>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[CS:GO] ESL PRO LEAGUE 2016 LONDON Kwalifikacje

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Turniej: ESL PRO LEAGUE 2016 LONDON Kwalifikacje
Gra: Counter-Strike: Global Offensive
Rodzaj: ONLINE
Zasady: BO1 (Mapa losowa) *
Data: 09-02-2016 - 26-04-2016
Oficjalna Strona: http://pro.eslgaming.com/csgo/proleague/
Zasady: 4 najlepsze zespoły z NA i EUROPY zakwalifikują się do finałów LAN w Londynie.



Już od jutra 09-02-2016r. rozpoczną się kwalifikacje do jednego z większych wydarzeń w tym roku w CSGO. Do turnieju głównego (finałów w Londynie 12.05-15.05) awansują po cztery najlepsze drużyny kontynentu (4 TOP NA, 4 TOP Europa) w walce o największą w historii pulę w CSGO 750tysięcy $. Wcześniej maksymalnie było to 250$, więc różnica kolosalna i dlatego też liczę, że większość drużyn skupi się właśnie na tym turnieju. *Trochę zmienił się też system losowania map, bowiem rok temu wszystkie mapy były losowane, a teraz zespoły mają możliwość banowania dwóch map, ale nie wiedząc, które mapy wyrzuciła drużyna przeciwna. Będą dwa mecze, jeden po drugim systemem BO1. W eliminacjach każdy gra z każdym - dwa razy. Stawka jest wysoka, w Europie tylko 4 miejsca, będzie ścisk niesamowity i wielkie emocje, bo chętnych jest sporo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Będą dwa mecze, jeden po drugim systemem BO1.
2 mecze z rzędu po jednej mapie. Dokładnie tak jak piszesz.
Dzisiaj Envyus to perła. Z takim SK powinni łatwo wygrać dwa razy. Tak jak napisałem, pula jest rekordowa i nikt póki co nie dorasta do pięt temu turniejowi. Ale aby się tam dostać trzeba nie tylko wygrywać mecze z tymi słabszymi drużynami jak właśnie SK, ale też z tymi lepszymi. Nie ma co liczyć na potknięcie moim zdaniem INO grać ENVYUS.

AKO
EnVyUs 1 mapa + EnVyUs 2 mapa @1.56 b365 ✅ ✅ w 1 mapie wymęczyli, ale wygrali. ;)
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
2 mecze z rzędu po jednej mapie. Dokładnie tak jak piszesz.

Dzisiaj Envyus to perła. Z takim SK powinni łatwo wygrać dwa razy. Tak jak napisałem, pula jest rekordowa i nikt póki co nie dorasta do pięt temu turniejowi. Ale aby się tam dostać trzeba nie tylko wygrywać mecze z tymi słabszymi drużynami jak właśnie SK, ale też z tymi lepszymi. Nie ma co liczyć na potknięcie moim zdaniem INO grać ENVYUS.

AKO
EnVyUs 1 mapa + EnVyUs 2 mapa @1.56 b365
Zobaczymy ja mam zagrane +5.5 @2.00 Sk na cobblu w pinku. Imo o wiele bardziej value bet
 
D 12

dawid750s

Użytkownik
Renegades vs Enemy /1
Mapa; de_train
Rene bez Havoca, za niego gra Ustilo, który może tylko i wyłącznie polepszyć stan drużyny. Ów gracz bez problemu radzi sobie z clutchami a jego formę przez ostatni czas oceniam na bardzo dobrą, czego nie można byłoby powiedzieć o Havocu, który przeciwnie do Ustilo, ciągnął swoją drużynę w dół.
Rene to zespół pełny, kompletny, ma snajpera i świetnych shooterów. Jeden z moich ulubionych zespołów CS;GO.
//Duża Stawka na Renegades bez żadnych obaw szczególnie na własnym boisku (train)
Pozdrawiam
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś VP zagra z fnatic. Pierwsza mapa to D2, więc nawet lepiej nie myśleć jakie lanie dostanie drużyna z Polski. Na drugiej (overpass) już myślę, ze jest szansa powalczyć. Kurs na pewno bardzo ciekawy. Wczoraj VP grali bardzo słabo. Pistoletówki bardzo słabe.

1 mapa fnatic - VP
fnatic -5.5 @1.80 b365
2 mapa fnatic - VP
VP wins @3.25 b365 // marathonbet 3.84 !

Na Overpassie fnatic jakoś nic wielkiego nigdy nie grali. Podczas turniejów często to banowali, a VP naprawdę według mnie gra tutaj nieźle. Tylko muszą się ogarnąć. Kurs wymiata, można próbować.
Oprócz tego dwie wygrane NaVI @1.56 w b365 to dla mnie bdb typy na dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
1 mapa NaVi - VP - 2 @3.50 ⛔ Szkoda VP przegrali force ze strony NaVi przy wyniku 9:7 dla naszych i potem już nie ugrali żadnej rundy, a strona T i pistole CT naprawdę fajnie zagrane.
2 mapa NaVi - VP - 2 @3.0
Oba bet365, oczywiście oba typy grane SOLO
VP ostatnio bardzo słaba forma i może wydawać się, że dziś również dostaną lanie, ale popatrzmy na NaVi, jest to drużyna zdecydowanie LAN-owa, bo tak naprawdę tylko podczas rozgrywek tego typu grają dobrze. On-line ta drużyna nigdy nie zachwycała, co udowodnili przegrywając pare dni temu 2 razy z SK na mapach, które zdecydowanie faworyzowały Ukraińców. Dzisiejsze mapy również wydaję się, że faworyzują drużynę NaVi, ale z jakiś powodów VP nie zbanowało dd2(mieli 2 bany) i wydaję mi się, że zdecydowanie poćwiczyli to mapę i mogą zaskoczyć. Co do Cbble to obie drużyny są, a przynajmniej były na tej mapie w miarę dobre i myślę, że na pewno mecz będzie bardziej zacięty niż pokazują wystawione kursy. Jak dla mnie bety warte ryzyka po kursach jakie zostały nam zaproponowane
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

danny901

Użytkownik
VP nigdy dd2 nie potrafili grać, więc nie zdziwię się jak dostaną sromotne lanie, jedynie na cbbl mogę powalczyć, i nie zbanowali dd2 pewnie dlatego że zbliża się IEM w Katowicach i pewnie nie chcą pokazywać taktyk na innych mapach.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
VP nigdy dd2 nie potrafili grać, więc nie zdziwię się jak dostaną sromotne lanie, jedynie na cbbl mogę powalczyć, i nie zbanowali dd2 pewnie dlatego że zbliża się IEM w Katowicach i pewnie nie chcą pokazywać taktyk na innych mapach.
Tak, tak typowe gadanie przed każdym turniejem, że chowanie taktyk. Przegrywając dziś praktycznie tracą szansę na udział w turnieju z dużo większą pulą niż Katowice, wiem, że może najbliższy IEM ma dla nich większe znaczenia jako, że to turniej na &quot;własnym&quot; podwórku, ale na pewno nie zrobiliby czegoś takiego. Do tego jeszcze chyba nie zaczeli bootcampu więc wiele nie ma do ukrywania.
 
D 0

danny901

Użytkownik
Tak, tak typowe gadanie przed każdym turniejem, że chowanie taktyk. Przegrywając dziś praktycznie tracą szansę na udział w turnieju z dużo większą pulą niż Katowice, wiem, że może najbliższy IEM ma dla nich większe znaczenia jako, że to turniej na &quot;własnym&quot; podwórku, ale na pewno nie zrobiliby czegoś takiego. Do tego jeszcze chyba nie zaczeli bootcampu więc wiele nie ma do ukrywania.
no dd2 tak jak się spodziewałem, ale oni cbble picknęli chyba to raczej powinni wygrać, w tt ładnie na dd2 grali
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
no dd2 tak jak się spodziewałem, ale oni cbble picknęli chyba to raczej powinni wygrać, w tt ładnie na dd2 grali
Tak jak się spodziewałeś zadecydowała jedna runda, gratuluje umiejętności!

No pewnie pickneli cobble w meczu gdzie mapy są wybierane losowo :grin:
 
P 60

provz

Użytkownik
Tak jak się spodziewałeś zadecydowała jedna runda, gratuluje umiejętności!
No pewnie pickneli cobble w meczu gdzie mapy są wybierane losowo
wujek, co Ty pitolisz, jak zadecydowała 1 runda? oszalałes? po stronie ct navi grało dosyć przeciętnie jak na dd2, w dodatku w tero snax ładnie skillował, a po za tym trudniejsza strona na dd2 to ct, więc o czym my w ogole mówimy, tak jak wspomniał kolega wyżej, virtsui nie potrafią dd2 grać, ich siłą są taktyki i zgranie, a dd2 to typowa skill mapa, białko na pistoletówce pozamiatał w ct ale navi na force ładnie środkiem wbiło i virtusi sie pogubili, dzis stawiam takie cu
AKO
FAZE - FLIPSADE (inferno) 1 @ 1.35
MOUSESPORTS - VIRTUS (mirage) 1 @ 1.57
@@ 2.12 kurs całokowity (óni)
co do faze, ładnie sobie poczynają, myślałem ze zlepek dorbych skillów i aimowców nie da przełożenia na wyniki ale jesli chodzi o o druga stonę, strone taktyczną to dobrze są przeygotowani na swojej mapie, w dodatku flipsade słabo radzi sobie na inferno, a jeszcze jak WORLDEDIT nie ma dnia z awm to nikt nie pociagnie flipsade
co do mouseposrts, w zeszłym tyg wygrali lan w usa, gdzie cały turniej przesli jak burza, wyglądało to tak jakby przyjechali na trening, NIKO,SPIDI,NEX niesamowici aimowcy, dobrze obracowane taktyki na swojej mapie, niko ostatnio jest w mega formie i jeśli któryś z tej trójki odpali to po virtusach, na moje okko wystawiłbym mniejsze kusy na mouse lecz ciesze sie ze takie są i biore co dają
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Virtus Pro - Astralis
Pierwszy mecz o godzinie 20:00 na overpassie, drugi o 21:00 na de_cache.
W obu przypadkach stawiam na Polaków, głównie dlatego, że mają tragiczny bilans i każda kolejna przegrana może pogrzebać ich szansę na pierwszą czwórkę i awans dalej. Wczoraj wreszcie się przełamali, (dwa dobre mecze z Envyus) i liczę, że dzisiaj zagrają na podobnym poziomie. Dodatkowo Astralis dopiero wrócili z Barcelony(gdzie zajęli 2 miejsce), więc na pewno będą odczuwać jakieś zmęczenie. Polacy cały czas są na bootcampie i mimo wielu opinii, że się już skończyli, że są już za starzy na granie, należy pamiętać, że są to byli mistrzowie świata i będąc w formie są w stanie wygrać z każdą drużyną.
Virtus Pro match 1 3.50 Bet365
Virtus Pro match 2 3.00 Bet365

Fnatic vs SK
Tutaj bardzo lekko. SK są w bardzo dobrej formie, zdecydowanie obecnie jeden z najlepszych teamów 2tieru. Drużyny te już grały ze sobą overpassa dwa razy i w obu przypadkach górą było SK. Mimo iż uważam, że dużym faworytem tego spotkania są Szwedzi, to na Duńczyków jest spore value i warto próbować po takim kursie.

SK win de_overpass 5.39 Pinnacle
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dzisiaj znowu w stronę VP. Tak krótko:
Wczoraj fajne mecze z EnVy, cobble wygrany po dogrywce, mirage oddany w głupi sposób. W ich grze widać zdecydowaną poprawę, widać, że bootcamp im sprzyja i liczę, że dziś udowodnią to meczach z Astralis. Warto pamiętać, że gra zawodników z Danii zawsze pasowała VP i potrafili z nimi grać. Wydaję mi się, że dzisiejszy mecz będzie dużo bardziej zacięty niż pokazują kursy. Nie ma tu również mowy o żadnym ukrywaniu taktyk bo Katowice, VP walczy tu o utrzymanie się w lidze, a taka wygrana przed Katowicami jest im bardzo potrzebna, aby poprawić ich morale i nabrać pewności siebie.
1 mapa Astralis - VP - 2 @3.50
2 mapa Astralis - VP - 2 @3.00

Nasi spokojnie mogą urwać tu mapę, więc grając płaską stawką możemy zarobić.
EDIT: @up pisaliśmy post w tym samym czasie, ale jak widać nasze typy się zgadzają ????
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Zgadzam się w przedmówcami i sam gram na VP w tym meczu. A tak z innej beczki, wiadomo było przed meczem NiP - NaVi, że nie będzie Guardiana? Bo jak tak to trzeba było grać w stronę NiP&#39;u.. Dopiero przyszedłem a tu NaVi ze starixem w składzie. Ma ktoś jakieś info czemu NaVi gra bez ich lidera?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Zgadzam się w przedmówcami i sam gram na VP w tym meczu. A tak z innej beczki, wiadomo było przed meczem NiP - NaVi, że nie będzie Guardiana? Bo jak tak to trzeba było grać w stronę NiP&#39;u.. Dopiero przyszedłem a tu NaVi ze starixem w składzie. Ma ktoś jakieś info czemu NaVi gra bez ich lidera?
w poprzednim meczu na Train grał Guardian.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Zgadzam się w przedmówcami i sam gram na VP w tym meczu. A tak z innej beczki, wiadomo było przed meczem NiP - NaVi, że nie będzie Guardiana? Bo jak tak to trzeba było grać w stronę NiP&#39;u.. Dopiero przyszedłem a tu NaVi ze starixem w składzie. Ma ktoś jakieś info czemu NaVi gra bez ich lidera?
Guardiana nie było tylko przez pare rund.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom