>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO ELEAGUE Season 2

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP

Nazwa: ELEAGUE Season 2
Data i miejsce: 21 października - 3 grudnia 2016; Atlanta, Stany Zjednoczone
Liczba uczestników: 16 drużyn
Pula nagród: 1 100 000$
Transmisja: https://www.twitch.tv/eleaguetv
System rozgrywek: Zmagania w ELEAGUE Season 2 podzielone będą na dwa etapy:

Faza grupowa:
W fazie grupowej wykorzystany będzie system GSL (podwójnej eliminacji). Mecze w drabince wygranych będą rozgrywane w trybie best of one. Tryb best of three zostanie wykorzystany w drabince przegranych. Do kolejnego etapu z fazy grupowej dostaną się dwie drużyny
Faza pucharowa: W fazie pucharowej wykorzystany będzie system single elimination. Mecze rozgrywane będą w trybie best of three
Faza grupowa:
Grupa A: 22-23 października
Grupa B: 5-6 listopada
Grupa C: 12-13 listopada
Grupa D: 20-21 listopada
Faza pucharowa:
Ćwierćfinały: 29-30 listopada
Półfinały: 2 grudnia
Finał: 3 grudnia
Grupy:
Grupa A: mousesports, Cloud9, FaZe Clan, Immortals
Grupa B: Virtus Pro, Ninjas in Pyjamas, G2 Esports, Echo Fox
Grupa C: Natus Vincere, Astralis, ALTERNATE aTTaX, SK Gaming
Grupa D: Fnatic, Team EnVyUs, Team Dignitas, Optic Gaming
Uczestnicy:
Astralis: device, dupreeh, Xyp9x, Kjaerbye, TBA, zonic
Cloud9: n0thing, shroud, Skadoodle, Stewie2k, autimatic
Team EnVyUs: NBK, Happy, kennyS, apEX, SIXER
Fnatic: olofmeister, dennis, wenton, twist, Lekr0, Jumpy
mousesports: chrisJ, NiKo, denis, Spiidi, loWel, lmbt
Natus Vincere: Edward, GuardiaN, flamie, seized, s1mple, starix
Ninjas in Pyjamas: GeT_RiGhT, Maikelele, Xizt, f0rest, friberg, THREAT
Virtus.pro: TaZ, NEO, pasha, Snax, byali, kuben
ALTERNATE aTTaX: kzy, crisby, keev, tiziaN, syrsoN
Team Dignitas: MSL, k0nfig, Magiskb0Y, RUBINO, cajunb, ruggah
FaZe Clan: rain, jkaem, aizy, allu, karrigan, RobbaN
G2 Esports: shox, SmithZz, ScreaM, RpK, bodyy, NiaK
Echo Fox: seangares, ryx, roca, ShahZaM, freakzoid, frozt
Immortals: hen1, lucas, boltz, felps, zews, zakk
OpTic Gaming: NAF, RUSH, mixwell, tarik, stanislaw
SK Gaming: FalleN, TACO, fer, fnx, coldzera

Zapraszam wszystkich do dyskusji​
 
C 0

cyngiel211

Użytkownik
Moimi faworytami są Navi lub Virtusi. Na Virtusów ostatnio spadł kurs, zastanawiam się którą drużynę obstawić z tych 2. Jakieś sugestie co do gry wyżej wymienionych zespołów ?
Dlaczego akurat te 2 teamy, co za tymi typami przemawia? Jakieś argumenty ? //valentine28
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Mecz: Natus Vincere vs ALTERNATE aTTaX
Godzina: 20:00
Typ: Natus Vincere(-1.5), 1,30, STS | Map 1 handicap Natus Vincere (-5.5), 1,70, STS
Nie widzę tutaj innego wyniku niż 2:0 dla Navi. Są o kilka klas wyżej niż ATX. Bardziej skillowi zawodnicy, większy map pool, doświadczenie. Dla Niemców sukcesem było zakwalifikowanie się do EL i nie myśleli o dalszych sukcesach na owym lanie. Navi przegrało kilkanaście godzin temu z SK (spodziewałem się zwycięstwa Navi). W przypadku zwycięstwa s1mple i spółki, spotkają się oni dzisiaj z SK w pojedynku BO3, co jest dla nich jeszcze większą motywacją, więc spotkanie z ATX będzie dzisiaj formalnością. Co do drugiego typu - niska linia i dobry kurs, wczoraj z Astralis ugrali 6 rund, dzisiaj będzie zapewne podobnie. Nie jestem w stanie porównać innych meczów ATX, bo od początku tego roku zagrali bodajże tylko 3 mapy z zespołem z tier 1. Spodziewam się wyników 16:4-7 na obu mapach.
Kurs to nie to samo co stawka./Macko18
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Mecz: Fnatic vs Optic
Godzina: 00:00

Typ: Optic win @2.25 4/10 ⛔ 17:19, straszne błędy w dogrywce, powinni byli to ugrać i to spokojnie, no ale jak się nie potrafi wygrać 3 na 1 czy 4 na 2 to o czym my tu rozmawiamy... https://clips.twitch.tv/eleaguetv/DeterminedElkTriHard Ta runda zadecydowała tak naprawdę o wszystkim... Zwróćcie uwagę ile naboi miał krimzz... Załamać się idzie
Optic +2.5 @2.00 6/10 ✅
Analiza:
Po dołączeniu do teamu disco doplana, wydaje się że fnatic w końcu zmierza w dobrym kierunku. Dobre ostatnie wyniki jednak nie będą miały się nijak do tego meczu. W dniu dzisiejszym będą grali bez swojego najlepszego aktualnie zawodnikiem ( na chwilę obecną to dennis ich ciągnie) co na pewno wpłynie niekorzystnie na szwedów. Optic z kolei w pełnym zestawieniu, do tego genialna forma w ostatnich tygodniach mixwella oraz całego zespołu co potwierdza ostatnia wygrana w turnieju nordic. Według mnie to oni powinni być faworytami tego spotkania, właśnie ze względu na brak dennisa. Biorę to z pocałowaniem ręki ????

2 meczu nie tykam, bo to jedna wielka niewiadoma i dużo zależy od mapy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
nV vs Dignitas
Typ:
nV / nV (-2.5 rundy)
Kurs: 1.90 / 2.10

Myślałem, myślałem i nic nie wymyśliłem.. nawet ciężko o jakąkolwiek analizę do tego meczu. Może inaczej, dlaczego trzymam stronę nV?
Niegdyś praktycznie top1 na świecie, cały czas brakuje im tego piątek grajka, niby Sixer lepiej się wpasował w drużynę niż Devil ale cały czas czegoś brakuje. Indywidualnie gra wygląda naprawdę świetnie, nawet gdy Kenny czy Apex czy NBK mają gorszy dzień to zawsze któryś z wyżej wymienionych potrafi ugrać rundę w pojedynkę.
Dignitas - wielka niewiadoma, wydaje się że w końcu weszli na właściwą drogę po wygraniu finału z VP ale moim zdaniem tam Virtusi po prostu za bardzo ich zlekceważyli. Drużyna, która jest w stanie wygrać praktycznie z każdym.. ale i przegrać z każdym. Magisk/Konfig niesamowita forma na lanach, prawie jak kiedyś Device/Dupreeh.
Dużo będzie zależało od mapy, pistoletów. Idę z nV - idę za value, a właśnie takie widzę w żabojadach.
Mecz bo1, wczorajsze i przedwczorajsze mecze w Oakland pokazały jak bo1 jest dobre dla &quot;dogów&quot;.
Powodzenia.


⛔⛔
nV przez pierwsze 8 rund jak dzieci we mgle..
12:12 5v3(teoretycznie) dla nV i przegrywamy rundę, no spoko.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mecz: Fnatic vs Optic
Godzina: 00:00

Typ: Optic win @2.25 4/10 ⛔ 17:19, straszne błędy w dogrywce, powinni byli to ugrać i to spokojnie, no ale jak się nie potrafi wygrać 3 na 1 czy 4 na 2 to o czym my tu rozmawiamy... https://clips.twitch.tv/eleaguetv/DeterminedElkTriHard Ta runda zadecydowała tak naprawdę o wszystkim... Zwróćcie uwagę ile naboi miał krimzz... Załamać się idzie
Optic +2.5 @2.00 6/10 ✅
Szkoda bardzo, bo Optic było drużyną lepszą (przynajmniej z początku) i powinni spokojnie wygrać mecz. Pierwsza pistoletówka przegrana pechowo, potem ten dziwny spray mixwella zamiast wypestkować brojącego rywala.

Dziś OpTic vs EnVyUs, powinni sobie Amerykanie poradzić.
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Envy - Optic
Gramy ovp , dd2 , cbl.
Ogromne value w +3.5 Optic na ovp po 1.85 , envy wlasciwie nie gra tej mapy.
Coś więcej? Jak grały w tym turnieju drużyny etc.?/Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Envy - Optic
Gramy ovp , dd2 , cbl.
Ogromne value w +3.5 Optic na ovp po 1.85 , envy wlasciwie nie gra tej mapy.

Coś więcej? Jak grały w tym turnieju drużyny etc.?/Macko18


Niech to posłuży za odpowiedź na to pytanie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Działy tematyczne to nie miejsce na podawanie suchych typów. Takie rzeczy można robić w swoich tematach w dziale z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami. Tutaj każdy podany typ popieramy rzeczową analizą zawierającą konkretne argumenty. Można też tutaj prowadzić dyskusje na temat spotkań, jednak ona również musi być merytoryczna, a nie opierać się na pustych stwierdzeniach.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Już jutro rozpoczynają sie Finały ELEAGUE SEASON 2.
Na pierwszy rzut mamy 2 mecze rozgrywane w trybie best of 3:
20:00 SK-Dignitas
ok. 22:30 Astralis-NIP
Jakie macie przemyślenia odnośnie meczy? Co proponujecie?
Zapraszam do dyskusji
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Dziwią mnie te wysokie kursy na NIP, są w formie, wygrali ostatniego lana i moim zdaniem są wyraźnym faworytem. Forrest mega forma. Pyth po powrocie tak se ale jak zagra chociaż przeciętnie to i tak powinni ogarnąć. Co do pierwszego meczu to nie wyobrażam sobie żeby SK nie wygrało, no ale kurs lipny a 2-0 troche ryzykowne
 
M 272

mientosek

Użytkownik
SK powinno to wziąć, Dignitas ostatnio w nieco słabszej formie (porażki z Kinguin czy F3), a Sk wciąż trzyma równy wysoki poziom.
Co do drugiego spotkania to Astralis gra ostatnio znowu świetnie. glaive świetnie wkomponował się w zespół i wszystko działa jak należy. Ostatnio pokonali NiP w ECS-ie. NiP ostatnio online bardzo słabo. To jest lan, więc zupełnie co innego jednak widzę tutaj faworyta w Duńczykach.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
NIP ostatnio leży na każdej płaszczyźnie. Astralis formą ewidentnie przewyższa Szwedów. Nie wydaję mi się żeby NIP był w stanie ugrać więcej niż jedną mapę a i 2;0 dla Duńczyków wcale mnie nie zdziwi. Cały NIP po IEMie chwiejna forma, raz jeden gra tragicznie, raz drugi. Ale przede wszystkim leży podejmowanie decyzji. Proponuję grać Astralis ✅@1,88 (Betsson) i Astralis -1,5 mapy ⛔@3.40 Bet365
e; szkoda, Astralis mogło wziąć to spokojnie 2;0, ale oddali 2 rundy eco pod koniec. Mimo wszystko, na przyszłość radzę unikać ich na cobblestonie, widać że to ich najgorsza mapa, grali ją dziś dopiero po raz SIÓDMY !!
 
K 0

kwiatek0401

Użytkownik
Panowie jakieś przemyślenia odnośnie dzisiejszych ćwierćfinałów? Na Naszych ciekawy kurs. Jednak Faze ostatnio w miarę dobrej formie. Polacy co prawda po dłuższej przerwie LANowej, ale jeśli skoncentrowali się na treningach to powinni ich pyknąć.
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
VP - FaZe Over 2.5 mapy @1.83 Bet 365 ✅✅✅

Spotkaniem wieczoru będzie pojedynek VP vs Faze.
Ostania gra VP jest bardzo rozczarowująca, ale należy brać pod uwagę, że ten zespół słynie ze swojej przeciętnej gry na zawodach online i tego, że na lanach nabiera pełni sił. Faze natomiast ostatnimi czasy potrafi zachwycić, ostatnio zakwalifikowali się na ECS S2 w Anaheim zostawiając w tyle między innymi VP.
Ich gra wygląda naprawdę dobrze, ale zdarzają się też wpadki.
Virtus Pro jest faworytem spotkania, ale przeglądając ich ostatnie wyniki oraz niektóre ich mecze można wysunąć wnioski (mam nadzieję, że pochopne) jakoby ich forma spadła. Mimo wszystko biorąc pod uwagę ich doświadczenie i zgranie, uważam, że to oni wyjdą z tego pojedynku zwycięsko, ale będzie to mecz zacięty i grany na pełnym dystansie 3 map.
Moim typem jest OVER 2.5 mapy, ponieważ uważam, że mecz będzie nieprzewidywalny (dla VP to być albo nie być, a dla FaZe to szansa na wybicie się). Dla odważnych VP 2:1 (kurs 3,4)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Virtus.pro - FaZe @2.20 ✅✅✅ Tak jak pisałem - VP na lanach to znacznie inna drużyna i ten mecz był takim 50/50. Łatwo nie było, ale FaZe dało radę to wyciągnąć po przegranej pierwszej mapie.
Ja powiem szczerze, że gdyby grali online to bez zastanawiania się stawiałbym na FaZe, ale z racji że dzisiaj grają na lanie to sprawa wygląda już znacznie inaczej i dla mnie podchodzi to już pod takie 50/50. VP zawsze dobrze grało na lanach, ale mimo to ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Do tego dochodzi fakt, że będzie to pierwszy lan po dłuższej przerwie. Co innego za to można powiedzieć o FaZe, którzy ostatnio nawet fajnie sobie pogrywają i dzisiaj mają szansę nawet na 2-0. Rain zawsze jak grał na VP to odpalał beastmode i kręcił chorą ilość killi, więc mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie. Grane w B365
 
darktwistedfan 27

darktwistedfan

Użytkownik
Mousesports vs Optic Gaming - powyżej 2.5 mapy @1.83 (Bet365)
System banowania map jak najbardziej sprzyja zespołowi Optic (b,b,p,p,b,b,p) do wygrania jednej mapy, wybiorą zapewne Cobblestone na którym są mega mocni a pozostałymi mapami będą Cache/Mirage jako pierwsza ze strony mouz i na koniec zostanie Train, gdzie również Amerykańce mają szanse. Bet na 3 mapę zostawię sobie na live po dobrym kursie, ze względu na potencjalny comeback po stronie CT.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Na over mapowy raczej bym się nie skusił. Obie drużyny mają bardzo podobne ulubione mapy, z tym że VP ma swojego mega mocnego Nuke, na którym może kosić każdego.
FaZe weźmie jakiegoś Mirage lub Train, więc to dość niezłe mapy dla Polaków.
Ja tam wierzę w Naszych i wygrają ten mecz, a nawet widzę ich szanse na końcowy triumf. Zawodnicy VP nie są już młodzieńcami, więc niektóre rozgrywki online ewidentnie odpuszczają. Gdyby mieli co chwilę gdzieś wyjeżdżać, to nie byłoby dobre dla ich rodzin. Swoje i tak zarabiają, a na takich wielkich LANach są największe pule do wyciągnięcia.
Ja tam dzisiaj liczę na zwycięstwa VP i Mousesports.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mecz: Virtus Pro - FaZe
Godzina: 22;30
Typ: Faze ✅@2.20, Faze 2;1 ✅@4.00
Analiza:

e; bardzo dobry mecz, na miarę finału, obie ekipy zagrały naprawdę dobrego countera

O planowo 22;30 odbędzie się mecz ćwierćfinałowy między Polakami a Faze Clanem, który na IEMie zaskoczył równie mocno co Astralis wychodząc na pierwszym miejscu z grupy. Cała drużyna grała poezję, gdy tylko Rain się przebudza, a reszta drużyny gra chociażby na 0, to wręcz nie ma na nich mocnych, a i bez jego 30+ fragów są w stanie wygrywać. W kwalifikacjach online do ECS bywało różnie, ale koniec końców udało się zakwalifikować. Teraz nadchodzi kolejny LAN z ogromną pulą pieniężna, na zwycięzców czeka 400 tys. $, wszystkie drużyny zapewne ciężko trenowały, żeby wygrać albo chociaż zajść w tym turnieju jak najdalej, a FaZe ze swoją ostatnią lanową formą, jest w stanie powalczyć nawet o finał, jeśli tylko pokona VP. No właśnie, jeśli. VP ostatnio trochę dłuższa przerwa, do ECS zakwalifikować się niestety nie udało, więc wszystkie myśli skupione tylko na tym turnieju. LANowo całkowicie inna drużyna, jednak biorąc pod uwagę formę jaką ostatnio prezentują zawodnicy FaZe, myślę że jeśli cała piątka nie będzie prezentować równego poziomu może to się skończyć szybciej niż się zacznie. Wszyscy wiemy, że VP posiada najstarszych zawodników ze wszystkich drużyn, moim zdaniem ich wiek ma wpływ na rozgrywkę, o wiele trudniej zachować równą formę, do tego dochodzą obowiązki rodzinne. Zaliczam się do grona tych, którzy uważają, że ich czas przemija, mam nadzieję, że się mylę i pokażą to dobitnie, ale nie sądzę żeby to miało miejsce na tym turnieju. Może IEM Katowice? Oby. Aczkolwiek z FaZe, które w końcu zdaje się uformowało zgrany i stabilny skład gotowy do walki o najważniejsze tytuł z najlepszymi zawodnikami, może być naprawdę ciężko. Idę tutaj w strone FaZe, ale nie z handicapem mapowym, bo uważam że mimo wszystko na Cobblestonie albo Nuke&#39;u, bo podejrzewam że właśnie jedną z tych map zbanuje Faze, a drugą wybierze VP, ulegną Polakom, jednak na swojej mapie, którą najprawdopodobniej będzie Mirage/Train a jeśli VP nie zbanuje Dusta to pewnie właśnie tę mapę ujrzymy, powinni zgarnąć zwycięstwo i na pozostałej, postawić kropkę nad i.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Virtus.pro vs Faze
Typ: VP
Kurs: 1.61
Bet365
Playoffy Eleague, Virtusi broniący tytułu z poprzedniego sezonu, przeciwko ekipie Faze - która jeszcze nigdy nic nie osiągnęła. Dlaczego warto iść grubo w Polaków? VP to drużyna typowo lanowa, pod eventy z grubą kasą, a takim właśnie eventem jest Eleague. Neo i Taz w wywiadach mówili, że w tym roku najważniejszy jest Eleague i WSEG (finały w Chinach), także nie ma innej opcji niż VP w finale + wygrywający ten turniej (no, ewentualnie te 2 miejsce). Tak czy inaczej, mieliśmy sporo czasu na przygotowanie się, olana liga ECS musi dać sporo do myślenia, bo w przeciwnym wypadku będą to stracone godziny.
Faze - kiedyś takie &quot;Nemezis&quot; naszej drużyny, ale gdy grał z nimi Maikelele. Teraz drużyna jest nowa, oczywiście aimowo na pewno lepsza ale doświadczenie, zimna krew, zgranie zostaje po naszej stronie.
Ja lecę grubo w VP i dla was radzę podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom