Palmeirasem, to w ubiegłym roku obie te ekipy spotkały się w 1/4 finału Copa do Brasil i wtedy Coxa rozbiła Verdao 6:0!!! Dzisiaj raczej na podobny scenariusz nie ma co liczyć, co nie oznacza, że gospodarze nie są w stanie strzelić kilka goli. Tak piszę, że Palmeiras ma dobrą obronę ale do finału stracili 5 goli w 9 spotkaniach, a Coxa jednego mniej i to w 10 spotkaniach. Obie ekipy miały mniej więcej podobną drogę do finału, jeśli chodzi o moc rywali. Coxa po drodze wyeliminowała Sao Paulo w półfinale, a wcześniej dwie ekipy z Serie B(Vitoria i ASA) oraz Paysandu(Serie C) i Nacional-AM(Serie D), a z kolei Palmeiras wyeliminował Gremio, dwie ekipy z Serie B(Parana i Atletico PR) oraz Horizonte i Coruripe.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową obu ekip, to tutaj lepiej prezentuję się Coritiba. W jej szeregach nie ujrzymy jedynie Emersona, który jest zawieszony za kartki, a jego miejsce zajmie Demerson. Z kolei do dyspozycji trenera wracają Ayrton, Sergio Manoel i Roberto. Z drugiej strony Palmeiras ma problemy w ataku, gdyż kontuzjowany jest Barcos, podobnie nie może zagrać Luan, który już niby wyleczony ale jeszcze nie w pełni zdrowia, ostatnio urazu doznał Maikon Leite ale niby jest już wszystko w porządku więc dzisiaj może się pojawi w 2 połowie, za czerwoną kartkę sprzed tygodnia musi pauzować Valdivia ale dobrą wiadomością jest powrót Henrique.
Jak będzie wyglądał mecz? Zapewne od początku ruszą gospodarze z nadzieją, że uda się wygrać te 2:0 i co najmniej doprowadzić do karnych, a jak wygrają wyżej do zdobędą puchar, chociaż jakoś nie chce mi się wierzyć, by Palmeiras dał sobie strzelić dużo goli ale jak to mówią historia lubi się powtarzać. Ja uważam, że Coritiba dzisiaj powinna wygrać bez problemu ale w jakim stosunku i jaką różnicą bramek to tego już nie wiem i wobec tego najlepiej zagrać czystą &quot;1&quot;, a oprócz tego można za jakieś drobne spróbować czy handicapu czy nawet na zdobycie przez nich pucharu, chociaż w przypadku tych zakładów mamy już dużo większe ryzyko ale jak to mówią, kto nie ryzykuję ten nie ma...
CORITIBA: Vanderlei, Jonas, Pereira, Demerson e Lucas Mendes; Willian, Sergio Manoel, Rafinha, Everton Ribeiro e Roberto; Everton Costa
PALMEIRAS: Bruno, Artur, Maurício Ramos, Thiago Heleno e Juninho; Henrique, Marcos Assunção, João Vítor e Daniel Carvalho; Mazinho e Betinho
Coritiba @ 1,80 Bwin⛔1:1
Coritiba(-1) @ 3,25⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom