>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Przydałoby się zrobić 3 nowe tematy - dziś zaczyna się Northern Arena, pojutrze iBUYPOWER Masters oraz ELeague. No ale wracając do analiz... ????
Do Eleague jest temat, wystarczy sobie popatrzeć (CS:GO ELEAGUE SEASON 2, co do northern arena i ibuypower to nie będę robił dodatkowych tematów ponieważ są to małe turnieje, w związku z czym nie ma sensu tworzyć nowego tematu, gdzie pojawi się max 1/2 posty //valentine28
Mecz: G2 Esports vs compLexity
Godzina: 16:30
Typ: G2 Esports (-6,5), 1.75, STS
Krótko o turnieju - Northern Arena. Zobaczymy tutaj 3 drużyny z Europy oraz 5 z Ameryki. Faworytami turnieju są obie drużyny z Francji - G2 oraz EnVyUs. Pula nagród wynosi 100.000$, zwycięzca otrzyma połowę tej kwoty. Wracając do samego meczu - zobaczymy tutaj jedną z lepszych drużyn na świecie oraz słabszą o kilka poziomów ekipę z Ameryki. Faworytem są oczywiście Francuzi, lecz postanowiłem zagrać na handicap, ponieważ taka linia nie jest aż taka duża, a kurs nie wygląda źle. G2 tydzień temu odpadło z grupy z ELeague, więc na pewno są głodni zwycięstwa, w dodatku teraz, gdzie mają dużą szansę na wygraną. Na EL rozegrali także spotkanie z inną, amerykańską ekipą - Echo Fox , którzy statystycznie są lepsi od compLexity, Echo Fox wygrało tylko 5 rund na dwóch mapach. Kilkanaście godzin temu Francuzi wygrali mecz ligowy z EnVyUs (obie drużyny były w tym czasie w Ameryce), co jest dobrym znakiem. CompLexity przegrało 6 map z rzędu i nic nie zanosi się na to, aby mieli dzisiaj wygrać. Jedynym minusem tutaj może być to, że jest to BO1 (1 mapa), a za 5 dni Francuzi mają ważniejszy turniej, gdzie wystąpią bardziej prestiżowe drużyny - IEM. Tak czy siak - G2 powinno dziś zniszczyć przeciwników, którzy nie wygrają zapewne więcej niż 6 rund.

Mecz: EnVyUs vs CLG
Godzina: 18:00
Typ: EnVyUs, 1.15, STS | CLG (EnVyUs -5,5), 1.85, STS
Sytuacja podobna do opisanej wyżej - wcześniej wspomniana drużyna z Francji zmierzy się z CLG. Do tego meczu nie jestem zbyt przekonany. Statystycznie EnVyUs jest lepsze o kilka poziomów od CLG, ale ich styl nie skłania mnie do zagrania handicapu. CLG w formie - na 10 ostatnich map wygrali aż 8. W ich składzie można zobaczyć dwóch, doświadczonych zawodników - hazed oraz Cutler (lub Reltuc), którzy grają już w owej drużynie bodajże 2 lata. Nie sądzę oczywiście, aby CLG miało wygrać ten mecz, ale kurs na EnVyUs jest śmieszny, a handicap zbyt ryzykowny. Nie będę zdziwiony, jeśli amerykańska drużyna wygra tutaj 10 rund; w dodatku jest to BO1, co działa na przewagę underdoga, więc CLG. Ten mecz oczywiście omijam, bo kursy są nieadekwatne do ryzyka.

Mecz: Liquid vs Heroic
Godzina: 19:30
Typ: Liquid, 1.80, STS | Liquid (Heroic -2,5), 1.57, STS
Kolejne starcie europejskiej drużyny z amerykańską - tym razem zobaczymy duńską ekipą. Od ponad dwóch tygodni grają z nowym zawodnikiem, którym jest niko. Oczywiście zmiana była dla nich na minus, ponieważ gla1ve był najlepszym zawodnikiem w Heroic. Po tej zmianie duńska drużyna gra w kratkę, lecz w większości meczów ich najlepszym zawodnikiem był niko - wszystkie były bodajże rozgrywana na lanie. Teraz trochę o Liquid - przez ostatni miesiąc grali tragicznie, do tego odejście peacemaker&#39;a, który był z nimi od 6 miesięcy, było dla nich wielką stratą, ponieważ to on zajmował się grą taktyczną, co było wyraźne do zauważenia w ich meczach. W tym miesiącu rozegrali 4 mecze online, podczas których zanotowali 3 wygrane. Od dłuższego czasu nie osiągnęli niczego wartego uwagi, a ze swoim potencjałem mają duże szanse. Podsumowując - spodziewam się tutaj wyniku 16:12/10.

Mecz: Optic vs NRG
Trochę nie rozumiem, piszesz że kursy są śmieszne, spodziewasz się bardzo wyrównanego meczu, pochwaliłeś NRG i ich gre na lanie, a mimo to proponujesz handi -3.5 na drużynę przeciwną o której powiedziałeś tylko że są w formie ???? Błąd w typie czy tak miało być ^^? Żeby nie było popieram -3.5 na optic, tylko trochę analiza jest całkowitym przeciwieństwem do typu ???? //valentine28
Godzina: 21:00
Typ: Optic, 1.35, STS | NRG (Optic -3,5), 1.85, STS
Kursy w tym meczu także są trochę śmieszne. Po jednej stronie mamy Optic, które w tym miesiącu jest w formie, szczególnie mixwell. Ich przeciwnikami będzie NRG
- drużyna, która na lanie gra wyśmienicie - wystarczy spojrzeć na ich ostatni lan, czyli finały ligi ESL&#39;a. Oczywiście nie osiągnęli tam niczego sensownego, ale ich wyniki mówią same za siebie:
28/10 16 NRG (20) FaZe (22)dust2
27/10 16 NRG (14) NiP (16)cache
26/10 16 NRG (9) Cloud9 (16)cache
26/10 16 NRG (3) dignitas (16)mirage
3 rundy z Dignitas, 9 z C9, 14 z NiP i 20 z FaZe - wszystkie te zespoły znajdują się w top10.
Patrząc na ich skład możemy zauważyć samych doświadczonych graczy. Spodziewam się tutaj bardzo wyrównanego meczu, czego nie wskazują stawki.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Ciekawa sytuacja w jednej z najlepszych drużyn świata ???? . FNX puknął dziewczynę fera i póki co na następnym lanie zastąpi go fox.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ciekawa sytuacja w jednej z najlepszych drużyn świata ???? . FNX puknął dziewczynę fera i póki co na następnym lanie zastąpi go fox.
Skąd wiadomo że akurat fera? Fallen na reddicie napisał o &quot;teammate&#39;s girlfriend&quot;.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
9 grudnia w Chinach zaczyna się turniej mniej więcej 3 tieru World Cyber Games, biorą w nim udział bodajże 4 drużyny z Chin 2 z Europy 2 z Brazylii, australijskie Immunity i JYP z Malezji. Od 2 dni na całorocznym wisi oferta, ale o większości tych drużyn nie ma za dużo informacji, więc nie wiem czym oni się wzorowali wystawiając takie kursy. Nową rzeczą jest format każdy z każdym BO2, który debiutuje na becie, kursy są podane 3drogowo i zdecydowanie brakuje opcji +1.5 na drużyny.

Moim zdaniem niektóre kursy to nieporozumienie, szczególnie, że nie ma żadnego punktu odniesienia jeśli chodzi przykładowo o drużyny brazylijskie, a całą reszte. Dotychczas grali tylko w swojej południowi amerykańskiej lidze. To samo tyczy się innych drużyn. Immunity potrafiło zagrać mapę jak równy z równym przeciwko Virtusom, Nipowi czy Dignitas. Przypomnę też 2014 rok i brazylijskie Keyd Stars o którym też wcześniej nikt nie słyszał a na Iemie pokonali NiP i ugrali mapę na Virtusów.

Bet365 za faworytów uznał te drużyny o których trochę więcej wiadomo i które już zagrały na jakimś turnieju wyzszej rangi tj. Cyberzen Tyloo i oba europejskie teamy.

Przykładowo Tyloo jest dość sporym faworytem w meczu przeciwko Cyberzen. Kurs że Immumity wygra z Cyberzen to 13, a że wygrają z Tyloo to 8.0.

Wybaczcie za błędy, ale pisane z telefonu. Potem edytuje dodając typy, a póki co polecam korzystać z kursów na Brazylijczyków czy Immunity.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
9 grudnia w Chinach zaczyna się turniej mniej więcej 3 tieru World Cyber Games, biorą w nim udział bodajże 4 drużyny z Chin 2 z Europy 2 z Brazylii, australijskie Immunity i JYP z Malezji. Od 2 dni na całorocznym wisi oferta, ale o większości tych drużyn nie ma za dużo informacji, więc nie wiem czym oni się wzorowali wystawiając takie kursy. Nową rzeczą jest format każdy z każdym BO2, który debiutuje na becie, kursy są podane 3drogowo i zdecydowanie brakuje opcji +1.5 na drużyny.

Moim zdaniem niektóre kursy to nieporozumienie, szczególnie, że nie ma żadnego punktu odniesienia jeśli chodzi przykładowo o drużyny brazylijskie, a całą reszte. Dotychczas grali tylko w swojej południowi amerykańskiej lidze. To samo tyczy się innych drużyn. Immunity potrafiło zagrać mapę jak równy z równym przeciwko Virtusom, Nipowi czy Dignitas. Przypomnę też 2014 rok i brazylijskie Keyd Stars o którym też wcześniej nikt nie słyszał a na Iemie pokonali NiP i ugrali mapę na Virtusów.

Bet365 za faworytów uznał te drużyny o których trochę więcej wiadomo i które już zagrały na jakimś turnieju wyzszej rangi tj. Cyberzen Tyloo i oba europejskie teamy.

Przykładowo Tyloo jest dość sporym faworytem w meczu przeciwko Cyberzen. Kurs że Immumity wygra z Cyberzen to 13, a że wygrają z Tyloo to 8.0.

Wybaczcie za błędy, ale pisane z telefonu. Potem edytuje dodając typy, a póki co polecam korzystać z kursów na Brazylijczyków czy Immunity.

Zwróć tylko uwagę, że Immunity zmieniło skład, w obecnym składzie nie dorastają do pięt poprzedniej piątce. Mając powyższe na uwadze nie widzę żadnego value w kursach na Immunity.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Wiem że byly sporen zmiany w składzie ale nadal uważam że kurs 4 że Immunity ugra mapę na Tyloo czy Cyberzen to spore value.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Wiem że byly sporen zmiany w składzie ale nadal uważam że kurs 4 że Immunity ugra mapę na Tyloo czy Cyberzen to spore value.

Nie wiem gdzie widzisz takie kursy ale jeżeli masz to graj, ja widzę jedynie kursy ~2, że Immunity ugra mapę na Tyloo czy Cyberzen.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Wiem że byly sporen zmiany w składzie ale nadal uważam że kurs 4 że Immunity ugra mapę na Tyloo czy Cyberzen to spore value.
Na to że Immunity wygra 1. mape masz kurs 5.0 ???? To samo drugą.

Czyli musisz podać dokładnie którą mapę ugra Immunity a to jest loteria. A na to &#39;że Immunity ugra mapę na Tyloo czy Cyberzen&#39; jest nie kurs 4 tylko 2.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Czyli musisz podać dokładnie którą mapę ugra Immunity a to jest loteria. A na to &#39;że Immunity ugra mapę na Tyloo czy Cyberzen&#39; jest nie kurs 4 tylko 2.
To wystatczy postawić 2 razy po kursie 5 ???? !
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Polacy przedłużają kontrakt i biją dzięki temu rekordy!

Virtus.pro have announced on Facebook that their Counter-Strike players have signed new contracts with the organisation.

The players have penned four-year deals valid until the end 2020, which, according to Virtus.pro, makes them &quot;largest agreement between players and organization in the history of eSports, in terms of both duration and total contract value.&quot;
http://www.hltv.org/news/19531-virtuspro-announce-renewals

Całe życie się chłopaki męczyli z organizacjami, aż w końcu znaleźli swoje miejsce. Bardzo pewne miejsce przede wszystkim.

Czekamy na 2k17!
 
R 5

refresh95

Użytkownik
jak to kiedyś snax powiedział na meczyku:
&quot;płacą to wymagają, trzeba grać&quot;
i dobrze, że mają kontrakty, nie będą mieli problemów jak kiedyś
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Vega Squadron - BIG 2 @1.72 b365 ✅ ✅ 0-2
Turniej w Lipsku DreamHack.
Mecz decydujący o awansie z grupy B.
Na przeciw siebie rosyjska formacja Vega, która dostała niezłego kopa po dobrych eliminacjach do Eleague, gdzie wprawdzie nie podołali, ale grali jak równy z równym z najlepszymi, pokonując m.in NIP (właściwie ich gromiąc). Tutaj bdb się spisywali, ale w meczach BO1, gdzie 1 wygrali 16-14 z Rogue, a potem ulegli 14-16 z Flipsid3.
Jeszcze nie ma u nich takiego doświadczenia jak w drużynie BIG.
BIG to doświadczeni gracze, byli gracze mousesports, PENTY, NRG.
Świetnie się rozumieją w nowej formacji zawodnicy tego teamu, Legija, GobB, tabsen, nex i Keev. Postraszyli już w eliminacjach do Dreamhacka Las Vegas zespół mousesports, gdzie niewiele brakowało. Skilla nie brakuje, myślę że chęci do gry również, skoro stworzyli nową formację.
Myślę, że kurs wart gry. 20:00.
BO1 bym pewnie nie zaryzykował, bo to czasem loteria, fart, ale BO3 już jak najbardziej stawiam na BIG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
PENTA - LDLC 1 @2.37
PENTA +1.5 mapy @1.44
b365

PENTA buduje nowy team po małej rozsypce i chyba dlatego takie kursy na nich, bo skillowo są na pewno lepsi niż LDLC.
Stfn, krystal, Sunny, MikeS, Oskar
Całkiem ciekawa ekipa, trenują już od jakiegoś czasu. Myślę, że PENTA jest na tyle ogarniętą organizacją, żeby grać w ESEA Pro League.
LDLC nie ma tam czego szukać. Z resztą nie wiem, czy sami tego chcą, bo pamiętam ich mecz z Kinguin o awans i zagrali koszmarnie, ale potem w innych rozgrywkach tego samego dnia już prezentowali się znacznie lepiej.
Według mnie kursy są odwrócone, a przynajmniej powinno być 50/50.
Te same rozgrywki, czyli awans do ESEA Pro League.
Splyce - Rush 1 @1.25
Splyce -1.5 mapy @2.00
Selfless - Luminosity [email protected]
b365

Rush to totalne cieniasy, Splyce do dobrych teamów nie należy, ale prezentują poziom wyżej niż rywale.
Selfless oglądałem ostatnio w WESG i według mnie to zbyt mało, by pokonać brazylijczyków, którzy wczoraj dość ciekawie grali przecie Liquid o awans na DreamHack, ostatecznie ulegając im po zaciętym boju.
Mecze 18.01-19.01
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
CS:GO mniejsze ligi (tier2 i niżej)
Team123 - BIG 1 @3.386 (bo1) nitrogensports
Mecz best of 1, gramy jedną mapę, dusta2 czyli mapę typowo skillową.
Bukmacherzy niczego się nie nauczyli od meczu między tymi drużynami bo3, wynik był następujący:

Te drużyny są na jednym poziomie, lekko faworyzowałbym nawet Team123, skąd zatem 3.39 na Team123?
Fakt, BIG grało w lutym dusta2 5x, wygrali 4 mecze, w tym jeden z iGame.com po dogrywce 19-16, Team123 natomiast wygrał swój jedyny mecz na d2 w tym miesiącu z Flipside, a więc uczestnikiem ostatniego Majora.
Kurs zawyżony, moim zdaniem warto lekko go trącić.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Rozgrywki: Kwalifikacje do ECS
Mecz: Renegades-Splyce
Godzina: 2:00
Typ:
Renegades wygra 3-drogowo @1.72 8/10 ⛔
Renegades 1 mapa @1.33 7/10 ⛔
Renegades 1 mapa -4.5 rund @1.90 4/10
⛔ Brak słów... chyba każdy widział co oni w ogóle zrobili. Już nawet nie mówię o handicapie, ale mecz? Patologia. A atter to chyba szybko opuści ten zespół... Rickeh wróć, proszę...
Renegades 2 mapa @1.33 7/10 ✅
Renegades 2 mapa -4.5 rund @1.90 4/10
✅ 16:6
Analiza:
Renegades to drużyna do której mam sentyment. Uwielbiam ich mega ofensywny styl, ich cobbla czy dusta. Grają podobnie do immortals i naprawdę grają świetnego CS-a. Według mnie spotyka się zespół 2 tieru z 3 albo nawet 4 tierem. Splyce to był outsider zeszłego sezonu w ESL i ECS-ie gdzie przegrywali praktycznie z każdym. Renegades mimo ostatnich porażek (cloud9, navi,Faze, Luminosity) grało dobry cs. Są po bootcampie który był przygotowaniem do Dreamhacka, na którym mimo tego że nie osiągneli nic, ba nie wygrali nawet meczu, pokazali trochę swoich umiejętności i to nie grając w całym składzie. Teraz grają ze splyce no i litości innego wyniku nie może być, a kurs na zwycięstwo @1.72 to jest promocja jakich mało. Jeśli splyce ugra tutaj mapę, ba ugra więcej niż 11 rund, będę mega, mega zdziwiony... Nawet pomimo dalszego braku rickeha, co jest dużym osłabieniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom