>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
palemki 62

palemki

Użytkownik
Panowie widza jakiekolwiek szanse w pojedynku Astralis - Tyloo na over 2.5 mapy czy tez jakies handicapy rund na mape +5.5 itp w strony tyloo itp? Z kursow to na Astralis nawet nie ma co grac znow obstawiac cokolwiek na Tyloo to takie samo ryzyko bo moze sie skonczyc szybkim 2:0 dla Astralis.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Idę dzisiaj w stronę HR, Heroic, Ghost oraz Astralis 2:0.
HR:
Będzie grał Woxic. Nie oglądałem ostatniego meczu Mous, ale patrząc po statystykach wyglądało, to tragicznie. Snax 15 fragów na dwóch mapach! Sunny 29 fragów, wszyscy na minusie. Zwycięstwo MiBR, to dla mnie osobiście wypadkowa ciągłego spadku formy przez Mous, a także (tutaj się domyślam) jakiegoś konfliktu w drużynie. Liczę na właśnie Woxic&#39;a oraz ISSAA&#39;e. Osobiście uważam, że wygrają 2:1 ze względu na słabości &quot;Myszy&quot; niż swoją formę, która nie wygląda rewelacyjnie, ale powinna wystarczyć.
Ghost:
Ten zespół robi niesamowite postępy. W NA naprawdę robią świetną robotę, czyli nie grają kretyńsko. Ich solidność jest dla mnie atutem, który sprawi dobry wynik. Na&#39;Vi - kompletnie nie mam do chłopaków zaufania.W formie S1mple, brakuje Electronic&#39;a. Edward i Flamie dla mnie osobiście asystują w grze, nie prowadzą jej. Bardzo ryzykowny typ, jednak będzie dzisiaj duża niespodzianka i to w tym meczu (jak Astralis przegra z Tyloo, to zgolę głowę - no nie realne). Dla mnie osobiście 2:1.
Heroic:
Oni mają coś w sobie, że potrafią przegrać z ogórkami, a wygrywać z potentatami. Walczyli jak równy z równym z Faze, ograli Fnatic. OpTic, to ta sama bajka, co Na&#39;vi - dół góra, góra, dół. Zostali zmiażdżeni przez Faze, po prostu zmieceni. Ograli Fnatic, fakt, lecz oni coś słabo wyglądali. Dla mnie ten mecz, to 60-40 na Heroic. Ilość map - nie mam zielonego pojęcia. Ciężko dla mnie wytypować.
Astralis:
2:0 i tyle praktycznie w temacie. Porażka z North, to wypadek przy pracy. Nie można wygrywać non stop (chyba, że jest się NIP&#39;em sprzed paru lat, ale to już kompletnie inny CS był grany). Nic więcej tutaj nie mam do dodania. Koń jaki jest każdy widzi.
Powodzenia!
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
husarz22 w tym co piszesz jest dużo racji i to nie sa teorie spiskowe. Astralis i Navi w tym roku swoje wygrali i zrobili mega mega hajs, więc skupiają się na Majorze. Z kolei Faze i Mibr czują spory niedosyt i to widać. Chcą mocno wygrać, zbudować pewność siebie i zarobić parę zeta.
Chociaż nie wiem czy w play offach znajdę tyle odwagi żeby zagrać przeciwko Duńczyków
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
W meczu Astralis polecam także ujemne handicapy na Duńczyków (-5,5; 1.72 bet365)
Na swojej mapie powalczą, ale 11 rund nie ugrają. Będę mocno zdziwiony jak to będzie wyrównany pojedynek.
 
D 8

dziki007

Użytkownik
Australis-1,5
Ghost
Heroic
Mous
Ako 13,48

Astarlis wiadomo o klasę lepsze od Chińczyków będą grane pewnie mirage i inferno na których zdecydowana przewagę będą mieli Duńczycy.
Co do drugiego meczu to dla mnie drużyna z Ameryki zdecydowanie lepsza aimowo sam simple nie pociągnie drużyny do zwycięstwa. Navi jak dla mnie bez formy.
Heroic gra rewelacyjnego csa na tym turnieju szybka agresywna gra. Natomiast drużynie optic ewidentnie czegoś brakuje.
Myszy też powinny sobie spokojnie poradzić z hellraisers które jest w przebudowie nowy piąty zawodnik myślę że zajmie im trochę czasu zanim znów zaczną grać na swoim poziomie.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Oglądam i oczom nie wierzę. Astralis w niezłych tarapatach.
Już 9:1 przegrywaja a DD chyba życiówka staty 17:1. Ciekawe co będzie dalej ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem do końca czemu się dziwicie. Znaczy to na pewno niespodzianka, ale termin turnieju taki, że się prosiło o takowe. Kilka dni przed majorem, bezpośrednio po wakacjach i długiej przerwie od oficjalnych meczów. I to raczej FACEIT Major był turniejem do którego się przygotowywały zespoły więc nie zdziwi mnie jak się okaże że &quot;chowały taktyki&quot; pod ten turniej. Na tym DH naprawdę mocną motywację do wygranej ma tylko FaZe, dla których to ostatnia szansa na milion dolarów i może MiBR które po słabym poprzednim sezonie może chcieć udowodnić sobie że jeszcze potrafią. Cała pozostała grupa drużyn może to potraktować jako przetarcie przed ważniejszym turniejem, miejsce na sprawdzenie elementów których nie byli pewni i ostatnie poprawki - na majorze miejsca na błędy nie ma za bardzo. Zwłaszcza Zresztą gdyby czołówka podchodziła do tego na 100% poważnie to oglądalibyśmy wśród uczestników także Liquid, a pewnie zespoły pokroju BiG dostałyby invite przynajmniej do europejskich closed quali. Zwłaszcza, że dla części ekip biorących udział w New Challengers to między DH a majorem jest czas jedynie na przelot do Londynu.
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Wszystko fajnie mikael, ale mówimy o chowaniu taktyk w momencie kiedy dostają 3-12 po stronie broniącej, a nie atakującej? Moim zdaniem zwyczajnie brakuje czegoś strzelecko na razie, FaZe przecież też nie wygladało genialnie w pierwszym meczu, Niko zawodził, Karrigan to się na serwer podłączył na ostatnie 3 rundy regulaminowego czasu i na OT. Podejrzewam, że kwestia czasu i wejścia w gierki, tak jak mówisz Major będzie zupełnie innym turniejem, szkoda trochę, że Major akurat po przerwie wakacyjnej, wolałbym oglądać taki turniej z drużynami będącymi w mega formie ????
Zastanawiam się, czy nie pograć czegoś w stronę Ghost, niby przewaga po stronie NaVi, ale kompletnie mnie nie przekonują na tym turnieju, mogły być tarapaty z NRG, pierwsza mapka na turnieju tez przegrana (wynikiem niby nieznacznie, ale widać było, ze trochę brakuje w gierce), a Ghost jednak już trochę w grze jest po powrocie. Co sądzicie?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja bym dziś raczej próbował w stronę dogów, w przypadku Ghost jeśli nie bezpośrednio, bo to może się nie udać to +1.5 mapy. NaVi jak to NaVi - jak zagrają na swoim poziomie to pewnie nawet o to będzie ciężko, ale za jakieś drobniejsze stawki myślę warto. Bo znowu może być powtórka z TyLoo - faworyt gra pierwszy raz po długiej przerwie a rywal, mimo, że zdecydowany dog, to jednak w jakimś tam &quot;rytmie meczowym&quot; jest. Też wolałbym, żeby major kończył a nie zaczynał nowe &quot;sezony&quot; w CS:GO. Fajnie jakby to zmienili w kolejnych latach ;)
Przy czym jakoś bardziej z dzisiejszych meczów widzi mi się niespodzianka w meczu HR z mouz i wygrana tych pierwszych, zwłaszcza w związku z powrotem woxica. Wszystko niezbyt mocno bo major tuż tuż ;)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ghost niemożliwa drużyna, steel tam robi robotę. Szkoda, że nie wzięli tego dusta, bo byłaby większa szansa na skończenie tego meczu już po dwóch mapach.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Czasy zarabiania ma CS-sie chyba skończyły się nieubłaganie jeśli chodzi o mnie. Tak jak pisałem w poprzednim poście, z dnia ma dzień inne wyniki i postawy drużyn. Coraz więcej turniejówz drużyn w topie. Mi się rzuca w oczy mocno dobra postawa Heroic, Faze, Mibr i North. Komu najbardziej zalezy na dobrym wyniku na tym turnieju? Właśnie tym druzynom. Wszyscy prócz Faze są underdogiem. Planuje zdecydować się na którąś z tych trzech drużyn postawić grubo. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to North lub Heroic, ale jak widzę te wyniki i losowe formy z dnia na dzień to mi się odechciewa. Macie jakieś pomysły na dogi? Bo grać Faze po tym śmiesznym kursie nie mam zamiaru. Navi kululeje, Astralis nerwowe i nie swoje, Nip jak dla mnie nie wróci do topki w tym składzie nigdy.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
MIBR - Astralis;
MIBR wygra @2.3
MIBR wygra 2:0 @5 unibet
Mapa 1 i 2 ponad 26.5 rund @1.95 x2

Wyglada na to, że okres hegemonii Astralis jest zagrożony. Po przyjściu Yanko na pozycje trenera ta drużyna zyskała od groma, ma potężna wiedzę, która potrafi wykorzystać. Fallen widać że jest odciążony i może dużo mocniej skupić się na grze niż taktykach, co ciekawe drużyna MIBR przed przyjściem Yanko nie miała żadnego trenera. Efektem czego było MVP w turnieju Zotac. Poza tym że samo MIBR zrobiło sie dużo mocniejsze, Astralis złapało jakąś zadyszkę. Ich gra nie wyglada tak dominująco, pojawiają sir błędy i przestoje. Do tego jakies nowe akcje z ich strony chowane na major, tam bym sie chyba nie odważył na typowanie przeciwko im, ale na DH gdzie MIBR stęsknione jest za tytułami już jak najbardziej idę w strone dawnego SK. Możemy spodziewać sie banów w strone Nuke’a i Traina. Mecz bedzie rozgrywany jak dla mnie na overpassie i inferno, deciderem bedzie cache/mirage. Bo Astralis w drugiej fazie zbanuje inferno a MIBR dusta, tak to widzę. Do tego idę w strone 2;0 Brazylijczyków/Amerykanów, bo uważam że map pool maja dosyć podobny, moze poza wlasnie Nuke i Train. MIBR potrafi grac z cała pewnością mapy na których Astralis czuje sie dobrze dlatego czuje wyrównany mecz na obu mapach ale myśle że trzech nie zobaczymy.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Wszystko fajnie, ale stałym banem Astralis jest Cache, więc ta mapa deciderem nie będzie na pewno. Spodziewam się Overpassa, Mirage/Inferno i Dusta II. Samego typu nie neguje. W zasadzie spodziewałem się większych nawet kursów na Mibr
 
andy80 3

andy80

Użytkownik
Heroic :dntlck: tego się oglądać nie da ! , smieją się po dramatycznie słabych rundach , wchodzą pod jednego gościa który wali spryem i 3/4 gnoi dwie rundy pod rząd , taktyczne gówno z ich strony na swej mapie ! Powiem szczerze że takiego badziewia dawno nie oglądałem
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
NIP win druga mapa 1.69 - bez dogrywki BAH - na żywo ✅

Przewaga jest kolosalna, publika wspiera mocno. W studiu analitycy typowali przed meczem 2:0 co mnie dziwiło, ale teraz wiem dlaczego. Heroic nie istnieje i nie wydaję mi się, aby wierzyli w wygraną po ich zachowaniu.
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Polecam grać traina w stronę astralis. Oglądam mecz, i to co było ostatnio dobrego po stronie MIBR, zostało dosłownie zniszczone przez mocarne astralis. Widać, że duńczycy wiedząc że MIBR ostatnio prezentuje bardzo dobrą formę (chociaż w sumie ciężko to powiedzieć jak grali z samymi teamami T2, prócz mous) gra swoje, nie podchodzi olewczo jak w przypadku meczu z Tyloo czy North. Train też kiedyś był w ich map poolu i nie grają go źle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom