>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO Farmskins Championship

Status
Zamknięty.
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
BIG się skończyło po IEMie w Krakowie gdy wykorzystywali bug na inferno. Granie cokolwiek na tą drużynę to strata siana do tego dziś bez 2 podstawowych zawodników. To co grają to totalna clown fiesta
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
BIG się skończyło po IEMie w Krakowie gdy wykorzystywali bug na inferno. Granie cokolwiek na tą drużynę to strata siana do tego dziś bez 2 podstawowych zawodników. To co grają to totalna clown fiesta
No niestety narazie przynajmniej po trainie to można powiedzieć, że ago to podwórkowa drużyna, przegrywać prawie każda sytuację 2v1 nawet 3v1 to żenada, ta drużyna za słaba na iema, niestety nie ten poziom
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Końcówka meczu typowa dla BIG. Chłopki z Niemiec obstawili grube bety na AGO przy wyniku 13-2 i teraz zacierają rączki. Nie zliczę ile razy już robili takie throwy.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wracamy do meczów!
Dzisiaj zobaczymy dwa półfinały, pierwszy z nich zostanie rozegrany o godzinie 16:00 pomiędzy Epsilon a AGO Esports.
Kolejny zobaczymy o 19:00 AVANGAR zagra z mousesports.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem sie, że AGO będzie faworytem w meczu z Epsilon. Co prawda stawiałem na Polaków w ćwierćfinale ale mocno się zawiodłem. Oglądać ich mecz z BIG to widziałem zupełnie inne Ago niż z końcówki 2017 roku. Mieli kilka indywidualnych przebłysków i akcji ale drużynowo ich nie poznaje. Uratował ich tylko comeback z 12:3 z osłabionym BIG. Wiadomo, że drużynie Furlana bardzo zależy na tym turnieju ale po tym co pokazują będą mieli piekielnie ciężko. Bo to Epsilon jest w gazie i naprawdę chłopaki pokazują się z dobrej strony. Póki jeszcze nie ma ofert na ten mecz u naszych bukmacherów to podam kurs z 1xbet na zwycięstwo Epsilon @2.0
W drugim meczu pokusiłbym się o mapę dla Avangar ale poczekam na wystawienie ofert przez polskich bukmacherow i najwyżej edytuje post żeby coś dopisać
@edit: Jest juz oferta od LVBET

Dla mnie z tymi kursami to przesada w jednym, jak i w drugim meczu. Śmiało pobieram 1 w meczu Epsilon vs AGO, polecam ????
⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Też mi się wydaje że kursy na Epsilon przesadzone. AGO dużo słabsze niż w końcówce ubiegłego roku o czym piszę w kilku ostatnich analizach o nich. Mają problemy z rundami pistoletowymi, przegrywają mapy na rywali z którymi teoretycznie nie powinni mieć problemów będąc w TOP30 i aspirując do gry na turniejach rangi IEMa czy StarLaddera w Kijowie.
Za to Epsilon na razie pozytywnie zaskakuje. Nowy skład w znanej organizacji spisuje się na tą chwilę zdecydowanie powyżej oczekiwań. Ciekawe jak wygląda ich mappool - chociaż wygrana z NaVi musi budzić szacunek. Mecz co najwyżej 50/50 (patrząc ze strony AGO) więc kursy 2.3 - 2.35 to zdecydowanie za wysoko patrząc na ostatnie dokonania obu ekip
Epsilon @2.30 LVBet
Ponad 2.5 @1,85 STS
Mapa 3. - Epsilon @1.94 LVBet

Ciekawe czy ktoś oferuje zakłady na dokładny wynik? Grałbym wtedy 2:1 dla Epsilon.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
AVANGAR +1,5 @ 1,84 Pinnbet ✅
Skusił mnie ten kurs na mapę Kazachów. Nie będę ukrywał, że posiadam jakąś ogromną wiedzę odnośnie ich gry ale 2-3 mapy które widziałem jakiś tam pogląd na ich grę mi dały. Moim zdaniem to jest słabsza wersja Gambit. Nie mają takiego ogrania co Gambit ale mają podobnie nie wygodny styl gry i wg mnie jak najbardziej stać ich na mapę. Avangar ma swoje &quot;momentum&quot; więc ja próbuję GL
 
uzytkownik-24118 2,1K
AGO grało cały styczeń przeciętnie ale tyle szczęścia co mieli w tym Farmskinsie to głowa boli. Najpierw dostali się do ćwierćfinału bo się Spirit wycofało, tam najłatwiejszy rywal a i tak ledwo ograny. W SF miało być NaVi ale ograło ich Epsilon, więc grali na Epsilon. W finale miały być myszy ale ograło ich Avangar. Serio ciężko sobie wyobrazić łatwiejszą drabinkę do IEMA: Pride, Spirit, BiG, Epsilon, AVANGAR. Znaczy nie przesądzam że im się uda jutro ale o łatwiejszą drogę ciężko. Myślę że jutro 3 mapy będą w finale.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
No teoretycznie AVANGAR to łatwa opcja, biorąc pod uwagę, że mogli trafić na NaVi czy mouse, gdzie osraliby się już w momencie startu. Kazachowie to mega niedoceniana drużyna, ale w chwili obecnej sporo lepsi niż AGO, więc mimo wszystko zdziwię się jeżeli to AGO awansuje do IEMa, bo to była kumulacja farta. AVANGAR o włos od majora, a teraz potwierdzają, że to nie przypadek.
AGO dziś bardzo pewnie odprawili Epsilon, ale bym się tutaj nie napalał, choć rywale pokonali Sprout czy NaVi 2:0, więc po dziwnym meczu z BIG można było mieć wątpliwości co do ich awansu do finału, to jednak pokazali, że są dużo lepszą ekipą. NaVi to nie drużyna, tylko zlepek indywidualności. Myślałem, że jak wróci Zeus to może poustawia wszystko ,ale raczej w takim składzie nic nie osiągną. No jestem ciekaw tego spotkania. Miło by było zobaczyć dwie polskie ekipy na LANie w Katowicach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom