>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Correct score + u/o 1,5 2,5 - zapraszam tęgie głowy :)

L 10

lostdesperado

Użytkownik
Witam ponownie ????
W nocy nie dałem rady, dopiero teraz przed pracą siadłem i znalazłem moment. Bez zbędnych ceregieli:
na pierwszy rzut mecz Steaua - Partizan. Od razu powiem, że nie wiem, czy dobrze załączyłem pliki.
Do rzeczy: przed meczem polowałem na lay CS 1:1 po kursie 7, ale dopiero skupili mnie na 7,4 co było błędem, bo mogli skupić po 7,2 jakieś 2 minuty po rozpoczęciu, jednak staram się unikać grania in play tj. wchodzenia w rynek CS w trakcie meczu, wolę to zrobić przed meczem.
CS 1:1 profit 100 euro zobowiązanie 640. Do tego wszystkie warianty jakie rozpatrywałem, czyli over 2,5 under 1,5 i under 1,5HT.
Odpowiednio kupione:
over 2,5 - 2,62 za 50 euro
under 1,5 - 2,68 za 50 euro
under 1,5 HT - 1,33 za 80 euro
No cóż tłumaczyć, mecz ułożył się po dobrej myśli i do minuty 30 bramki nie padły, dlatego na underach mamy greeny, natomiast over 2,5 jak widać red, do tego dochodzi scratch na CS.
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Drugi mecz jaki grałem to: Lech - Basel

Przed meczem kupione lay CS 1:1 po 7,4 (błąd po raz kolejny, trzeba było poczekać na 7,2 ale trochę mi się spieszyło) zobowiązanie 640 euro.

Do tego kupione:

Over 2,5 - 2,34 za 60 euro
Under 1,5 - 3,2 za 40 euro
Under 1,5 HT - 1,36 za 80 euro

Jak wyżej, mecz do 30 minuty bez bramek, dlatego na underach greeny, over 2,5 czerwony i co ważne, czerwony rynek CS 1:1 w 30 minucie, spowodowany zbyt dużym kursem wziętym na lay moim zdaniem. Przy jednym ticku mniej wg mnie byłby scratch.
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Na koniec wisienka, Rapid - Ajax
Przed meczem kupiony lay CS 1:1 po 7,2 (nie udało się złapać 7,0)
Do tego kupione:
Over 2,5 - 2,16 za 70 euro
Under 1,5 - 3,5 za 35 euro
Under 1,5 HT - 1,41 za 80 euro
W 25 minucie Ajax strzelił bramkę jako pierwszy, kurs na CS 1:1 spadł (mecz &quot;underowy&quot;, Ajax gra na wyjeździe) i mieliśmy reda na CS 1:1 na jakieś 45 euro (30 minuta). To zła sytuacja, ja ogólnie bym z rynku wychodził z redem raczej. Zamieszczam do tego meczu również screen z 40 minuty, gdzie sytuacja zmieniła się jeśli chodzi o under 1,5 HT dość znacznie (co jest oczywiste). Jednak nie wiem, czy czekałbym do tej minuty (akurat w tym meczu Ajax strzelił drugą bramkę i było po meczu z greenem na CS, ale nie wiem, czy bym czekał rzeczywiście na to).
Wnioski później bo muszę uciekać do pracy ????
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Tak, ale nie czekałbym raczej na bramkę, mecz potoczył się tak, że Ajax strzelił drugą i w zasadzie było już po meczu, ale tu chodzi o coś innego, moim celem jest pierwsze 30 minut meczu ???? podejrzewam, że w następnych meczach testowych będę grał tylko under 1,5 HT i lay 1:1 z mniejszym zyskiem na lay 1:1 tak by pokrywał ewentualną stratę z U HT 1,5. Jak macie jakieś pomysły to dajcie znać ????
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Witam ponownie, w weekend nie miałem czasu, dziś wieczorem znajdę jakieś spotkanie i dorzucę do testowanych opcji opcję na remis i remis do przerwy. Zobaczę co i jak spada, a także zobaczę, jak wyglądają kursy na next goal na underdoga (w myśl zabezpieczenia tym rynkiem)
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Witam,

przepraszam, ale wczoraj nie miałem czasu:

przedwczoraj wybrałem na szybko jedno spotkanie:
Cajamarca - Juan Aurich

Przebieg jak poniżej, w 27 minucie padła bramka na 1:0 dla Cajamarci, przez co wszystkie rynki padły ???? sytuacja, co najmniej pechowa ???? jaki wniosek? W przypadku grania remis do przerwy, przy bramce 1:0 jak tutaj, to chyba trzeba czekać do końca, nie ma nic do stracenia, a może być wyrównanie. W tym przypadku padła bramka wyrównująca i był green na remis HT i na MO. Można było wtedy albo doczekać do końca albo greenować, co się da. Moim zdaniem druga opcja będzie lepsza, bo w przypadku akurat tego meczu, Cajamarca mimo wszystko trafiła na 2:1 więc, jedyne co to green z lay 1:1 i redy na tych innych rynkach.

Będę jeszcze testował chyba lay 1:1 i back 1:1 HT. Martwi mnie jednak coś innego, strasznie duże zobowiązanie w stosunku do zysku który można ogarnąć. Macie jakieś pomysły może, co zmienić, co zostawić?

Pozdrawiam, Paweł
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czy:
- czas, który poświęcasz na śledzenie meczu
- nerwy, które towarzyszą niekorzystnemu wynikowi
- monety zainwestowane na jedno spotkanie
są adekwatne do korzyści płynących z tego sposobu gry?
Mam wrażenie, że za dużo babrania z tym jest ale plusik dla Ciebie za sposób jaki to przedstawiasz.
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Witam ponownie ????
Dziś ruszyła PL, więc będzie, co grać ????
voic3d dziękuję za komentarz, mam szczerze mówiąc podobne wrażenie ???? ale szukam ciągle pewnego sposobu i na dzień dzisiejszy są to testy. W tym tygodniu będę poświęcał czas na ciągłe lay 1:1 wraz z under 1,5 ht i do tego cs HT 1:1. Nie jestem jakimś zawodowcem, a giełdę traktuję jako hobby, chociaż żona dopytywała dzisiaj, kiedy zacznę zarabiać miliony, bo tyle czasu mi zajmuje to ślęczenie przed komputerem ???? na szczęście zaraz ruszają ligi i będzie sporo meczy do grania, w tym nasza ekstraklapa.
Będę tu zdawał relację, jak mi idzie. Mam też takie pytanie off topowe:
czy jest jakaś aplikacja, która SAMA robi screeny i zapisuje je na dysku w ustawionych odstępach czasu? Bo wtedy nie musiałbym siedzieć przed kompem cały czas?
Pozdrawiam czytających moje wypociny ????
Paweł
 
C 92

cebulka

Użytkownik
W necie znajdziesz sporo programów którymi możesz nagrać okno przeglądarki lub cały pulpit. Chrome ma nawet taka wtyczkę która to umożliwia problemem jest jednak limit nagrywania który wynosi 10 minut w wersji darmowej. Zapisujesz sobie filmik na dysku i w wolnym czasie możesz sobie na spokojnie przeanalizować jak zachowuje się rynek w przypadku strzelenia bramki itd dla mnie jest to wygodniejsze niż szukanie w całej masie screenów. Przewijasz filmik i widzisz jak się zachowuje rynek po bramce a nie musisz otwierać kolejnych screenów.
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie ;) system dalej jest przeze mnie testowany, jednak moim zdaniem mimo wielu prób, jest to zbyt ryzykowne a profit za mały. Co miał na myśli autor tamtego tematu, który znalazłem na innym forum, że on łączy ten rynek CS 1:1 z innym i ma albo green albo scratch to niestety nie wiem. Jeszcze muszę sprawdzić zachowanie rynku dokładna ilość goli w meczu (niestety są tam spore windy i ciężko wystawić dobry kurs, bo rynki mało płynne)
Piszę tutaj natomiast w innej sprawie:
mógłbym prosić Was o pomoc w ogarnięciu archiwalnych danych z betfair?
Mianowicie:
1. czy dobrze rozumuję pewne rzeczy: (z góry przepraszam za tabelę, ale będzie najbardziej czytelna)

EVENT_IDBetfair internal event ID - wiadomo
MENU_HINTContains the name of the race meeting wiadomo
EVENT_NAMEThe race name as it appears on the Betfair menu - place markets are always &#39;To Be Placed&#39; wiadomo
EVENT_DTThe start time of the race wiadomo
SELECTION_IDBetfair internal selection ID wiadomo
SELECTION_NAMEThe name of the runner wiadomo
WIN_LOSE1 if the runner won (or placed), 0 if it lost (or was unplaced) wiadomo
BSPBetfair Starting Price wiadomo
PPWAPWeighted Average Price of all bets placed pre-off -tu nie bardzo wiem o co biega
MORNINGWAPWeighted Average Price of all bets placed before 11am GMT - analogicznie jak wyżej
PPMAXMaximum price placed before the off (only bets of a payout of more than GBP100 included) - maxymalna cena przyjęta pre race (tylko zakłady z możliwą wypłatą 100 funtów albo wyżej?? )
PPMINMinimum price placed before the off (only bets of a payout of more than GBP100 included) - jak wyżej
IPMAXMaximum price placed in-play (only bets of a payout of more than GBP100 included) - jak wyżej
IPMINMinimum price placed in-play (only bets of a payout of more than GBP100 included) - jak wyżej
MORNINGTRADEDVOLAmount traded before 11am GMT - kwota przehandlowana przed 11am GMT
PPTRADEDVOLAmount traded before the off - kwota przehandlowana przed startem
IPTRADEDVOLAmount traded in-play - kwota przehandlowana już podczas wyścigu
2. W jaki sposób dostać 100pkt betfair by móc pobierać dane z oficjalnej strony betfair data? Babka na czacie mi powiedziała, że wystarczy, że przegram 10 funtów? Nie jestem pewny czy to tak działa.
3. Czy dane z betfair data można przekonwertować na wykres (głównie chodzi mi o in play - z informacją ile kasy przyjęło na jaki kurs - zakres cen in play wyciągnę z tabeli)
Jeśli możecie pomóc to proszę o tą pomoc, z góry dziękuję
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Ja kiedyś bawiłem się w różne strategie na Betfairze chyba wypróbowałem wszystkie jakie znalazłem opisane w necie i po wielu doświadczeniach mogę polecić jedynie następującą
1. wyszukujemy mecz z wyraźnym fav o kursie niższym niż 1.40 - nim niższy tym lepiej - stawiamy laya na fav - to będzie nasze zabezpieczenie
2. obstawiamy laya na Under 3,5
3. po analizie ostatnich meczy obu drużyn wybieramy jakiś rynek CS - ja zazwyczaj wybierałem 2-1 na fav albo(i) 3-0
4. siadamy wygodnie przed kompem i czekamy na rozwój wypadków
5. w przypadku kiedy długo utrzymuje się wynik 1-0 albo 2-0 na fav i jest już po 75 min meczu obstawiamy laya na Over 1,5 albo 2,5
Grałem tak wiele razy i zazwyczaj kończyłem na plusie czasami małym a czasami dużym (jak wszedł CS) - straty też bywały ale niewielkie
Ogólnie trzeba mieć sporo czasu żeby się w to bawić dlatego osobiście wolę stawiać laye na kobyły.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
PS
dziś odbył się idealny mecz na taką strategie o 18:00 Din. Zagrzeb - NK Zagrzeb
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
A czy stawki dobierales indywidualnie do kazdego meczu? Czy sa jakies reguly doboru stawek aby być ?
Witaj!
Może trochę źle napisałem
no więc jeszcze raz od początku
1. Stawki indywidualnie w zależności od meczu i poszczególnych kursów
2. Ważne!!! Wyszukujemy mecz, w którym nie tylko kurs na fav jest niski (idealny poniżej 1.20) ale jednocześnie kurs na Over 3,5 powyżej 2.00
3. Najpierw obstawiamy laya Under 3,5 i back na CS
4. Na końcu obstawiamy laya na fav tak żeby zarobić przynajmniej jeszcze raz tyle ile wydaliśmy na Under 3,5 i CS
np. wydaliśmy w sumie 50j tak więc na layu na fav musimy zarobić jakieś 80-100j dlatego właśnie kurs na fav powinien być jak najniższy
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Z powyzszej strategii wnioskuje ze najgorszy wynik to 1-0 dla fav (oczywiscie 2-0 rowniez jest redowy, ale przy takim wyniku 1 gol moze wiele zmienic w naszej sytuacji, wiec mozna cos wymyslec na bieząco) na pewno sie Tobie już to kiedys zdarzylo, wiesz moze jaki % wkladu tracimy na cieciu strat przy takim wyniku np okolo 80min?
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Z powyzszej strategii wnioskuje ze najgorszy wynik to 1-0 dla fav (oczywiscie 2-0 rowniez jest redowy, ale przy takim wyniku 1 gol moze wiele zmienic w naszej sytuacji, wiec mozna cos wymyslec na bieząco) na pewno sie Tobie już to kiedys zdarzylo, wiesz moze jaki % wkladu tracimy na cieciu strat przy takim wyniku np okolo 80min?
Najważniejsze to dobra analiza ostatnich meczów obu drużyn tzn jak ostatnio fav wygrywał a jak dog przegrywał z tej analizy musisz podjąć decyzję co do wyboru rynku CS najkorzystniej jest wybrać jeden rynek ale można wybrać dwa np. 2-1 i 1-0 na fav
z doświadczenia mogę podpowiedzieć że takie mecze kończą się zazwyczaj wysoką wygraną fav albo jakimiś remisami lub wygraną doga np. 0-1
w sytuacji o której piszesz możesz możesz ratować się na wiele sposobów
można zawczasu wyjść z meczu kiedy widzimy że gra fav się nie układa,
można obstawić Undera 1,5 lub 2,5, można też obstawić CS albo odpowiednio rynek Odd/Even, EH -1(X) lub Next gol, wszystko zależy od czasu kursów itd
dlatego właśnie wolę obstawiać kobyły - nie tracisz tyle czasu, nerwów
takie strategie trzeba traktować czysto rozrywkowo
dziś jest taki mecz który się nadaje pod tą strategie
o 15:30 Werder B. - Bayern M.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Dzis akurat bede mial troche czasu to przetestuje ta strategie &#39;na sucho&#39; wlasnie w tym meczu i jeszcze na Manchester City - Bournemouth
Życzę powodzenia
tylko pamiętaj żeby dużo nie majstrować w czasie meczu i niepotrzebnie wtapiać kasę - pamiętam jak kiedyś zarobiłem w ten sposób sporo kasy na meczu bodajże ligi estońskiej kurs na fav był chyba 1.08 więc postanowiłem sobie nie żałować i obstawiłem tak laya na fav że zarobek był 200j oprócz tego obstawiłem laya U 4,5 i CS 3-1 tak się złożyło że miałem inne zajęcia i za bardzo przy meczu nie majstrowałem a mecz zakończył się 0-0
 
Do góry Bottom