>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nuke był zawsze pod CT, teraz został zmieniony i w teorii mapa jest bardziej zbalansowana. Za mało meczy zagrały pro teamy na nowym Nuke żeby wyciągnąć jakieś konkretne wnioski
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Bardzo ważna runda przy 12:7 przegrana w przewadze. Gdyby wygrali byłby reset ekonomii u Francuzów i k1o wyciągną to. Będzie ciężko. Jest ktoś w stanie jakoś racjonalnie wytłumaczyć jak to się stało że kazachstan Wybierał pierwszą mapę będąc &quot;gościem&quot; a Francja drugą skoro we wszystkich innych Meczach było na odwrót?? Przepraszam jeszcze raz za wprowadzenie w błąd, następnym razem jak czegoś nie będzie jasno określonego to napisze o tym. Ale byłem święcie przekonany że jest tak jak w każdym innym meczu...
 
L 0

leyto94

Użytkownik
Nie masz za co przepraszać, bo % trafnych w typach z csa i tak masz nieziemski...aczkolwiek no... ostatnie fundusze poplynalem na tym, ze nastapila zmiana kolejki wyboru...a skoda ???? teraz czekac do 10 na wyplate i powrot do bukmacherki :&lt;
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Najlepsze jest to, że mnóstwo osób grało Kazachstan z tego forum ???? Dosia był najlepszym &quot;Kazachem&quot;, dzięki niemu zaksięgowane pieniążki :p Oj ten E-sport ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ale jaja, tego się nie spodziewałem ^^. Co by dużo nie mówić może by to nie wyszło gdyby zlex tj. Dosia nie grał tak dobrze, aż się dziwiłem czasem co zlex robi a teraz wszystko jasne ^^
IMO dobrze się stało bo Francja nie mogła być w optymalnym składzie, ale mimo wszystko kazachowie wygrali ????
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Mouse teraz gra właśnie z godsent. Jak dla mnie warto grać na pewno mouse +1,5 @1.50 a takze na wina @2.10. Godsent na prawde jest bardzo słaby po tych zmianach. Ograją ich na lajjjcie ;)
@edit Kursy już spadły ???? Chyba buki słuchały streama gdzie obstawiają easy win mouse ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Myślę, że będzie bomba
Team 1 - ACG
Team 1 -1.5 mapy / DW 2:0 @1.50 b365 ✅ ✅

Zeus, Ange1, Bondik, smike, arch.
Drużyna zlepiona na te kwalifikacje. Pierwsza trójka to ścisła czołówka w CSGO. Smike i Arch nieco odstają, ale i tak powinni sobie dać spokojnie radę z rywalami, którzy są o kilka klas słabsi. Myślę, że gdyby Team1 nie chcieli awansować, to by się za to nie brali. Myślę, że jest motywacja.
.Russia - wickeds1ck
.Russia -1.5 MAPY / DW 2:0 @1.61 b365 ZWROT
Grają jedną mapę, ale pewnie wygrali.
Hooh, Dosia, WorldEdit, Kucher, Electronic
vs
nołnejmy.
warto.
---
Gambit v Tricked BO2
Do Gambit w miejsce Spaze dołączył Kucher. To zmiana na duży plus.
Takim składem już mogą coś zamieszać. O ile będzie motywacja, to mogą wygrać z Tricked.
Gambit wygra @4.33 b365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dwóch zawodników z francuskiej ekipy ponoć zapomniała hasła do loginów do programów ESL ESEA, które uruchamiają przed grą (coś w tym stylu). Na drugiej grają, bo organizatorzy przesłali im nowe hasła, jednak jako że nie zdążyli na 1 mecz w wyznaczonym terminie to Virtusi to wygrali walkowerem.

Mecz Russia v wickeds1ck jest bo1 więc pewnie całoroczny go wycofa bo to pomyłka na ich stronie
No racja, a ja głupi nie zauważyłem i zagrałem. Myślałem, że grają już półfinały jak w Ukrainie, natomiast tu jeszcze 1/4 mamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Mousesports + Team1 @ 1,83 Bet365 ⛔

Takiego dubla gram dzisiaj.Finał Gfinity dla mnie bierze mous.Wczoraj łatwo ograli Godsent,świetna organizacja gry,nieprzewidywalne zagrania,super taktyki,aimowo też elegancko widać,że im &quot;siedzi&quot; po prostu.Niko jest w niesamowitym gazie.
Envy już od dłuższego czasu to jest zjazd w dół,Devil jak ma dzień to jeszcze w miarę ale często to jest dramat co on gra i łapie z 10 fragów przez mapę.NBK i Happy to też nie Ci sami gracze co kiedyś,miewają przebłyski oczywiście ale to jest dalekie od dobrej formy.Kenny i Apex moim zdaniem trzymają poziom i grają najrówniej.Nie ma w ich grze w ogóle polotu,męczą się często ze słabszymi rywalami,potrafią roztrownić każdą przewagę.Mous nie dawno miało bootcamp,gra jest doskonale dopracowana,poukładana jak trzeba i dla mnie wezmą ten finał.

Dokładam do dubla Team1.Finał WESG i faworyt tutaj jest jeden.Wczoraj łatwo ograli swoich rywali,widać było jaka jest różnica ale w takim składzie nikt tutaj do nich nie ma podjazdu kompletnie.Dzisiaj rywal trochę mocniejszy bo mają Share czy fixa w składzie ale reszta to no nejmy z którymi Zeus i spółka sobie poradzą.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
team1 - spray&amp;pray
Team 1 -1.5 mapy @1.83 b365 ✅ ✅

Idziemy za ciosem. Drużyna, Team1 tutaj jak już wczoraj wspominałem ma cel tylko jeden - awans. Jako, że rywale już nieco mocniejsi, to mamy ciut lepsze kursy, ale nie sądzę, by tutaj team Zeusa się długo męczył z rywalami. Prezentują zupełnie inny poziom. Rywal męczył się z innymi nołnejmami i wygrali 2-1. Wczoraj team 1 w drugiej mapie pozwolił sobie na chwilę dekoncentracji ale mogli sobie na to pozwolić i tak nie przeszkodziło im to w pewnym zwycięstwie 2-0. Dzisiaj myślę, że przez cały mecz będzie wielka mobilizacja, by nie dać nawet cienia szansy rywalom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Final Adrealine
FlipSid3 - Tengri 2 @ 3,48⛔2:1
Ukrainski zespol jest faworytem tego meczu ale ja ide wstrone kazachow.
Dlamnie Tengri sa wlepszej formie niz FlipSid3. U kazachow wdobrej formie kean,dastan, hoobit co powinno wystarzyc na zespol FlipSid3 gdzie unich ostanio gra cos tylko Worldedit i markeloff. Przewiduje tu wynik 2:0 dla Tengri chyba ze beda grac cobblestona to FlipSid3 powinno wygrac mape bo cobbla graja dobrze . Ale itak dlamnie fowaorytem jest tu Tengri
Dastan i Kean slabo
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Godzina: 1:00
Mecz: Optic- Immortals
Mapa:Overpass
Typ: Mecz 2 Immortals +2.5 @1.66 4/10
Mecz 2 Immortals win @1.90 3/10
Mecz 50/50 , immortals jak i optic super forma, jednak gramy na overpassie , a jak powszechnie wiadomo brazylijczycy (zarówno SK jak i Immortals) są na nim jednymi z najlepszych na świecie. Kochają grać tą mapę, dlatego też idę w stronę doga i licze na zwycięstwo immortals.
Godzina: 2:00
Mecz: Liquid-Cloud9
Mapa:Train
Typ:
Mecz 1 Cloud9 -3.5 @1.80 3/10
Mecz 1 Cloud9 win @1.40 4/10
Gramy online, a Cloud9 nie zwykło przegrywać Online. Do tego mapa to train -&gt; jedna z ulubionych (jak nie ulubiona) mapa Cloud9-ów. Mimo że forma ostatnio pod znakiem zapytania to i tak nie powinni mieć problemów z liquidami, którzy wczoraj na trainie ulegli CLG
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.
Godzina: 1:00
Mecz: Optic- Immortals
Mapa:Overpass
Typ: Mecz 2 Immortals +2.5 @1.66 4/10
Mecz 2 Immortals win @1.90 3/10
✅ ✅ ✅
Co za comeback! Przegrywali 15:12 i wygrali 19:12. To co immortals zaczęło grać to masakra. A akcja hen1&#39;ego w takim momencie to po prostu majstersztyk! Najlepsza akcja tygodnia ????
Liczymy pieniądze które chyba każdy już skazał na straty ^^


Mecz 50/50 , immortals jak i optic super forma, jednak gramy na overpassie , a jak powszechnie wiadomo brazylijczycy (zarówno SK jak i Immortals) są na nim jednymi z najlepszych na świecie. Kochają grać tą mapę, dlatego też idę w stronę doga i licze na zwycięstwo immortals.
2.
Godzina: 2:00
Mecz: Liquid-Cloud9
Mapa:Train
Typ:
Mecz 1 Cloud9 -3.5 @1.80 3/10
Mecz 1 Cloud9 win @1.40 4/10
Gramy online, a Cloud9 nie zwykło przegrywać Online. Do tego mapa to train -&gt; jedna z ulubionych (jak nie ulubiona) mapa Cloud9-ów. Mimo że forma ostatnio pod znakiem zapytania to i tak nie powinni mieć problemów z liquidami, którzy wczoraj na trainie ulegli CLG
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Jak oceniacie na dziś walkę Fnatic vs VP na Cache 1 mapa i druga na Cbll?
Wczoraj polacy niezle dali ciala na Cachu.. a dobrze wiemy jak Fnatic dobrze gra na tej mapie, ale i Polacy mają swoje dobre chwile na tej mapie. Kurs na polaków na Cachu wynosi ponad 2 zł korci mnie na 0:2 ale boje sie ze przegraja
Drugi dobry mecz to Envyus vs Dignitas cbll 1 mapa only co sądzicie?

Kursy są bez jednostki./Macko18
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Przydałby się nowy temat do ligi ECS
Mecz: NiceShot vs Alpha
Godzina: 19:45
Mój typ: NiceShot
Będzie to finał turnieju QuickShot Arena #26, gdzie zwycięzca zgarnie 1000$, a przegrany zespół o połowę mniej. Zacznijmy od tego, że Alpha nie powinna znaleźć się w finale. Muszą dziękować polskiej formacji Pride, że tak słabo zagrali w półfinale, bo byli jednoznacznym faworytem, a ich gra w tym dniu była tragiczna.
W przeciwnym zespole możemy zauważyć trzy znane twarze - Percy, który grał w Tricked, smF oraz tabu. Jeżeli weźmiemy pod uwagę umiejętności, to NiceShot ma zawodników lepszych aimowo niż Alpha. W większości gier online na niższym poziomie (tier 3), aim jest ważniejszy niż gra taktyczna. Sam stawiam na NiceShot i spodziewam się tutaj maksymalnie jednej wyrównanej mapy.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Quick shot Arena finał.
Dark Passage vs VwS 1st map
Dark Passage 1,416 5/5 ✅ 16:13
Dark Passage -3,5 1,813 1,5/5 ⛔ 16:13
✅ 0,58j
Przy 12:8 chyba pomyśleli, że samo się wygra i przez to zabrakło tej jednej rundy.
Kurs po postawieniu od razu poleciał. ALe ja tutaj nie widzę innej opcji. Turcy mają dużo więcej lepszych i solidniejszych graczy. Litwini to jednak jeszcze półka niżej. DP wybrali dust2, na któym VwS praktycznie nie grywał jeszcze oficjalnych meczów w tym składzie. Oficjalnie zagrali 5x na tej mapie i przegrali 4 spotkania a wygrali raz z jakimś zlepkiem, który nie występuje razem.
Turcy jak pisałem solidniejszy zespół, który tą mapę po pierwsze gra częściej a po drugie notuje na niej przyzwoite wyniki. Potrafili pokać na niej nawet Epsilon a to już rozpoznawalna drużyna czy zagrać wyrónany pojedynek z LDLC, którzy na dust2 są killerami chociaż w 2016 nie grywają już z dobrymi zespołami. Nie jestem w temacie sceny cs:go od dawna ale rok dwa lata temu ten zespół odnosił naprawdę solidne wyniki, ale chyba musieli zmienić skład.
Tak czy inaczej statystyki Turków zarówno indywidualne ratingi jak i cała reszta sprawiają, że tutaj praktycznie nie ma prawa być niespodzianki na tej mapie i DP powinni łatwo to ogarnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom