>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Co myślicie dzisiaj o meczu fnatic - virtusi? Wczoraj fnatic dało ogień totalny ale VP też w formie. Jakieś handi na rundy lub na mecz myślę, że ma szanse wejść. Co myslicie?
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Bardzo ciężki mecz do typowania, bo obie drużyny są w formie. Jednak wydaje mi się, że jest value w kursie na Polaków. Oglądałem oba spotkania i naprawdę można było tam zobaczyć CS&#39;a na najwyższym poziomie. Większe wrażenie chyba zrobiło na mnie fnatic. Pokonanie tak łatwo NaVi robi wrażenie, za to Virtusi niby zagrali dobrze, ale brakowało tego czegoś. NiKo grał bardzo słabo przez co Mouz nie miało siły się przeciwstawić Virtusom. Value widzę jednak przede wszystkim dlatego, że JW jest w dość słabej formie. Już od jakiegoś czasu nie błyszczy i wczoraj znowu było słabo. U Polaków wyróżniały się szczególnie dwie postacie: Snax i byali. Reszta jednak dość przeciętnie, jednak wierzę że w finale przeciwko takiej drużynie TaZ, NEO, a szczególnie Pasha wejdą na wyższy poziom. Ja jednak nic nie gram w tym meczu, bo ciężko cokolwiek wyrokować, trzymam jednak mocno kciuki za Polaków, aby w końcu wygrali jakiś turniej ????
 
D 12

dawid750s

Użytkownik
AGG vs NokSuKao // AGG 1.50 STS ✅✅✅

W dzisiejszym polsko-rosyjskim meczu będzie toczona walka w systemie BO3 w kwalifikacjach o bardzo ważnego lana. Niestety AGG przegrało juz jeden mecz, ale to z faworytem grupy, a co najważniejsze nie wszystko jeszcze stracone. Nie widzę możliwości throwa w ów meczu, ponieważ byłoby to nierozsądne i nieopłacalne. ponadto polski zespół słynie z dobrej gry teamplayowej, a co za tym idzie -gry taktycznej. NokSukao nie dość, że nie ma nawet ćwiartki takiego ogrania zespołowego jakie ma AGG, to i swoimi umiejętnościami strzeleckimi nie wygrywają z żadnym z polskich zawodników.
Dla mnie wynik jest prosty - wygrana AGG
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Virtus Pro vs Godsent
0-2 @8.05 betsyfy, uni
Wyskoczył właśnie news, że do Godsent przechodzi Krimz, JW i flusha z Fnatic. Mogą ich spokojnie w tym składzie pocisnąć. Mając na uwadze, że VP dopiero po wakacjach zaczyna granie i przez neta nigdy się tak dobrze nie przykłada.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Virtus Pro vs Godsent
0-2 @8.05 betsyfy, uni
Wyskoczył właśnie news, że do Godsent przechodzi Krimz, JW i flusha z Fnatic. Mogą ich spokojnie w tym składzie pocisnąć. Mając na uwadze, że VP dopiero po wakacjach zaczyna granie i przez neta nigdy się tak dobrze nie przykłada.

Co z tego? To ich pierwszy mecz w takim składzie a Ty uważasz, że będą wszystkich cisnąć? A szczególnie VP w takiej formie ostatnio. Nasi się nie przyłożą do tego meczu? To jest mecz o dziką kartę, więc poważna stawka. 2-0 VP imo, choć po kursie 1.50 coś bym nie brał.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Piszę tylko, że kursy ustawiane były przed ogłoszeniem składu. Na pewno nie byłyby takie przed tą zmianą. Kto wie ile za nimi treningów zresztą nie raz Fnatic wygrywało choćby z VP bardziej aimem niż taktykami. Nigdy nie wiadomo jak VP się pokaże po przerwie, więc dla mnie kurs za wysoki.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Piszę tylko, że kursy ustawiane były przed ogłoszeniem składu. Na pewno nie byłyby takie przed tą zmianą. Kto wie ile za nimi treningów zresztą nie raz Fnatic wygrywało choćby z VP bardziej aimem niż taktykami. Nigdy nie wiadomo jak VP się pokaże po przerwie, więc dla mnie kurs za wysoki.

Fakt faktem VP jest nieprzewidywalne, ale oni takiej okazji nie zmarnują, tym bardziej że są w mega formie. Ostatnio pokazali Fnatic podczas ELEAGUE gdzie ich miejsce i mam nadzieję że dziś to potwierdzą ???? . Ktoś z nas na pewno będzie miał rację, a tymczasem miłego oglądania!
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
ESL One New York 2016 Europe Qualifier

Dziś na szybko typy z tych kwalifikacji, mecze zaczynają się o 13.

Mecz: GODSENT vs FaZe
Typ: GODSENT ⛔
Kurs: 1.377 Pinnacle

Godsent czyli stare Fnatic tyle, że bez olofa. Powinni roznieść FaZe.
Jw&gt;allu
flusha&gt;aizy
Krimz&gt;rain
Do tego Pronax, który nigdy nie świeci skillem, ale jest znakomitym prowadzącym.

E: 16:4
3:16
4:16
Po pierwszej mapie już sobie odpuściłem oglądanie i zaczerpnęłam świeżego powietrza, wracam a tu niespodzianka.
Z cyklu jak przegrać to przynajmniej by rodzina zarobiła ;D

Mecz: Gambit vs mousesports
Typ: mousesports 0:2
Kurs: 1.220 Pinnacle✅

Myszki rozniosą Ruskich. Ostatnie spotkania Gamibt wyglądały dobrze, jednak teraz to inny poziom gry. 2:0 dla myszek jest całkiem prawdopodobne.

Mecz: EnVyUs vsFlipSid3
Typ: EnVyUs 2:0
Kurs: 1.234 Pinnacle✅

Kennys ostatnio w formie natomiast WorldEdit gra w kratkę będzie ciężka gra dla niego. wayLander czy markeloff Ci to są dla mnie zagadką od znakomitych spotkań przy KD ponad 1.5 do 3-5 fragów na cały mecz.


Typy grane pod AKO 2.070⛔. Powodzenia.
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
ESL One New York 2016 Europe Qualifier

Dziś na szybko typy z tych kwalifikacji, mecze zaczynają się o 13.

Mecz: GODSENT vs FaZe
Typ: GODSENT
Kurs: 1.377 Pinnacle

Godsent czyli stare Fnatic tyle, że bez olofa. Powinni roznieść FaZe.
Jw&gt;allu
flusha&gt;aizy
Krimz&gt;rain
Do tego Pronax, który nigdy nie świeci skillem, ale jest znakomitym prowadzącym.
Na calorocznym mozna bylo lapac 1.50
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Mecz: mousesports vs GODSENT
Typ: mousesports wygra minimum 1 mapę (TAK)
Kurs: 1.50 bet365 +
Szczerze mówiąc - jestem zawiedziony grą Szwedów we wczorajszym meczu, liczyłem na szybką wygraną, stawka meczu nie była mała, zwycięzca przechodził do półfinału eliminacji do ESL&#39;a w NY. GODSENT w środę ma pierwszy mecz w fazie grupowej na turnieju StarSeries, więc wątpię, aby mieli &quot;zdradzać&quot; jakieś zagrania lub taktyki w dzisiejszym meczu o niską stawkę. Mousesports kilkanaście dni temu pozyskało bardzo dobrego zawodnika - oskara, oczywiście jest to zmiana jak najbardziej na +. Fakt faktem - 5 ostatnich meczów mousesports to 4 przegrane - dwie z NiP&#39;em, jedna z G2 (tutaj lekkie zaskoczenie jeżeli chodzi o wynik, 6:16) oraz wczorajsza porażka z FaZe, które wczoraj grało wzorowo. Jakby nie patrzeć - wszystkie drużyny są na tym samym poziomie lub wyższym niż mouz, a kilka dni przed tymi meczami dopiero pozyskali nowego zawodnika, więc można przyjąć ten fakt jako usprawiedliwienie. Tak jak pisałem wyżej, mousesports bez problemu powinno wygrać przynajmniej jedną mapę - dla przykładu dust2 lub cache, stawka nie jest tragiczna.

Mecz: HellRaisers vs ANOX
Typ: ANOX wygra minimum 1 mapę(NIE)
Kurs: 1.40 bet365 -
Pierwszy mecz w fazie grupowej. Mówiąc szczerze, to oba zespoły dzieli przepaść jeżeli chodzi o umiejętności. HR w swoich ostatnich meczach pokazuje naprawdę solidną grę - 4 wygrane mecze i jedna przegrana w ostatnich 5 meczach. Co innego można powiedzieć o ich przeciwnikach, 1 wygrana w ostatnich 5, a większość z nich grali z podobnymi do siebie drużynami jeśli chodzi o umiejętności. Liczę tutaj na szybkie 2:0 dla HR, kurs także mnie zadziwił, na wygraną HellRaisers stawka wynosi 1.062, z kolei na 2:0 dla faworytów kurs jest już większy - 1.40.
 
verner 220

verner

Użytkownik
jutro starladder, gracie cos? przewidujecie jakichs underdogow? ja mysle ze heroic i c9(choc teraz kursy tak sie pozmienialy ze c9 faworytem) moga urwac bo1
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
jutro starladder, gracie cos? przewidujecie jakichs underdogow? ja mysle ze heroic i c9(choc teraz kursy tak sie pozmienialy ze c9 faworytem) moga urwac bo1
C9 rzeczywiście jest faworytem. W EnVyUs nie gra NBK, więc to jest duży -, a patrząc na formę C9 to powinni wygrać to bez problemu. Tak czy siak myślę, że stawka +/- 1,65 nie jest zła.

Co do Heroic, to akurat duża niewiadoma. Są w grupie z Astralis oraz Navi - murowani faworyci do wyjścia z grupy. Astralis jest po dwutygodniowym bootcamp&#39;ie. Osobiście tego meczu nie obstawiam, jest to dopiero pierwszy dzień lana, BO1, obie drużyny znają swój styl gry.

Co do innych meczów:
Godsent &gt; Dignitas
G2 &gt; MVP
Faze &gt; Flipsid3
Navi &gt; Tyloo
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Astralis @ 2,69 Pinnacle ✅
Sypnęło niespodziankami w tej grupie,faworyci przegrali swoje mecze i zagrają między sobą o pozostanie w turnieju.Gramy bo1,wiele może się tutaj wydarzyć,dla mnie za niski kurs na Navi zdecydowanie.Fatalnie zagrali z chinolami,strasznie chaotyczna gra,bez pomysłu.Możliwe,że słabszy dzień albo zlekceważyli trochę rywala ale nie podobało mi się to co robili kompletnie.Nie wiem czy bez Zeusa w tak ważnym meczu się dźwigną.Oczywiście i bez Zeusa grali już dobre mecze (m.in 2:0 z Astralis w ESL Pro League) ale to było online.Zeus był liderem,legenda Navi,był od początku powstania organizacji,nawet jeśli nie dawał już tyle skilowo to jego doświadczenie było bezcenne moim zdaniem.Simple to kocur ale z nim jest różnie.Czasem strzela tak,że głowa mała a czasem rozgrywa swój własny mecz bym powiedział,na lanie jest większa presja jeszcze.Astralis jest po bootcampie bo też ich gra w ostatnim czasie nie wyglądała najlepiej.Przegrali z Heroic,które było na prawdę świetnie dysponowane i wygrało oba spotkania wczoraj.Ja widzę spore value w tym typie,1 mapa zadecyduje,przy wyrównanym meczu może Astralis to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Astralis 2-0 @ 2,50 Bet365 ⛔

Astralis dzisiaj świetny mecz przeciwko Navi wygrany po dogrywce.Tyloo wygrało z Navi bo ci zagrali jak silvery i tylko dlatego są jeszcze w grze ale tutaj Astralis ich bije na głowę pod każdym względem skilowo,taktycznie,team play,doświadczenie.Taki mecz jak dzisiaj był im potrzebny i chinoli powinni jutro pozamiatać równo bo są o dwie klasy lepsi.

Astralis + Envy @ 1,71 Bet365 ✅

Jeszcze taki dubel z Envy,które tutaj gra bez NBK&#39;a ale Happy,Apex są w dobrej dyspozycji i Kenny powinien robić przewagi ze snajpą.CyberZen słabiutkie,z cloud dzisiaj mega baty dostali.Envy też co prawda z nimi przegrało ale dzisiaj już znacznie lepiej wyglądała ich gra i bo3 ogarną jutro.
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Mecz: GODSENT vs Dignitas
Typ: GODSENT
Kurs: 1.28 bet365
Poprzedni mecz zakończył się wynikiem 3:16, dominacja ze strony Szwedów. Teraz także nie oczekuje cudów. GODSENT wciąż jest jednym z głównych faworytów do wygrania turnieju patrząc na inne zespoły, które pozostały w turnieju. Chciałem iść też w stronę 2:0 dla GODSENT, ale jest lekkie ryzyko - jeżeli Dig ma wygrać jedną mapę, to na pewno będzie ona wyrównana, tak czy siak nie widzę innego rezultatu, jak wygrana Szwedów.
Mecz: TyLoo vs Astralis
Typ: TyLoo wygra minimum 1 mapę
Kurs: 1.50bet365
Astralis po bootcampie, ale nie jestem zachwycony ich grą. Co do TyLoo, to chyba od pół roku występują na większych lanach i wygrali tylko jeden mecz BO3, wtedy bodajże już z najlepszą drużyną świata - LG (obecne SK). Myślę, że przynajmniej jedna mapa dla TyLoo jest tutaj bezpieczniejszym betem niż obstawienie Astralis. Chińczycy pokazują całkiem inny styl gry, przez co trudniej jest się dopasować do nich europejskim drużynom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Astralis 2-0 @ 2,50 Bet365

Astralis dzisiaj świetny mecz przeciwko Navi wygrany po dogrywce.Tyloo wygrało z Navi bo ci zagrali jak silvery i tylko dlatego są jeszcze w grze ale tutaj Astralis ich bije na głowę pod każdym względem skilowo,taktycznie,team play,doświadczenie.Taki mecz jak dzisiaj był im potrzebny i chinoli powinni jutro pozamiatać równo bo są o dwie klasy lepsi.

Astralis + Envy @ 1,71 Bet365

Jeszcze taki dubel z Envy,które tutaj gra bez NBK&#39;a ale Happy,Apex są w dobrej dyspozycji i Kenny powinien robić przewagi ze snajpą.CyberZen słabiutkie,z cloud dzisiaj mega baty dostali.Envy też co prawda z nimi przegrało ale dzisiaj już znacznie lepiej wyglądała ich gra i bo3 ogarną jutro.
Też przejechałem się już nieraz takim spojrzeniem na TyLoo. Wolałbym, aby Astralis wygrało, bo w dalszej części turnieju pokażą więcej niż TyLoo, ale wątpię, aby mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Astralis.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Też przejechałem się już nieraz takim spojrzeniem na TyLoo. Wolałbym, aby Astralis wygrało, bo w dalszej części turnieju pokażą więcej niż TyLoo, ale wątpię, aby mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Astralis.
A ja widzę spore value w tym typie.Czuję,że po tym zwycięstwie nad Navi będą w gazie jutro i wolę zagrać 2-0 po soczystym kursie.Tyloo jest nieobliczalne,prezentują inny styl gry zupełnie to fakt ale dla mnie pewnego poziomu nie przeskoczą po prostu.Powodzenia
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
ECS Season 2 EU Development League
Flipsid3 - Tricked 2 @5.50 b365 ⛔ 1-1
Myślę, że Ukraińcy, którzy są na LANie, głównie na tym będą się koncentrować i dziś o 19:00 podejdą luźniej do spotkania z Tricked, którzy potrafią napsuć krwi.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Astralis @ 2,75 Pinnacle ⛔ szkoda dusta...

Zaczynamy 1/4 i od razu bardzo ciekawe spotkanie.Nie wiem skąd taki kurs na Astralis.NiP gra tutaj z Maikelele w składzie,który kiedyś grał już z nimi ale na poważnym poziomie ostatnio to on grał jeszcze w FaZe.Warto też wspomnieć,że mimo jego dobrej gry w NiP pozbyli się go więc widać,że coś tam pewnie nie trybiło między nimi.Na razie spisuje się nawet przyzwoicie bym powiedział ale to będzie dopiero prawdziwy sprawdzian.Nip ograło do tej pory HR na cache,które zawsze im &quot;leżało&quot; i z Godsent na overpasie ale w Godsent coś nie grało tak jak należy i to było widać wyraźnie.Astralis przegrało traina z Heroic,które raz,że było świetnie dysponowane a dwa to jeszcze Astralis nie wbiło się na taki poziom jaki później zaprezentowali z Navi i dzisiaj z Tyloo.Chinole momentami grali genialnie.NiP ma z nimi dobre h2h w ostatnim czasie ale w obecnej dyspozycji Astralis jest w stanie to wygrać.Świetny Device,Kyaerbye też mi się tutaj podoba jego forma i to co może zadecydować to lepszy team play Astralis ze względu na Maikelele,który dawno już z nimi nie grał i tyle co pojechał na bootcampa.To może okazać się za mało.
 
P 9

plokin

Użytkownik
Fakt, że Maikelele grał już wcześniej w pidżamach, może świadczyć o dobrym dogadywaniu się z pozostałymi graczami. Może im pomóc wyłącznie przez indywidualne umiejętności, bo sam bootcamp cudów nie zdziała. Patrząc przez pryzmat poprzednich spotkań, to podstawy maszyny: Krzysiek i Patryk strzelają. Poza tym oni zawsze potrafią zaskoczyć na lanach. Nie należy ich lekceważyć.
Duńczycy to bardzo skillowi gracze. Jednak standardem dla nich jest łatwa przeprawa w pierwszych etapach turniejów (nie biorę pod uwagę wpadki z Heroic w BO1) i nagłe odpadnięcie na wyższym szczeblu, mimo bycia na fali. Stąd może dziwne kursy na to spotkanie. Moim zdaniem dupreeh jest trzonem tego zespołu (coś jak Krzychu w NIPie) i jego forma może być małą przesłanką spotkania.
Rozum za Astralis, a serce mam w pidżamie ????
EDIT: Dominacja w pierwszej mapie i super powrót przeciwników w drugiej. W trzeciej mapie piękny pokaz indywidualnych umiejętności Maikiego. Astralis strzeliło sobie w stopę wyborem DD2 i potwierdziło, że mają problem z presją w ważnych spotkaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom