>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO DreamHack Malmo 2017 [30/08-03/09/2017]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
DreamHack Malmo 2017

Po wielkim turnieju w Krakowie był czas na relaks i chwilę odpoczynku. Niektóre ekipy wykorzystały ten czas, by pozmieniać zawodników w zespołach i z pewnością jest o czym dyskutować. Nasi trafili do ciężkiej grupy, ale mam nadzieję, że dadzą radę wyjść chociaż z drugiego miejsca.
Zapraszam do analizowania spotkań i pisania swoich spostrzeżeń.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
NaVi po powrocie Zeusa jest bardzo nierówne, co pokazują ostatnie mecze online, nawet dzisiejszy z NiPem. Po jednej stronie potrafią zrobić 11-4, żeby ostatecznie polec 14-16. Z czasem zmiana musi wyjść im na lepsze, bo przed i w Krakowie grali bardzo słabo. VP zagadka, bo od Majora nie pokazali się, a tam zrobili wynik ponad stan, bo wszyscy praktycznie martwili się przecież o samo ich wyjście z grupy. Astralis wiadomo, tym bardziej, że naszym nigdy się wygodnie z nimi nie grało. Renegades wydają się być outsiderami, ale nie takie drużyny pokazywały się z dobrej strony na takich turniejach. Ta przerwa na pewno sprawiła, że ludzie są trochę wygłodniali CSa i sam z miłą chęcią obejrzę poczynania VP, jak i innych ekip ????
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Trochę się spóźniłem na pierwsze mecze, ale z tego co zostało w kilku słowach:
1.Virtus Pro-Na&#39;Vi
Vp
W składzie Navi potężne roszady, w miejsce Guardiana wraca Zeus i widać że odbiło się to na grze ukraińskiej ekipy. Ucierpiało zgranie i panowie jeszcze długimi momentami falują 1.8 bardzo chętnie pobieram. Vp to lanowa drużyna i trochę niewiadoma, ale bardziej polecam iść w stronę Polaków.
2.Faze-NiP
Faze 1.38
Podobnie jak.w przypadku Navi Faze zostało wywrócone do góry nogami ale skład w którym ma się Nico, Olofa, Guardiana i Raina musi robić wrażenie. Podobnie jak w Navi brakuje jeszcze zgrania w pewnych momentach co psuje Faze ekonomię, jednak aimowo nie podskoczy im na scenie nikt i wlasnie samym aimem w bo1 meczu powinni ograć Szwedów (których forma de facto rośnie).
iforbet
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
FaZe to jest tak przereklamowana drużyna jak City w piłce nożnej. Ta gowniana organizacja nic nigdy nie osiągnie. Nie polecam więcej na nich grać, miałem ich w AKO a zastanawiałem się, żeby zamiast nich zagrać G2 i żałuję. Nigdy więcej, lecą na czarną listę.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Jutro decidery BO3, nareszcie można coś sensownie pograć. Ja jutro widzę fajnego tripelka, którego można śmiało grać.
SK - North

Brazylijczycy to pierwsza drużyna rankingu, dzisiaj łatwo przeprawili się z outsiderami a mianowicie 16:2. North wygląda dobrze z nowym nabytkiem z Heoric - Valde. Pokonali C9, które wymieniło aż dwóch graczy. W BO1 wszystko by mogło się zdarzyć, ale to jest BO3 i to SK wyjdzie z pierwszego miejsca do play-offów.
Astralis - NaVi

Duńczycy również na pierwszy ogień dostali - jak mogło się wydawać - outsidera gruby B, Renegades. To był łatwy mecz. W drugim pojedynku NaVi rozprawiło się z naszymi rodakami z Virtus Pro, którzy de facto zajęli ostatnie miejsce w grupie i żegnają się z turniejem. Tu pojedynek BO3 o wyjście z grupy z pierwszego miejsca i nie sądzę by NaVi, które jest w przebudowie i jest nierówne poradziło sobie z mocnym Astralis. A kurs do przyjęcia.
G2 - Immortals

Kolejna przereklamowana drużyna imo, po FaZe - G2. Jak patrzę na zestawienie kursów w meczu Francuzów z finalistą PGL&#39;a to nasuwa mi się jedna myśl, handi mapowe. Co prawda nie ma jeszcze kursów w Unibet, ale ja już wiem że jak tylko będą to pobiorę. Tutaj mapa dla drugiej drużyny z Brazylii jest niemal pewna, powiem więcej.. Oni wezmą ten mecz.

SK @1.35 + Astralis @1.40 + Immortals +1.5 mapy @1.42 = 2.68 Unibet ⛔


Do tego za mniejszą stawkę
Immortals win @2.55 Unibet ⛔
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
SK - Cloud9
Typy: over 2.5 mapy @ 2.25 Bet365
SK 2-1 CS @ 3.00 Bet365
Wczesna pora rozgrywania meczu może nie służyć północno i południowo amerykańskim drużynom. Możliwe wahnięcia formy i przestoje, które już wczoraj można było zaobserwować o SK Gaming przeciwko North. Coldzera pudłował z pozycji, z których normalnie trafiał.
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Ja gram na G2. @2.20 betrally
Francuzi muszą w końcu kiedyś wreszcie odpalić. Mają tyle potencjału, że gdy będą grali swoją grę to wygrają. Bilans pomiędzy tymi drużynami to 5-1 dla G2. Widać, że mają jakiś sposób na Brazylijczyków i dobrze czytają ich grę co w csie jest bardzo ważne. Mecz oceniłbym z szansami 45%-55% dla G2. Ważne będzie wybór map, ale pomiędzy tymi drużynami wygląda to dosyć wyrównanie. Widzę tutaj szansę na wygraną G2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom