>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

cosik

tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#26
FSV Mainz v Colonge
Colonge + 1.0 HA @1.45 10j Bet365 ⛔
#27
VfB Stuttgart v Hamburg
Vfb @1.75 4j Bet365 ✅
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#28
Hannover 96 v SC Freiburg
Freiburg +1.0 HA @ 1.475 zwrot
Borussia Dortmund v Werder Bremen
Borussia @1.28 ✅
Dubel @1.89 15j Bet365 ✅

Zakład rozliczony po kursie 1.28
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#30
Athletic Bilbao v Barcelona
Barcelona -1.0 HA @1.25 ✅
Borussia Dortmund v Wolfsburg
over 1.5 gola @1.18 ✅
Dubel 1.47 10j Bet365 ✅

Statystyki maj 2015r
Ilość typów podanych: 12​
Ilość typów trafionych: 8​
Ilość typów nietrafionych: 4​
Zysk/Strata 2,93j
Yield 2,68%
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
Temat przeniesiony. Dzięki Benek.
Przenosimy temat bo zmienia się formuła.
Przez trzy miesiące podawałem typy głównie z Bundesligi w dziale z statystykami.
Kto pobierał ten był na plus.
Do końca pierwszej rundy nie będzie statystyk jak również nie będzie regularności w podawaniu typów. W zastępstwie pojawią się typy z analizami umieszczone w odpowiednich działach.
Typy będę podawał w temacie i umieszczał linki do analiz.
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#31
Bayer Leverkusen v Bayern Monachium 0:0
Leverkusen +1.0 HA @1.825 1/10 Bet365
Wszystko zgodnie z planem. Nieskuteczny Bayern. Costa ,który Hilberta łapał wielokrotnie na na obieg (!) i Toprak czyściciel.
W ostatniej kolejce wszedł +3.0 HA na TSG więc dalej idę w stroną antyMunch.
Możliwe ,że w tym ostatnim sezonie dla Guardioli zjazd Bayernu z formą zacznie się już od początku rundy wiosennej. Są ku temu przesłanki.
Szukanie kreta w szatni, szlajanie się po Monachium Vidala, kontuzje, sugestie trenera co do profesjonalizmu francuskiego pomocnika, perspektywa rozstania z trenerem, oskarżenia sztabu medycznego względem trenera czy chociażby ostatni wywiad Roberta ,który sam przyznaje ,że nie są w optymalnej formie. Tyle w aspekcie poza sportowym.
H2H w Leverkusen ok.
Ostatnie dwa wyjazdy Monachium to:
HSV - FCB 1:2
96 - FCB 0:1
M&#39;gladbach -FCB 3:1
Widać pewne problemy w meczach wyjazdowych.
Bayer w domu to:
LEV - 96 3:0
LEV - M&#39;gladbach 5:0
Absencje u gości: Mario Götze, Franck Ribéry, Mehdi Benatia, Jérôme Boateng oraz Javi Martínez. W związku z niedoborami w obronie zagrają zapewne Kimmich oraz Badstuber. Może Alonso. Thiago i Robben z formą poniżej swojej średniej od dłuższego czasu.
U gospodarzy mniejsze problemy. Z kluczowych zawodników nie zagra Bender.
Główne zagrożenie dla LEV będzie z boków. Naprzeciw leciwego Hilberta stanie Usain Bolt ,a młody Wendell mimo wszystko może mieć problemy z holendrem a gdy tak się stanie w całe zamieszanie wpadnie Toprak ,który w takich sytuacjach lubi zagrać ostro co może się skończyć jednym/dwoma rzutami wolnymi z bliskiej odległości.
Poza tym Bayern ma w składzie takich zawodników ,którzy swymi indywidualnymi zdolnościami potrafią wygrać mecz. I dlatego jeśli Bayern wygra ten mecz dwoma bramkami to tylko dzięki indywidualnym zdolnością zawodników a nie dzięki grze zespołowej bo dziś w tym aspekcie lepsi są gospodarze.
Właśnie dlatego stawka na to spotkanie to 1/10.
Mógłbym jeszcze wiele napisać o aspektach czysto sportowych ale nie mam czasu.
Prawdą jest ,że kurs jest zawyżony zapewne przez ludzi ,którzy ładują kasę na Monachium z słowami na ustach &quot;ale Bayern musi&quot;. Dokładnie tak samo jak w zeszłym sezonie z BVB.
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#32
Werder Bremen v Darmstadt
2:2
X2 @1.75 1/10 całoroczny

Podstawową informacją tego zdarzenia jest fakt ,że goście są trzecią ekipą wyjazdowa w lidze niemieckiej. Na wyjazdach zdobyli 17 punktów co stanowi 70% z ich całego dorobku. Średnia punktów w spotkaniach wyjazdowych to 1.55
Z drugiej strony mamy zespół ,który jest najgorszą ekipą w meczach domowych z średnią 0.6 na mecz w domu co przekłada się na 6pkt.
Ostatnio obserwowałem Werder bo wydawało mi się ,że po raz kolejny będą mieli kilka meczów overowych. Oni tak mają ,że nie wiadomo dlaczego przez kilka meczy łapią w ataku świetny timing. To przekonanie skończyło się po meczu z TSG.
Myślę ,że mecz będzie stykowy a Werder jeśli chce wygrać to musi dosłownie zjeść trochę trawy z boiska. Dokładnie pamiętam ostatni mecz tych drużyn gdzie pomimo prowadzenia przegrali 2:1. Generalnie z Darmstadt nie będzie mi łatwo.
Oczywiście po podaniu składów trzeba zweryfikować typ ale podaje już dziś bo kurs spada (wczoraj było 1.8).
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#33
FC Koln v Bayern Monachium
0:1
Bayern -1.0 HA @ 1.72 1/10 pinek

W dziale są 2/3 analizy na ten mecz więc nie będę się produkował. Jest skład gości a więc informacje kluczową dla tego spotkania mamy.
Wypisze tylko minusy:
1) Taktyka gospodarzy. Umiejętność wyprowadzania kontr + Modeste
2) Kimmich
3) Narastające trudności gości w kreowaniu ataków pozycyjnych.
4) Kolonia potrafi grać z top 3/4 bundesligi tu patrz pkt 1.
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#34
Freiburg - Wolfsburg

Freiburg DNB @1.89 1/10 OddsRing

[/img]
Ważniejsze od statystyk jest tutaj nastawienie mentalne Wilków. Ambicja na poziomie zero. Sytuacja w polu karnym Wolfsburga podczas drugiej bramki dla Leverkusen - polecam cofnąć się do tego momentu.
Moim zdaniem będzie to ostatni mecz Ismaela. Podczas przerwy reprezentacyjnej ma pojawić się nowy trener a sami piłkarze myślami i mentalnie są właśnie w tym nowym rozdaniu, które zapewni im nowy krupier.
Abstrahując w/w poglądu jeśli Hecking swoją charyzmą nie zdołał wzbudzić w piłkarzach odpowiedniej agresji i ambicji to bezbarwny Ismael również tego nie zrobi. A w moim odczuciu to właśnie problemy natury mentalnej są powodem takiej gry. W tego w linii prostej wychodzi ogromna schematyczność, o której tak się pisze w kontekście gości.
W wielu opiniach, które śledzę odnośnie bundesligi panuje przekonanie, że ostatni mecz Freiburga był ich najlepszym w tym sezonie.
W grze nie ma błyskotek choć Grifo czy Nielsen (kontuzja) robią fajną grę.
Zespół jest poukładany i co widoczne bardzo skoncentrowany. Ten drugi aspekt podoba mi się szczególnie (mecz z M&#39;gladbach). Widać tam ambicje i odpowiedzialność co równie ważne widać konsekwencje, która objawia się na przykład tym ,że po straconej bramce oni nie tracą głowy. Potrafią zagrać dwójka z tyłu przy przeciwniku stosującym pressing i tak dalej i tak dalej.
Z kontuzji warto odnotować brak Nielsena.
H2H na niekorzyść typu.
Reasumując: Nie widzę jakiegokolwiek czynnika decydującego, który miałby zmienić postawę gości bo ona będzie tu decydująca. Gospodarze zapewnią oglądającym solidny poziom piłkarski, który prezentują od kilku meczy i dzięki, któremu nie przegrają tego meczu.
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#35
Hoffenheim - Hamburg

TSG - 1.0 HA @2.00 1/10 365

Myślę, że trzeba grać na podtrzymanie serii. TSG w bardzo dobrej formie.
Ciekawy młody trener. Dobre transfery.Nieporadność gości czasami przeraża. Co wyprawia Djourou to są sztuczki najwyższych lotów. Po ostatnim meczu widać,że Spahic zaraził się od kolegi.
Taki Lasogga to jest mój osobisty mistrz i szczerze go uwielbiam. Szczególnie jak wchodzi w końcówce, robi miny, macha rękami, dopinguje kolegów i szczerzemyśli, że w ostatnich dziesięciu minutach strzeli dwie bramki.Dla mnie nowością jest to, że HSV potrafiło zagrać przez ~ 20 minut football ofensywny, który mógł zaprocentować bramką. I zaprocentował dwiema. Choć to nie zmienia mojej opinii, że ataki są mało zorganizowane i często widać, że akcja ofensywna jest kreowana na bieżąco a nie jestwynikiem głębszej myśli taktycznej.
Często bywa tak, że zawodnik będący przy piłce nie ma możliwości perspektywicznego podania.Całej drużynie brakuje pewności i wiary w własne możliwości.
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#37
Bayer Monachium - Schalke 04
drużyna 2 zdobędzie gola? NIE @1,98 1/10 1xbet
#38
Eintracht Frankfurt - Darmstadt
Eintracht -1.0 HA @2,15 2/10 Bet365
#39
Frankfurt - Ingolstadt
Frankfurt @2,10 2/10 bet365


W obecnej sytuacji takie coś trzeba zagrać.

Po statach widać, że gospodarze jeszcze w tym sezonie nie przegrali meczu u siebie.
Co do osłabień warty odnotowania brak w Frankfurcie Gacinovica (16/1). Zapewne zagra za niego młody Barkok (9/2) (rocznik &#39;98)
Ostatni przegrany mecz Frankfurtu z Leverkusen (3:0) trzeba przyjąć do wiadomości pamiętając jednak, że: Bayer w dobrej dyspozycji, szybko stracona bramka, brak szczęścia (bo sytuacje były).
Podobnie z Lipskiem (3:0) szybka bramka i czerwona kartka.
Goście potrafią sprawić niespodziankę ale głównie na własnym stadionie.

Atuty jakie powinny zaważyć na wygraniu Frankfurtu to lepsza jakość piłkarska, kultura gry i atut własnego boiska. Myślę, że mecz będzie podobny do tego z Darmstadt czyli widoczne w/w atuty, które w końcu przełożą się na wygraną. Ja oglądając ten mecz (stawiałem na Eintracht) gdzie bramka padła dopiero około 75 minuty byłem spokojny bo widać było pewną różnicę poziomów która musiała zaowocować. Myślę, że tu będzie podobnie w dodatku goście tracą wiele bramek w ostatnich 15 minutach a Eintracht na pewno będzie grał spokojnie i cierpliwie kreował swoje szanse.
W moich oczach taki mecz po kursie &gt; 2.00 warto atakować.
 
Do góry Bottom