>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS GO: ESL Pro League Season 5 - Europe-N/A

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Hellraisers - Astralis
Hellraisers (mirage) | 2.91* | Forbet ⛔
Hellraisers (overpass) | 2.91 | Forbet ⛔
Na dziś proponuję pograć w stronę Hellraisers w meczu z Astralis. Drużyna ze wschodu jest ostatnio w super formie, chyba największa niespodzianka in plus Starladdera (doszli do półfinału gdzie przegrali z ostatecznym triumfatorem - FaZe Clanem). Nie rozumiem tych kursów, moim zdaniem są zawyżone dlatego próbuję, tym bardziej że Hellraisers podobno grają lepiej online. Gram obie mapy, w przypadku zwycięstwa na jednej jestem już na plusie.
* Kursy po odliczeniu podatku.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Rozgrywki ECS
NiP - Faze, mecz nr 1, typ: NiP, 3.55 ⛔⛔⛔ o boże co za frajerstwo, Szwedzi 3 rundy na antiforce przegrali w 2 połówce...
Unibet
Mecz odbędzie się na mapie Nuke, która zdecydowanie faworyzuje Szwedów. Faze lubi tam grać i są również w niezłej formie patrząc na ich ostatnie wyniki. Ninjas ostatnio sporo zawodzili, ale Nuke to zawsze była ich najlepsza mapa i taki kurs trzeba brać z pocałowaniem ręki. Hehe, kopiuję analizę bo nic się nie zmieniło, po prostu po takim kursie to nigdy bym nie postawil przeciwko NiP na nuke więc muszę to zagrać.

ESL Pro League
VP - G2, mecz nr 1 typ: VP, 4.20 Unibet⛔
VP ostatnio dramat, przegrywają z kimkolwiek jak leci. Francuzi wczoraj 2 zwycięstwa vs Astralis i dzisiaj również powinni zniszczyć Polaków. Mecz rozegrany zostanie na mapie Nuke, liczę jednak na walkę ze strony naszych i może jakimś cudem wygrają, stawka o połowę mniejsza niż przy meczu NiP - Faze.

Przy obu meczach tak naprawdę sporymi faworytami są Faze i G2, natomiast grając tak niskie kursy w CS-a jesteście w dłuższym czasie skazani na porażkę. Może to dziwnie zabrzmi, ale ja wolę przegrać po wysokim kursie niż wygrać po niskim ????.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Rozgrywki ECS
ESL Pro League
VP - G2, mecz nr 1 typ: VP, 4.20 Unibet
VP ostatnio dramat, przegrywają z kimkolwiek jak leci. Francuzi wczoraj 2 zwycięstwa vs Astralis i dzisiaj również powinni zniszczyć Polaków. Mecz rozegrany zostanie na mapie Nuke, liczę jednak na walkę ze strony naszych i może jakimś cudem wygrają, stawka o połowę mniejsza niż przy meczu NiP - Faze.
Zdaję sobie sprawę że to liczenie na cud nad Wisłą, ale na tak grających Virtusów to taki kurs jest malutki jakkolwiek śmiesznie by to brzmiało. Na ostatnie 18 meczów wygrali 3 (z czego jeden z koreańskim MVP Project), z kolei mapa de_nuke: na ostatnie 6 meczów przegrali 5 i to w najlepszym wypadku wynikiem 16:5. Wydaje mi się, że Virtusi totalnie odpuścili sobie ESLa więc nie wiem czy stawianie na nich pieniędzy jest rozsądne.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
NaVi - mousesports
Kurs na myszy przesadzony, to nie jest ta sama drużyna co lamiła przez lata mając najlepszego gracza w Europie. W dodatku mirage to ich najlepsza mapa. Value.
mousesports ✅ 16-0 ????
2.6 | forbet
 
Do góry Bottom