>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
ECS EU&amp;NA
#Januszmode
Astralis under 2,5 map @1.20
Faze 2:0 @1.58
Liquid 2:0 @1.46
ako @2.77 ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????

Tripelek, trzy razy 2:0, nie widze innej możliwości. Znaczna różnica klas, nowy format turnieju ECS zachęca do wygrania pierwszego/drugiego turnieju, zapisania miejsca w finałach LANowych i skupienie się na innych turniejach. Za dwa tygodnie wszystkie 3 zespoły, które typuję do wygranej grają w Sao Paulo turniej Blast, tydzien później FaZe gra w Starladderze. Oczywiście i Faze i Astralis nie wygrają tego turnieju, ale próbować warto. Grafik i tak jest napięty.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
ENCE - forZe
Zwycięstwo ENCE @1.75 STS ⛔
Obie drużyny grają bardzo niepewnie Overpassa, forZe w formie ale tylko na drużyny które są na ich poziomie. Nie wyobrażam sobie Rosyjskich zawodników którzy potrafiliby pokonać aktualny top 4 (Wg. HLTV), biorąc pod uwagę formę z LAN&#39;a w Katowicach. Myślę że ENCE powinno mecz wziąć. Po części zgodzę się z kolegą wyżej, ale podchodzę do tego z chłodną głową i wydaje mi się że jednak forZe dziś nie da rady. MOIM ZDANIEM
Astralis under 2,5 map @1.20
Faze 2:0 @1.58
Liquid 2:0 @1.46
Co do tych betów zgodzę się bez dwóch zdań. To faworyci.
North - AVANGAR
Zwycięstwo North @1.80 STS ⛔
North w porównaniu do AVANGAR to kompletna deklasacja. AVANGAR to drużyna dobra, aczkolwiek nie na tyle żeby pokonać Duńczyków. Drużyny odrzucą swoje najgorsze mapy i pozostaje nam zacięty map pool, który zapewne przeważy doświadczenie na korzyść North. Nie dam sobie głowy obciąć że będzie to 2:0, aczkolwiek kurs na wygraną North jest zadowalający imo!
NiP - forZe
Dokładny wynik: 2:0 @2.45 STS ✅
Obecna forma forZe to coś niesamowitego, i w pełni się z tym zgodzę. NiP bez Dennisa, w jego miejsce zagra Draken. Nie wydaje mi się żeby forZe potrafiło urwać mapę Szwedom pomimo ich gry, a NiP powinno poradzić sobie z Rosjanami. Bet jak najbardziej odważny i zostawia wiele do życzenia, aczkolwiek zostawiam tak, jak jest i wrzucam to do AKO. Przeglądając wyniki forZe jestem pozytywnie zaskoczony, aczkolwiek myślę że tak duża przeszkoda jak NiP jeszcze nie jest do przeskoczenia przez Rosjan.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Spirit - ALTERNATE aTTaX​

Zwycięstwo ALTERNATE aTTaX @2.00 STS​
Wydawać się może że faworytem tego meczu jest Spirit które posiada bardzo dobry win-rate w przeciwieństwie do rywali. Gdy spojrzałem na kilka ostatnich meczy w systemie BO3, niespodzianie Spirit odrzucało Overpassa jako jedną z pierwszych map. Obecnie nie są w formie, tak jak z resztą rywale. Kursy jednak kuszą i podświadomość każe mi wytypować zwycięzcę tego meczu... Wydaje mi się że pomimo tak dobrze rozgrywanej mapy będzie to jednak ALTERNATE aTTaX. Dlaczego? Spirit swoje mecze wygrało przeciwko słabszym drużynom, stąd win-rate. Mecz z FURIĄ był dla nich wyzwaniem, bo zdołali wygrać go jedynie poprzez dogrywkę. ALTERNATE aTTaX fakt, posiada niski win-rate, a dlaczego? Bo ich mecze rozgrywane były z lepszymi rywalami. Wyniki sięgały 13,14 rund, a posiadają więcej rozegranych map od Rosjan. Moim zdaniem to dziś ALTERNATE pokaże przełom na Overpassie i utrze nosa Spirit.
Nie podawaj starych meczów Spirit na overpassie, ich win-ratio na tej mapie jako przykład i że nabijali go ze słabszymi drużynami, bo wtedy grali w starym składzie. Od 6 meczów grają z dwójką nowych zawodników, z którymi tego overpassa jeszcze nie zagrali ani razu. Te 83% przy overpassie na HLTV fajnie wygląda, ale oni sami chyba obecnie nie czują tej mapy, skoro w 2/6 meczach w nowym składzie sami go banowali jako pierwszą mapę.
Co do samego typu to też uważam, że warto tutaj pójść w wyższy kurs. Jak dla mnie mecz 50/50, Spirit bez formy.
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
North - AVANGAR
Zwycięstwo North
@1.80 STS​
North w porównaniu do AVANGAR to kompletna deklasacja. AVANGAR to drużyna dobra, aczkolwiek nie na tyle żeby pokonać Duńczyków. Drużyny odrzucą swoje najgorsze mapy i pozostaje nam zacięty map pool, który zapewne przeważy doświadczenie na korzyść North. Nie dam sobie głowy obciąć że będzie to 2:0, aczkolwiek kurs na wygraną North jest zadowalający imo!
Ja tu poszedłem w stronę AVANGAR, ale ogólnie mecz wydaje mi się mega ciężki to przewidzenia. Odnoszę wrażenie, że obie te drużyny są w stanie urwać każdą z granych map, a bardzo wiele będzie zależało od tego jak Jame trafi z dyspozycją dnia. Na pewno dość ciekawy mecz się szykuje. Powodzenia ????
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Nie podawaj starych meczów Spirit na overpassie, ich win-ratio na tej mapie jako przykład i że nabijali go ze słabszymi drużynami, bo wtedy grali w starym składzie.
Tak czy inaczej skoro przy takim win-ratio banują Overpassa często jako pierwszą mapę, to znaczy że słabo ją trenowali/nie wychodzi im ta mapa. Jak dla mnie Niemiecka formacja ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Tak czy inaczej skoro przy takim win-ratio banują Overpassa często jako pierwszą mapę, to znaczy że słabo ją trenowali/nie wychodzi im ta mapa. Jak dla mnie Niemiecka formacja ????
A ty znowu z tym win-ratio. Zrozum, że te win-ratio mieli w starym składzie. Teraz grają z dwójką nowych zawodników i tyle wystarczy by najlepsza mapa stała się instabanem. Obecnie ich win-ratio równa się 0, bo nie zagrali overpassa w nowym składzie ani razu - nie licząc obecnego meczu.
/edit: Tak czy siak - dzięki za wrzucenie swojej analizy, bo bez tego nie zainteresowałbym się tym meczem, a kompletnie mi przeleciał wśród dzisiejszych meczów na HLTV. Spirit dostało do 12, więc niestety nie poprawili swojego win-ratio ???? ????
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Chaos - ENCE
Zwycięstwo ENCE
@1.28 Unibet ✅
Mirage, czyli jedna z ulubionych map ENCE. To prawda, zgodzę się z kolegą w którejś analizie że ENCE podchodzi aktualnie do meczy na luzaku, ale forZe akurat było dobrze przygotowane. Chaos niestety nie jest w formie, w dodatku słabo radzą sobie na Mirage&#39;u. Pomimo podejścia uważam że ENCE powinno mecz wygrać.
Astralis - AVANGAR
Mapa, handicap: Astralis (-1.5) @1.38 Unibet ✅
Mecz o turniej w Londynie, gdzie pula nie jest mała. Astralis to Duński czołg którego mało kto może zatrzymać. Drużyny wyrzucą sobie dwie ulubione mapy a zarazem swoje najsilniejsze, bo AVANGAR zbanuje Nuke&#39;a, a Astralis Cache&#39;a. Poza Cachem widzę jakiekolwiek światełko w tunelu na Overpassie, ale moim zdaniem ta różnica poziomów i forma zrobi swoje. Obie drużyny będą się starały o wejście na turniej i zapewne żadna nie odpuści. To może być ciekawy mecz, ale raczej nie widzę AVANGARu który urywa mapę top1 drużynie.
ALTERNATE aTTaX - Epsilon
Zwycięstwo Epsilon @1.50 Unibet ✅
Overpass, gdzie obie drużyny grają mega słabo. Niemieccy zawodnicy posiadają większe doświadczenie na tej mapie, ponieważ zagrali ją 8 razy więcej od Epsilonu. Mimo wszystko bardziej skłaniałbym się ku przeciwnikom z powodu formy. Wyniki ALTERNATE aTTaX aktualnie to komedia, wszystkie mecze to over 26.5, a Spirit czy UoL to niezbyt mocni przeciwnicy. Pora na kogoś silniejszego. Mam nadzieję że Epsilon zagra lepiej Overpassa, bo aimowo zjadają ALTERNATE aTTaX.
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Ostatnio szukam niespodzianek do pogrania za niską stawkę, wczoraj się udało bardzo ładnie:
i dzisiaj próbuję iść za ciosem stawiając na Avangar, na który kursy dochodzą do ~7. Wczoraj z North pokazali bardzo fajną grę, comeback na Overpassie mógł robić ogromne wrażenie. Druga mapa bardzo bliska i łatwo wygrany Mirage. Forma Jame&#39;a w kontekście Avangar jest kluczowa, a wczoraj rozegrał świetne spotkanie kończąc z KD 73-39. Ten snajper to one-man army i grając na swoim najwyższym poziomie jest w stanie zrobić ogromną różnicę w starciu z kazdym rywalem. Mimo kilku nieudanych meczy jak na Valiance, podoba mi się bardzo gra Kazachów po IEMie, wydają się bardzo ambitną drużyną. Wiele innych zespołów, które na IEMie zaszły daleko, mocno na luzie podchodzą do kolejnych zawodów, co pokazuje ENCE czy Liquid (mimo, że oni zagrali w Katowicach trochę poniżej oczekiwań). Astralis po zwycięstwie na IEMie wydaje się nie do pokonania i to ich może właśnie zgubić. Od tamtego czasu rozegrali jeden mecz, jednak ciężko cokolwiek z niego wywnioskować bo przeciwnik był bardzo łatwy. Liczę, że dzisiaj zabraknie im koncentracji, co w połączeniu z geniuszem Jame&#39;a może dać niemałą niespodziankę.
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Jakieś propozycje odnośnie meczu NIP vs FAZE? Faze gdyby nie Niko przegrali by z VP. Nip gładko przejeżdża po ForZe. Nie chce mi się wierzyć, że Niko kolejny raz da taki popis jak 2 dni temu. Myślałbym nad wygraną NIP (kurs 1.9) lub NIP 2:1 (kurs ponad 4) - STS. Co sądzicie na temat tego meczu?
Fatalny błąd Adrena, który nie mógł trafić zawodnika rozbrajającego bombę uratował mapę Train dla NIP. Bet na 2:1 siadł przy odrobinie szczęścia. Ale overpass wiedziałem, że będzie łatwo dla NIP, Niko już nie dał rady kolejny raz wyciągnąć Faze.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
ENCE - ALTERNATE aTTaX
Handicap rundy: ENCE (-4.5) @1.75 Unibet ✅
Dust2. ENCE radzi sobie średnio, a ALTERNATE aTTaX w ogóle. Pierwszy argument który przemawia za pójściem w stronę Finów. Kolejnym, bardzo ważnym argumentem jest doświadczenie które mocno przeważa na korzyść ENCE. Ostatnim argumentem jest fakt, że indywidualnie zawodnicy Fińscy są o wiele lepsi niż ALTERNATE aTTaX. Kolejną ważną rzeczą jest forma Niemców która wygląda niezbyt ciekawie. Handicap wygląda strasznie, ale jednak trzeba ugrać 11 rund na obecny top 4.
Vitality - Epsilon
Handicap rundy: Vitality (-3.5) @1.65 Unibet ✅
Dust2. Vitality o wiele większe doświadczenie na tej mapie. Żadna z drużyn jakoś specjalnie się tą mapą nie przejmuje, wygrywają z drużynami słabszymi od siebie, drużynie Francuskiej zdarza się pokonywać lepsze drużyny, ostatni dust2 grany był z UoL gdzie rozgromili przeciwników do 4 rund. Moim zdaniem jest to zwycięstwo Vitality po handicapie, bo Epsilon lubi tracić rundy na Duście nawet z drużynami słabszymi od siebie. Nie muszę chyba przypominać o doświadczeniu i umiejętnościach drużyn, bo różnica poziomów jednak jest odczuwalna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Słabo wchodzi ostatnio gdy podaję tu typy, gdy gram po cichu jest tak: http://prntscr.com/mxftwq
Dlatego polecam granie przeciwko ????
Faze - NiP
Kilka słów o formacie ECS, 8 miejsc, 4 dla NA, 4 dla EU, 5 tygodni eliminacyjnych. W pierwszych trzech tygodniach zwycięzca wchodzi do Finałów LANowych, tygodnie 4 i 5 już tego miejsca nie gwarantują. Pozostałe dwa miejsca (1 dla EU, 1 dla NA) zgarną drużyny z największą ilością wygranych w ciągu 5ciu tygodni.
No i tu się robią schody, bo oba zespoły prawdopodobnie nie zagrają w tygodniach 2 i 3. Dlaczego?
Tydzień 2. 18-21 marca, oba zespoły zagrają na LANie Blast Sao Paulo w dniach 22-23 Marca. Zatem 21go będą już w Brazylii lub w samolotach.
Tydzień 3. 25-28 kwietnia, oba zespoły zagrają w IEM Sydney w dniach 30 kwietnia - 5 maja.
Terminarz napięty, tysiące kilometrów w samolotach, jetlagi i ogólnie takie takie. Pozostaną zatem tygodnie 4 i 5, gdzie każde zwycięstwo będzie się liczyć w tej małej tabeli, a przez absencje będzie co odrabiać.
Zakładam zatem, że dzisiaj obie drużyny będą chciały wygrać i wyjdą na maksa skoncentrowane, o odpuszczaniu nie powinno być mowy, Finały ECS to w końcu pula $500.000 do podziału.
Do meczu! W 1. fazie NiP 2:0 z Forze, Faze 2:1 z VP. NiP ze stand-inem, draken grał już w NiP, ostatni mecz w czerwcu zeszłego roku. Wczoraj z Forze wykręcił drugi wynik w drużynie, przeciwnikiem ze snajperką był jednak xsepower, fakt, Rosjanin statystyki ma dobre, ale przeciwnicy, z którymi grał to najwyżej tier3 + wychillowane ENCE po majorze. Forze robi furorę tu na forum, daje zarobić pokrywając handicapy, ale przeciwnicy cóż... Nie powalają.
Faze 2:1 z VP, Guardian zrobił oszałamiające 27-51 przeciwko snatchiemu, Polaka cenię jednak wyżej niż wspomnianych Szweda i Rosjanina jeżeli chodzi o obchodzenie się bronią z lunetą. Serio. Mimo tego co prezentują obecnie Polacy z Virtus.pro. Krążą opinie od wczoraj, że gdyby nie Niko, to VP by wygrało - możliwe, ale raczej bym powiedział że gdyby nie snatchie to Guardian by takiego piachu nie zagrał.
Tutaj właśnie widzę szansę dla Faze, w mojej ocenie draken nie wyłączy z gry Guardiana tak jak zrobił to Polak.
To że Niko zagra swoje, to wiadomo.
REZ i/lub f0rest zagrają swoje - czyli pokażą bardzo dobrą formę, którą prezentują od IEM Katowice, wiadomo.
To że w Faze może odpalić każdy inny rifler - Adren, rain lub - jak wczoraj - olof to wiadomo.
Ale w kolejny taki słaby mecz Guardiana nie wierzę.
Faze @1.85 w bo3 z NiPem, który zagra ze stand-inem? Poproszę.
bsf
Jak oni przegrali traina to tylko sami zawodnicy wiedzą... Koniec z pisaniem analiz, bo nie wchodzi ????
 
pietrucha111 16

pietrucha111

Użytkownik
Moje typy na dziś:
Astralis - NiP (20:00) Astralis -1.5 @1.53✅
Expert - Vitality (18:00) Vitality @1.20✅
(Bet365) ako @1.83✅

Nie trzeba tutaj jakiejś specjalnej analizy ;) nip gra ze standinem, choć dennis wiele by tu nie zmienił bo Astralis gra jak czołg.
Vitality? Czysta formalność.
Pozdro.
/Edit:
Vitality wygrało 16-14.. ale zjadłem zęby powiem Wam :dntlck:

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
forZe - Chaos
Zwycięstwo Chaos
@3.40 Unibet ⛔
Również prawdopodobny typ z podpórką:
Handicap rundy: Chaos (+4.5) @1.90 Unibet ⛔
Myślałem że Chaos jednak pokaże coś więcej, tragiczna gra tego zespołu...
Inferno. Mapa na której forZe posiada wysoki win-rate, który został nabity na słabszych drużynach. Pod koniec lutego mieliśmy okazję zobaczyć Chaos które nie posiada wysokiego współczynniku win-rate, natomiast w pojedynku head to head zwycięski okazał się zespół Szwedzki. Jeśli chodzi o formę obu zespołów to niezaprzeczalnie jest ona na korzyść forZe, ale uważam że Chaos również ma potencjał. Co ciekawe, Chaos posiada więcej rozegranych map niż Rosjanie, więc zagranie Szwedów po takim kursie wydaje się być interesujące. Oczywiście uważałbym ze stawką, bo Chaos to jednak o wiele słabsza drużyna niż forZe, natomiast kieruję się bardziej mapą i wiarą w przełamanie miernej passy Szwedów!
Uruguay - Sprout
Zwycięstwo Sprout @1.57 Unibet ✅
Dust2. Sprout o wiele więcej rozegranych meczy i wyższe win-ratio. W połowie stycznia drużyny zagrały head to head na tej mapie i mecz zakończył się na korzyść Sprout wynikiem 16-7. Wiem, że Vitality pokonało wczoraj Sprout na Dusćie2 do trzech, ale moim zdaniem forma i zawziętość z doświadczeniem biorą górę nad Sprout. Niemcy ostatnio zdołali nawet wygrać mapę przeciwko AVANGAR, więc wielki szacun dla drużyny. Moim zdaniem Sprout powinno wygrać ten mecz.

ENCE - Izako Boars

Zwycięstwo ENCE @1.20 Unibet ⛔
Zrozumiałem że te topowe drużyny olewają sobie takie turnieje gdzie pula pieniężna wynosi zaledwie 35k$, w porównaniu np. do turnieju BLAST w Sao Paulo, gdzie drużyny zmierzą się o 250k$... Nigdy więcej grania topowych drużyn w tak mało znaczących turniejach.
Cache. Nie wiemy jak idzie Finom na Cache&#39;u, lecz różnica poziomów wystarcza żeby zrozumieć przebieg spotkania. Izako Boars w dodatku na Cache&#39;u dostaje po tyłku nawet od słabszych teamów, więc ENCE nie powinno mieć żadnych problemów z pokonaniem Izako Boars.
expert - Vitality
Zwycięstwo Vitality @1.19 Unibet ✅
Tak wiem, kurs nie warty gry. To raczej skierowane jest do kuponów AKO, ale streszczę analizę bo kwestia poziomu jest chyba jasna. Francuzi lepsi niż Niemcy, mapa wyrównana ale expert raczej nie będzie w stanie wygrać na tak dobrze grającą obecnie drużynę.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
FURIA - Bad News Bears
Zwycięstwo FURIA
@1.32 Unibet ✅
Overpass. FURIA, czyli obecni liderzy zajmują pierwsze miejsce w turnieju o 17,500$. To idealna okazja żeby wygrać trochę pieniędzy bo na turnieju nie ma żadnych topowych drużyn. FURIA na 12 meczy nie przegrała ani jednego i zajmuje pierwsze miejsce, natomiast Bad News Bears posiada 8 zwycięstw i 2 porażki. Na Overpassie żadna z drużyn nie jest zdecydowanym faworytem, aczkolwiek Brazylijczycy posiadają o wiele więcej rozegranych map. Ostatni mecz BNB zakończył się wynikiem 16-14 ze słabo grającym Party Astronauts. Moim zdaniem FURIA będzie kontynuować serię zwycięstw na turnieju, bo BNB nie jest na tyle silne żeby pokonać obecnych mistrzów.
 
pietrucha111 16

pietrucha111

Użytkownik
FURIA - Bad News Bears
Zwycięstwo FURIA
@1.32 Unibet
Overpass. FURIA, czyli obecni liderzy zajmują pierwsze miejsce w turnieju o 17,500$. To idealna okazja żeby wygrać trochę pieniędzy bo na turnieju nie ma żadnych topowych drużyn. FURIA na 12 meczy nie przegrała ani jednego i zajmuje pierwsze miejsce, natomiast Bad News Bears posiada 8 zwycięstw i 2 porażki. Na Overpassie żadna z drużyn nie jest zdecydowanym faworytem, aczkolwiek Brazylijczycy posiadają o wiele więcej rozegranych map. Ostatni mecz BNB zakończył się wynikiem 16-14 ze słabo grającym Party Astronauts. Moim zdaniem FURIA będzie kontynuować serię zwycięstw na turnieju, bo BNB nie jest na tyle silne żeby pokonać obecnych mistrzów.
Dobra analiza! Też myślę że Furia poradzi sobie z BNB na lajcie, zastanawiałem się nad handicapem ale biore jednak tak:
Furia - BNB Furia @1.40✅
Rogue - CompLexity Rogue [email protected]✅
@1.82 bet365 ako
.✅
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Dobra analiza! Też myślę że Furia poradzi sobie z BNB na lajcie, zastanawiałem się nad handicapem ale biore jednak tak:
Furia - BNB Furia @1.40
Rogue - CompLexity Rogue +1.5 map @1.30
@1.82 bet365 ako.
Wydaje mi się że na Overpassie może być sporo rund, ale życzę powodzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom