>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter strike

paint12 130

paint12

Użytkownik
Kto jest wyznawcą takowej gry ? ^^ grałem w nią 5 lat i wiem ze gra cieszy się bardzo duża popularnością wśród młodzieży jak i osób troszeczkę starszych ???? mam 20 lat i nawet teraz lubię sobie czasem popykać w wolnym czasie ???? jeśli ktoś da serwer można razem pograć :]
 
radditz 17

radditz

Użytkownik
Jeżeli miałbyś ochotę pograć to codziennie w godzinach wieczornych (21/22) Zapraszam! Oczywiście w popołudnie też gramy ????
 
M 0

mazine

Użytkownik
Da rade grać na piracie ?
kiedyś pykałem u kumpla...
Tak, da radę, ale lepiej wydać te 10 zł na klucz i gracz na Steamowych serwerach gdzie jest znacznie mniej cheaterów i internetowych trolli. Osobiście grałem w nią dosyć długo, ale już mi się znudziło, wg. mnie najlepszy FPS ever, COD i inne Battlefieldy to przy CSie całkiem inne gry, mimo że są zaliczane do kategrii FPS. CS grywalnością zabija konkurentów, przynajmniej w mojej opinii.
 
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Toż to stare jak świat :p Ja już nie gram od dobrych 5-6 lat więc nie wiem, ale ponoć scena już powoli upada
 
hellu 0

hellu

Użytkownik
ja grałem prawie 3 lata tyle chyba wystarczy :p
patrząc na inne gry fps i patrząc na cs&#39;a płakać się chce, counter strike stworzyli w 1999r. i to daje do myślenia bo to właśnie valve zapoczątkowało szał na gry typu fps, cs jest klasykiem ale szybko się nudzi przynajmniej mi :eek:
 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Też pogrywam w kantera ;) Oczywiście na steamie.
Macie jakieś opinie odnośnie CS:GO ? Warto spróbować ?
 
T 0

technik

Użytkownik
Grało się w tą grę grało ???? ostatnio z kolegami nadal zaczęliśmy grać myślimy nawet nad zrobieniem własnego serwera.
może ktoś by chciał pograć z nami?;p
 
W 9

walczacy

Użytkownik
CS: Go to nie ten klimat co 1.6 , inaczej sie gra nie ma tej dynamiki co w 1.5 i 1.6 , pograłem 30 minut w cs go i dla mnie starczy , nie zrezygnuje z 1.6 chodz te update steama maja chyba na celu zniechęcić graczy 1.6
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
COUNTER STRIKE 1.6 TO JEST KLASYKA

COUNTER STRIKE SOURCE - uważam, że najlepszy CS jaki wyszedł (przynajmniej dla mnie....)

COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE - Odgrzany kotlet z ładniejszą grafiką i dopracowaną fizyką.... JEDNAK Dużo łatwiej jest trafić przeciwnika niż w poprzednich wersjach....


POSIADAM WSZYSTKIE NA STEAM i obecnie czasami gram w GO gdyż po prostu lubię ładną grafikę ???? Grywam tylko rekreacyjnie bo w poprzednie się już ograłem....


Osobiście uważam, że i tak nic nie przebije serii BATTLEFIELD.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Raz na jakiś czas pykam w GO ;) Dawno temu grałem w 1.6 i wymiatałem ???? Teraz już nieco gorzej po latach przerwy. Niemniej rekreacyjnie warto zagrać. Oczywiście Steam.
 
Do góry Bottom