• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Copa Libertadores & Copa Sudamericana 2018

Temat na forum 'Ligi Latynoskie i Copa Libertadores' rozpoczęty przez majekx, Styczeń 22, 2018.

Więcej tematów od majekx
    1. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      488
      Reputacje:
      4611
      Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
      Godzina: 02:30
      Spotkanie: Bolivar - Delfin SC
      Typ: rzuty rożne over 8.5
      Kurs: 1,77
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Sytuacja w tej grupie wygląda tak
      Ostatnia kolejka, każdy widzi jaka sytuacja jest w grupie. Tutaj każdy zespół może jeszcze awansować do dalszej fazy turnieju. W najlepszej sytuacji jest Atl. Nacional, które u siebie podejmie Colo Colo i bardzo możliwe, że wygrają to spotkanie bo u siebie są bardzo mocnym zespołem. Zatem zwycięzca tego meczu ma szanse na zajęcie drugiego miejsca i awans dalej a więc spodziewam się tutaj ofensywnego spotkania i, że ten over na rzuty rożne zostanie spokojnie pokryty. Bolivar pochodzi z z La Paz a miejscowość ta jest położona na wysokości ponad 3 600 m n.p.m a więc dla gospodarzy to bardzo duży atut ale nie do końca bo Delfin w swojej rodzimej lidze też gra wyjazdowe spotkania na podobnych wysokościach z niektórymi przeciwnikami. Tak czy inaczej oba zespoły muszą atakować, by wygrać więc powinno to być ofensywne spotkanie i liczę na wiele rzutów rożnych. Ta linia powinna zostać spokojnie pokryta. Powodzenia.

:plus: 19 rzutów rożnych

Ostatnia edycja: Maj 25, 2018
    2. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      364
      Reputacje:
      4414
      Dyscyplina: Piłka nożna Copa Libertadores
      Spotkanie: Santos-Garcilasso
      Typ: over 3.5
      Kurs: 1.90
      Bukmacher: fortuna
      Godz: 00:15
      analiza: Ostatnia kolejka w fazie grupowej , ekipa Santosu, która zapewniła sobie już awans do następnej fazy rozgrywek. gospodarze po 5 spotkaniach , 3 zwycięstwach oraz 2 porażkach na pewno już zagrają w dalszej fazie, jednak gdy w tym meczu nie zdobędą 3 punktów a swoje spotkania wygra Club Nacional to straca pierwsze miejsce. Goście strzelili tylko 2 bramki w tych rozgrywkach i najlepsze jest to iż zdobyli je właśnie z zespołem Santos na swoim stadionie, to było również jedyne spotkania które zdołali wygrać, poźniej już nie udało im się zdobyć nawet jednej bramki, moim zdaniem Santos jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , do tego ma szanse wzięcia rewanżu za tamto spotkanie. Gospodarze ostatnio grają overovo i tutaj moim zdaniem też powinni strzelić kilka bramek, tym bardziej iż goście na wyjazdach niezwykle często tracili po 3 czasem 4 gole w meczu. Santos spokojnie jest w stanie tyle bramek zdobyć, jest to ostatni mecz, powinni zagrać na luzie. Moim zdaniem w tym spotkaniu warto poszukać overu bramkowego, albo wysokiej wygranej ekipy z Brazylii. Stawiałbym na dokładny wynik 4:0 po końcowym gwizdku sędziego.

3. majekx Znawca

OP
      OP
      majekx
      Polubienia:
      454
      Reputacje:
      5729
      Bolivar - Delfin SC
      (2:1)
      bts - @2 :plus:

Za drobne spróbuję.... a co mi tam?.. Oba zespoły walczą o awans, aba walczą o 3 punkty. Oba mają doświadczenie w grze na wysokościach, więc tutaj Bolivar traci swój atut. Mam nadzieje, że bramki będą... Stawka Januszowa.

4. jozzy22 Dobrze znany użytkownik

jozzy22
      Polubienia:
      169
      Reputacje:
      2670
      Estudiantes - Club Nacional

Typ: BTS Kurs: 2.35 :plus:

No cóż..... goscie potrzebują remisu aby przypięczętować awans węc gra na 0:0 może być dla nich zgubna.
      Z kolei gospodarze muszą wygrać więc aby tego dokonać trzeba atakować,a to ułatwi zadanie gościom.
      Szanse na bramki są więc po takim kursie jak najbardziej warto coś kasiorki postawić.

Wynik: 3:1

5. jozzy22 Dobrze znany użytkownik

jozzy22
      Polubienia:
      169
      Reputacje:
      2670
      El Nacional - Defensa y Justicia
      Typ: BTS TAK
      Kurs: 2.00 :minus:
      fortuna

Typ niewątpliwie ryzykowny ale jednak spróbuje. Mecz rewanżowy i goście mają zaliczkę 2 bramek,a więc póki co jest ok. Zakładam,że gospodarze chcąc awansować muszą ruszyć do ataku co może otworzyć drogę do strzelenia gola dla gości. Mecz rozgrywany w Quito,a więc bardzo wysoko więc to trochę mi psuje opcje BTS-u ale liczę na Defense,że jednak uda im się coś ustrzelić.Każda bramka na ich koncie zwiększa szanse awansu,a gospodarze to wiadomo muszą wygrać.
      Jak będzie zobaczymy w nocy oby trafnie.

Wynik: 1:0

Ostatnia edycja: Sierpień 1, 2018
    6. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      488
      Reputacje:
      4611
      Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
      Godzina: 00:30
      Spotkanie: Boca Juniors - Club Libertad
      Typ: handicap 1 (-1.5)
      Kurs: 2,28
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Pierwsze spotkanie 2 rundy w Copa Libertadores. Całkiem fajne tutaj kursy na argentyńskie Boca Juniors w meczu z paragwajskim Libertadem. Co tutaj dużo pisać, zespół gospodarzy dla mnie jest w tym pierwszym spotkaniu zdecydowanym faworytem i myślę, że wygrają różnicą przynajmniej 2 goli. Kadrowo jest to zespół zdecydowanie mocniejszy, z większymi indywidualnościami w składzie i na własnym stadionie bardzo mocny. Z pewnością Libertad jest w lepszym rytmie meczowym, bo tam liga trwa już i goście tego meczu mają więcej oficjalnych spotkań na koncie. Jednak myślę, że to nie będzie miało większego znaczenia, Boca ostatnio grał mecz w pucharze Argentyny i rozbił zespół Alvarado 6-0. Owszem Libertad jest dużo groźniejszym zespołem ale i tak myślę, że ten handicap zostanie pokryty i Boca wygra różnica przynajmniej dwóch goli aby spokojnie udać się do Paragwaju na rewanż.

:plus: 2-0

Ostatnia edycja: Sierpień 9, 2018

Poleć forum