>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[CS:GO] IEM Katowice 2016

Status
Zamknięty.
B 0

bartlg

Użytkownik
W przypadku 2 wygranych vp i envy = taki sam bilans
i co decyduję o awansie do ćwierćfinału?
rundy czy mecz bezpośredni?
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
W przypadku 2 wygranych vp i envy = taki sam bilans

i co decyduję o awansie do ćwierćfinału?

rundy czy mecz bezpośredni?
Mecz bezpośredni. Jeżeli VP wygra oba spotkania, to awansuje do ćwierćfinału.
 
A 3

adrian9751

Użytkownik
Polacy nie tylko w e-sporcie grają najlepiej pod presją.
Jeśli kurs przed meczem wzrośnie do 2, to zagram na nich większą sume.
IEM ogólnie na spory plus więc można coś zaryzykować, dobry feeling mam na tym turnieju, mam nadzieje że tym razem sie nie zawiode.
Mój typ:
Faze-Virtus.Pro TYP: 2
kurs. 1.918 (godzina 18.55)
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
W przypadku 2 wygranych vp i envy = taki sam bilans
i co decyduję o awansie do ćwierćfinału?
rundy czy mecz bezpośredni?
Najpierw to niech ugrają te 2 mecze , co będzie ciężkie.
Wczoraj od początku do końca liczyli najpierw rundy, a poźniej spotkania h2h. Dziś robią dokładnie odwrotnie
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Polacy nie tylko w e-sporcie grają najlepiej pod presją.
Jeśli kurs przed meczem wzrośnie do 2, to zagram na nich większą sume.
IEM ogólnie na spory plus więc można coś zaryzykować, dobry feeling mam na tym turnieju, mam nadzieje że tym razem sie nie zawiode.
Mój typ:
Faze-Virtus.Pro TYP: 2
kurs. 1.918 (godzina 18.55)
Gdzie taki kurs na VP?
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
A co tam spróbujmy

Pistoletówki i virtusi to oksymoron,sprzeczność :grin: Są nieregularni,pod formą,nieobliczalni.

b 3 6 5 Całoroczny: FaZe wygra 1 runde @1.83 ✅✅✅
 
A 3

adrian9751

Użytkownik
Padł kurs 2.0 na EGB, mapa de_mirage.
Warte podkreślenia że VP nigdy nie udało się wygrać z Faze (ex-G2).
Kiedy jak nie teraz, u siebie w domu?
 
A 3

adrian9751

Użytkownik
Tym razem krótko.

Na&#39;Vi-Tempo Storm BO3
TYP: Tempo nie wygra ani 1 mapy.
kurs: [1.77]

Na&#39;Vi ma jedną słabą mape którą jest cache, odrzucą ją jako pierwszą.
TS osiagnęło sukces, ale nie będą w stanie zagrozić Ukraińcą.
 
A 3

adrian9751

Użytkownik
fnatic - Virtus.pro

fnatic wygrają bo są na 1. miejscu w rankingu na stronie http://www.hltv.org. Easy bet.


Oczywiście mój post jest żartem, tak jak argumenty postu wyżej.
Jesteś w stanie przytoczyć chodz jeden argument który dawałby szanse TS w jutrzejszym meczu?
Wygrali dzisiaj 2 mecze
Ze słabym dzisiaj VP i jeszcze gorszym EnvyUs.
Na jakich mapach grali? 1.Mirage, cały świat uczył się taktyk po stronie terrorystów od drużyny Na&#39;Vi którzy na tej mapie są perfekcyjni.
2. Cobblestone, VP przegrało strone CT 2-13!!!!!!!!, wątpie aby taka drużyna jak Na&#39;Vi która również świetnie gra na de_cobble oddała po stronie Ct więcej niż 6-7 rund.
Warto podkreślić że w tym meczu raczej zobaczymy cobblestone.
Oglądałeś mecz Tempo Storm - VP? W drugiej połowie Polacy wjeżdżali im na bs&#39;y jak chcieli, dopiero po przerwie głupia runda Polaków powstrzymała ich przed come backiem do tego meczu.
????
 
miku 21

miku

Użytkownik
Jesteś w stanie przytoczyć chodz jeden argument który dawałby szanse TS w jutrzejszym meczu?
Wygrali dzisiaj 2 mecze
Ze słabym dzisiaj VP i jeszcze gorszym EnvyUs.
Na jakich mapach grali? 1.Mirage, cały świat uczył się taktyk po stronie terrorystów od drużyny Na&#39;Vi którzy na tej mapie są perfekcyjni.
2. Cobblestone, VP przegrało strone CT 2-13!!!!!!!!, wątpie aby taka drużyna jak Na&#39;Vi która również świetnie gra na de_cobble oddała po stronie Ct więcej niż 6-7 rund.
Warto podkreślić że w tym meczu raczej zobaczymy cobblestone.
Oglądałeś mecz Tempo Storm - VP? W drugiej połowie Polacy wjeżdżali im na bs&#39;y jak chcieli, dopiero po przerwie głupia runda Polaków powstrzymała ich przed come backiem do tego meczu.
????
To TS wjeżdżało Vp na bs-y jak chciało, a nie odwrotnie. Przed comebackiem nic ich nie powstrzymało, bo po prostu nie mieli na niego żadnej szansy, bo TS zagrało koncert.

Jeśli chodzi o &quot;Wygrali dzisiaj 2 mecze Ze słabym dzisiaj VP i jeszcze gorszym EnvyUs.&quot;, to dalej są czołowe zespoły świata i wygrane z nimi pozwoliły TS nabrać pewności siebie oraz rozpędu, ale też trzeba podkreślić fakt o problemach Envy, lecz wg mnie oni mają problem z tym, że po prostu przestali się dogadywać i pojawia się lekki flame ????

Jeśli chodzi o szanse dla TS to widzę je w:
-agresywnej i niekonwencjonalnej grze tej formacji (europa jeszcze z TS nie grała);
-Boltz i Hen1 wyprawiają kosmiczne rzeczy (szczególnie ten drugi z awp-y);
-Strzelam też, że uzyskają też większe wsparcie publiki w myśl zasady &quot;kibicujmy teoretycznie słabszym&quot;.

W żaden sposób nie twierdzę, że Ts jest tu faworytem, ale nie można mówić o nich z pogardą, że nic tu nie pokazali, nie mają argumentów itp:. Doskonale wiemy jakim NaVi jest fenomenalnym zespołem, co Guardian potrafi zrobić z AWP, jakim fenomenalnym aimerem jest Edward. Tylko jeśli TS zagra tak jak zagrało CT przeciwko Astralis to będziemy mieli raczej równy mecz. W mojej ocenie 60-40 dla NaVi, ale polecam zostawić ten mecz i go nie obstawiać.

A no i to TS jako jedyni wczoraj sprawili problem Astralis.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Wyjaśni ktoś dlaczego kursy są tak nieproporcjonalne? W sensie dlaczego przy niższym kursie na faworyta (fnatic), jest również niski kurs na przeciwników (virtus pro)?
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Wyjaśni ktoś dlaczego kursy są tak nieproporcjonalne? W sensie dlaczego przy niższym kursie na faworyta (fnatic), jest również niski kurs na przeciwników (virtus pro)?

Kropneli się przy kursie na virtusach.
 
carlito 157

carlito

Użytkownik
Wczoraj walneli się kilka razy, postrawiłem powyżej 3.5 dragona w origen - royali @ 3.25 i obniżili mi kurs na 1.66, bo &quot;pomylili się&quot;, a co do fnatic vp, były 2 równoległe zakłady, jeden taki, a drugi z vp po 4.5
 
K 0

kubczak

Użytkownik
Co myślicie o becie przeciwko VP i Tempo Storm? Konkretnie chodzi o zakład, że nie wygrają żadnej mapy. Kurs na VP - 1.66, Tempo Storm - 2.
 
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Co myślicie o becie przeciwko VP i Tempo Storm? Konkretnie chodzi o zakład, że nie wygrają żadnej mapy. Kurs na VP - 1.66, Tempo Storm - 2.
Kursy za niskie jak na takie ryzyko. Myślę, że Tempo Storm pokazało wczoraj, że mogą powalczyć z każdym i są w dobrej formie na tym turnieju. Urwanie mapy przez nich mnie nie zdziwi. Fnatic też nie pokazało się ze swojej najlepszej strony także VP mogą coś ugrać na swojej mapie. Osobiście odradzam
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Jeśli ktoś zastanawia się nad zagraniem 2:0 dla Navi, to mam dobre informacje. Będą grane następujące mapy: Overpass, Cobblestone, Mirage - wszystkie najlepsze mapy Navi.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Wygra minimum 1 mapę - Virtus Pro @ 2,1 ⛔ Bet365 słabo...

Virtusi się rozkręcają.Perfekcyjnie może nie grają ale to jest moim zdaniem już dużo lepsze VP niż w ostatnim czasie.Wygrana z Faze,z którymi zawsze dostają w pape powinna ich podbudować.Ninja defuse snaxa na miragu niesamowity :grin: Teraz będą grać przed publiką,doping,gromkie brawa po każdej wygranej rundzie to musi nakręcać.Jest okazja zrewanżować się fanom za ostatnie nie powodzenia i słabą grę.Fnatic męczyło się w grupie z Mous i Nipem,porażka z LG ale oni są mocni,bardzo nie wygodny rywal.Jednak można odnieść takie wrażenie,że Fnatic jest do ruszenia.Myślę,że dzisiaj nasi powalczą i tą jedną mapę będą w stanie ugrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom