>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO IEM KATOWICE 2017 [01.03-05.03.2017]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial





Na początku Marca zaczynamy największą imprezę E-sportową w Polsce - IEM Katowice 2017, na którą przylatują największe drużyny z całego świata. Oczywiście mamy też swoich reprezentantów i według bukmacherów są oni faworytem do końcowego triumfu. Kto wygra w morderczym finale BO5? Dawno nie było finału w tym systemie, a w fazie grupowej każdy zagra z każdym, więc czeka nas masa meczów.
Zapraszam do analizowania.
 
P 984

prolog

Użytkownik
Witam,
turniej rozpoczyna się już jutro a tu cisza.
Mam kilka typów ale bez analizy.
Astralis - Immortals = Astralis 1.40
Optic-Astralis= Astralis 1.36
Faze-Immortals=Faze 1.50
Cloud-Vp=VP 1.30
North-Vp=VP 1.53
North-Heroic=North 1.40
kursy z bet365
zgadza się ktoś ze mna?
 
sekiiiv2 42

sekiiiv2

Użytkownik
Witam,
turniej rozpoczyna się już jutro a tu cisza.
Mam kilka typów ale bez analizy.
Astralis - Immortals = Astralis 1.40
Optic-Astralis= Astralis 1.36
Faze-Immortals=Faze 1.50
Cloud-Vp=VP 1.30
North-Vp=VP 1.53
North-Heroic=North 1.40
kursy z bet365
zgadza się ktoś ze mna?
Poza NOrth- VP to teoretycznie pewniej się nie da
 
pobeer 34

pobeer

Użytkownik
NiP vs Optic @NiP 1.61 bet365
Optic-Astralis @Astralis 1.36 bet365
Immortals - Fnatic @fnatic 1,5 BETWAY
Optic - Fnatic @fnatic 1,45 BETWAY
North - Heroic @North 1.53 bet365

Pomyślałbym jeszcze nad meczami :
- NiP - chłopaki po takiej beznadziejnej passie mogą w końcu chcieć coś udowodnic
- Cloud9 - na DreamHacku grali bardzo dobrze np. z Heroic mogliby sobie poradzic na luzie
- North - ostatnio są w gazie, mogą namieszać
- FaZe - ostatnio wzbogacili się w gracza mouz - NiKo, mogą naprawdę coś tutaj ugrać
- Fnatic - wrócili do poprzedniego składu, mieli czas na zgranie się itd., znają się bardzo dobrze, nie raz ze sobą wygrywali nie jeden puchar
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Astralis - Optic @Astralis 1.28✅
Astralis - Immortals @Astralis 1.4⛔
Faze - Immortals @Faze 1.42✅
Faze - Fnatic @Faze -2.5 1.98 Betsafe✅
AKO 5.0⛔
e; szkoda meczu, astralis męczy się niemiłosiernie, za to liczę że Faze uda się wygrać grupę
Faze wygra grupę @4.0 Bet365 ✅✅✅
Z mojej strony zagrane zostało takie ako. Na Astralis z Faze, Fnatic, NIP nie warto się ładować, trudno mi sobie wyobrazić że nie potkną się ani razu, wierzę jedynie że będzie to którąś z tych lepszych drużyn. Od początku. Ast - Optic, top3 na tę chwilę drużyn razem z VP i SK zdecydowanie, nie ma co do tego wątpliwości, Optic wydaje się że miało swoje 5 minut, a od pewnego czasu pikują w dół, ze Stanislawem wyglądali lepiej, Hiko jak na razie niewiele wnosi, jestem przekonany, że Ast z Amerykanami powinni sobie spokojnie poradzić. Immortals to na pewno utalentowany team. FNX może im pomóc na dłuższą metę ale mimo wszystko to hen1 gra tam pierwsze skrzypce ze swoją awp. Myślę że młodzi brazole nie będą w stanie zaskoczyć mimo wszystko drużyny jaką jest na tę chwilę Astralis. Podobna sytuacje z Faze, które już przed przyjściem chyba pokuszę się nawet o stwierdzenie najlepszego aimera na profesjonalnej scenie czyli Niko bardzo ładnie się prezentowała, regularnie pną się do góry od momentu pojawienia się Karrigana jako prowadzącego, myślę że z aimerem jakim jest Boszniak, który myszom sam potrafił ugrywać mapy, spokojnie wezmą to z brazolami. Ze Szwedami natomiast jest tak, że coś tutaj nie trybi jak powinno. Niby ta sama piątka, ale to już nie to samo. Chciałbym, aby jedynie kwestią czasu był powrót Fnatic do walki o tytuły, ale chyba sam siebie oszukuje, bo to może już nie nastąpić. Tragiczny wręcz występ na DH, o wyjście z grupy będzie nieprawdopodobnie trudno, i z mixem europejskim jakim jest Faze polegną, biorę z handicapem bo to w teorii tylko jedna runda różnicy, a kurs dużo wyższy. Ponadto trochę lżej zagram zwycięstwo grupy przez Faze, liczę że w nowym składzie naprawdę daleko zajdą, kibicuje im, bo chciałbym ich pooglądać jak najwięcej ???? I liczę że Ast powinie się gdzieś noga, tak jak miało to miejsce podczas ostatniego turnieju jak i majora
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Mecz: Faze vs Immortals
Typ: Immortals⛔
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

Jak wiadomo do drużyny faze dołączył Niko i zakładam, że tym są spowodowane tak niskie i nieodzwierciedlające meczu kursy. Ja nie rozumiem tego całego hype&#39;u na Niko. Wydaję mi się, że ten gracz to tylko indywidualność i nic więcej, a sama indywidualność nie wygrywa tak jak to było w mouz. I zacznijmy od tego, że w mouz cała drużyna grała pod niego, aby fragował itd. W faze na pewno tak nie będzie. Z drugiej strony Brazylijczycy, którzy niedawno dodali do składu fnx&#39;a. Uważam go za bardzo dobrego gracza, doświadczonego (2 wygrane majory mówią same za siebie). Po wyrzuceniu go z drużyny SK Gaming, ta drużyna grała kompletnie inaczej, to już nie było to samo. Myślę, że jest to zawodnik, który robił różnicę w SK Gaming więc tym bardziej zrobi ją w zespole Immortals. Ciężko przewidzieć mapę tego pojedynku, jednak myślę, że możemy zobaczyć jakiegoś cache/mirage. Myślę, że ten mecz to zdecydowanie 50/50 i lecę w stronę underdoga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mecz: Faze vs Immortals
Wydaję mi się, że ten gracz to tylko indywidualność i nic więcej, a sama indywidualność nie wygrywa tak jak to było w mouz. I zacznijmy od tego, że w mouz cała drużyna grała pod niego, aby fragował itd. W faze na pewno tak nie będzie. Z drugiej strony Brazylijczycy, którzy niedawno dodali do składu fnx&#39;a. Uważam go za bardzo dobrego gracza, doświadczonego (2 wygrane majory mówią same za siebie). Po wyrzuceniu go z drużyny SK Gaming, ta drużyna grała kompletnie inaczej, to już nie było to samo. Myślę, że jest to zawodnik, który robił różnicę w SK Gaming więc tym bardziej zrobi ją w zespole Immortals. Ciężko przewidzieć mapę tego pojedynku, jednak myślę, że możemy zobaczyć jakiegoś cache/mirage. Myślę, że ten mecz to zdecydowanie 50/50 i lecę w stronę underdoga.
Kioshima raz 1, raz 2 i raz 3 miejsce na Majorze (pomijam 1/4, grupowe itd), Karrigan dwa razy 3miejsce, Allu raz 2 i raz 3 miejsce, Rain raz 3 miejsce. To nie jest doświadczenie? ???? Ponadto Niko sam pokonał w bo1 Navi, i sam omal pokonał Virtusów na Mirage. Hype na niego nie jest przesadzony. Sam kręci takie numerki że szok, ponadto nie są to nic nie znaczące fragi, ale bardzo często kluczowe dla losu rundy/meczu. Immortals moim zdaniem najgorsza drużyna na IEM. Co do FNXa zgodzę się, że potrafił zrobić różnicę, ale chyba jednak zapomniałeś że pierwsze skrzypce grali tam Coldzera i Fallen, a przede wszystkim Cold. Brazole potrafili ciągnąć się nawzajem i każdy mógł odpalić w każdej chwili. Gdy jednemu nie szło to drugi grał za dwóch. Tutaj takiej sytuacji nie ma. Samego typu nie neguję, ale chciałem sprostować kilka rzeczy i nie zgodzić się że to 50/50, kursy moim zdaniem prawidłowe
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Mecz: Astralis - Ninjas in Pyjamas
Typ: Astralis -3.5 rundy @1.83
✅ 28:24, Ależ tu były emocje, nerwy i zwroty akcji! Ostatecznie duńczycy wygrali, ale było mega blisko
Oba zespoły wszystkim dobrze znane, oba zespoły znajdują się w różnych miejscach. Astralis przeżywa najlepsze chwile w historii organizacji, wygrany major, świetna gra, udany występ na Dreamhacku gdzie ulegli znakomitym polakom. NiP&#39;y z kolei na odwrót. Świetne czasy szwedów przeminęły, mają dużo do udowodnienia, ostatnio przeciętne występy. Nie zakwalifikowali się na MAJORA, na dreamhacku poradzili sobie nawet nieźle, ale jak tylko trafili na Astralis, skończyło się na szybkim 2-0. Spodziewam się tutaj pewnego zwycięstwa Astralis.
Mecz: Fnatic-Optic Gaming
Typ: Fnatic -3.5 @1.83
✅ 16:10, handi nie zagrożone, dobra gra fnatic, optic bez złudzeń
Fnatic wraca na arenę dla nich szczególną. Wrócili do starego składu, takiego w jakim osiągali największe sukcesy, ich gra znacznie się poprawiła i z upływem czasu będzie coraz lepiej. Fnatic uwielbia grać w Katowicach, gdzie może liczyć na doping wspaniałej polskiej publiczności. Dla niektórych turniej w Katowicach (kiedyś MAJOR) jest na równi albo nawet ważniejszy od Majora i mówię tu właśnie o Fnatic. Optic gaming ostatnio nie zachwyca, rzekłbym że bardziej zawodzi. Całkowicie nieudany major, na dreamhacku także za dużo nie osiągnęli. Widać że coś nie współgra tak jak jeszcze na przełomie listopada/Grudnia, gdzie nie musieli bać się nikogo. Uważam że Olof i spółka pokonają zespół z ameryki dość znacznie i potwierdzą że w Katowicach czują się jak ryba w wodzie
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dziś dla mnie jeszcze do grania Faze -3,5 po kursie @1,72 w całorocznym.
Nip nie istnieje od czasu ostatniego majora i chyba bez rotacji się już nie obejdzie. Faze z kolei jest kompletne od kiedy dołączył Niko, który jest genialnym aimerem i cały zespół mocno na tym zyskał.
✅✅
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
⛔⛔⛔Faze - Astralis @Faze 2.25 Bet365
e; brak słów, w pierwszej połowie chyba 5 albo 6 rund z przewagą zawodnika przegrali

Przy obecnych formach obu drużyn, kursy są ewidentnie przesadzone w stronę Faze. Astralis okropnie męczy się w każdym meczu, powinni przegrać już z Nipem, które w formie nie jest. Faze weszło w iem aż miło, Niko wkomponowuje się w zespół. Jak dla mnie niesamowite value
 
clipper 19

clipper

Ciesc
Astralis - Faze @2
Fnatic-Immortals @1
AKO 2.70
365
Patrząc na grę Astralis aż się wierzyć nie chce że jeszcze nie dawno wygrali majora. Faze w końcu chyba skompletowało skład na dłuższy czas, no i w końcu Niko nie musi sam grać. Dorzucam jeszcze Fnt, bo sumie to będzie dla nich formalność.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Co myślicie dzisiaj o:
VP - North
VP - Heroic
VP - Cloud9
SK - North
SK - Heroic
SK - Cloud9
Na sts kurs około 5.
Myślę, że obydwie drużyny na pewno wyjdą z grupy i powinny swoje mecze wygrać z teoretycznie niżej notowanymi rywalami. Szkoda, że nie da się tego łączyć na bet365...
 
bartekpoznan 0

bartekpoznan

Użytkownik
Heroic - Cloud9
Cloud9 Wygra @1,57 ✅✅✅
Powinno łatwo wejść bez niespodzianki
Polecam

jakieś argumenty za tym typem? Przypominam że w dziale nie podajemy suchych typów bez analizy. Nie musi to być nie wiadomo jaki elaborat, ale 2/3 zdania konkretne powinny się tu znaleźć
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Navi+ Sk gaming ✅ + cloud9 ✅ + Virtus Pro (wszystko przeciwko Heroic)
Ako =3.52

Jak dla mnie heroic nie ma co tutaj szukać zwłaszcza że virtusi i Sk przegrali swoje 1 mecze
Heroic wygrał (może za dużo powiedziane) North niespodziewanie przegrało z heroic. Tak naprawdę był to ich najłatwiejszy teoretycznie mecz w tej grupie. Sk, navi,virtusi, cloud9. Wszystkie te zespoły to czołówka i heroic nie będzie miał nic do powiedzenia w bezpośrednich spotkaniach. Navi jak zwykle w pierwszy dzień turnieju jest w mega gazie, cloud9 pokazali że są świetnie przygotowani do iema (jak z resztą co roku) virtusi oraz Sk jeżeli chcą grać dalej to po prostu muszą wygrać z zespołem takim jak heroic. Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo tych 4 zespołów, każdy z nich zjada duńczyków zarówno aimowo, teamowo jak i mappoolem
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Sk gaming - heroic
Sk gaming -4.5 @1.72
✅
Analiza:
Sk gaming przegrało już 2 spotkania i jeżeli chcą o czymkolwiek myśleć to muszą tutaj wygrać z outsiderem grupy, który &quot;wygrał&quot; z North. Coldzera i spółka na pewno nie złożą broni i będą walczyć o awans do końca. Mappool skill, teamplay, wszystko wskazuje tutaj na Brazylijczyków. Handi -4.5 dość ryzykowne, ale mamy tutaj do czynienia zespół tieru 2 z światową topką, a do tego rozdraznioną topką. Przewiduje łatwe zwycięstwo Brazylijczyków.

Mecz: NaVi - North
Typ: NaVi -2.5 @1.83
⛔ No i stało się to czego się obawiałem... Graliśmy cobblestone&#39;a i więcej dodawać nie było trzeba. Szkoda
Analiza:
NaVi 90% turniejów zaczyna tak samo, faza grupowa idą jak burza rozjeżdżając przeciwników jeden po drugim i potem coś się zacina. Widać u nich że są świetnie przygotowani i traktują ten turniej na poważnie. Tak naprawdę zawiedli na Majorze, zawiedli na dreamhacku i iem jest świetnym turniejem na osiągnięcie sukcesu. Flamie i s1mple genialnie jak z resztą zwykle to bywa, GuardiaN gorzej, ale ma swoje przebłyski.
Po drugiej stronie medalu mamy North, które z kolei słabo wchodzi w turnieje ale im dalej znajdą tym lepiej grają. Tutaj niestety dla nich mają bardzo ciężką grupę i nie daje im szans na wyjście z grupy. Porażka z heroic tylko utwierdza mnie w przekonaniu że nie są oni dobrze przygotowani do turnieju. W dodatku MSL oraz cajunb nic nie grają, a sam konfig meczu nie wygra. Jak dla mnie jedyne szanse z navi mają na cobblestone&#39;ie ale navi go najprawdopodobniej zbanuje.

Ako=3.15
Navi -2.5 z North @1.83
⛔
Sk gaming -4.5.z heroic @1.72
✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP - Heroic
VP -4.5 @1.66 b365 ⛔ Nawet nie wygrali. ;x

Biorę handi na VP, bo przez 2 przegrane pierwsze pojedynki może się okazać, że więcej niż 3 drużyny będą miały po 9 punktów, więc samo zwycięstwo nie wystarczy. Trzeba też nabijać rundy, a z outsiderem grupy teoretycznie powinno być najłatwiej. Trzeba po prostu spiąć poślady, by zagrać w 1/4, bo to bardzo ważny turniej dla Polaków, wszak grają u siebie, więc nie może ich zabraknąć w Spodku.
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
SK vs North,
North @2,1, bet365
Krótka piłka, dla SK mecz o nic, bo już na pewno nie wyjdą z grupy, natomiast zwycięstwo North da tej drużynie awans z pierwszego miejsca bezpośrednio do półfinału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom