>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Dzisiaj moge polecic na szybko bez analizy bo zaraz musze wyjsc. Dignitas 2:0 BX3 po 1.60✅ w pinku oraz tsm 2:0 na pente 1.46✅ tez pinek. Moim zdaniem warto oba mecze powinny byc czysta formalnoscia na bardzo slabych ostatnio przeciwnikow
Ako 2.36 siadlo ✅
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
CS:GO - Game Show - Vexed Gaming vs unu.AIN - Powyżej 2.5 mapy @2.0 bet365 - zwrot
Na pierwszy rzut oka zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Vexed, ale po zmianie zawodnika są oni strasznie niestali. Potrafią wygrać z HellRaisers bardzo dobrze się prezentując, ale również przegrać ze słabymi Niemcami z Phoenix jak wczoraj. Ich przeciwnicy natomiast to drużyna, która od dłuższego czasu nie grała żadnych oficjalnych spotkań, co idzie za tym że niewiele o nich wiemy. W poprzednim roku pokonali PENT-e, a ich skład zawiera naprawde skillowych zawodników jak Hunden czy Snappi, co jak dla mnie na spokojnie wystarczy, aby wygrać jedną mapę ze słabymi ostatnio Polakami z Vexed, co powinno zapewnić over. Nie będę pisał tu o konkretnych mapach, bo raczej niewiele Wam to powie, ale myślę, że na spokojnie można znaleźć 2 mapy na których unu.AIN jest lepsze( Dust2 i Cobblestone)
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
CS:GO - Game Show - Vexed Gaming vs unu.AIN - Powyżej 2.5 mapy @2.0 bet365

Na pierwszy rzut oka zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Vexed, ale po zmianie zawodnika są oni strasznie niestali. Potrafią wygrać z HellRaisers bardzo dobrze się prezentując, ale również przegrać ze słabymi Niemcami z Phoenix jak wczoraj. Ich przeciwnicy natomiast to drużyna, która od dłuższego czasu nie grała żadnych oficjalnych spotkań, co idzie za tym że niewiele o nich wiemy. W poprzednim roku pokonali PENT-e, a ich skład zawiera naprawde skillowych zawodników jak Hunden czy Snappi, co jak dla mnie na spokojnie wystarczy, aby wygrać jedną mapę ze słabymi ostatnio Polakami z Vexed, co powinno zapewnić over. Nie będę pisał tu o konkretnych mapach, bo raczej niewiele Wam to powie, ale myślę, że na spokojnie można znaleźć 2 mapy na których unu.AIN jest lepsze( Dust2 i Cobblestone)
Sory, że post pod postem

Mecz został poddany przez unu.AIN a całoroczny rozliczył na minus, wydaję mi się, że powinien być zwrot, napisałem do nich na czacie mają ponownie rozpatrzeć zakład jak ktoś pograł to też piszcie może do nich.
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Co sadzicie kumple o dzisiejszych meczach w Red Dot Invitational ? Ja tutaj widze raczej 2:0 dla faworytow ewentualnie handicap dodatne na dignitas na trainie badz handicap dodatki równiez na trainie na titan ktore nie raz pokazalo, ze traina potrafi grac.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Luminosity - G2 Esports - 1 @1.83 bet365 ✅ ✅
Jutro na Białorusi rozpoczynają się 14 finały StarSeries. W 2 meczu w grupie A zmierzy się brazylijskie Luminosity i europejskie G2 Esports. Mecz zapowiada się na wyrównany, ale ja zdecydowanie idę w stronę ekipy z Ameryki. Zawodnicy tego zespołu są w formie bez straty mapy wygrali turniej w którym brały udział tylko drużyny z Brazylii, ale wygranie tego bez utraty mapy daje do myślenia. Już w poprzednim roku gdy zawodnicy tej formacji pojawiali się na Europejskim terenie to sprawiali wielkie problemy dobrym drużynom. Potrafili nawet jak równy z równym grać z fnatic w finale dużego turnieju, na następnym sprawili duże problemy ukraińskiemu NaVi i są w tej chwili traktowani jako TOP-ka światowa, nie bez powodu. G2 z drugiej strony może na początku powstania zrobili wielkie bum, ale w tej chwili ja osobiście uważam ich za średniaka. Ich gra nie zachwyca, przegrali 2:0 z dignitas, męczyli się ze słabymi teamami tracąc mapę z Arcade czy London Conspiracy. Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że Maikelele zapomniał paszportu na swój lot i kolejny ma nad ranem i jest ryzyko, że nie zdąży na mecz, ale jeśli mu się uda to na pewno nie będzie wypoczęty co może wpłynąć na Jego gre
Bez analizy dodam jeszcze
NaVi - Cyberzen - NaVi wygra 2:0 @1.40 bet365 ✅ ✅
Ja gram to w dubelku.
 
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Luminosity - G2 Esports - map2 win G2 @2.0

G2 ładnie sobie radzi na trainie(mapie wybranej przez LG) także jest to dobra wróżba przed ich własną mapą - inferno. Kurs jak najbardziej zachęcający do grania
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dzisiaj fajnie siadły beciki. W Swoin temacie dałem również typ na Luminosity z NaVi po fajnym kursie i również ✅, a więc idziemy za ciosem i na jutrzejsze mecze gram tak:
Fnatic - EnVyus - over 2.5 mapy @1.9 bet365

W pierwszym meczu grupy B spotykają się 2 drużyny, które typowane są do zwycięstwa w całym turnieju. Fnatic nie grało od jakiegoś miesiąca oficjalnego meczu z ich profili można wywnioskować że do tego turnieju przygotowywali się około tygodnia, wydaję się, że to mało ale Szwedzi znani są z tego, że nawet krótki okres potrafią bardzo efektownie wykorzystać i przygotować się do turnieju. Więcej o Fnatic nie trzeba pisać, bo jest to drużyna prawie kompletna, praktycznie każdy z graczy może sam pokonać przeciwników, jednak jak napisałem &quot;prawie kompletna&quot;, bo po zmianie pronaxa zdecydowanie było widać braki w ich grze taktycznej, co powoduje, że tracą mapy szczególnie te wybrane przez przeciwników, ale skill zdecydowanie jest na swoim miejscu. Po drugiej stronie widzimy Francuską drużynę, jest to skład naprawdę świetnych zawodników, w większości rankingów stawiani są oni na drugim miejscu za Fnatic, ale od 2 miesięcy trochę zawodzą, świetne gry przeplatają słabymi jednego dnia potrafią pokonać najlepszych, a drugiego przegrać ze średniakiem. Warto spojrzeć jak ta drużyna prezentuje się w starciach z Fnatic, zawsze nawet w słabszej dyspozycji potrafią walczyć jak równy z równym i na to liczę jutro. Mecze między tymi drużynami zawsze gwarantują mnóstwo emocji, prawie nigdy nie kończy się to łatwym zwycięstwem jednej z drużyn. Nie podejmuję się typowania wygranego, bo praktycznie się nie da, ale wydaję mi się, że zobaczymy 3 mapową batalię tych świetnych drużyn
Titan - Question Mark - over 2.5 mapy @2.25 bet365
Mecz, w którym zdecydowanym faworytem jest duńska ekipa. Ich ostatni gra to pokonanie EnVy 2:0 co na pierwszy rzut oka wygląda super, ale jeśli popatrzymy na to inaczej to Francuzi kompletnie źle rozegrali fazę wyboru map, przecież Overpass i Cache to wymarzone mapy dla Duńczyków w meczu z Francuzami, dlatego nie sugerowałbym się tym rezultatem. A wcześniejszy mecz ? to starcie właśnie z Titan, które zakończyły się wygraną Duńczyków 2:1, po naprawdę zaciętym meczu, warto wspomnieć że 2 pierwsze mapy zakończyły się dopiero w dogrywce i ? nie wyglądał jakoś dobrze w tych spotkaniach. Ostatnio z ich formą jest podobnie jak u EnVy potrafią zagrac super grę, a następnego dnia nie strzelać nic. Jedyny mecz Titan w tym roku to właśnie ten rozegrany z ich jutrzejszymi przeciwnikami, więc niewiele wiemy o ich formie, ale Schmitzz pokazał w tym starciu, że jest w dobrej dyspozycji i właśnie na tego zawodnika jutro liczę, wydaję mi się że do spółki z Screamem i fantastycznym prowadzącym Ex6TenZ są w stanie urwać jedną mapę faworyzowanym Duńczykom, a co za tym idzie praktycznie zagwarantować over, bo ciężko upatrywać w tym meczu innego rezultatu niż zwycięstwo Question Mark.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
ex-Titan vs. Question Mark ? (wynik 0-2) @ 1.934 pinnacle ✅
Stawiam na dokładny wynik 2-0 w mapach dla Duńczyków. Ostatnio wygrali z nimi 2-1 w turnieju Red Dot Invitational, był to turniej internetowy. Serwery były bardzo beznadziejne na co skarżyli się gracze, zmiany na kolejne nic nie dawały, były po prostu niestabilne. Z czego dwie mapy grali na dogrywki, jedna do przodu jedna w tył. Myślę że na warunkach lanowych Question Mark jest solidniejszą drużyną. Co do map: obie drużyny najpierw banują na zmianę po dwie mapy, następnie jest 1 pik ostatnia mapa która zostaje w puli jest mapą dogrywkową (jeśli jest taka potrzeba). Zdaje mi się że nie zobaczymy: dust2, mirage, overpass, cobble.
W puli map które będą grane będzie: inferno, cashe, train (kolejność nie znana).
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
G2 - Fnatic (DW 0-2) @ 1.512 pinnacle ✅
Zawodnicy G2 przyjechali na ten turniej wg mnie w ogóle nie przygotowali, przyjechali żeby zagrać i odbembnić co swoje bo już się zakwalifikowali to wypadałoby. Przegrywają z Luminosity 0-2 (do 7 i 9 mapy) chociaż nie dużo rund ugrali, to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć. Ale jeśli chodzi o przegraną mapę z Chinolami to już przegięcie, jeszcze troszkę i wypuścili by mecz z rąk na korzyść CyberZen (kimkolwiek oni są nie powinni mieć żadnego podjazdu do topowych Europejskich drużyn) druga mapa de_cashe 16-14 zaledwie wygrana.
Fnatic miało bardzo ciężką grupę, słabo weszli w turniej przegrywając z bagietkami z EnVyUs 2-0. Później nadszedł czas na kolejnych Francuzów tym razem z formacji Titan 2-1 wygrana (mogło być 2-0, 16-14 druga mapa ale kilka małych błędów w kluczowych rundach zaważyło o wyniku). Następnie pokonali ex-TSM czyli ? rezultatem 2-1. Co prawda mirage to słaby punkt Szwedów, to dd2 jest obecnie ich najsilniejszą mapą. O dziwo odrzucali ostatnio nawet cobbla.
Nie chce mi się wierzyć w inny wynik niż zwycięstwo Fnaticów, ale idę krok dalej i stawiam na 2-0.
Mapy:
Zapewne będzie grany dust2, inferno oraz ewentualna trzecia mapa stawiam na cashe.
Także wynik 2-0 jest bardzo możliwy ????
UWAGA!!!
Jeśli będzie grany mirage lub train wtedy prawdopodobieństwo wejścia typu spada, jednakże z tak grającym G2 jest możliwe nawet na tych mapach.
@EDIT
Dodam jeszcze że Szwedzi są w górnej (teoretycznie łatwiejszej) części drabinki. Pokonując G2 są w półfinale gdzie zmierza się z Luminosity, pokonując ich mają już finał i zapewne znów pojedynek z EnVyUs. Także z pewnością nie będą odpuszczać!
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Navi vs ex-TSM liczba map powyżej 2.5 @ 1,80 bet365 ✅
Dziś o 18.00 1/4 finału. Zarówno NaVI jak i zawodnicy byłego TSM będą walczyć o zwycięstwo. Chociaż faworytami są Duńczycy, to nie zapominajmy, że Ukraińcy potrafią zaskoczyć.
TSM
W pierwszym meczu pokonało byłą już drużynę Titan 2:0, jednak nie było to gładkie zwycięstwo. O ile pierwsza mapa dust2 odbyła się bez problemów to druga train, wygrana 16:14 (Francuzi nie wytrzymali i przetrwonili przewagę.) nie wróżyła kolejnych zwycięskich meczy.
Kolejny mecz z z EnVyUs przegrany 0:2, nie odbył się bez walki, jednak w kluczowych momentach drużyna Happiego okazała się lepsza.
Ostatni rozegrany mecz z drużyną fnatic, bym zawziętą potyczką (1:2), jednak i tu na ostatniej mapie ulegli.
NaVi
Pierwszy mecz na turenieju przeciwko CyberZen, tutaj bez zaskoczenia gładkie 2:0.
Drugi mecz przeciwko Brazylijczykom, nie oczekiwanie przegrany 0:2. Jednak spokojnie mogliśmy tutaj oglądać 3 mapę, gdyby nie kapitalna akcja Marcelo &quot;coldzera&quot; Davida, który w 30 rundzie mapy pierwszej Train gdzie, pokonał 4 przeciwników( beznadziejne zachowanie Zeusa- panika i bezcenna mina Guardiana), tym samy dając zwycięstwo w pierwszej mapie. Druga mapa mirage totalna dominacja dwóch graczy Fallena- nie bał się wychylać na Guardiana i wygrywał te pojedynki oraz coldzera , który trzyma formę.
Trzeci mecz z G2 zacięte spotkanie leczy wynik 2:0 na korzyści NaVi.

Zapowiada sie wyrówna spotkanie, liczę na celne strzały Guardiana na Train oraz Mirage. Karrigan nie może się wstrzelić, więc to jest szansa dla Ukraińców na wygranie jeden mapy, bądź nawet całego pojedynku na co liczę.


Edit: Meczy wyrównany ze zwycięstwem Ukraińców.
W mapach
1. dust2 16:4 (mapa Navi)
2. overpass 11:16 (mapa TSM)
3. mirage 16:13
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Fnatic vs LG, 2 @ 3,40 Bet365⛔
Brazylijczycy są w formie, ładnie sobie poradzili zarówno z G2 jak i z NaVi.
Gracze Fnatic natomiast nie są w najlepszej formie (flusha kompletnie nie radził sobie meczu zarówno z ex-TSM jak i z EnVyUs, olofmeister jeden z filarów drużyny również nie świeci),jednak nadal to jeden z najlepszych drużyn. Po takim kursie jednak warto zagrać, chłopaki nie są na straconej pozycji i chcą wreszcie wygrać jakiś większy turniej.
Kluczowe będą pojedynki snajperów: Jesper JW Wecksell vs Gabriel FalleN Toledo. JW, który gra agresywnie i niejednokrotnie jest wstanie wyciągnąć 2-3 graczy w ciągu rundy kontra Fallen, który jest w znakomitej formie,obecnie stawiam go na równej półce z Guardianem czy Kennym.
Również coldzera czy fnx, mają ogromne chęci na zwycięstwo i przełamanie tej nieszczęsnej pasji (a na turnieju panowie grają świetnie).
Kurs: high , jednak warty zagrania

Edit: Kluczowa runda 14 (2v5 Brazylijczycy oddali, a kolejna runda była eko), na 3 mapie zaważyła o zwycięstwie graczy Fnatic.
2:1, mapa 3 inferno 16:14
 
F 34

farawayjoker6

Użytkownik
@up
Według mnie prawdopodobniejsze jest 2-1 dla fnc albo że LG ugra pierwszą mapę, którą prawdopodobnie będzie train którego fnatic gra średnio. Prawdopodobnie pierwsza mapa będzie wybierana przez LG
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
@up
Według mnie prawdopodobniejsze jest 2-1 dla fnc albo że LG ugra pierwszą mapę, którą prawdopodobnie będzie train którego fnatic gra średnio. Prawdopodobnie pierwsza mapa będzie wybierana przez LG
W turnieju najpierw są banowane 4 mapy (po dwie z każdej strony - na zmianę). Potem jest pikowana mapa 1 drużyny a następnie drugiej, to co zostaje w puli to jest mapa dogrywkowa.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
3.40 na Luminosity? Biore! Oczywiście w tym meczu faworytem jest Fnatic ale na pewno nie aż takim jak mówią to kursy. Szwedzi słabo przgotowali się do turnieju. Przegrali z EnVy stracili mapę kolejno ze słabym Titan i z QM z którymi zwykli wygrywać do 0. Luminosity natomiast łatwo wygrali fazę grupowa widać ze są w gazie, mieli dużo więcej czasu na przygotowanie się do tego meczu. Tak jak kolega wyżej pisał chłopaki będą bardzo zmobilizowani aby pokonać faworytów i maja do tego podstawy. Z historii spotkań między tymi drużynami wynika za Brazylijczycy potrafili wygrywać pojedyncze mapy z Fnatic gdy Ci byli w szczytowej formie podczas finałów Faceita czy na Dreamhacku w Cluj-Napoca. Liczę ze jutro wykorzystają slabsza dyspozycję Szwedów i wreszcie ich pokonaja
Fnatic - Luminosity - 2 @3.40 Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda. Zadecydowały detale. Gdyby Luminosity nie oddało na Inferno ECO, forca i rundy 2v5 to na spokojnie by wygrali. Jak ktoś ogarniał na bieżąco to mógł zamknąć z ładnym zyskiem po 1 mapie ja czekałem do końca niestety
 
F 34

farawayjoker6

Użytkownik
Kamilo0103
Tak, ale patrząc z punktu widzenia fnatic - banujemy te mapy, na których jesteśmy słabi, a nie te na których oni są lepsi. Wydaje mi sie że mogą to być mirage i overpass. LG będzie pierwsze banowało, czyli także pierwsze wybierało a kurs na tę mapę to 2.75 - wspaniały.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Luminosity (+1.5 mapy) - Fnatic @ 1.657 pinnek ✅
Zespoły wyżej już były opisywane w poprzednich tematach użytkowników, napiszę więcej co do wyboru map. Moim zdaniem nie zobaczymy map: dust2, cashe, cobble. W trójce map będzie na 99% inferno, mapa pasuje zarówno jednej jak i drugiej drużynie.
Niewiadomymi są: mirage, train, overpass.
mirage
Luminosity - nie odrzucało ani razu, wygrali wysoko z NaVi na tej mapie.
Fnatic - przegrali z EnVyUs, przegrali z ? oraz odrzucili z G2
train
Luminosity - wygrali z G2, wygrali z NaVi
Fnatic - przegrali z EnVyUs, odrzucali z titan, ? oraz G2
overpass
Fnatic - odrzucili z ?
W innych przypadkach przeciwnicy omawianych zespołów wyrzucali z puli tę mapę. Duże prawdopodobieństwo że będzie dziś grana ????
Także jest dość spora szansa na wygranie meczu przez Luminosity, ja wolę nie ryzykować za bardzo i stawiam na +1.5 mapy dla Brazylijczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 34

farawayjoker6

Użytkownik
@up zwróć uwagę, że fnatic nie miało priorytetu odrzucania traina i miraga na początku. Nie wiem co oni zrobili że odrzucili bodajże cobbla i overpassa z EnVy. Później za każdym razym oprócz jednego meczu zostawał mirage lub train odrzucany przez przeciwników co dało fnatic dużo większy wachlarz możliwości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom