>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2013

Status
Zamknięty.
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna:AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores
Spotkanie:Cerro Porteno-Tolima
1-1
Typ:2
Kurs:2.25
Godz:02:15
Buk:Will Hill

Mecz w którym dwa zespoły przystąpią w odmiennych nastrojach gospodarze Cerrro Porteno zajmuje ostatnie miejsce w grupie mając na końcie 5 porażek i różnice bramek 3-11.Będą oni jutro pozbawieni motywacji i grać tylko, dlatego,że &quot;muszą&quot;.Trener wystawi skład z 2 zawodnikami z drużyny i młodzieżą:
Pablo Gavilán (trzeci bramkarz 0/0), César Benítez (df 0/0), Gonzalo Viera (df 1/0), Danilo Ortiz (df 1/0) y Sergio Vergara (df 4/0) ; Iván Torres (mf 3/0), Julio Domínguez (df 1/0) y Paul Ambrosi (df 1/0), Óscar Romero (mf 4/0), Roberto Nanni (att 3/0) y Guillermo Beltrán (att 2/0).
[URL='http://www.d10.com.p...o-en-la-entrega']http://www.d10.com.p...o-en-la-entrega[/url]
Zespół gospodarzy ma waży mecz w lidze w piątek i myślę ,że na nim się skoncentrują.Goście zajmują 3. miejsce w tabeli tracą 3 punkty do Garcilaso, które gra ostatni mecz z liderem tabeli Santa Fe na wyjeżdzie.Przy porażce Garcilaso i zwycięstwie Tolimy to oni awansują dalej.To jest możliwe i dlatego myślę, że drużyna gości będzie zmotywowana do gry ,po za tym przyjechali do Paragwaju w najsilniejszym skladzie.Co więcej pokonali już rywali u siebie 2-1 co powinno dać im pewność siebie w meczu z osłabionym rywalem.
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
W Tolimie zabraknie Rogerio Leichtweisa, ktory zlapal kontuzje w ostatnim meczu ligowym. Pamietam, ze po tamtym meczu jeszcze 1 zawodnik wylecial ze skladu. Wracajac do tego napastnika to jednak oslabienie w 7 spotkaniach 4 bramki. A Chara co widzialem z Garcilasa masci jak najety. Typu nie neguje ale gram po podobnym kursie BTS.
Powodzenia ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bardzo zagmatwana jest sytuacja w Grupie 3. Awans uzyskał już zespół Atletico MG, ale reszta wciaż z szansami by awansować.
Oto jakie warunki muszą zostać spełnione by awans wywalczył dany zespół :
- The Strongest w najlepszej sytuacji bo im starcza remis bez oglądania sie na inne mecze
- Arsenal de Sarandi musi wygrać i liczyć, że Sao Paulo nie wygra
- Sao Paulo ma najcieżej bo raz, ze musi wygrać z Atletico MG to w dodatku musi liczyc na wygraną Arsenalu de Sarandi nad The Strongest
Sao Paulo - Atletico MG
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,72 bet365⛔2:0
Sądny dzień dla Sao Paulo, raz że nie wszystko od nich zależy to w dodatku muszą grac bez Luisa Fabiano i Jadsona, którzy są zawieszeni za kartki. Zatem nadzieja w dobrej skuteczności Osvaldo, w błysku Ganso i tego, że Aloisio zacznie strzelać. Są w stanie te warunki spełnić bo graja naprawde widowiskowo, akcje napędzane przez Osvaldo i grane na klepe z pomocnikami mogą się podobać. Jednak w ich grze szwankuje skuteczność, a raczej jej brak i od tego w głównej mierze zależy czy wygrają czy nie. Jednak to, ze musza wygrac nie przekonuje mnie by zagrać ich po kursie @1,90 bo to kurs śmieszny. A Atletico MG nie jest rywalem słabym, w końcu wygrali wszystkie dotychczasowe 5 meczów w grupie. O rezerwach dzisiaj byc mowy nie ma, bo w Libertadores nie ma losowania w fazie pucharowej tylko zespół z najlepszym bilansem z fazy grupowej trafia na ten z najgorszym itd. Więc w rękach zawodników jest to na kogo trafią w next fazie.Jedyny brak w Atletico MG to absencja Bernarda, ale on nie grał już ostatnio z powodu kontuzji a Atletico MG dało pokaz super ofensywnej gry i wygrało 5:2 z Arsenalem a fenomenalną partię zagrał Ronaldinho.
I własnie dzisiaj liczę na to, że grajace już bez presji Atletico pokaże dobrą i ofensywną piłkę czyli taką jaką lubia i potrafią grać.A nie tylko sam Ronaldinho może błyszczeć, w ataku na szpicy Jo, zawsze groźńy, czy też na bokach Diego Tardelli i Luan. Moc jest, byle to zademonstrowac na murawie. Sao Paulo tez musi strzeląc gole bo bez tego awansu się nie zrobi. Myślę, zę mecz powinien być dobry.
São Paulo: Rogério Ceni, Paulo Miranda (Rodrigo Caio), Lúcio, Rafael Toloi e Carleto; Wellington, Denilson, Douglas e Ganso; Osvaldo e Aloísio.
Atlético-MG: Victor; Marcos Rocha, Réver, Leonardo Silva e Richarlyson; Pierre, Leandro Donizete, Diego Tardelli, Ronaldinho Gaúcho; Luan e Jô


Arsenal de Sarandi - The Strongest

Typ : Arsenal @ 1,40 bet365✅2:1
Arsenal tak jak pisałem musi wygrać by na cokolwiek mieć szansę. W fazie grupwoej wyraźnie nie leżały im starcia z Atletico MG (dwukrotnie dostali lanie 2:5!), ale już z Sao Paulo np zremisowali 1:1 na Morumbi i u siebie potrafili wygrać 2:1. Z kolei w La Paz przegrali 1:2, ale wiadomo jaka specyfika grania w La Paz. Dzisiaj jednak to The Strongest musi się obawiać przyjazdu na teren rywala bo Arsenal u siebie gra naprawde skutecznie i punktuje bardzo dobrze. No i forma w lidze argentyńskiej jest zauważalna bo są w walce o mistrza po 9 kolejkach. Ostatnio remis 1:1 z River Plate.
Arsenal u siebie 3-1-0 i 5:2 w bramkach w lidze argentyńskiej.
The Strongest ze słabą defensywną, grający radosny futbol. Jak się odkryją za bardzo to dostaną kontre i będzie po zawodach. Wg mnei to Argentyńczycy są faworytem i liczę, że nie zawiodą.
ARSENAL (ARG): Cristian Campestrini; Hugo Nervo, Lisandro López, Diego Braghieri, Damián Pérez; Carlos Carbonero, Jorge Ortiz, Iván Marcone, Martín Rolle; Darío Benedetto y Julio Furch.
THE STRONGEST (BOL): Daniel Vaca; Diego Bejarano, Roy Smith, Marcos Barrera, Daniel Chávez; Walter Veizaga, Alejandro Chumacero, Nelvin Solís, Ernesto Cristaldo; Pablo Escobar y Harold Reina Figueroa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik


No i za nami faza grupowa Copa Libertadores. Większych sensacji, jeśli chodzi o to kto awansował nie było, choć można podać dwie-trzy drużyny, które powinny się zakwalifikować a tego nie zrobiły. Na pierwszym miejscu widziałbym tutaj Universidad de Chile. Finalistę Copa Sudamericana wyprzedziła Olimpia Asuncon i Newell&#39;s Old Boys. Na pewno trochę dziwić może para, która awansowała z grupy szóstej: Santa Fe i Real Garcilaso. Przed rozpoczęciem rozgrywek większość typowałaby do awansu Tolimę i Cerro Porteno. Paragwajska drużyna stawiana w roli faworyta grupy skompromitowała się i zdobyła zaledwie jeden punkt i to w ostatnim meczu. W pozostałych grupach wydaje mi się, że drużyny, które stawiane były jako te które powinny wywalczyć awans wywiązały się z tego.
W 1/16 rozgrywek hitowym pojedynkiem będzie argentyńsko-brazylijski dwumecz pomiędzy Corinthians a Boca Juniors. Boca ostatnio w wielkich kłopotach, zdołała jednak wyjść z grupy i teraz przed nimi prawdziwy sprawdzian - starcie z obrońcą tytułu.
Na pewno także bardzo ciekawym dwumeczem będzie bratobójcze starcie w Brazylii: Atletico Mineiro zagra z FC Sao Paulo. Jak widać te drużyny spotkały się już w fazie grupowej, co jest dość dziwne, że teraz znowu grają ze sobą. Sao Paulo ma chyba dług wdzięczności do Galo, bo w ostatnim meczu decydującym o awansie z grupy według mnie zawodnikom Atletico za bardzo nie chciało się biegać. Teraz jednak nie będzie odpuszczania.
Pierwsze mecze fazy pucharowej już w przyszłym tygodniu...
 
G 0

graci94

Użytkownik
Witam. Mam pytanie panowie odnośnie kursu na Palmeiras. Rozumiem że grają mecz na wyjeździe ale kurs 4,50 na drużyne która w swojej drużynie na takich zawodników jak Patrick Vieira , Cleber, Wesley czu Alan Kardec. Myśle że drużyna z Meksyku będzie chciała atakować od początku i drużyna Palmeiras może kontrować takimi zawodnikami. Myśle że kurs warty spróbowania
Tijuana - Palmeiras 2 kurs. 4,2 Totomix
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sao Paulo-Atletico MG
W innych bukach kursy w okolicach 1,6 a maksymalnie 1,65 więc Unibet oferuje nam najwyższy kurs. Ta para w 1/8 finału, to po prostu hit i to ogromny. Szkoda, że tak wyszło, bo któraś z tych ekip odpadnie, a przecież i jedni i drudzy to faworyci do końcowego triumfu ale Sampa przespała fazę grupową i trafiła na swojego rywala z tejże fazy... Dzisiaj znowu nie ma Luisa Fabiano ale poza nim są inni świetni gracze Sampy, jak choćby Jadson, Ganso czy Osvaldo, a także chimeryczny Aloisio. Do tego na środku obrony Lucio i uważam, że nie jest to dobry pomysł, podobnie jak Rogerio Ceni w bramce, który w tym sezonie lekko mówiąc nie zachwyca. Po drugiej stronie Ronaldinho, Bernard, Jo czy Diego Tardelli, a więc widzimy, że po obu stronach wielu świetnych graczy w ofensywie. Wprawdzie to pierwsze spotkanie i nie muszą obie ekipy atakować od 1 minuty ale Sampa jeśli chce mieć jakieś szansę przed rewanżem, to musi tutaj wygrać, gdyż w BH to będzie jeszcze trudniejsze. Galo z kolei to nie jest ekipa, która gra defensywnie więc wychodzi mi tutaj bts.
BTS @ 1,70 Unibet✅1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X
Skoro kapszti już opisał brazylijski pojedynek to nie będę dublował jego myśli i napiszę parę zdać o drugim dzisiejszym meczu.
Emelec wyszedł z dość trudnej grupy, gdzie pokonał urugwajski Penarol i chilijskie Iquique zajmując drugie miejsce a ustępując Velezowi. W meczach na swoim terenie był bezkonkurencyjny i wygrał wszystkie trzy strzelając łącznie 5 bramek i tracąc jedną. Widać, że ta ekipa, z resztą jak każda drużyna z Ekwadoru dobrze czuje się grając u siebie. Nie ma tam zdecydowanego lidera, wszyscy ofensywni gracze grają równo. Nawet Pablo Zeballos(w dwa lata - 2010 i 2011 w lidze paragwajskiej strzelił łącznie 49 bramek), który wrócił z wojaży po wschodniej Europie siedzi na ławce i nie może być pewny gry. Wśród napastników najczęściej gra dwójka Mondaini i de Jesus. W lidze jednak najwięcej bramek (6) ma Marcos Caicedo, który dziś prawdopodobnie wybiegnie od początku.
Fluminense wygrało swoją grupę, wyprzedzając Gremio, Huachipato i Caracas. Co ciekawe gracze Abela Bragi lepiej czuli się na wyjazdach, bo przywieźli z nich 7 punktów, podczas gdy w meczach u siebie jeden mecz wygrali, jeden zremisowali i także jeden przegrali. Dziś nie wystąpi najlepszy napastnik zespołu Fred, którego zastąpi Rafael Sobis. Warto wspomnieć, że Sobis w ostatnich 4 meczach w barwach Flu strzelił 5 bramek. W ataku będą mu towarzyszyć młodsi Wellington Nem i Rhayner.
Na początku nie miałem pomysłu na ten mecz, jednak po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku, że skoro Emelec dobrze gra u siebie a Fluminense na wyjazdach to jest spora szansa że obie drużyny coś ustrzelą. A jeśli już tak będzie to Emelec powinien się rzucić do ataku, a Fluminense potrafi kontrować. O, taki scenariusz sobie uwidziałem ;)

Emelec:
Dreer, Vera, Narvaez, Morante (Baguí) e Baguí (Giménez); Pedro Quiñonez, Giménez (Garbor) e Mondaini; Valencia, Caicedo e De Jesus.
Fluminense: Diego Cavalieri, Bruno, Gum, Leandro Euzébio e Carlinhos; Edinho, Jean e Wagner; Rhayner, Rafael Sobis e Wellington Nem.
BTS@ 2,2 bwin ✅ 2-1
Fluminense DNB @ 2,22 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 3

kamil_on

Użytkownik
Jak typujecie rewanżowy mecz pomiędzy Palmeiras a Tijuaną? Szczerze mówią nie za bardzo znam się na rozgrywkach zza oceanu, a chcę postawić sporą sumę na zwycięstwo drużyny z kraju kawy (opieram się tylko na statystykach). Może ktoś przy okazji orientuje się jak przebiegał pierwszy mecz między tymi drużynami? Pozdrawiam!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Club Tijuana-Atletico Mineiro: X2@1,79 oraz Atletico DNB@2,75 Marathonbet

Zespół z Brazylii jest chyba w optymalnej formie.I utrzymuje ją praktycznie od 3 miesięcy.Zrobiłem małe podsumowanie ich meczy w roku 2013: rozegrali 22 mecze,wygrali 19 z nich,przegrali 3 razy. Bilans bramkowy 62-23! W 1/8 bez problemów poradzili sobie z Sao Paulo,jedynie początek meczu wyjazdowego był w ich wykonaniu jakiś niemrawy,jednak szybko stracona bramka podziałała na nich bardzo pozytywnie.Czy po pokonaniu takiej przeszkody ugną się przed meksykańską Tijuaną? Otwarcie przyznam,że tego zespołu jakoś specjalnie nie znam,nie oglądam ich meczy(tu może pomocny przyda się Track i coś skrobnie o nich). Mineiro staram się oglądać każdy mecz w tym roku.Potencjał ofensywny jest po prostu ogromny.Ronaldinho to jest och lider,praktycznie każda akcja to jego udział.Na skrzydle wspiera go młody Bernard,a w destrukcji asekurują doświadczeni Gilberto Silva i Leandro Donizete.W napadzie Jo-który nie jest już tym zawodnikiem błąkającym się po ławce City.To już dojrzały zawodnik,strasznie silny,dobrze zastawiający się a do tego skuteczny zarówno w dolnych jak i górnych piłkach.Wspiera go wolny elektron Tardelli,który ewidentnie odżył po powrocie od Szejków.Obrona to oczywiście ta słabsza strona Mineiro,ale jest tu stabilny zestaw graczy więc każdy kolejny mecz to ich większe zgranie i coraz trudniej o głupie błędy.Kursy będą spadać,na razie znalazłem jedynie w Marathonie ofertę na ten mecz.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Fluminense-Olimpia

Gram dzisiaj na jednego z dwóch pozostałych przedstawicieli brazylijskiej piłki w CL. Flumiense na San Januario zagra z Olimpią i będzie oczywiście faworytem tego spotkania. Wiemy, że Olimpia to zespół wymagający ale miał pecha, bo popadł na Flu i wiele wskazuje na to, że zakończy na tej rundzie swoją przygodę z CL. Olimpia w tej edycji CL na wyjazdach gra różnie, bo wygrali z Universidadem de Chile i Deportivo Larą, jednak to rywale, którzy w tym roku nie wyglądali zbyt mocno. Porażka z Newell&#39;s i Tigre oraz remis z Defensorem na pewno nie należą do ich sukcesów, a dzisiaj rywal jeszcze mocniejszy. Flu to ekipa, która w tym sezonie zaliczyła już dwie wpadki w domu w CL ale to było w grupie, a teraz gdy już gra toczy się o awanse do kolejnych rund, to nie sądzę by mieli na takie rzeczy sobie pozwalać. Jest Fred, jest Wellington Nem w ataku, tradycyjnie jest też kilku graczy, którzy gwarantują dobrą grę w defensywie.

Jak dla mnie Flu musi sięgnąć po wygraną u siebie, najlepiej do zera by przed rewanżem w Asuncion być pewnym swego. Do tego gram na gola Freda, bo kto ma strzelać, jak nie on? Kursy fajne i moim zdaniem jest to opłacalne.

Fluminense do zera @ 2,20 Betsafe
Fred strzeli @ 2,34
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
a propos betu
Club Tijuana-Atletico Mineiro: X2@1,79
Czytałem Twój post z zaciekawieniem i w pełni się zgadzam z oceną bardzo wysokiej formy Atletico M-G + kilku bardzo dobrych zawodników, którzy, dzięki występom w Europie stali się dojrzalści i dużo bardziej efektywni + Ronaldinho przytulony przez Boga dużo lepiej grający w CL. Wszystko przemawia za Atletico.
ALE...
Tijuana u siebie. Nie bez powodu mówi się, że jest to twierdza, bardzo gospodarska drużyna, wiele wyników o tym świadczy, oczywiście nie wszystkie.
Na neutralnym terenie czysta 2, nawet z handi....

Ja chyba po prostu pooglądam i ew. wejdę na LIVE, bo sercem jestem za Atletico M-G, a rozum podpowia mi, że nie mam pojęcia, w którą stronę ten mecz się ułoży.

Pozdrawiam &amp; GL.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Atletico MG-Tijuana
Pierwszy mecz w Meksyku 2:2 czyli faworytem już jest Atletico. U siebie grają świetnie, bo ofensywnie i nie patrzą na to czy już mają wynik, czy nie. Z Sao Paulo mieli przywieziony świetny wynik, a mimo tego u siebie wygrali jeszcze 4:1. Teraz zapewne też wyjdą i od początku będą chcieli zdemolować rywala. Diego Tardelli, Bernard, Ronaldinho czy Jo, te nazwiska same za siebie mówią. Z resztą skoro poodpadały najlepsze ekipy z Brazylii, to wygrana CL stoi przed Galo otworem. Meksykanie zaliczyli piękną przygodę ale chyba już jej koniec. Nie wykluczone, że coś strzelą, bo przy tym ofensywnym nastawieniu gospodarzy, to okazji pewnie nie zbraknie ale to będzie za mało na awans.
Over 2,5 @ 1,80 Betsafe
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa - Copa Libertadores - Play Offy
Spotkanie: Atletico MG - Tijuana
Typ: 1 ⛔ (1:1) i na dobrą sprawę gospodarzy nie powinno być już w turnieju
Kurs: 1,45
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Gospodarze po zremisowanym 2:2 meczu na wyjeździe z meksykańską drużyną dzisiaj na własnej ziemi mają zamiar zrobić ostatni krok w celu awansu do półfinału tych rozgrywek. I jestem przekonany, że tak właśnie będzie.
Atletico jest drużyną grającą u siebie bez kompleksów, cały czas do przodu, strzelając przy tym masę bramek co mecz. Po prostu grają tak jak ich genialny lider(czytaj Ronaldinho) za najlepszych lat a bilans 13 wygranych spotkań z rzędu u siebie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki robi wrażenie. Do tego MG strzeliło w tych meczach aż 45 bramek !!! Myślę że dzisiaj średnia zostanie spokojnie podtrzymana.
Jeśli chodzi o skład gospodarzy to wygląda to tak, że w środku dzieli i rządzi Roni, swoje robi skrzydłowy Bernard, w ataku mamy takie solidne nazwiska jak Jo i Diego Tardelli a w obronie Gilberto Silvę.
Myślę, że zobaczymy kolejny świetny ofensywny mecz w wykonaniu gospodarzy i przypieczętowanie awansu zwycięstwem. Mecz idealnie pasuje do jakiegoś dubla i osobiście tak też stawiam. Powodzenia !
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
RECOPA SUDAMERICANA
Nie widzę potrzeby zakładania tematu tylko dla tego dwumeczu, więc napiszę kilka zdań o tym pojedynku w temacie o CL.
X

Recopa Sudamericana, a więc dwumecz pomiędzy zwycięzcami poprzednich edycji Copa Libertadores i Copa Sudamericana. W tym wypadku są to odpowiednio drużyny Corinthians Sao Paulo i FC Sao Paulo. Ostatnio dwie brazylijskie drużyny mierzyły się w tych rozgrywkach 19 lat temu, kiedy to w jednym meczu w Japonii FC Sao Paulo pokonało Botafogo RJ 3-1.
Co do dzisiejszego meczu to obie drużyny przystąpią do niego w osłabionych zestawieniach. W drużynie gospodarzy prawdopodobnie nie zagra Ganso, choć jeszcze wszystko nie do końca wiadomo, bo trener Ney Franco zamknął treningi i ciężko jest się dowiedzieć jak ma zamiar ustawić drużynę. Byłego zawodnika Santosu może zastąpić Aloisio. Ale tak jak wspomniałem, wszystko ma się okazać pewnie dopiero przed meczem, kto z dwójki Ganso-Aloisio zagra.
Z kolei w drużynie Timao nie zagra Pato. Oczywiście po odejściu do Europy zabraknie Paulinho. Do drużyny powraca Renato Augusto, który leczył się przez ostatnie 3 miesiące, jednak dziś pozostanie na ławce rezerwowych.
Po prawie miesięcznej przerwie spowodowanej rozgrywkami Pucharem Konfederacji obie drużyny rozegrają wreszcie oficjalne spotkanie. Nieznacznym faworytem w ocenie bukmacherów jest drużyna FC Sao Paulo, jednak według mnie bukmacherzy przeceniają siłę Timao, a co za tym idzie ja daję Świętym jeszcze większe szanse. Po pierwsze trener Tite po odejściu Paulinho będzie musiał jakoś poskładać od nowa cały zespół. Dziś na dodatek bez Pato i z Emersonem, który w klubie przeżywa perypetie kontraktowe.
W nieco lepszej sytuacji jest Ney Franco, który ma do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników, jednak i on może nie być do końca spokojny. Podobno w razie dzisiejszego niepowodzenia może pożegnać się z posadą. Jednak on nie stracił przed tygodniem kluczowego gracza i musi &quot;tylko&quot; przygotować odpowiednią taktykę i zmotywować swoich graczy.
W związku z sytuacją w obu zespołach uważam, że gracze SPFC powinni poradzić sobie ze swoimi przeciwnikami. Dodatkowo grają na własnym stadionie, przy własnych kibicach, więc jeszcze bardziej będą chcieli wygrać.
Sao Paulo: Rogério Ceni; Douglas, Lúcio, Rafael Toloi e Juan; Denilson, Rodrigo Caio e Jadson; Aloísio (Paulo Henrique Ganso), Luís Fabiano e Osvaldo.
Corinthians: Cássio; Edenílson, Gil, Paulo André e Fábio Santos; Ralf e Guilherme; Romarinho, Danilo e Emerson Sheik; Paolo Guerrero.
Sao Paulo @ 2,25 bet365 ⛔ 1-2​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Atletico MG-Newell&#39;s Old Boys: kartka między 1-25 minutą @1,7 Betcity✅✅13 minuta kartka;)

Żarty się skończyły i dziś Galo pójdą na całość.Jak to się skończy ciężko przewidzieć,choć ja raczej widzę ekipę z Argentyny wychodzącą zwycięsko z tego starcia.Będą się bronić z nadzieją na ewentualną kontrę,to oczywiste.Oczywiste jest też dla mnie,że będą w defensywie agresywni.A w argentyńskiej piłce klubowej ta agresja równa się często brutalności czy wręcz chamstwu boiskowemu.Brazylijczycy też nie są ministrantami,więc z obu stron nie zabraknie dziś ostrych i złośliwych zagrań według mnie.I myślę,że to zacznie się dość szybko stąd ten zakład na kartkę przed 25 minutą.Sędziuje pan Roberto Silvera z Urugwaju,którego statystyki wyglądają dość kolorowo:http://pl.soccerway.com/referees/roberto-carlos-silvera/113446/
Ale to nie sędzia mnie przekonuje do tego typu,tylko stawka meczu oraz styl gry obronnej gości i nerwowość graczy Galo.

-------------------------------------
Tu macie cały meczyk,warto obejrzeć!
http://www.youtube.com/watch?v=TUhYUqDIFsY
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom