>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Cenię sobie ten dział, bo jest sporo merytorycznych graczy i pomocnych rad.
Postanowiłem zatem podzielić się opinią na temat STS i e-gamingu.
Korzystam, a raczej korzystałem z STS przy ofercie E-Gamingu, głównie CS-GO oraz LOL.
Oferta była dosyć szeroka, często z możliwością wyboru ile &quot;K&quot; uzyska konkretnych zawodnik etc.
Z kursami różnie, ale czasami można było upolować coś ciekawego.
W ostatnich miesiącach zaczęli jednak odwalać manianę. Ostatnio złapałem ich wręcz na upartym wciskaniu mi kitów.
W CS-GO jak wiemy istotny jest wybór map. Czekam więc maksymalnie do momentu przed rozpoczęciem meczu, by zweryfikować ewentualne roszady w składach i mapach.
Liczę się z ryzykiem, że nie zdążę. Często mapy wybierano przed oficjalną godziną rozpoczęcia meczu, czasami po. W konsekwencji liczyłem się ze zwrotami, niezależnie czy wygranych czy przegranych pojedynków.
Ostatnio w 2 podobnych przypadkach STS w sobie znany sposób decydował o której oficjalnie rozpoczął się mecz oraz czy zmiana formuły meczu powoduje zwrot czy też nie.
W jednym z meczy zmieniono z BO5 na BO3 i StS mimo wygranego kuponu zrobił mi zwrot tłumacząc, że zmiana formuły meczu istotnie wpłynęła na wynik. Ok, przełknąłem.
Wczoraj jednak uparcie zwracałem im uwagę, iż podpierają się nieprawidłową godzina rozpoczęcia meczy. Godzinę powinni skorygować a kupony graczom (w tym mi) zagrane po oficjalnej godzinie rozpoczęcia meczu - ANULOWAĆ.
Chodzi o zdarzenie:
Tyloo - Grayhound z CS:GO Asian Summit 2018
Oficjalne wyniki wskazują na rozpoczęcie godziny pomiędzy 8:20 a 8:35 rano:
https://www.hltv.org/matches/2321596/tyloo-vs-grayhound-csgo-asia-summit-2018
http://esportlivescore.com/l_pl_e_422504-tyloo-vs-grayhound-csgo-asia-summit-2018.html
http://www.csgo.com.cn/
Jeśli kierować się logiką to oficjalna powinna być godzina wskazana przez organizatora firmę Perfect World. Na upartego można odtworzyć filmik z meczu.
STS ma jednak swój zegar i według nich to była godzina 9:22 . Koniec, kropka.
https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie/wyniki/?resultDate=2018-04-02&amp;amp;sport=251

Na moje uwagi uzyskałem informacje najpierw pokrętne, że wpierw był wybór map, potem rozgrzewka a oficjalna rundę rozegrano podobno o 9:00. (filmik zaprzecza tym tezom).
Ostatecznie jednak poinformowano mnie, iż spotkanie zostało przyjęte i rozliczone prawidłowo.
Mała strata dla mnie, ale uważajcie na STS.
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
Coś na noc z Muriki. Osobiście nie podobają mi się wszystkie te zmiany cuda muje dzikie węże w topowych drużynach z NA. Jakby obok tego wszystkiego jest NRG, które robi swoje i jedzie wszystkich jak leci z góry na dół. 12/0 i 11/1 to ich bilanse z rozgrywek ECS oraz EPL. Wczoraj 2-0 z SK, a ostatnimi czasy 3 zwycięstwa nad Liquid w tym 2x 2-0. Po północy rozegrają kolejne mecze tym razem z C9, które jest w trakcie zmian i oprócz zatrudnionego FNSa do końca chyba nie wiadomo kto zagra jako piąty oraz właśnie z Liquid, które też rotuje, a ich forma jest mocno nierówna. NRG dzisiaj moim zdaniem nie przegrają bo2, a mogą pokusić się o zwycięstwo.
ECS NA - 00:00 / Cloud9 - NRG / bo2 remis zwrot NRG @1.75 sts zwrot
ESL Pro League NA - 04:40 / NRG - Liquid / bo2 remis zwrot NRG @1.9 sts zwrot
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Też myślałem nad tymi meczami i chciałem zobaczyć kto będzie 5 zawodnikiem, ale chyba nie dane nam się będzie dowiedzieć przed meczem.
Skuszę się tylko na 1 bet i będzie to: NRG - Cloud9 (2 mapa) @1,7. ⛔⛔ 8-16
Chyba bliżej mi do tego betu niż grania z remisem to co kolega zaproponował wyżej. Drugą mapą będzie Train, na którym NRG wygrało kolejno z Liquid x2, Splyce, Renegades, SK czyli jednak czołowymi drużynami z Ameryki. C9 wyniki ostatnio też dobre, ale zdarzały im się porażki jak np. z TeamOne, reszta przeciwników dużo niższej klasy w ostatnim czasie (głównie na WESG i o tym ciężko wspominać)
Jednak to co mnie głównie przekonuje do tego typu to właśnie te zmiany w składzie. Train jest jedną z trudniejszych map zarówno po stronie terro jak i ct, gdzie bez odpowiedniej rotacji, odpowiedniego ustawienia można bardzo łatwo się pogubić. FNS w składzie jest od kilku dni, ciągle nie wiadomo kto będzie piątym zawodnikiem, no ta mapa po prosu nie może być dobrze przygotowana przez C9. Dlatego obecna forma, mapa i zmiany w składzie pozwalają mi liczyć, że NRG w obecnej formie weźmie to.
E: Jednak dzisiaj znowu Skaddy pomoże C9 więc trochę argumentów odpada, ale mimo wszystko pozostanę przy tym typie.
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
Jeszcze raz ja zainspirowany komentarzem na HLTV ???? Za sprawą FNSa zmiany dosięgły też Complexity. Do drużyny na ten moment dołącza Slemmy, który ma 8 h w cs w ostatnich 2 tygodniach z czego pewnie większość dzisiaj ???? Od listopada inactive, z przeszłością w C9, ale z tego co pamiętam to więcej śmiechów z niego było niż pożytku. Aż żal nie spróbować win Brazylijczyków na obu mapach. Luminosity -1.5 @2.02 sts ⛔ slabo na inf
 
uzytkownik-24118 2,1K
Virtus Pro - fnatic
Dwumecz w Esport Championship Series. Mapy to cobblestone i mirage. Patrząc co ostatnio prezentują Polacy to ciężko nie upatrywać w Szwedach faworyta tego pojedynku. OK, oni też są ostatnio nieco niestabilni, ale zespoły na które przegrywali są zdecydowanie mocniejsze niż VP
Pierwszą mapą jest cobblestone - wybór VP. Jednak wyjąwszy świetnie rozegraną mapę na mouz w Budapeszcie to wyniki co najwyżej przeciętne - porażki z GODSENT, Spirit, Space Soldiers, AVANGAR czy eXtatus. A przecież (może z wyjątkiem Turków) to żadne potęgi esportu. Szwedzi na cobble wygrane z myszami, Gambit, EnVy. Porażka z niezłymi Space Soldiers tylko 14:16. Do tego zaczną po wybranej przez siebie stronie, przy obecnej formie Polaków na tej mapie, gram coś takiego

fnatic -3,5 @1,84 LVBet ✅ 4:16

Natomiast na drugiej mapie Polacy zaczną po stronie CT (zapewne) więc kilka rund mogą zdobyć, grać po obu stronach potrafią dlatego uważam, że całkiem ciekawą opcją może być tam over rundowy, do wygranej może braknie ale 11 rund są w stanie urwać (przy założeniu jakiegoś 9-6 do HT).
Over 26,5 @2,10 eToto ✅ 11:16
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-24118 2,1K
Windigo - Spirit
Chyba najciekawsze zestawienie w pierwszej rundzie zamkniętych kwalifikacji do DH Open Tours. Delikatnym faworytem wydają się Bułgarzy ale nie będę pchał się w typowanie zwycięzcy. W pierwszej turze ban traina ze strony Spirit i nuke ze strony Windigo. Potem Spirit powinno picknąć mirage a Windigo overpassa i mecz powinien rozstrzygnąć się na cobblestonie, który jest najczęściej graną mapą przez obie formacje. Dla mnie najlepszą opcją tutaj są właśnie 3 mapy. STS proponuje za taką opcję 1,85 i ja to pobieram. Mecz o 12:00
Over 2.5 mapy @1,85 STS ⛔ Biorąc overpassa jako swój pick już przegrali mi ten zakład. Szkoda, ryzyko stawiania przed mapami
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Mousesports - Astralis (1 mapa) over 26,5 rundy @1.95 etoto ✅✅ 16-14
Kontynuujemy rozgrywki ECS i to spotkaniem które zapowiada się bardzo ciekawie. Na przeciwko siebie staną drużyny w fajnej dyspozycji - szczególnie Astralis oraz na mapie którą obie grają bardzo solidnie. Co do mapy będzie to Mirage, a osoby które śledzą temat wiedzą jakie mam tutaj zdanie. Mirage = wygrana Mous. Problem w tym (a raczej bardzo dobra wiadomość dla widowiska) że na przeciwko nich stanie dzisiaj Astralis, które w ECS ma bilans 12-0 i jest zdecydowanym liderem. Mapa dla Duńczyków również bardzo solidna, mają serię 9 wygranych z rzędu. O myszach na tej mapie pisałem już wielokrotnie, 80% wygranych w ostatnich 3 miesiącach (bilans 24-6), zdecydowanie ich najlepsza mapa gdzie wygrywają praktycznie z każdym, a granie na 2 snajperów robi niesamowitą robotę. Podsumowując patrząc na mapę, formę obu drużyn spodziewam się wyrównanego spotkania, gdzie nie potrafię wskazać zwycięzcy, dlatego over rund wygląda tutaj bardzo przyzwoicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zmora 5

zmora

Użytkownik
Mousesports - Astralis (1 mapa)
Zwycięstwo myszy
@2.00✅
ónibet
Rozumiem kolegę wyżej i popieram jego typ, ale zwycięstwo na mirage myszy to już niemal tradycja.
Miragesports czy Oskarsports jak to sie mówi na nich, ale nie bez powodu mapa + ten zawodnik = wygrana.
Rok 2018 to 30 meczy na tej mapie(24 wygrane i 6 porażek).
Astralis znakomita seria, dużo zwycięstw, ale w tym roku Duńczycy rozegrali tylko 13 spotkań(10 zwycięstw i 3 porażki).
Jak widać obie drużyny mają mocne statystyki na tą mapę, ale jednak to drużyna mousesports częściej wybiera, tą mapę,czyli jednak lepiej się na niej czuję, niż drużyna z Danii.
Będzie to zacięty pojedynek, ale jednak z wynikiem 16-12 dla drużyna Mousesports.
 
zmora 5

zmora

Użytkownik
Zachęcam do dyskusji dzisiaj, ponieważ jest kilka fajnych spotkań, które można postawić. Nie mam co czytać w pracy, także wrzucajcie swoje typy, a jak wrócę po 17-18 to dodam swoje 3 grosze.
Spieszę się, więc dodam na sucho to co najbardziej wpadło w oko:
mousesports - navi (Nuke)
1 - 2,5 rundy dla myszy
@1,75 ✅
ónibet
 
arosiek 0

arosiek

Użytkownik
VEXED-EPG
Vexed wygra @1.82 Milenium
Oba zespoły na podobnym poziomie, jednak vexed aktualnie prezentuje dużo lepszą formę. Dodatkowo mają w składzie dwóch doświadczonych graczy (Kqly, uziii). Myślę, że powinni poradzić sobie z rosyjską organizacją.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja na tym nuke prędzej bym poszedł w stronę NaVi. Myszy mają problem ze stroną atakującą - o ile defensywa na tej mapie w ich wykonaniu wygląda świetnie o tyle strona T jest problemem. A to raczej NaVi zacznie w CT. Więc myślę, że tam over rundowy jest ciekawą opcją. Powiedzmy 11-4 dla NaVi do połowy i spokojnie można już sobie liczyć na plus. A może nawet wygrana Ukraińców ?
Więcej niż 26,5 - 2. mapa (mousesports - NaVi) @2,10 eToto
 
zmora 5

zmora

Użytkownik
Ktoś wie czy gracze Hellraisers są jeszcze w Kijowie, czy już wrócili do siebie? Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat.
 
zmora 5

zmora

Użytkownik
Ja na tym nuke prędzej bym poszedł w stronę NaVi. Myszy mają problem ze stroną atakującą - o ile defensywa na tej mapie w ich wykonaniu wygląda świetnie o tyle strona T jest problemem. A to raczej NaVi zacznie w CT. Więc myślę, że tam over rundowy jest ciekawą opcją. Powiedzmy 11-4 dla NaVi do połowy i spokojnie można już sobie liczyć na plus. A może nawet wygrana Ukraińców ?
Więcej niż 26,5 - 2. mapa (mousesports - NaVi) @2,10 eToto
Wszystko zależy od pistoletowek. Navi na nuke ma tylko 25% winrate w pistoletówkach.
 
uzytkownik-24118 2,1K
zmora jak zawęzić do 3 ostatnich miesięcy to mamy 41,7 % u NaVi i 50% u mousesports. Bez dramtycznej różnicy. O ile do wygranej to wygranie pistoli CT przez NaVi jest konieczne o tyle przy overze to IMHO nie jest niezbędne.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Virtus Pro - G2
mecz na mapie de_nuke
typ: over 26,5 rund @1.90 STS

z dzisiejszej oferty ten typ według mnie jest fajnym do pogrania. Wiemy, że VP zaliczyło ostatnio znowu regres formy i przegrywali swoje mecze na Bets net Master. Jednak to co zauważyliśmy, to fakt, ze akurat mape de_nuke nasi mają opanowaną. Nie oddawają jej bez walki co potwierdzają wyniki chociażby z Fragsters porażka 16;14. A na francuski team na tej mapie podczas IEM&#39;ie w Katowiach zdobyliśmy 12 rund. Co prawda na cache G2 wydaje się być faworytem, natomiast drugą mapę powinniśmy urwać. Ja zabezpieczam się overem, tak na wszelki wypadek ????
⛔16:10
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
E-Sport | CS:GO ESL Pro League
AGO-North 1 kurs 2,30----
North ostatnio słabo, 4 przegrane mapy z HR, u Ago widać zwyke formy. Mecz rozgrywany na cable. 2 mecz to raczej win North, tam inferno, na którym słabo się Ago prezentuje.
 
zmora 5

zmora

Użytkownik
Astralis - Space Soldiers (Inferno)
over 26,5 rundy⛔
@2.00
ónibet
Tureckie Space Soldiers, drużyna, która jest bardzo mocna w meczach online i średnia, kiedy przychodzą LAN&#39;y, ale tutaj jednak mamy mecz online, czyli zobaczymy mocniejszą stronę drużyny Xantaresa. Podczas tegorocznego ESL&#39;a SS zagrali 3 mecze na inferno(3 zwycięstwa) z North 16-9, Navi 16-6 i LDLC 16-1.Ostatnie 3 miesiące, jeżeli chodzi o mapę inferno wyglądają tak: 10 zwycięstw i 3 porażki.
Statystyki jak widać bardzo dobre.
Po drugiej stronie stanie drużyna z Danii, czyli Astralis. Patrząc na ostatnie 3 miesiące to mamy 13 zwycięstw i 5 porażek, ale ostatnie 7 spotkań na inferno to 7 zwycięstw, a w samym ESL&#39;u 5 zwycięstw( LDLC 16-5, Faze 16-14, Mousesports 16-14, North 16-4, Fnatic 16-9) i jedna przegrana z G2 16-14.
Wnioski:
- obie drużyny mają mocne statystyki na tej mapie,
- jest to mecz online ( Space Soldiers lubią to)
- często grając z lepszymi drużynami Astralis kończy mecze z wynikami overowymi(G2, Faze, Mousesports)
 
zmora 5

zmora

Użytkownik
Fnatic - Heroic (Cobblestone)
1 - 3,5 rundy dla Fnatic
⛔
ónibet
Cobblestone, mapa, którą Fnatic bardzo dobrze ma opanowaną, patrząc na ich mecze widać jak się bawią na niej, w szczególności JW. Suche statystki to 10 zwycięstw i 4 porażki, ale nie bardzo oddają one to co widać na mapie.
Heroic: 7 zwycięstw i 3 porażki, jeżeli chodzi o tą mapę, ale patrząc na przeciwników to godne odnotowania są tylko wygrane z mousesports, VP, HR i ewentualnie North(choć wtedy ta drużyna była świeżo po przemeblowaniu). Ostatnio na LAN&#39;ie pomiędzy tymi drużynami na cobblestonie bylo 16-9 dla fnatic. Szwedzi lepiej sobie radzą w meczach online, niż w lanach, także myślę, że spokojnie pokryją ten handicap i mecz skończy się wynikiem 16-6/10 w zależności od humoru szwedów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom