• Witamy na bukmacherskie.com
  1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

  [CS:GO] DreamHack Open Montreal 2017

  Temat na forum 'E-Sport' rozpoczęty przez Pasek, Wrzesień 8, 2017.

  Więcej tematów od Pasek
  1. Pasek Dobrze znany użytkownik

   Pasek
   Dołączył:
   Gru 2005
   Posty:
   219
   Polubienia:
   55
   Reputacje:
   604
   upload_2017-9-8_17-0-26.png

   8 drużyn, 6 zza oceanu do tego dwie europejskie na gościnnych występach.

   upload_2017-9-8_17-1-58.png

   Jak widać format GSL.
    
   Vidal lubi to.
  2. Pasek Dobrze znany użytkownik

   OP
   OP
   Pasek
   Dołączył:
   Gru 2005
   Posty:
   219
   Polubienia:
   55
   Reputacje:
   604
   Cztery pierwsze mecze:

   North - Gale Force

   Generalnie tylko kataklizm powinien sprawić, żeby North tego meczu nie wygrali. Gale Force to drużyna z niższej półki za oceanem, mecz raczej bez historii, handicap na poziomie -8,5 rundy nie wydaje się atrakcyjny mając w pamięci powolne wchodzenie w turniej przez Duńczyków. Szczególnie grając w systemie szwajcarskim, który jednak wybacza więcej na początku. Warto dodać do tego jet-lag.
   Czysty win nie warty gry, handicap nie warty ryzyka, mimo że w normalnych okolicznościach North powinno wygrać maksymalnie 16:5.

   Cloud9 - compLexity

   Po rozpadzie Optic Cloud9 jest zdecydowanie najlepszą drużyną z korzeniami w Ameryce Północnej. Niedawna zmiana dwóch zawodników w tym powierzenie roli prowadzącego tarikowi ma za zadanie wznieść drużynę na wyższy poziom. Podobnie jak w przypadku meczu powyżej różnica klasy jest potężna, coL ma w składzie jednego gracza który może zrobić różnicę - Androida oraz byłego prowadzącego Cloud9 - Slemmy'ego, jednak to nie powinno przeszkodzić C9 w wygraniu tego meczu.

   CLG - Kinguin
   Nie rozumiem dysproporcji w kursach. Z jednej strony CLG, które zaliczam do drugiej półki amerykańskich drużyn (inna sprawa, że poza C9 obecnie nie widzę nikogo należącego do pierwszej półki) z kilkoma zawodnikami potrafiącymi wziąć sprawy w swoje ręce - koosta i Rickeh, z drugiej polskie Kinguin. Kinguin które wskoczyło w miejsce Space Soldiers gdy okazało się, że Turcy mają problemy wizowe. Kinguin, które przegrywa ostatnio prawie wszystko:

   upload_2017-9-8_17-14-44.png

   hGh to jedyny "team, z którym wygrali, jest to jednak skandynawski mix, który drużynie która jeszcze nie dawno grała w ESL Pro League nie powinien sprawiać problemów. Sytuacja w Kinguin jest dość nieciekawa, o czym przyznał ostatnio SZPERO http://cybersport.pl/106158/szpero-najblizsze-lany-beda-prawdopodobnie-naszymi-ostatnimi-wystepami/
   Kinguin wyraźnie dołuje, kursy na poziomie 1.70 na CLG uważam za przesadzone.

   Immortals - Luminosity

   Dla mnie totalny skip, Immortals jest finalistą ostatniego majora, jednak kng boryka się obecnie z problemami rodzinnymi i opuścił drużynę by udać się do Brazylii w ostatnim czasie. Wraca jednak na DreamHacka lecz nie do końca wiadomo gdzie będzie myślami. Brazylijskie derby mają to do siebie, że underdog potrafi postawić opór, co oglądać można było często w meczach SK - Immortals. Do tego mecz jest BO1 i wolę nie ryzykować pieniędzy w tak nieprzewidywalnym meczu.

   Cloud 9 - compLexity
   Cloud 9 @1.22 STS:plus::plus::plus:

   CLG - Kinguin

   CLG @1.70 STS :minus::minus::minus: 4:16 to się nie spodziewałem...
    
   Ostatnia edycja: Wrzesień 8, 2017
  3. ofensywnie Dobrze znany użytkownik

   ofensywnie
   Dołączył:
   Lut 2014
   Posty:
   290
   Polubienia:
   3
   Reputacje:
   880
   Fajnie, że utworzyłeś temat :spoko: Ja atakuję 2 bety, które wyglądają naprawdę dobrze moim zdaniem.

   CLG @ 1.75
   Nie widzę kompletnie Kinguin na tym DH. Bardzo kiepska forma. CLG moim zdaniem silniejsze i bardziej ograne jednak też. Odstajemy na tą chwilę wyraźnie od nich. Koosta powinien robić różnicę z awką. Ogólnie jakby miejsce rozgrywania tego DH + kiepska forma Kinguin + zderzenie jednak z innym stylem gry amerykańców, a Kinguin w tej chwili jest z formą naprawdę daleko w lesie to mi tutaj wychodzi zwycięstwo CLG. W sts obecnie kurs 1.57

   Luminosity @ 2.65
   Z tego co pisze na hltv to kng prawdopodobnie w pierwszym spotkaniu z Luminosity jednak nie zagra, co w takim wypadku czyni ten kurs bardzo atrakcyjnym. Jako stand-in grałby trener zakk z którym to właśnie przegrali na Lumino 16:6 gdzie miał staty 4-17.
    
  4. Pasek Dobrze znany użytkownik

   OP
   OP
   Pasek
   Dołączył:
   Gru 2005
   Posty:
   219
   Polubienia:
   55
   Reputacje:
   604
   upload_2017-9-9_19-59-43.png

   Peffka wczorajszego dnia mocno zawiodła, Kinguin pokazało jak duża jest różnica między tier 2 NA i tier 2 EU niszcząc CLG 16:4 na mirage. Problemem CLG jest to, że nie grają nuke, więc muszą go odrzucić, a wtedy nie sądzę, że Kinguin nie wybierze ponownie mirage jako pierwszej mapy. Drugi problem CLG jest taki, że mirage jest jedną z ich lepszych map, kolejne w kolejce to Cache i Cobblestone, na których Kinguin także potrafią/potrafili grać. Jeżeli jakimś cudem dojdzie do trzeciej mapy to jedna z tych map poleci w drugim veto i zostanie zapewne train, bo CLG spodziewam się że zbanuje inferno, a to także nie wróży im za dobrze.

   Kinguin to drużyna bazująca na momentum, wczoraj zaliczyli udany start wygrywając 12:3 pierwszą połowę po słabszej stronie na mirage i nie dali już sobie wyrwać zwycięstwa, jeżeli podobnie zagrają dzisiaj od początku to może się skończyć 2:0 więc skoro kurs jest soczysty:

   Kinguin win @1.70:minus::minus::minus:
   Kinguin 2:0 @2.90:minus::minus::minus:
   oba STS

   Był mirage, wczoraj 16:4, dzisiaj 10:16 Kinguin zawsze gra przeciwko mnie :)
    
   Ostatnia edycja: Wrzesień 9, 2017
  5. Pasek Dobrze znany użytkownik

   OP
   OP
   Pasek
   Dołączył:
   Gru 2005
   Posty:
   219
   Polubienia:
   55
   Reputacje:
   604
   Obstawiał ktoś finał North - IMT w innym buku niż STS? Jak zostało rozliczone to zdarzenie? (czysty win North)
    
  6. Pozi Aktywny użytkownik

   Pozi
   Dołączył:
   Mar 2012
   Posty:
   85
   Polubienia:
   10
   Reputacje:
   97
   mecz zostal zakonczony wynikiem 2-0, nie powinno byc zwrotow za ten event
    

  Poleć forum