>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
slapi 30

slapi

Użytkownik
Co gramy dalej Panowie?
Puściłem dwa malutkie single na Tyloo oraz NRG (stawki ok. 5 funtów) dla lepszego oglądania.
Tyloo 2.5 bet365 ⛔
NRG 1.9 bet365 ⛔
Lekko wzrósł kurs na Tyloo (2.5 -&gt; 2.75)
Osobiście uważam, że te dwa typy mają szanse na wygraną 55:45 lub nawet 60:40.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Warto grać na win NRG. Mapa na której będą grali to Train jedna z lepszych w wykonaniu NRG jedna ze słabszych w wykonaniu NIP
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Jedziemy dalej:
Gambit +4,5 1,83 bet365 ⛔
Osobiście uważam, że zespoły, których różnica w skill&#39;u jest niewielka lub jedni należą do T2, a drudzy do T3 będą toczyły zacięte boje dnia pierwszego. Ktoś już wyżej napisał, że &quot;Myszy&quot; po zmianie Styko na Snax&#39;a zaczęły grać gorzej i ja się pod tym podpisuję. Kompletnie nie rozumiałem tej decyzji. Gambit mocno trenuje przed Majorem, a także tym turniejem. Powinni ugrać 12 rund, a do tego handicap pokrywa ewentualną dogrywkę.
Heroic na razie niszczy Faze. Szykujcie się już nerwowo na jutro - zawsze dnia drugiego jakiegokolwiek turnieju największe niespodzianki właśnie wtedy się pojawiają.
 
Y 477

yanaz5

Użytkownik
nie mam pojęcia z jakiego powodu w meczu mouse z gambit grane było nuke, czemu gambit tego nie zbanowało? I po samym wyborze mapy można było rozliczać handicapy w stronę gambit na minus
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
nie mam pojęcia z jakiego powodu w meczu mouse z gambit grane było nuke, czemu gambit tego nie zbanowało? I po samym wyborze mapy można było rozliczać handicapy w stronę gambit na minus
A co miało byc grane jak im mousesports same najlepsze mapy wyrzucili?
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Navi - NRG
Szczerze nie mam pojęcia, ale tak zdrowo rozsądkowo Na&#39;vi... Czyli stawiajcie NRG.
Ja osobiście odpuszczam ten mecz.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jakie zdania o jutrzejszym meczu Ghost - NIP? Ghost i ogólnie te ich sklejke śledzę od jakiegoś czasu i oni potrafią zagrać, steel robi mega robotę jako igl (szkoda jego bana od valve, ale za głupotę się płaci, niestety), ale nie widziałem ich ostatniego meczu z Navi. Za to NIP jak to NIP, zawsze wygrywali mecze otwarcia, ale to w sumie ten mecze to NRG przegrało na własne życzenie, bo prowadzili już 13-8 by ostatecznie dostać 13-16. Mega kusi mnie ten kurs na Ghost, rusza ktoś to jeszcze?
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Nie znałem gościa ale ten Wardell robi mega robotę. Tam 4 naprawdę spoko gra ale krystal to poziom niżej. Zawsze kryję plecy lub robi za lurka widać,że nie mają do niego zaufania w sumie słusznie. Ogólnie 3.00 kurs to przesada, mapę mogą ukąsić na podstawie tego co widziałem na ZOTAC CUP.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie znałem gościa ale ten Wardell robi mega robotę. Tam 4 naprawdę spoko gra ale krystal to poziom niżej. Zawsze kryję plecy lub robi za lurka widać,że nie mają do niego zaufania w sumie słusznie. Ogólnie 3.00 kurs to przesada, mapę mogą ukąsić na podstawie tego co widziałem na ZOTAC CUP.
Gra Krystala wynika pewnie z tego, bo dopiero co do nich dołączył (pierwszy oficjalny mecz z nimi zagrał 11 sierpnia), zresztą on też jest bardziej takim zawodnikiem drugiego planu, niż tym który gwarantuje większą ilość fragów. Pamietam jak przyszedł do Imperial, też jako taki strażak, który miał pomóc to wszystko ułożyć. Imperial od jego przyjścia zaczęło grać mega kozackiego CS’a, co zaowocowało wygraniem DH Open Summer 2018 i 50 tysiącami dolarów na koncie, a później przez jakieś problemy EspiranTo go wyrzucili. Wracając do Ghost - normalnie ich piątym był Pollo i nie wiem jaka była dokładna przyczyna tej zmiany, ale Krystala wzięli pewnie po to, by właśnie pomóc i odciążyć trochę Steela z prowadzenia i skupieniu się na fragowaniu, a ten jak trafi z formą to spokojnie sam wygra gierkę.
Mape ugrać to na pewno ugrają, ale taki kursik mnie nie zadowala. Zagram chyba czysty WIN @3 bet563 i będę polować na jakiś cash-out przy chociażby podwojeniu stawki, tak jak udało mi się we wczorajszym meczu NRG - NIP.
Autozamknięcie przy 13-8, pomnożona kasa na koncie, a NRG z tego wyniku przegrywa mecz bez ugrania już żadnej rundy ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A ja bym radził odpuscic Wam granie na Ghost na cały mecz. Mapa to max co dzisiaj ugrają ale w co watpie.
Może kogos to nie przekonywać co powiem ale Navi na duscie nie grali na miare swoch możliwości. W pierwszej połowie nawet niezły wynik 9;6 ale W CT zniszczyła ich ekonomia i wpuszczanie terro na B bez żadnego oporu. Łapali się na najprostsze zagrywki Ghost. Potem dogrywka to była mocno statyczna gra. Wychodzili na pewniaka, Ghost robili entry, potem drugi i już nie wiedzieli co grać, zabrakło pomysłu może trochę nawet zlekceważyli przeciwnika.
NIP natomiast od zawsze kojarzy mi się jako taktycznie poukładana drużyna. Myślę, że ogarną ten mecz bo podejdą z szacunkiem do przeciwnika. Są fawortami i pewnie motywująco na nich zadziała fakt, że play-offy zagrają przed własną publicznością. Jak dla mnie biorą ten mecz na spokojnie.
Do NIPu dokładam Fnatic. Grają z Heroic, które nieźle postraszyło Faze. Mimo to ich wyniki ostatnich spotkań słabo wyglądają. Spodziewałem się czegoś więcej po fribergu, niestety narazie nie błyszczy. Widzę jeszcze na hltv, że za MOODIEGO gra NaSu. Tak się akurat złożyło, że zaufam dwóm szwedzkim ekipą. Pewnie nie powiniem grać takich kursów i odpusic ale mimo to spróbuję i w międzyczasie będę myslal o meczu mousesports vs MIBR, w którym będzie się pewnie sporo działo ????
NIP + Fnatic @1.93 uni
⛔
 
D 8

dziki007

Użytkownik
Heroic + North+1,5 @7,28 unibet ✅✅✅
Heroic zagrało wyrównany mecz z Faze co było dla mnie sporym zaskoczeniem. Gram ten typ właściwie przeciwko fnatic które przegrało wczoraj znacząco na trajnie ze srednim optic.
Co do north to uważam że na inferno powinni sobie poradzić i ugrać tą jedną mape.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Gra Krystala wynika pewnie z tego, bo dopiero co do nich dołączył (pierwszy oficjalny mecz z nimi zagrał 11 sierpnia), zresztą on też jest bardziej takim zawodnikiem drugiego planu, niż tym który gwarantuje większą ilość fragów. Pamietam jak przyszedł do Imperial, też jako taki strażak, który miał pomóc to wszystko ułożyć. Imperial od jego przyjścia zaczęło grać mega kozackiego CS’a, co zaowocowało wygraniem DH Open Summer 2018 i 50 tysiącami dolarów na koncie, a później przez jakieś problemy EspiranTo go wyrzucili. Wracając do Ghost - normalnie ich piątym był Pollo i nie wiem jaka była dokładna przyczyna tej zmiany, ale Krystala wzięli pewnie po to, by właśnie pomóc i odciążyć trochę Steela z prowadzenia i skupieniu się na fragowaniu, a ten jak trafi z formą to spokojnie sam wygra gierkę.
Mape ugrać to na pewno ugrają, ale taki kursik mnie nie zadowala. Zagram chyba czysty WIN @3 bet563 i będę polować na jakiś cash-out przy chociażby podwojeniu stawki, tak jak udało mi się we wczorajszym meczu NRG - NIP.
Autozamknięcie przy 13-8, pomnożona kasa na koncie, a NRG z tego wyniku przegrywa mecz bez ugrania już żadnej rundy ????
Zamknięte po kursie 2 przy wyniku 3-3 na trainie.
Mógłbym zostawić, ale nie takie rzeczy się odkręcały, a tyle mi styka :victory:
/edit: No i train na konto NIPu ???? Ciekawie się zapowiada nuke, bo jedni i drudzy potrafią tu grać.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Snax wygląda dalej fatalnie. Szkoda mi Mouz, bo zapowiadali się na stabilne top 3-5. Teraz widać, ze gra się kompletnie nie klei z mocniejszym zespołami. Meczu HR vs Mouz nie tykam nawet kijem. Ogólnie jutrzejszych meczów nie ruszalbym za bardzo. Ciężko wytypować cokolwiek, drużyny z największą formą całują raczej na zbliżającego się Majora. Heroic, Opic, Navi, Mouz są nieobliczalne w ostatnich tygodniach. Z dnia na dzień inny CS. Chciałbym zobaczyć finał Faze vs Mibr, te drużyny prezentują chyba najwyższą formę. Mix EU z Niko ma czele przejechał się po bardzo solidnym Optic jak po dzieciakach. Z kolei Mibr solidnie, Cold wraca, Stewie i Tarik stabilnie, Fer robi swoje. Widać, ze z nowym trenerem gra wygląda conajmniej 90 stopni inaczej. Lepiej. Bardziej drużynowo. Co przekłada się nawet ma aim i fragi w końcowym efekcie.
Nie gram nigdy tego typu zakładów, ale mam ochotę puścić Astralis 2:0. Nie umiem sobie wyobrazić, ze Duńczycy przegrywają na Chińczyków, którzy mają solidna jedna-dwie mapy. Kursy chodzą w okolicach 1.50, więc tragedia nie ma. Prześpię się z tym, zobaczę mapki i będę pisać konkrety.
Imo Mouz po 1.60 też raczej do gry mimo wszystko.
Czuję, że Faze wygra ten turniej.
Do jutra. Piszcie proszę swoje przemyślenia, nawet bez typów, bo zawsze można coś wziąć dla siebie. Zmienić typ lub utwierdzic się w nim. Pozdrawiam.
 
X 0

xoxotm

Użytkownik
Osobiscie tez ciezko mi sobie wyobrazic inny scenariusz niz 2:0 dla Astralis w starciu z Tyloo. Kurs z STS 1.60 do jakiegoś dubelka to całkiem fajna sprawa, bo np Unibet daje na ten sam zakład 1.33. W porazce z North nie ma sie co doszukiwać jakiejś sensacji bo jest to topowy solidny team w niezlej formie. Z North mecz o 1 miejsce w grupie to całkiem inna sprawa niz mecz o pozostanie w turnieju. Wydaje mi sie ze bedzie full focus i wezmą 2:0.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Jutro HR z woxicem w składzie, IMHO wzmocnienie ale czy na tyle żeby wygrali z przegranym MIBR/mouz?
Z taką grą, którą prezentuje Mous chyba warto próbować. Oglądało to się dzisiaj tragicznie, Snax robiący 15 fragów na dwóch mapach, masa błędów, praktycznie wszystkie duele przegrywane, o kłopotach przy zabijaniu w plecy już nie wspomnę. Do tego HR chyba ma w miarę ok mappool pod mous. Polecą nuke i overpass i mous zaczyna mieć problem. Kiedyś mieli praktycznie pewną wygraną mapę w postaci mirka, ale czasy MirageSport już dawno się skończyły i aktualnie strasznie tam dołują. Formy u nich nie widać w ogóle, a to 1,4 które proponują niektóre buki to nieśmieszny żart.
Ja gram HR win @2,5 totalbet ⛔⛔

Odchodząc od tematu tego Dreamhacka zostały wylosowane pary pierwszych meczów Majora, polskie Virtus.Pro zmierzy się ze szwedzkim NIP&#39;em. Kiedyś byłby to fajny finał, teraz pojedynek podupadłych drużyn w ciągłym placu budowy. Komplet par poniżej.
11:00 -
Space Soldiers vs.
Rogue
12:30 -
Virtus.pro vs.
NiP
14:00 -
Gambit vs.
TYLOO
15:30 -
BIG vs.
Renegades
17:00 -
Vega Squadron vs.
Spirit
18:30 -
North vs.
HellRaisers
20:00 -
Liquid vs.
OpTic
21:30 -
Astralis vs.
compLexity
husarz22 już chyba pora, żeby założyć odpowiedni temat dla tego turnieju, tak jak to zawsze było robione.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
mchal masz rację, dzisiaj zostanie założony temat Majora jakoś popołudniu
Co do dzisiajszy meczów DreamHacka, to dwa pierwsze mecze odpuszczę. W internecie pojawiły się usprawiedliwienia na temat wczorajszej porażki Astralis, jakoby nie przykładali się bardzo do tego turnieju ponieważ już niedługo Major. Ciekawe ile w tym prawdy ???? tak można również powodziec o porażce NaVi z Ghost czy Fnatic z Heroic... Uważam jednak, że drużyny nie przyjechały tutaj żeby zagrać byle jak i szybko odpaść. Abstrahując od tych &quot;teorii spiskowych&quot; opiszę tutaj spotkanie pomiędzy
Heroic vs OpTic
Mamy kolejny duński pojedynek na tym turnieju. Według mnie OpTic wydaje się być drużyną lepszą z większymi możliwościami. Heroic z fribergiem do mnie nie przejawia. Wczoraj zagrał dobrze na inferno, które i tak ostatecznie przegrali. Dochodzi do tego jeszcze kiepska gra IGL&#39;a czyli AcilioNa, który wydaje być się słabszy od prowadzacego drużyny przeciwnej - cajuna. Wiem, że fragi nie są ich priorytetem ale ich skill odgrywa czasami istotną rolę. Na pewno należy pochwalić Mertza za jego grę że snajperka, zwlasza na mirage. Po prostu czasami nie mogłem uwierzyć co on trafia. Ale dzisiaj będzie miał godnego siebie przeciwnika jakim jest JuGi. Spotkanie pewnie będzie zacięte, raczej powinniśmy zobaczyć trzy mapki, w których zwyciestwo odniesnie OpTic.
OpTic wygra @1.78 LVBet

W meczu mousesports z HR zgadzam się z postem wyżej. Fajny kurs a myszki nie wydają się być pewne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom