>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2015

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zamora - Boca Juniors 2 @1,7 marathon 1/10

Oglądałem mecz w Argentynie w wykonaniu tych druzyn, no i jest przepaść. Nie wiem czy się tutaj mocno rozpisywać na temat Zamory, bo przy graczach Boki wyglądali śmiesznie. A Argentyńczycy rok zaczęli mega i nie widać symptonów, by tempo zwolnili. Dadzą ov1,5 bramki Boca to na pewno do gry też.
Nic dodać nic ująć. Też oglądalem pierwsze starcie tych zespołów na La Bombonera. Chociaż słowo starcie to spore nadużycie bo Boca zabawiła się po prostu z rywalami.

Dziś jednak Boca pomiesza w składzie. Kontuzje ma Fernando Gago, a także Sebastian Palacios. Szansę w bramce dostanie Sara.

Boca : Sara; Fuenzalida, Komar, Diaz, Monzon; Meli, Erbes, Cristaldo; Martinez, Calleri y Carrizo

Więc widać wyżej, że główne strzelby jak Osvaldo, Lodeiro, Chavez czy Palacios dziś nie zagrają.
To mnie odstrasza i jednak powoduje, że nie wchodzę w wygraną Boci tak jak zamierzałem.


Danubio- Corinthians

Tutaj skłaniam się do rozwiązania, że mecz w gole nie będzie obfitował. Wiadomo jak gra Corinthians, minimalistycznie. Liczy się efektywność a nie efektowność. No, ale kursy jakie są na under2,5 @ 1,50 odstraszają. Jednak Danubio jest outsiderem w tej grupie. Ale bardziej widzi mi się jakieś 0:1/0:2.

The Strongest - Universidad De Chile

A nie myślałeś @Czaro09 w tym meczu w kontekście overa coś ?
Wiadomo The Strongest u siebie mocne, ale LaU ofensywna ekipa przecież. Wiadomo La Paz i te sprawy, ale też jakoś wolę zostawić ten mecz na live, chociaż LaU jest w tym sezonie naprawdę słabe. Widziałem ich z Emelec u siebie, widziałem z Internacionalem na wyjeździe i w niczym nie przypominają tej słynnej ekipy za czasów Jorge Sampaolego. Kursy na gospodarzy już zbite, ale zdziwię się jednak gdyby LaU wywiozło jakiś pkt z tego meczu.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
The Strongest - Universidad De Chile

A nie myślałeś @Czaro09 w tym meczu w kontekście overa coś ?
Wiadomo The Strongest u siebie mocne, ale LaU ofensywna ekipa przecież. Wiadomo La Paz i te sprawy, ale też jakoś wolę zostawić ten mecz na live, chociaż LaU jest w tym sezonie naprawdę słabe. Widziałem ich z Emelec u siebie, widziałem z Internacionalem na wyjeździe i w niczym nie przypominają tej słynnej ekipy za czasów Jorge Sampaolego. Kursy na gospodarzy już zbite, ale zdziwię się jednak gdyby LaU wywiozło jakiś pkt z tego meczu.
Boliwijczycy w ostatnim ligowym meczu się oszczędzali i w CL na pewno wyjdą na pełnym zaangażowaniu, bo jest ciasno w grupie. Zostały im dwa mecze u siebie, więc by nadal miec szanse na awans to tutaj muszą dać z siebie wszystko i myślę, że gole padną na pewno. Fajnie by było jakby La U coś ustrzeliło, najlepiej jako pierwsze, bo mecz sie otworzy i może być naprawdę widowiskowo. A jak wiadomo w La Paz wysoko, więc przy dobrym tempie goście mogą wysiąść fizycznie. Czytałem, że przylatują na kilka godzin, robią badania sprawnościowe, grają i uciekają stamtąd. Strongest jest bardzo wybiegane, więc ten mecz myślę że będzie wyglądał typowo na czekanie aż La U lekko wysiądzie fizycznie i wtedy przyłożą. Takie 2-1/3-1 realne myślę, bramki tutaj padać powinny, bo mają kim strzelać obie ekipy. Od początku powinno być ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
River Plate - Juan Aurich
River po trzech kolejkach w niespodziewanie trudnej sytuacji. Zaledwie 2 punkty na koncie i ujemny bilans bramkowy. Po losowaniu grup wydawało się, że Millonarios wygrają w cuglach rozgrywki tej fazy. Jednak na półmetku rywalizacji nie jest wcale pewne że w ogóle awansują. Tydzień temu, w pierwszym meczu z Peruwiańczykami powinni wygrać, jednak słaba skuteczność i przede wszystkim brak myślenia spowodowało to, że wywieźli stamtąd zaledwie remis. Przy prowadzeniu 1-0 mieli sytuację 3 na 1 i tylko bezmyślność Teofilo spowodowała, że zawodnicy trenera Gallardo nie strzelili drugiej bramki. Przy 0-2 Juan Aurich już by się nie podniósł. A tak Peruwiańczycy strzelili wyrównującą bramkę, a jej autorem został były gwiazdor polskiej ekstraklasy Hernan Rengifo. W czwartek już wydaje mi się że River spręży się tak jak powinni i spokojnie dopiszą do swojego konta 3 ważne punkty. Przede wszystkim są lepsi piłkarsko, w Peru bardzo przeszkadzała im nierówna murawa - w czwartkowym meczu będą już mogli spokojnie rozgrywać piłkę na dobrze przygotowanym trawniku na Monumental. Kolejnym atutem będzie na pewno komplet publiczności, która dodaje skrzydeł na tym stadionie swoim pupilom. River będą dążyć do jak najwyższego zwycięstwa, bo kto wie czy bilans bramkowy nie będzie decydował o awansie z grupy. Peruwiańskie zespoły na wyjazdach nie należą do dobrze spisujących się i nie inaczej jest z klubem Juan Aurich. W pierwszej kolejce przegrali na wyjeździe aż 3-0 z Tigres, które nie jest jakoś o wiele silniejsze od River Plate. Wobec tego uważam, że dwubramkowe zwycięstwo Argentyńczyków będzie minimalnym na jakie sobie pozwolą.
River Plate -1,5 @ 1,67 Betgun ⛔ 1-1 Szkoda komentować ???? Brawo Juan za wyrwanie punktu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczorajszy dzień/wieczór/noc to jedynie przystawka przed tym co czeka nas dziś. Zaraz po emocjach z Ligą Mistrzów (oczywiście starcie BVB - Juve i Forza bianconeri!! ) czekają nas dwa pyszne dania w Copa Libertadores. Mówię tutaj o pojedynkach Emelec - Internacional i Sao Paulo - San Lorenzo. Więc kilka słów ode mnie o tych meczach.

Emelec - Internacional
Typ : Over2 @ 1,72 Pinnacle
Obie strzelą ? TAK @ 1,91 b365✅1:1


W tym meczu coś w kierunku goli bym szukał. Kursy ciekawe zarówno na BTS jak i ov2. A gole myślę, że w tym meczu padną. Widziałem pierwszy mecz obu zespołów i działo się naprawdę sporo&gt; Wynik 3:2 dla Interu mówi swoje. Emelec ogólnie zaskoczył bardzo pozytywnie swoimi meczami, dużo ciekawej ofensywnej gry. Intrenacional z kolei słabo w defensywie, wreszcie przekonał się trener do Revera i to jego ustawia, ale wcześniej przychodziło mu to z trudem. Dziś też problemy z przodu bo Nilmar i D&#39;Alessandro nie zagrają z powodu kontuzji, ale mamy tam przecież Aranguiza, Alexa, Eduoardo Sasha, którzy strzelać gole potrafią. Pewnie powtórki z pierwszego meczu nie będzie, ale jakieś bramki paść powinny.

Emelec: Esteban Dreer, John Narváez, Jorge Guagua, Gabriel Achilier, Oscar Bagui; Osbaldo Lastra, Mauro Fernández, Roberth Burbano, Fernando Giménez; Ángel Mena; Miller Bolaños

Inter: Alisson; Ernando, Juan e Réver; Léo, Nicolás Freitas, Nilton, Aránguiz, Alex e Fabrício; Eduardo Sasha


Sao Paulo - San Lorenzo
Typ : Over2 @ 1,81 Pinnacle
⛔1:0

San Lorenzo ostatnio w meczach z San Martin w lidze, a potem z Corinthians w Copa Libertadores zmarnowali tyle setek, że w głowie sobie nie idzie tego pomieścić! No, ale przełamali się meczami z Estudiantes i z Huracanem. Skuteczność jakby wróciła zdaje się. Ale dziś problemy przeczuwam po raz kolejny... Romagnoli i Matos nie zagrają z powodu kontuzji, a ponadto środkowy obrońca Cetto i defensywny pomocnik Mercier też poza składem dziś. Romagnoli i Matos to główna sila w ofensywie. W związku z tym dziś na szpicy będzie musiał zagrać nieudacznik Cauteruccio. A on potrzebuje chyba z 10 sytuacji by strzelić jedną bramkę, marnuje takie setki, że sobie nie potraficie wyobrazić...
Sao Paulo wobec tych absencji jest faworytem tego meczu bo dziś sami są w najsilniejszym zestawieniu, ale też nie można powiedzieć, że będzie to dla nich łatwy mecz. Bo San Lorenzo pewnie swoje okazje wykreuje, pytanie jak będzie ze skutecznośćią ?
Pretensje o skuteczność można tez mieć do Sao Paulo bo potrafią marnować sporo okazji. Więc w kontekście dzisiejszego meczu główne i zasadne pytanie to skuteczność ? Jak będzie dopisywała to ujrzymy bardzo ciekawy mecz, nawet mimo tych absencji w San Lorenzo. Ale co jak co, ale mecz zapowiada się bardzo ciekawie i okazji nie powinno brakować.

Przed meczem próbuję pograć linię ov2 @1,81, ale bardziej nastawiam się na LIVE i ustrzelenie czegoś na ov1,5 po sensownym kursie, gole myślę, że będą. Choć też to mecz o dużym ciężarze gatunkowym bo przegrywający stawia się na musiku, a oba zespoły przegrały juz swoje mecze z Corinthians i to wlasnie Timao rozdają karty w tej grupie mając już 9pkt. Więc powinno być bardzo ciekawie ;)


São Paulo: Rogério Ceni; Bruno, Rafael Toloi, Edson Silva e Carlinhos; Denilson, Souza, Michel Bastos, Ganso e Centurión (Luis Fabiano ou Alan Kardec); Pato.
San Lorenzo: Torrico, Buffarini, Yepes, Caruzzo e Mas; Kalinski, Ortigoza, Mussis e Blanco, Barrientos e Cauteruccio.


Idependiente Santa Fe - Atletico Mineiro

Ostatnia szansa na przedłużenie nadziei na awans dla Ateltico Mineiro. Jednak teren trudny bo Bogota to wysokość ok 2600 m.n.p.m. Ponadto bez Jesusa Datolo, ale jednak z Cardenasem, Pratto, Marcosem Rocha.
Czy Atletico zdobędzie jakieś pkt ? Hm ciężko powiedzieć bo dwa pierwsze mecze zagrali fatalnie! 0pkt to nie przypadek. Coś jednak czuję, że dziś 1pkt z trudnego terenu wywiozą jednak więc jak ktoś ma chęć to lekko X2 @ 1,98✅ Pinnacle może próbować choć to taki typ bardziej życzeniowy niż w kontekście dobrej gry Galo.


Santa Fé: Zapata; Anchico, Mina, Meza e Mosquera; Torres, Roa, Arias e Pérez; Quiñones e Morelo.
Atlético-MG: Victor; Marcos Rocha, Edcarlos, Jemerson e Douglas Santos; Leandro Donizete (Josué) e Rafael Carioca; Cárdenas; Luan, Carlos e Pratto


A Ty @czaro09 co dziś wybrałeś ? ???? Może ktoś jeszcze dołączy do dyskusji ? @asator ? @Slawekq? @zksstal? @BSNT ? Śmiało Panowie dyskusja mile widziana. Jak wy widzicie dzisiejsze starcia?
 
asator 33

asator

Użytkownik
W związku z tym dziś na szpicy będzie musiał zagrać nieudacznik Cauteruccio. A on potrzebuje chyba z 10 sytuacji by strzelić jedną bramkę, marnuje takie setki, że sobie nie potraficie wyobrazić...
No dziś w nocy Cauteruccio dał popis. Strzelił bramkę po fajnej, indywidualnej akcji. Może wreszcie odblokuje się ????
https://youtu.be/HNZmsq3tLpw
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Tigres - River Plate
Typ : River Plate @ 3,07
Pinnacle⛔2:2

Wczorajszej nocy San Jose zremisowało 1:1 z Juan Aurich co sprawiło, że tabela w tej grupie wygląda tak :

1. Tigres 10pkt
2. Juan Aurich 6pkt
------------------------
3. San Jose 4pkt
4. River 3pkt

Dzisiejszy mecz Tigres z River zakończy 5 kolejkę w tej grupie. więc do rozegrania zostana jeszcze mecze Juan Aurich - Tigres i River - San Jose.
To wszystko powoduje, że dzisiejsze starcie dla River Plate jest z serii &quot;być albo nie być&quot;.
Do tej pory mieli sporo pecha w tych rozgrywkach. Nie udało się wygrać meczu u siebie z Juan Aurich gdzie sytuacji było bez liku, zremisowali też z Tigres u siebie gdzie również przewaga duża i sytuacji sporo.

River Plate więc na musiku, dla mnie to czołowa ekipa na kontynencie, grają dobrze, niezły skład, dobry trener, wyniki w lidze argentyńskiej bardzo dobre, przecież wygrali Copa Sudamericana, poprawili tryumfem w Recopa Sudamericana w tym roku nad San Lorenzo, a czegoś brakuje w Copa Libertadores, ale dziś nie ma już miejsca na margines błędu. Owszem remis jeszcze nie przekreśla ich szans dziś, ale wtedy już wszystko będzie w rękach piłkarzy Juan Aurich w ostatniej kolejce...

River w ostatniej kolejce w klasyku przeciwko San Lorenzo wystawili mocno zmieniony skład do tego jaki zagra dzisiaj (pisałem o tym tu -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f167/argentyna-2015-a-118441.html#post5270006)
River tam wygrało 1:0 po golu niezawodnego Carlosa Sancheza, niezawodny w decydujacych meczach jest, i ma jakiś patent na San Lorenzo chyba bo strzelał im też gole w meczach o Recopa Sudamericana.
Dziś więc kibice River licza na Sancheza znowu, obok niego zagrać ma Pischulichi, z jednej strony dobrze, ale z drugiej szkoda, że od początku nie zobaczymy Gonzalo Pity Martineza, mam dużą słabość do niego, patrzeć na jego grę to po prostu przyjemność! Perełka argentyńskiej piłki bez dwóch zdań. Kto jeszcze go nie widział w akcji to czym prędzej powinien uzupełnić braki ;)
No, ale jest dziś gotowy Teo Gutierrez, który odpoczywał w lidze i dziś gotowy do bojowego zadania.

Tigres już ma zapewniony awans do kolejnej fazy, ale to też nie jest powód, że dziś odpuszcza sobie ten mecz. Bo walczy o rozstawienie, a w fazie pucharowej w Libertadores jest tak, że bierze się pod uwagę dorobek punktowy zespołów po fazie grupowej i robi tabelkę zespołów z miejscami i wtedy 1 gra z 16, 2 z 15 itd. Ponadto zawodnicy i szkoleniowcy Tigres się wypowiadają, że w ich dobrym interesie leży wyeliminowanie River z rozgrywek już teraz, by nie musieli się z nimi potem ewentualnie mierzyć w fazie pucharowej.
Meksykanie zawsze dla mnie są zagadką w Copa Libertadores. Do tej pory Tigres dobrze punktowało, ale też grupa nie porywa, San Jose i Juan Aurich to słabe zespoły (zaraz ktoś powie, że River z nimi nie wygrało ...).
Przede wszystkim w Tigres groźny jest duet napastników, Guerron + Rafael Sobis znani mi z ligi brazylijskiej. Guerron szału nie zrobił w Cruzeiro, nieco lepiej mu się wiodło w Atletico PR, ale też 8 bramek w 42 meczach wygląda blado. Sobis był we Fluminense zawsze w ostatnim czasie w cieniu. Jego szczyt formy miał miejsce dawno temu. Owszem tworzą ciekawy duet, ale nie jakiś nei wiadomo jaki.


TIGRES (MÉX): Nahuél Guzmán- José Rivas, Hugo Ayala, Jorge Torres e Israel Jiménez-Damián Alvarez, Egidio Arévalo Ríos, Jesús Dueñas y Edgar Luego- Rafael Sobis y Joffre Guerrón
RIVER PLATE (ARG): Marcelo Barovero-Gabriel Mercado(Augusto Solari), Jonatan Maidana, Germán Pezzella y Ramiro Funes Mori-Carlos Sánchez, Leonardo Ponzio y Ariel Rojas; Leonardo Pisculichi- Rodrigo Mora y Teófilo Gutierrez.

Po takim kursie ja wchodzę w wygraną River, nie wiem czy wygrają, ale spróbować trzeba po prostu bo są dobrym zespołem i ja wciaż w nich wierzę. Argentyńska liga jest obecnie chyba najlepszą na kontynencie.

A może ktos ma inne zdanie ? Może też coś typujecie w innych spotkaniach ?
To zapraszam do dyskusji ! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
asator 33

asator

Użytkownik
VS

Tigres - River Plate
Typ : River Plate @ 3,07 Pinnacle

Wczorajszej nocy San Jose zremisowało 1:1 z Juan Aurich co sprawiło, że tabela w tej grupie wygląda tak :

1. Tigres 10pkt
2. Juan Aurich 6pkt
------------------------
3. San Jose 4pkt
4. River 3pkt

Dzisiejszy mecz Tigres z River zakończy 5 kolejkę w tej grupie. więc do rozegrania zostana jeszcze mecze Juan Aurich - Tigres i River - San Jose.
To wszystko powoduje, że dzisiejsze starcie dla River Plate jest z serii &quot;być albo nie być&quot;.
Do tej pory mieli sporo pecha w tych rozgrywkach. Nie udało się wygrać meczu u siebie z Juan Aurich gdzie sytuacji było bez liku, zremisowali też z Tigres u siebie gdzie również przewaga duża i sytuacji sporo.

River Plate więc na musiku, dla mnie to czołowa ekipa na kontynencie, grają dobrze, niezły skład, dobry trener, wyniki w lidze argentyńskiej bardzo dobre, przecież wygrali Copa Sudamericana, poprawili tryumfem w Recopa Sudamericana w tym roku nad San Lorenzo, a czegoś brakuje w Copa Libertadores, ale dziś nie ma już miejsca na margines błędu. Owszem remis jeszcze nie przekreśla ich szans dziś, ale wtedy już wszystko będzie w rękach piłkarzy Juan Aurich w ostatniej kolejce...

River w ostatniej kolejce w klasyku przeciwko San Lorenzo wystawili mocno zmieniony skład do tego jaki zagra dzisiaj (pisałem o tym tu -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f167/argentyna-2015-a-118441.html#post5270006)
River tam wygrało 1:0 po golu niezawodnego Carlosa Sancheza, niezawodny w decydujacych meczach jest, i ma jakiś patent na San Lorenzo chyba bo strzelał im też gole w meczach o Recopa Sudamericana.
Dziś więc kibice River licza na Sancheza znowu, obok niego zagrać ma Pischulichi, z jednej strony dobrze, ale z drugiej szkoda, że od początku nie zobaczymy Gonzalo Pity Martineza, mam dużą słabość do niego, patrzeć na jego grę to po prostu przyjemność! Perełka argentyńskiej piłki bez dwóch zdań. Kto jeszcze go nie widział w akcji to czym prędzej powinien uzupełnić braki ;)
No, ale jest dziś gotowy Teo Gutierrez, który odpoczywał w lidze i dziś gotowy do bojowego zadania.

Tigres już ma zapewniony awans do kolejnej fazy, ale to też nie jest powód, że dziś odpuszcza sobie ten mecz. Bo walczy o rozstawienie, a w fazie pucharowej w Libertadores jest tak, że bierze się pod uwagę dorobek punktowy zespołów po fazie grupowej i robi tabelkę zespołów z miejscami i wtedy 1 gra z 16, 2 z 15 itd. Ponadto zawodnicy i szkoleniowcy Tigres się wypowiadają, że w ich dobrym interesie leży wyeliminowanie River z rozgrywek już teraz, by nie musieli się z nimi potem ewentualnie mierzyć w fazie pucharowej.
Meksykanie zawsze dla mnie są zagadką w Copa Libertadores. Do tej pory Tigres dobrze punktowało, ale też grupa nie porywa, San Jose i Juan Aurich to słabe zespoły (zaraz ktoś powie, że River z nimi nie wygrało ...).
Przede wszystkim w Tigres groźny jest duet napastników, Guerron + Rafael Sobis znani mi z ligi brazylijskiej. Guerron szału nie zrobił w Cruzeiro, nieco lepiej mu się wiodło w Atletico PR, ale też 8 bramek w 42 meczach wygląda blado. Sobis był we Fluminense zawsze w ostatnim czasie w cieniu. Jego szczyt formy miał miejsce dawno temu. Owszem tworzą ciekawy duet, ale nie jakiś nei wiadomo jaki.


TIGRES (MÉX): Nahuél Guzmán- José Rivas, Hugo Ayala, Jorge Torres e Israel Jiménez-Damián Alvarez, Egidio Arévalo Ríos, Jesús Dueñas y Edgar Luego- Rafael Sobis y Joffre Guerrón
RIVER PLATE (ARG): Marcelo Barovero-Gabriel Mercado(Augusto Solari), Jonatan Maidana, Germán Pezzella y Ramiro Funes Mori-Carlos Sánchez, Leonardo Ponzio y Ariel Rojas; Leonardo Pisculichi- Rodrigo Mora y Teófilo Gutierrez.

Po takim kursie ja wchodzę w wygraną River, nie wiem czy wygrają, ale spróbować trzeba po prostu bo są dobrym zespołem i ja wciaż w nich wierzę. Argentyńska liga jest obecnie chyba najlepszą na kontynencie.

A może ktos ma inne zdanie ? Może też coś typujecie w innych spotkaniach ?
To zapraszam do dyskusji ! ;)
Też rozmyślam o River Plate. Ostatnio pokonali San Lorenzo, więc może wreszcie odblokują się psychicznie i zaczną grać na swoim poziomie. Umówmy się, grupę mają słabą i męczą się w niej niemiłosiernie. Teraz jest właśnie mecz, w którym muszą pokazać klasę i swoje umiejętności. Na pewno nie odpuszczą, zagrają na full. Pytanie tylko, z jaką skutecznością, bo ślizganie się po 0-1 nie jest najlepszą taktyką, gdy się ma niezbyt pewną obronę.

Podsumowując. Stawiam mimo wszystko na X2 jako zabezpieczeni, bo przecież najważniejsze w zakładach są pieniądze, a nie sentymenty do jakieś drużyny.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
LIBERTAD - BARCELONA SC

Kolejny mecz w Copa Libertadores. Tym razem pojedynek klubow z Paragwaju oraz Ekwadoru. Zespoly spotkaly sie jakis miesiac temu , wtedy po przewadze Libertadu wygrali oni 1:0. Dzis rowniez stawiam na ich wygrana. Zajmuja oni we wlasnej lidze 4 miejsce podobnie jak Barcelona SC w swojej lidze.
W Libertadores dzisiejsi goscie sa na ostatnim 4 miesjcu z dorobkiem zaledwie 3 pkt. Jesli wygraja maja szane wskoczyc na 3 miejsce. Zas Libertad zajmuje 2 miejsce majac tyle samo pkt co Estudiantes. Dla mnie ekipa klubu z paragwaju jest na ten moment mocniejsza i na nich opieram swoj typ dzis w nocy.

Typ: Libertad wygra - @1.65 - Bet365⛔1:1
X / 1 - @4.00 - Bet365⛔
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Na szybko, żeby połapać, zaraz edytuję

Zamora - Wanderers 2 @3,42 i 2 DNB @2,43 marathon✅✅0:3

Zamora to już się dawno z CL pożegnała, ostatnia kolejka i Wanderers będzie zmobilizowane sadzę, żeby tu powalczyć o awans. Bo mimo, że tam Boca już ma pewny awans i podejmuje Palestino to słabo mi się widzą Chilijczycy w tym spotkaniu. Boca w formie i jak nie będzie pajacowania to tam Palestino nie wygra. Dlatego gracze z Wanderers tutaj wszystkie siły kierują na mecz i zainkasowanie 3 punktów nie patrząc na drugi mecz. Kursy powinny pospadać i wziąłem już teraz.


River Plate - San Jose
San Jose +2 @2,59
marathon ⛔3:0

Nie wiem kiedy River Plate pokryło taki handicap ale na pewno trochę minęło. Dla mnie oni męczą się grą trochę, skuteczność też na dwoje babka wróżyła. Ja wiem, że San Jose z Boliwii, wysokość itp już ich nie bronią, ale no taki kurs to mimo wszystko przesada. Nie wierzy mi się tutaj jakaś kanonada ze strony gospodarzy. Jeszcze bym zrozumiał jakby Boliwijczycy nie mieli szans na awans, ale no tabela jeszcze jest gotowa na wszystko, walka o 2 miejsce będzie ostra. I tak na nic się zda zwycięstwo jednych lub drugich jeśli Aurich sobie pyknie Tigres u siebie co jest bardzo prawdopodobne, ale kalkulować nie powinni. Jeśli już RP wygra to nie więcej niż 3 bramkami imo.


Danubio - Sao Paulo 2 @1,77 marathon✅✅1:2

Trochę gdybania, ale tu Sao Paulo inkasuje 3 punkty no i ma awans na moje. Corinthians już niezagrożone a jeśli ulubieńcy papieża nie wywiozą z Brazylii 3 punktów to już nie mają na co liczyć raczej. Sampa ofensywę ma bardzo różnorodną i myślę, że tu nie powinni zawieść ze słabym w CL Danubio. Urusi już o pietruchę, goście powinni z werwą tam pojechać bo ta forma jednak w kratkę cały czas a waga meczu spora. Tym bardziej lepiej tu wygrać, bo ostatnia kolejka z Timao, a San Lorenzo z Danubio, więc Ci drudzy o punkty będą mieli łatwiej teoretycznie a obecnie to SP ma awans, lecz tylko bilansem bramek. Myślałem, że będzie coś bliżej ~2 kurs ale nadal warto rzucić grosza na ten mecz.


The Strongest - Emelec ov2,5 @1,85 marathon⛔1:0

Jedna z ciaśniejszych grup w CL. Wiadomo gdzie Strongeści inkasują punkty, mega moc u siebie, polecam oglądać ich mecze bo naprawdę dzieje się strasznie dużo. Dałbym nawet większy over, ale nie będziemy zachłanni. Przedostatnia kolejka i wg mnie decydująca dla gospodarzy, bo Emelec to ma jeszcze tam jakiś margines błędu, na razie lider z 7 punktami, ale tam różnica jest mała. Widzi mi się tu sporo walki no i oczywiście bramek, bo jednak Emelec ma kim postraszyć w przodzie, a kursy oczywko są na gospodarzy przez tą wysokość. Na live pewnie też załaduję bramki, bo chyba zapowiada się tu najbardziej overowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Danubio - Sao Paulo 2 @1,77 marathon

Trochę gdybania, ale tu Sao Paulo inkasuje 3 punkty no i ma awans na moje.
Owszem Sao Paulo jest faworytem tego meczu. Ale kursy @1,55 jakie są na SPFC są wg mnie strasznie zaniżone. A w marathonie wtedy co podałeś nie dało się pograć bo zablokowali dostęp do Polaków więc moim zdaniem podawanie kursów z tego bukmachera mija się z celem jakimkolwiek.

Wracając do meczu to oglądałem Sao Paulo w sobotę jak rywalizowali w Campeonato Paulista z Red Bull Brasil. Wygrali 3:0, ale swoją grą nie zachwycili.
Brakowało pomysłu w ofensywie. Dość powiedzieć, że to RB Brasil miało lepsze okazje i to tzw dwie setki, ale Rogerio Ceni wyjął obie. Ponadto Ceni bohaterem bo zamienił rzut wolny na bramkę do szatni na 1-0. Po przerwie nieco lepiej Sampa prezentowała się i zdobyła kolejne dwa gole wygrywając 3:0, ale ogólne wrażenie było słabe.
Wcześniej klęska 0:3 z Palmeiras, 0:1 z San Lorenzo po słabej grze.
Wiem, że Danubio to outsider tej grupy, ale mimo wszystko wolałbym poczekać na LIVE z tym meczem. Zobaczyć chwilę jak SPFC się prezentuje i poczekać wreszcie aż kurs wzrośnie bo teraz nie wart gry.


Juan Aurich - Tigres

Tak jak zapewne wiele osób myślało, Tigres na mecz do Peru wysyła rezerwy -&gt; https://twitter.com/TigresOficial/status/587306834559508480
-&gt; http://54.68.32.154/article/sufre-river-tigres-viaja-a-peru-con-equipo-alternativo-y-un-suplente-menos

Zatem Juan Aurich do obserwowania. Graja o awans, mecz u siebie. Nie są jakimś wybitnym zespołem, więc pytanie czy skorzystaja z szansy ?

Za to przez takie zachowanie RIver Plate jest pod ścianą i może się okazać, że bedą takim Manchesterem City w Lidze Mistrzów. Kadra super, a po powrocie do Copa Libertadores po kilku latach banicji duże niepowodzenie. Bo tak trzeba nazwać brak awansu z tej słabej grupy. Oczywiście sami są sobie winni bo nie wygrali z Juan Aurich u siebie, ani nie ograli Tigres...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wiele ciekawego działo się poprzedniej nocy w Copa Libertadores. Akurat po emocjach w Lidze Mistrzów były emocje w CL.
Fani i piłkarze River Plate wygrali 3:0 i w równolegle toczonym meczu kibicowano ...rezerwom Tigres. Okazało się, że i rezerwy potrafią grać i po kapitalnym meczu Juan Aurich - Tigres 4:5. Tym samym awans z grupy uzyskało River rzutem na taśmę.
Awans River może oznaczać problemy Boca Juniors. Chociaż problemy to może zbyt duże słowo, ale jak się spojrzy na wyniki Superclassico w poprzednim roku to widać, że River nie przegrywał tych meczów. A mówię o Superclassico bo istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że już w 1/8 finału będziemy świadkami meczu Boca Juniors - River Plate!
River awansowało z dorobkiem 7pkt. Boca Juniors wygrywając dziś z Palestino ma szanse na komplet 18pkt i będzie to najlepszy bilans w całych rozgrywkach wiec Boca jako nr1, a River jako nr 16 prawdopodobnie. Chociaż jest jeszcze szansa, że przy dobrym splocie wyników to Wanderers albo Palestino będą rywalem Boca. Chyba, że to Corinthians wygra jeszcze dwa mecze do końca i przy ewentualnej wpadce Boci dzisiaj zagra jako najlepiej rozstawiona ekipa.. Niby pozycja rozstawienia z nr1 powinna cieszyć, bo rywal z nr 16 jest najsłabszy teoretycznie po fazie grupowej.. no właśnie, teoretycznie.
Ponadto szczęśliwy gol Centuriona w 90min i Sao Paulo wygrało w Urugwaju 2:1. A przegrywali już 0-1 po kapitalnym strzale Sosy i chyba błędzie Ceniego bo niby bomba, ale leciala wprost w niego a on nie zrobił żadnego ruchu nawet... Nie wiem czy macie podobne zdanie ?


VS

Boca Juniors - Palestino

Trener Arruabarrena na dzisiejszy mecz robi mnóstwo zmian. Przed nimi teraz w lidze argentyńskiej naprawdę trzy trudne mecze. Zacznie się od wyjazdu do Lanus, potem klasyk z River Plate u siebie, i jeszcze wyjazd na kolejny klasyk z Independiente. Więc rotacja dziś wclae nie dziwi. Do kadry wraca Fernando Gago. Z zawodników, którzy grali z Nueva Chicago w niedzielny wieczór zagrać ma tylko Meli. Tam Boca tylko zremisowała 0:0 co było ogromną sensacją bo Nueva Chicago to ostatni zespół w tabeli.
Trudno upatrywać faworyta w zespole Palestino. Boca jednak jest faworytem, ale grać tego chyba nie ma sensu. No chyba, że live. Owszem skład ciekawy bo Boca ma szeroką kadrę o czym wspominane było wiele razy, ale np środek pola tym razem wyglądać będzie słabiej niż zwykle.

BOCA JUNIORS (ARG): Agustín Orion; Leandro Marín, Juan Komar, Guillermo Burdisso, Fabián Monzón; Meli, Andrés Cubas, Franco Cristaldo; Juan Manuel Martínez, Jonathan Calleri y Andrés Chávez
PALESTINO (CHI): Darío Melo; Germán Lanaro, Alejandro Contreras, Esteban Carvajal y Diego Rosende; Alejandro Márquez, Leonardo Valencia y Jason Silva; Marcos Riquelme; Renato Ramos y Jorge Guajardo.

Zamora - Wanderers

O tym meczu więcej wspominał już @Czaro09 ;)
Wanderers musi przynajmniej zremisować i liczyć na wygraną Boca by awansować. Albo po prostu samemu wygrać. Zamora jest naprawdę słaba. Kursy połapane przez @Czaro09 zacne. Teraz o takich można pomarzyć, ale niestety nie wszyscy mają marathon tak dostępny...


VS

Corinthians - San Lorenzo
Typ : Powyżej 1,5 gola @ 1,50 Pinnacle
Powyżej 2 gole @ 1,92
Pinnacle⛔0:0​

Hit dnia/nocy bez dwóch zdań.
Corinthians komplet punktów. San Lorenzo przy wczorajszej wygranej Sao Paulo musi dziś też odpowiedzieć wygraną. Jednak w Sao Paulo na obiekcie Itaquera będzie o to niezwykle ciężko. Corinthians jest mocne w tym roku.

Corinthians: Cássio, Fagner, Felipe, Gil e Uendel; Ralf; Jadson, Elias, Renato Augusto e Emerson; Vagner Love.

San Lorenzo: Torrico, Buffarini, Caruzzo, Yepes e Más; Ortigoza e Mercier; Villalba, Romagnoli e Blanco; Mauro Matos.

Składy optymalne. Corinthians oglądałem na weekend z Ponte Preta w 1/4 finału rozgrywek stanowych Paulista. Wygrali 1:0, ale męczli się okrutnie. Ponte Preta nawet zdobyła prawidłową bramkę tuż przed przerwą, lecz sędzia oszukał ich podnosząc chorągiewkę i wskazując spalonego. Kto wie jak potem by się to potoczyło. Ale tak jak przewidywałem -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f167/brazylia-2015-rozgrywki-stanowe-copa-do-brasil-118046.html#post5285926 był to najtrudniejszy przeciwnik dla wielkich z Sao Paulo.
San Lorenzo w bardzo dobrej dyspozycji ostatnio. W lidze agrentyńskiej wygrywają i są w czołowej czwórce która ma po 21 pkt.
Strasznie wysokie są kursy na overy w tym meczu.
Pierwszy mecz wygrało Corinthians 1:0 na wyjeździe w San Lorenzo. Ale gospodarze tam byli tak nieskuteczni, że masakra. Pudłowali w dogodnych okazjach. Goli tam mogło i powinno paść znacznie więcej.
Myślę, że dziś nie mają niczego do stracenia, granie na remis hm w dalszej perspektywie może i mieć sens, ale wtedy też trzeba będzie liczyć na Corinthians, że urwie punkty w wyjazdowym meczu z Sao Paulo. Tak czy siak trzeba będzie na to liczyć bo póki co to Sao Paulo ma lepszy bilans goli niż San Lorenzo.
San Lorenzo ma moc z przodu.
Spróbuję ov1,5 i ov2 . Czuję dobry mecz dzisiejszego wieczora, chociaz statystycznie patrzą wychodzi under niby...

VS

Universidad de Chile -Internacional


Nie widziałem dawno w akcji Internacionalu.
Fani ligi chilijskiej oglądaliście może ostatnio LaU w akcji ? Mile widziane jakieś opinie na temat ich obecnej dyspozycji ;)
Pierwsze co mi się widzi w kontekście tego meczu to jakiś over bramkowy.
Może więc Ov2,5 gola @ 1,74
✅✅ Uni.bet ?

Universidad de Chile: Jhonny Herrera, Mathias Corujo, Osvaldo Gonzalez, Jose Rojas, Paulo Magalhães; Guzman Pereira, Sebastian Martinez; Gustavo Lorenzetti; Sebastian Ubilla, Gustavo Canales e Maxi Rodriguez.
Inter: Alisson, Ernando, Alan Costa, Juan e Geferson; Rodrigo Dourado, Aránguiz, Jorge Henrique, D&#39;Alessandro e Eduardo Sasha; Nilmar.
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Wie ktoś coś na temat składu w jakim wystąpi Corinthians w meczu z Sao Paulo?
Na ich stronie jest coś takiego - O próprio treinador passou a formação aos jornalistas em entrevista coletiva após a última atividade antes do Majestoso. &quot;Cássio, Fagner, Felipe, Gil, Uendel, Ralf, Elias, Renato Augusto, Jadson, Emerson e Vagner Love. Definido&quot;, declarou
Ale nawet tłumacz google sobie z tym nie radzi i nie wiem czy oni nie wystąpią w meczu czy odwrotnie, będą grać na pewno...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Pepeqqq Dzis Corinthians ma grać podstawowym składem przytoczonym przez Ciebie właśnie.

Ustawienie na boisku



Sao Paulo dziś bez Alexandre Pato, któremu zapis w kontrakcie nie pozwala na występ. Bo przypomnę, że przyszedł on do SPFC z Corinthians właśnie, tam deal był polegający na wymianie za Jadsona i dopłata. Czy coś takiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Na moje warto dzisiaj poszukać bramek w meczu Emelec - La U.Emelec gra o awans i na pewno ruszy od początku z atakami a La U za Lasarte gra bardzo wesołą piłkę delikatnie mówiąc w ataku nieźle to wygląda natomiast obrona przy trochę lepszych ekipach to tragedia.Do tego jestem pewien, że Lasarte będzie chciał wygrać ten mecz na zakończenie tegorocznego CL a z jego taktyką może się skończyć tak jak przy jego ostatniej wizycie w Guayaquil http://pl.soccerway.com/matches/2013/08/28/south-america/copa-sudamericana/club-sport-emelec/cd-universidad-catolica/1568285/
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kilka krótkich informacji o dzisiejszych meczach.

VS

Atletico Mineiro - Colo Colo
Typ : Ateltico MG @ 1,45 b365
✅2:0​

Atletico MG do awansu potrzebuje wygranej dwoma golami. U siebie są mocni wiadomo, w dodatku po triumfie nad Cruzeiro w półfinale stanówek, w dobrej formie i co ważne w ogóle w składzie jest Lucas Pratto. Nie będzie Leandro Domizete i Marcosa Rochy,ale większy ból głowy ma trener Colo Colo.
Oni zagrają dziś bez bramkarza Justo Villara, bez napastników Delgado i Humberto Suazo, bez pomocnika Jaime Valdesa, a dodatkowo zawieszony za kartki jest wahadłowy/skrzydłowy Jean Beasejour.

Atlético-MG: Victor; Patric, Edcarlos, Jemerson e Douglas Santos; Rafael Carioca, Dátolo e Guilherme; Luan, Lucas Pratto e Carlos.
Colo-Colo: Paulo Garcés; Camilo Rodríguez, Christian Vilches e Julio Barroso; Luis Pavez, Gonzalo Fierro, Claudio Baeza, Esteban Pavez e Luis Figueroa (Vecchio); Esteban Paredes e Bryan Carvallo (Flores).

Wniosek. Wydaję mi się, że Atletico MG wygra dzisiejszy mecz.


VS

San Lorenzo - Danubio
Typ : Powyżej 10,5 rożnych @ 1,80 b365
✅7-5​

San Lorenzo zależne jest od tego co wydarzy się w klasyku Sao Paulo - Corinthians. Jak wyżej wspominane, Corinthians tego meczu nie odpuszcza.
Gdyby dziś w Sao Paulo padł remis 0:0, a San Lorenzo wygrało 4:1, to o tym kto awansuje z grupy będziemy czekali do ...jutra bo wtedy coś zadecyduje CONMEBOL. Ale chyba nie losowanie jak u szamanów w PNA ?

Tak więc San Lorenzo musi liczyć na Corinthians i na siebie. Bo sami aby myśleć o awansie muszą wygrać trzema bramkami przy założeniu, że będzie remis w Sao Paulo. Bo jeśli wygra Corinthians to San Lorenzo wystarcza wygrana.
Przy wygranej Sao Paulo wszystko już nie ma znaczenia.
San Lorenzo dziś wszystko co ma najlepsze do boju.

SAN LORENZO (ARG): Sebastián Torrico; Julio Buffarini, Matías Caruzzo, Mario Yepes y Emmanuel Más; Juan Mercier y Néstor Ortigoza; Héctor Villalba y Leandro Romagnoli; Martín Cauteruccio y Mauro Matos.
DANUBIO (URU): Franco Torgnascioli; Cristian González, Joaquín Pereyra, Federico Ricca y Fabricio Formiliano, Jorge Graví, Ignacio González, Hamilton Pereira y Leandro Sosa; Bruno Fornaroli y Matías Castro.

Danubio najsłabsze w tej grupie. Kursy słabe, ale do rozważenia jest opcja z rzutami rożnymi. Bo pewnie San Lorenzo będzie gniotło chcąc zrobić jak najwyższą wygraną więc atakowanie powinno być. A, że skuteczność bywa różna w ich wykonaniu to lepszą opcją chyba są rożne.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Pierwszy mecz fazy 1/8 już za Nami bo odbył się tydzień temu.

Univ.Sucre - Tigres 1:2

W tym tygodniu do gry dołączą inne pary + rewanż w Meksyku.

Hitem rzecz jasna argentyńskie Superclassico River - Boca. Starcie pierwsze miało miejsce w lidze argentyńskiej w niedizelny wieczór. Boca wygrała 2:0 i uzyskała przewagę psychologiczną przed rywalizacją w dwumeczu Copa Libertadores.
Na tym etapie także czeka nas rywalizacja wewnątrz brazylijska bo Sao Paulo zagra z Cruzeiro a Atletico MG z Internacionalem. Więc faworyci wzajemnie się powybijają można powiedzieć. Szkoda, ze już na takim wczesnym etapie...

Podsumowanie fazy grupowej można przeczytać tutaj -&gt; http://www.radiobrazylia.pl/libertadores-nie-taka-brazylia-slaba/

Zachęcam do dyskusji odnośnie meczów 1/8 finału ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzę, że już nikomu się nie chce za bardzo udzielać w dziale... Szkoda ????
No, ale może mój post kogoś natchnie do dyskusji, wymiany poglądów. Było by miło!

VS

Corinthians - Guarani
Typ : Corinthians @1,28 b365
Corinthians -1,5 @1,96 Pinnacle
Corinthians awans @ 2,85 Uni.bet
⛔0:1 :-(​

Pierwszy mecz przyniósł dużą niespodziankę. Guarani wygrało 2:0, jedna z bramek należy zapisać n akonto Cassio, który popełnił dużego babola wpuszczając strzał rywala.
Corinthians przeszedł jak burza fazę grupową, a przecież miał najtrudniejszą grupę ze wszystkich, a zdobył w niej 13pkt odpuszczając już ostatni mecz z SPFC kiedy mieli awans w kieszeni.
Corinthians ma więc co odrabiać, ale szanse ku temu moim zdaniem spore, bo Corinthians to bardzo dobry zespół i takich rywali musi eliminować. Jeżeli chodzi o skład dziś Tite nie może skorzystać z Luciano, Petrosa, Cristiana i Vagnera Love, ale skład mają na tyle szeroki i poza tym wspomnieni zawodnicy są do zastąpienia. Wyzdrowiał Guerrero, świetna pomoc z Eliasem, Jadsonem i Renato Augusto + mega talent Malcom. W obronie też top w kraju.
Guarani nie dają dziś szans, patrzę na ten zespół gdy grali z Racingiem Club na wyjeździe chociażby, dostali lanie 1:4 a Racing to zbliżony poziom do Corinthinas, zbliżony z tym, że Corinthians wydaje się lepsze nawet. Gustavo Bou zrobił tam robotę s trzelając hattricka więc dziś Guerrero może też kilka bramek strzeli bo to podobny napastnik.

Corinthians: Cássio, Fagner, Felipe, Gil e Fábio Santos; Ralf; Elias, Jadson, Renato Augusto e Malcom; Guerrero.
Guaraní: Aguilar; Bartomeus, Maldonado, Cáceres e Edgar Aranda; Palau, De la Cruz, Juan Aguilar, Mendoza e Benítez; Santander.

Wiadomo typ na Corinthians wygra do jakiegoś mocniejszego dubla, tripla warto włożyć. Typ na handicap do singla średnia stawka, a typ na awans jest realny, kurs bardzo wysoki i spróbować warto myślę.


VS

Internacional - Atletico Mineiro
Typ : Internacional @ 1,95 b365
Awans Internacional @ 1,49 Uni.bet
✅3:1​


Jedno z dwóch wzajemnych brazylijskich starć. Pierwszy mecz 2:2 w Belo Horizonte. Teraz rewanż na Beira Rio i faworytem jest Internacional jak dla mnie. Inter dużo mocniejszy skład, świetny Alisson w bramce, który notabene zatrzymał Atletico w pierwszym meczu, bo tam wybronił sporo sytuacji. Przewagę Interu widzę w środku pola, tutaj biją na głowę rywala wg mnie. Jedynie Datolo może poziomem dorównać pomocnikom Interu. Zresztą dla Datolo to powrót sentymentalny do Porto Alegre bo był piłkarzem Interu parę sezonów temu. No, ale Araenguiz, D&#39;Alessandro, Valdivia to spora siła ofensywna. Z przodu Lisandro Lopez, ktorego wszyscy powinni pamiętać z Olympique Lyonu. Licha już zdobył gola w pierwszym meczu własnie. Inter świetnie grał w fazie grupowej, czego nie można powiedzieć o Atletico, słaba grupa obnażyła ich słabości, do końca drżeli o awans.
Internacional u siebie to jest duża siła, w Brasileirao w tamtym sezonie bilans 15-04. Teraz też w Libertadores u siebie grali aż miło i wygrali 3 mecze.
Szczerze mówiąc zdziwię się jak Atletico w tym meczu wygra i awansuje, bo tak naprawdę jedynie wygrana może dać im awans, ale Inter jest lepszym zespołem.
Ponado rzut oka na historię i Atletico Mineiro nie wygrało z Interem na wyjeździe od dawien dawna. Ostatni taki sukces zanotowano w 1986r, a więc dawno i nie prawda ;)
Kurs na awans polecam do dubla/tripla śmiało!


Internacional: Alisson; William, Alan Costa, Juan e Ernando; Rodrigo Dourado, Aránguiz, Valdívia (Nicolás Freitas ou Jorge Henrique), D&#39;Alessandro e Eduardo Sasha; Lisandro López
Atlético-MG: : Victor; Patric, Leonardo Silva, Jemerson e Douglas Santos; Leandro Donizete, Rafael Carioca, Dátolo e Luan; Thiago Ribeiro (Carlos) e Lucas Pratto.


VS

Cruzeiro - Sao Paulo

Pierwszy mecz 1:0 dla Sao Paulo, lecz był to najniższy wymiar kary dla Cruzeiro, które przed wyższa porażką uratował jedynie bramkarz Fabio. A bronił naprawdę fenomenalnie i miał co bronić bo w strzałach celnych 11-2 na korzyść SPFC w tamtym meczu.
Cruzeiro to już nie ta ekipa co zdobywała dwa tytuły mistrzowskie z rzędu. Obecnie są po prostu slabi. Z trudem wyszli z grupy, Zdziwię się jak Sao Paulo nie przejdzie dalej, a pomóc im w tym może z pewnością stzrelony gol na wyjeździe, a potencjał ofensywny duży, Pato, Centurion, Michel Bastos obecnie są najbardziej widocznymi postaciami w ofensywie. Ganso zawodzi znowu.. Ale to dziś on ma wyjść zamiast Centuriona co nieco dziwne się wydaje.
Cruzeiro zmieniony skład, niby mecz maja u siebie więc w brazylijskich realiach to już spora przewaga, ale patrząc na grę to różnie z tym może być
W Cruzeiro kilka zagadek odnośnie składu. Ale tam przede wszystkim dwa nazwiska godne uwagi, De Arrascaeta i Leandro Damiao, jak oni będą mieli swój dzień to Cruzeiro może odmienić losy i awansować dalej. Ale czy tak będzie ? Cruzeiro dziś bez Dede, Marcusa Viniciusa i od dawien dawna Julio Baptisty.
Sao Paulo bez Alana Kardeca, ale jest Pato, a na ławce Luis Fabiano czekający na szansę. Ponadto wraca po zawieszeniu za kartki Doria więc możę on wskoczyc za Lucao na środek defensywy.
Pod względem typów na ten mecz się nie nastawiam jakoś mocno, kusi jednak opcja BTS, ale czekam na LIVE, mecz o 0:30 więc godna pora jeszcze do oglądania i obstawiania live ;)

Cruzeiro: : Fábio; Mayke, Léo (Bruno Rodrigo), Manoel e Mena; Willians, Henrique, Arrascaeta, Marquinhos (Joel) e Willian (Gabriel Xavier); Leandro Damião.
São Paulo: Rogério Ceni; Bruno, Rafael Toloi, Lucão (Dória) e Reinaldo; Denilson, Souza, Wesley, Michel Bastos e Ganso; Alexandre Pato.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Cóż, wczorajszej nocy było ciekawie, ale spory zawód sprawiło mi Corinthians, meczu nie widziałem, ale dwa czerwa w 2 połowie i nieskuteczność w pierwszej odsłonie z tego co czytałem i wynik beznadziejny, odpadnięcie i zepsucie mojego tripla :/
Internacional i Santos nie zawiedli.
Z Libertadores odpadło znowu Sao Paulo i znowu wyeliminowane przez rywala krajowego! Od iluś sezonów już z rzędu jedynie klub brazylijski eliminuje Sao Paulo. Ale wczorajszy mecz grali naprawdę słabo i Cruzeiro po świetnej akcji wygrało 1:0, a potem lepiej egzekwowali rzuty karne. Chociaż lepiej w tym wypadku brzmi systematyczniej bo od dawna wiadomo, że brazyijczycy przy karnych to potrafią cuda na kiju wymyśleć. Odsyłam do rzutów karnych z ćwierćfinału Copa America Brazylia - Paragwaj bodaj z 2011 roku (chodzi o turniej w Argentynie )
Zabroniono paradinhi czyli zatrzymywania się tzw strzału na dwa tempa, ale wymyślili sobie drobienie dziwne ...
Ale w klubach nie ćwiczą w ogóle tych elementów, dość powiedzieć, że w tkaim Sao Paulo to Rogerio Ceni czyli bramkarz wali wszystkie karne i wolne niemal. Chyba, że go nie ma to podchodzi Luis Fabiano, a akurat ten to ma problemy z karnymi i pudłuje na potęge, wczoraj także nie strzelił.

Internacional zgodnie z planem pewne 3:1 i awans dalej. Meczu jeszcze nie widziałem, ale mam nadzieje, że będzie mozliwość obejrzenia na YouTube czy ściągnęcia z rojadirecta (oby bo póki co brak tego meczu )

Wczoraj mieliśmy na tapecie wszystkie zespoły brazylijskie, dziś natomiast do gry wkraczają Argentyńczycy i ich trzy zespoły, które już zostały na placu boju i wiemy, że w 1/4 finału max dwa zobaczymy. We wtorek odpadło bowiem Estudiantes La Plata.


VS

Boca Juniors - River Plate

Dwa klasyki już za nami. Ligowy 2:0 dla Boca po świetnej końcowce i ogólnie toczony na wysokim poziomie czysto piłkarskim. Były strzały w poprzeczkę, Osvaldo w słupek, setka Andresa Chaveza, w odpowiedzi River w poprzeczkę po strzale Carlosa Sancheza az w samej końcówce młody Christian Pavon i Pablo Perez dali wygraną 2:0.
W Copa Libertadores mecz już nie był na tak dobrym poziome. Więcej szachów było, wyrównana 1 połowa, Boca mogła fenomenalnie zacząć drugą połowę, ale Calleri zmarnował w 46min sytuację sam na sam. Wreszcie znowu w końcówce zwycięską bramkę zdobył z karnego Carlos Sanchez.
Ważne w kontekście dzisiejszego meczu jest, że Teo Gutierrez zobaczył czerwo i dziś nie zagra, więc atak River osłabiony.

BOCA JUNIORS (ARG): Agustín Orión (lub Guillermo Sara); Gino Peruzzi, Daniel Díaz, Guillermo Burdisso o Marcos Torsiglieri y Nicolás Colazo; Marcelo Meli o Pablo Pérez, Fernando Gago y Nicolás Lodeiro; Federico Carrizo, Daniel Osvaldo y Cristian Pavón.
RIVER PLATE (ARG): Marcelo Barovero; Emanuel Mammana, Jonathan Maidana, Ramiro Funes Mori y Leonel Vangioni; Carlos Sánchez, Leonardo Ponzio, Matías Kranevitter y Sebastián Driussi; Rodrigo Mora y Gonzalo Martínez.

Jak zwykle w Boca kilka pozycji zagadką bo kadra szeroka i wyrównana, ale z Independiente np odpoczywał Osvaldo więc dziś ma zagrać od początku.
Faworytem dla mnie jest mimo wszystko Boca Juniors, choć wiadomo to Superclassico i wszystko się może zdarzyć, ale jednak patrząc na poprzednie mecze w tym roku to Boca prezentuje wyższy poziom gry i ich odpadnięcie byłoby kiepskie dla całej piłki w Ameryce Południowej.
Wyprzedzając fakty i starcie z Barceloną na Klubowych MŚ mogłoby się potem rownać z kleską...
Meczu Boca z River w każdym razie nie zamierzam typować. Mecz dla koneserów latino do zarwania nocki i oglądania z zapartym tchem rywalizacji odwiecznych rywali. Emocje gwarantowane ;)
Zwycięzca tej pary zagra z Cruzeiro w ćwierćfinale i patrząc obiektywnie jeżeli będzie to Boca to powinna się spokojnie przejechać po Cruzeiro, które nie gra nic ciekawego, jak będzie to River to dwumecz może byc bardziej wyrównany. To pokazuje tylko, że Boca gra obecnie dużo lepiej i ma większy potencjał, ale klasyk to klasyk, rządzi się swoimi prawami. W każdym razie ja za Boca! A Wy ? ????

Jeżeli lubicie czytać to polecam o klasyku Boca - River jeszcze jeden artykuł -&gt; weszlo. com/2015/05/07/superclasico-bez-tajemnic-skad-bierze-sie-kultowosc-derbow-buenos-aires/


VS

Racing Club - Wanderers
Typ : Racing @1,35 Uni.bet
✅✅2:1​


Racing tylko 1:1 na wyjeździe, ale u siebie powinien wygrać i awansować. Powinien chociaż po wczorajszym &quot;wyczynie&quot; Corinthians widać, że wszystko jest możliwe... Ale wszelkie karty po stronie mistrza Argentyny. Diego Milito i Gustavo Bou w ataku, o tym duecie sporo pisałem od początku sezonu w lidze agrentyńskiej. Wanderers to zespół z Urugwaju, a ostatnio kluby stamtąd spisują się słabo. Pisałem to podczas analiz meczów Danubio, które było po prostu dostarczycielem punktów dla innych.
Bez owijania i czarowania, jak Racing tutaj nie wygra będzie niespodzianka.

RACING (ARG): Sebastián Saja; Iván Pillud, Luciano Lollo, Yonathan Cabral, Leandro Grimi; Gastón Díaz, Francisco Cerro, Ezequiel Videla, Washington Camacho; Gustavo Bou y Diego Milito
MONTEVIDEO WANDERERS (URU): Leonardo Burián, Alex Silva, Gastón Bueno, Maximiliano Olivera, Martín Rivas, Santiago Martínez, Matías Santos, Diego Riolfo, Nicolás Albarracín, Gastón Rodríguez y Santiago Bellini.

Wiem, że kurs na Racing słaby, ale może któś coś znajdzie dla siebie do dubla/tripla i sobie wedle swojego uznania zagra.
 
homel 918

homel

Użytkownik
over 2.0 kurs 2.05 10/10
Godzina: 15.05.2015 02:00
Spotkanie: Boca Juniors - River Plate
Typ: over 2,0
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wajlu value widzem , odwieczne derby w ramach rozgrywek ligi mistrzów ameryki Copa Libertadores, w pierwszym meczu odwieczny rywal dzisiejszych gospodarzy Boca Juniors uległ Rive Plate 1-0. Gospodarze mogli miec korzystniejszy rezultat ale zabraklo skutecznosci. Mega motywacja, jeden z najwazniejszych spotkan dla obydwu druzyn , lepszej sytuacji goscie, którzy czuje strzela pierwsi bramkę szybko i otworzy sie mecz gdzie nie bedzie kalkulacji bo gospodarze nie maja na co liczyc. Boca Juniors potrafi u siebie grac w Copa Libertadores - jest niepokonana u siebie w tych rozgrywkach, potrafiła rozgromic 5-0 wenezuelska ekipe Zamora czy pewnie wygrac 2-0 z czilijskim Palestino - nie bedzie miec latwo ekipa gosci, ktora na wyjazdach w copa libertadores nie radzi sobie dobrze - przegrana z boliwijska ekipa 2-0 San Jose czy remis z peruwiańskim 1-1 Juan Aurich nie wrózą niczego dobrego dzisiaj gosciom, ale majac zaliczke moga czuc sie pewniej, ostatni mecz gosci na wyjezdzie w rozgrywkach CL zakonczyl sie remisem 2-2 z meksykanska ekipa Club Tigres . Liczę dzisiaj na pelen walki mecz i bramke ktora otworzy spotkanie na calego. Over to dobry typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom