>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] ESL ESEA Pro League Sezon 2

Status
Zamknięty.
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Turniej: ESL ESEA Pro Sezon 2
Gra: Counter-Strike: Global Offensive
Rodzaj: LAN
Zasady: Spotkania w grupie rozgrywane systemem bo3. Wychodzą dwa najlepsze zespoł z grup, potem są grane półfinały na krzyż również bo3. Sam finał bo5.
Data: 10-13.12.2015r.
Miejsce: Los Angeles, California, United States
Oficjalna Strona: KLIK
Pula nagród: 250 000$
Podział na grupy:

 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Fnatic (-1.5 mapy) - Conquest @ 1.44 bet
Po zwycięstwie ostatniego Faceit-a zespół Fnatic poleci do USA w roli faworyta. Również wskazują na to bukmacherzy, wystawiając kurs @ 3.0 na wygranie finałów ESL ESEA przez Szwedów. Zawodników raczej każdy zna, będzie to pierwszy obydwu drużyn w turnieju także forma będzie nieznana.
Conquest jest to zespół złożony z zawodników Kanady i USA. Na rynku Amerykańskim typowy średniak, nic większego nie wygrywają. Ich poziom mógłbym porównać do Europejskich zespołów: mousesports czy dignitas. Ich lepszymi i najczęściej granymi mapami są: inferno/cobble/overpass. Tyle że pośród całej puli map trudno znaleźć taką na której mieliby szanse z Fnaticami.
Szwedzi są zdecydowanie mocniejsi skilowo i psychicznie. Jak wiemy w większych turniejach praktycznie z 99% skutecznością wygrywają pierwsze mecze, dobrze radzą sobie z presją faworyta.
 
carlito 157

carlito

Użytkownik
Fnatic wygra @ Betway 2.95 ( teraz 2.75 całoroczny)
rzadko daje kupony na drużynę, która wygra turniej, ale nie widzę możliwości, aby ktoś inny mógł to wygrać. Od wygrania majora, EnvyUs rozczarowuje, ex-TSM dopiero odeszli z teamu i już zdążyli przegrać z SK i Fnatic. Do tego zostają nieobliczalne Na&#39;Vi i Luminosity, ale wydaje mi się, że nie powinny być problemem dla Fnatic, mimo iż Na&#39;Vi wygrali IEM San Jose, a Luminosity doszli do finału face&#39;ita
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Zgadzam się z @up. Ja pograłem jeszcze @3.0 i chociaż nie lubię takich typów to tego jestem w miarę pewny, jeśli można mówić o pewności typując zwycięzcę przed turniejem. Ostatni turniej w tym roku, fnatic zmotywowane, aby go wygrać. Wczoraj ukazała się informacja że NA SZCZĘŚCIE turniej ten rozegrany zostanie na starej aktualizacji, czyli bez tych bezsensownych zmian, które wczoraj wprowadzili. Tu potwierdzenie od admina https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3w2bkm/esl_proleague_season_2_finals_will_be_played_on/
A teraz może jakieś mecze na dzisiejszy wieczór/noc ciężko w pierwszym dniu znaleźć coś fajnego poza handi fnatic, o którym już ktoś pisał wcześniej @1.44, więc ja na dziś gram typy za małą stawkę w których widzę szansę powodzenia

ex-TSM - CLG - CLG wygra przynajmniej jedną mapę - TAK @ 2.50 bet365
⛔⛔⛔ na pierwszej mapie byli bardzo blisko, 10:5 w CT, tym bardziej, że ostatnio ex-TSM więcej ugrywało po stronie T, więc te 5 rund było słabym wynikiem to jednak w T CLG nie potrafiło sforsować defensywy duńczyków, jeszcze potem te głupie force buy-e ze strony CLG...
ex-TSM ostatnio bez formy, na ostatnim LAN-ie przegrali z SK, fnatic, nie wydaję mi się, aby na tym turnieju zagrali równie słabo, ale w pare dni nie da się diametralnie zmienić swojej gry. CLG z drugiej strony ostatnio wygrywa wszystko, zgadza się, że ze słabszymi zespołami, ale wydaję mi się że w tym meczu będą w gazie i będą chcieli podtrzymać swoją passe, natomiast ex-TSM może za bardzo chcieć i to może ich zgubić. Warto dodać również, że mecze są rozgrywane w Ameryce, gdzie CLG na &quot;swoim terenie&quot; nie odda tak łatwo meczu duńskiej ekipie. Zagranie zwycięstwa CLG byłoby tu przesadą, ale wydaję mi się że jedną mapę mogą spokojnie wygrać, a szczególnie zachęca taki kurs.
Natus Vincere vs. Luminosity - 2 - @2.37 bet365
Kolejny mecz, który biorę &quot;pod lupę&quot; to spotkanie dwóch nieobliczalnych ekip. Ukraińcy z NaVi na pierwszy rzut oka wydają się faworytami tego spotkania, ale ja w tym meczu idę w stronę ekipy z Brazylii. NaVi ostatnio formą nie zachwycało, natomiast o ich przeciwnikach wiemy ostatnio nie wiele, ale wcale to nie musi oznaczać, że nie są oni dobrze przygotowani. W ostatnim turnieju, gdzie po zmianie 2 zawodników, z którymi trenowali przez 2-3 dni potrafili dojść do finału i tam wygrać jedną mapę z fnatic, po drodze pokonując takie marki jak EnVy, TSM czy NiP. Od tego turnieju nie rozegrali żadnego oficjalnego meczu z informacji, które zdobyłem wynika, że trenowali oni w Europie gdzie mogli grać z najlepszymi drużynami i wydaję mi się, że do tego turnieju będą bardzo dobrze przygotowani. Jeśli drużyna po 2 dniach treningu, co praktycznie nic nie dało potrafili dojść do finału bardzo dobrze obsadzonego turnieju FACEIT, to na spokojnie również ograją NaVi.
Polecam również mój typ, którego analiza jest w typach dnia:
Liquid vs. EnVyUs Liquid wygra przynajmniej jedną mapę - Nie @1.57 bet365 ✅✅✅ 2:0 EnVy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Mecz EnVyUs vs Fnatic suma map powyżej 2,5 @2.10
Myślę, że kurs trochę przesadzony jak na ten mecz. Mimo, że szwedzi na ten czas są w lepszej formie od francuzów to uważam, że ci nie oddadzą meczu łatwo. Dlatego też nie przewiduję wyniku 2:0.
ex-TSM vs NaVi 2 @3.00
Nie oglądałem wczorajszych meczy, więc nie jestem w stanie w pełni określić formy obu drużyn, lecz dostrzegam w kursie na wchodnią formację duże value, ponieważ mecz ten mogą równie dobrze wygrać obie ekipy. Po statystykach widziałem, że flamie zagrał bardzo dobry mecz przeciwko Luminosity, dodając do tego jednego z najlepszych snajperów Guardiana rozpatruję NaVi jako pretendenta do zwycięstwa. Dla mniej odważnych można spróbować +1,5 @1.57
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
fnatic - Natus Vincere @ 1.343 pinnek ✅
Bilans h2h zdecydowanie na korzyść Szwedów. Finały w ich wykonaniu zawsze dobrze wychodzą. Żaden z zespołów nie ma hadicapu mapowego, finał rozgrywany bo5.
 
L 0

leszczuuu

Użytkownik
Pierwszy mój post i zachęcam do dyskusji nad tym typem:
Fnatic - NaVI @ 1.61 over 3,5 map całoroczny
Myślę, że NaVi stać na wygranie jednej mapy przy 3 podejściach; Co sądzicie?
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Pierwszy mój post i zachęcam do dyskusji nad tym typem:

Fnatic - NaVI @ 1.61 over 3,5 map całoroczny

Myślę, że NaVi stać na wygranie jednej mapy przy 3 podejściach; Co sądzicie?
Uprzedziłeś mnie z tym typem, według mnie bardzo dobra opcja. U mnie pograne za gruby hajs. Dodatkowo za niższą stawkę zagrałem over 4,5 map po kursie @3,25.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom