>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Witajcie jakieś przemyślenia co do ćwierćfinałów ? Wiem ze słabe kursy ale Astralis + Liquid + mapa Faze. Wydaje mi się że Fazę gra coraz lepiej i powinno urwać mapę dla Navi. Astralis to Astralis . myśle ze Liquid powinno dac rade sobie . Co sądzicie ? Jakie Wy macie pomysły?
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Wydaje mi się, że wygra Astralis i Liquid tutaj nic bym nie kombinował. Mibr może nie dać rady tutaj trudny pick. A jeśli chodzi o Navi i Faze to albo wygrana Navi albo +1.5 dla Faze, tak jak mówisz. Jakbym miał obstawiać to właśnie tak.
ASTRAL
LIQUID
RENE +1.5
FAZE +1.5
Tylko jakis super kurs się z tego nie wykręci.
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Najlepszym betem jest Liquid+Astralis, kurs koło 1.5 i cieszyć się na spokojnie meczami.
Faze grało dramatycznie słabo, Navi trochę lepiej, ale to już będzie inny dzień, wielka scena, presja i chyba nobet.
Natomiast ciekawych betów szukam po stronie Australijczyków. Przed każdą fazą miałem duży problem stwierdzić gdzie jest ich miejsce w szeregu - celowałem że przegrają z Avangar i skończą 1/2-3. Okazuję się zupełnie inaczej - grają super CSa, mają zgrany skład, solidnych riflerów, dobrego snajpera i supporta. Jks totalny kozak. A wyciągnięcie miraga z Astralis z 5-14 do 15-14 pokazuje że i jest i skill i mental. Szczerze po tym co widziałem to myślę że mają większe szanse na wygraną majora niż taki Faze/Navi.
A teraz przed nimi mecz z MiBR. Zespół który też ciężko obiektywnie ocenić. Strasznie hit or miss, na meczu z g2 to osiwiałem. Mieli 8-1 po CT to wykonali dwukrotnie znane zagranie duo fer i fepls &quot;dojazd T-rampy z banana&quot;, przegrali dwa clutche 1vs3 i 1vs4, skończyli 9-6. Gdyby nie wygrane drugie pistole i Cold, który wygrał 2vs4 pierwszego gun rounda to by ich tu mogło nie być. Powrócili do starego linepu i jakoś dają radę, zwłaszcza Cold odżył, ale gdy SK odnosiło sukcesy zawsze mieli dwie strzelby, a tu fer nijaki, a fallen z reguły zamyka.
Renegades nie grają overpassa, (nuke&#39;a niby też a grali 2 razy - nie ugrali rundy po T na astralis ;/ ), ale Mibr nie gra Nuke&#39;a w ogóle więc muszą go wyrzucić. Tak więc bany nuke&#39;a i overpassa = mapy komfortowe dla obu stron, celuję więc w handi+ na Australijczyków i lekko na ich win.
Fajną opcją mogą być undery na zabójstwa takiego dennisa,gtr, aeriala, allu. Mogą być fajne mecze, może być nipmagic i sensacja ale mocno pachnie pogromami.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Najlepszym betem jest Liquid+Astralis, kurs koło 1.5 i cieszyć się na spokojnie meczami.
Nie ma czegoś takiego jak spokojne mecze na tym etapie, bo np. FaZe już nieraz to udowodniło, Astralis nawet straciło mapę, Cloud9 nie doszło nawet do 1/8, a drużyny grają tak naprawdę w kratkę. Nie neguję Twoich decyzji, aczkolwiek uważam że można będzie się przejechać na &quot;pewniaczkach&quot;, bo na 500.000$ poluje chyba każda drużyna. NiP dopiero się obudziło, wyniki Renegades sięgały same overy 26.5 i tak dalej i tak dalej. Osobiście trzymam kciuki za Astralis bo jestem fanem, ale mocno wierzę w zespół ENCE, bo comeback z 0-2 do 3-2 to już coś. allu potrafił udowodnić nie tylko sobie ale i hejterom którzy wieszali na nim psy że też potrafi i łatwo z nimi nie będzie.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja próbuję wejść w ENCE. Ta drużyna wg. mnie ma mega potencjał, zagrali sporo spotkań by wejść na szczyt, jest zdeterminowana, a kursy jakie zostały wystawione na ENCE to bajka. Ja gram Dokładny wynik - 2:1 dla ENCE oczywiście, kurs oscyluje w okolicach 5.75. Obie drużyny powinny wygrać swoje mapy, a decider to będzie wojna, a nie gra. Jest to bardzo odważny typ który odradzam grać, bo Liquid wydaje się być jednym z faworytów na wygranie majora.
EDIT: Zapraszam oczywiście do dyskusji na temat tego meczu, bo chętnie poznam Wasze opinie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
D 0

dutra

Gość
U ruskich jest takie coś jak &quot;handicap sumy map&quot; - 1.5 odpowiednio Liquid @1.93 i Astralis @1.68.
Przy zakładanych zwycięstwach wydaje się być kuszące?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
U ruskich jest takie coś jak &quot;handicap sumy map&quot; - 1.5 odpowiednio Liquid @1.93 i Astralis @1.68.
Przy zakładanych zwycięstwach wydaje się być kuszące?
Na Unibecie odpowiednio 1.85 i 1.55, więc różnice jakieś diametralne nie są imo, zwłaszcza na liquid
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie wiem jak Wy, ale ja próbuję wejść w ENCE. Ta drużyna wg. mnie ma mega potencjał, zagrali sporo spotkań by wejść na szczyt, jest zdeterminowana, a kursy jakie zostały wystawione na ENCE to bajka. Ja gram Dokładny wynik - 2:1 dla ENCE oczywiście, kurs oscyluje w okolicach 5.75. Obie drużyny powinny wygrać swoje mapy, a decider to będzie wojna, a nie gra. Jest to bardzo odważny typ który odradzam grać, bo Liquid wydaje się być jednym z faworytów na wygranie majora.
EDIT: Zapraszam oczywiście do dyskusji na temat tego meczu, bo chętnie poznam Wasze opinie!
Jestem pod wrażeniem Twojego optymistycznego podejścia do ENCE. Oczywiście nie można im odmówić zaangażowania, walki i skilla. Jednak przed nimi zapora, która może się okazać nie do przejścia. LIQUID - Top2 hltv, indywidualnie trzymają bardzo wysoki poziom. Oni są bardziej zdeterminowani, aby wygrać tego majora. Jak dla mnie Ence nie będzie miało podjazdu do nich. Jakaś mapa ugrana przez zespół z Finladii może się zdarzyć ale na awans do półfinału jeszcze za wcześnie moim zdaniem. Dla nich to i tak już spore osiągnięcie, że dotarli do play-offów. Po drodze nie zagrali z żadaną drużyna, która miałaby podobny poziom do Liquid, za to Amerykanie wygrali 2:0 na Navi.
Navi - Faze
Mecz 50/50, więc jeśli już to lepiej pograć na Faze
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dłużył się ten tydzień od niedzielnego wieczora. Ale w końcu czwartek.
Typ dnia to Liquid 2:0 @1.95 bsf
Dust2-Mirage-Overpass takie mapy powinny być grane, Liquid jest zespołem mocniejszym, ENCE zdarzało się znikać w tym turnieju, mappool po stronie graczy z NA, mapą Finów będzie mirage, na którym zaliczają wzloty i upadki, dwie wygrane w fazie 16 drużyn, ale dwie porażki w fazie wstępnej Majora. Liquid zdecydowanie nie jest bez szans na tej mapie, tym bardziej że wygrali z Navi 16-14 w poprzedniej fazie Majora. Dla bojaźliwych do jakiejś taśmy Liquid win @1.25
Faze win @2.40 bsf
Nie ma szans na to, że w tym meczu jest aż taka dysproporcja jak wskazują kursy. Tak, Faze grało z coL i wymęczyło, ale już dzień później w miarę lekko przejechali się po C9 (tak, był choke na cache&#39;u, dlatego nie łatwo, tylko w miarę łatwo). Mimo jednej przegranej więcej FaZe w Szwajcarze rating obu druzyn niemal bliźniaczy 1.11 i 1.08, mapy: na pewno nie zobaczymy cache i jednej z map overpass/train, FaZe zwyczajnie nie może niezbanować obu tych map. Faze na pewno wybierze D2, Navi raczej jedną z dwóch w/w, ewentualnie mirage, chociaz mam wrażenie, że mogą chcieć mirage zostawić na trzecią z map. Jeżeli Faze doprowadzi do nuke albo inferno to mają spore szanse na wygraną, jeżeli trzecią mapą będzie mirage/train/overpass, to może być ciężko.
Gdybym miał nie czekac na mapy, to Faze win, bo kurs zachęca do takiej próby, ewentualnie mocniej Faze+1,5 @1.51
Podsumowując:
Liquid 2:0 @1.95
Liquid win @1.25
Faze win @2.40
Faze+1,5 @1.51
Faze 2:1 @4.10

bsf
Dubelek morderca to Faze+1,5 i Liquid -1,5 @2.94 tutaj leci na pewno grubas
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Navi - Faze: 1 mapa Faze @2.2 ⛔ bez komentarza
Liquid - Ence: 1 mapa ponad 25.5 @1.8 ✅
unibet

Drużyny, które są wyżej w rankingu wybierają kto pierwszy zaczyna Veto. I do tej pory, na poziomie Bo3 ZA KAŻDYM RAZEM drużyna wyżej w rankingu oddawała first picka drugiej drużynie, po to by na 3 mapie móc wybrać strone, aniżeli samą mapę bo pokazało już że mappool jest na tyle szeroki drużyn że niezależnie którą z dwóch pozostałych map przeciwnik wybierze to bedą przygotowani a wybór strony, zwłaszcza w mecie augów jest meeega istotna. Ct teraz potężniejsze niż wczesniej. Dlatego można z bardzo dużym prawdopodobieństwem stwierdzić że pierwsza mapa to będzie mapa Faze, bo są niżej w rankingu. Po tym jak wiadomo juz która mapa jest czyja kursy sie zmieniaja i na pewno spadnie do 2.05/2.10 cos w tym stylu, a może jeszcze niżej. Tutaj najprawdopodniej bedą 3 mapy. Każda z drużyn powinna zgarnąć swój pick, a zwłaszcza Navi powinni zgarnąć swój pick. Jak szukać mapy faze to wlasnie ich picka.
Analogicznie w meczu liquid z Ence, w prawdzie nie odważę sie postawić na ence ale na over 25.5 jak najbardziej. Bo Ence pokazało ze grac potrafi, a liquid mimo ze 3:0 to nie przejeżdżali sie po przeciwnikach, to były wyrównane mapy i nierozstrzygnięte do samego końca, dlatego uważam że na mapie wybranej przez Finów zobaczymy zdobycze dwucyfrowe dla obu drużyn - najprawdopodniej na Nuke Ew. Mirage.
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Moje typy na dzisiejsze mecze w Katowicach:

Navi vs Faze
Godzina: 16:00
Typ: over 2.5 mapy
Kurs: 1.98 STS

Dwie drużyny, które można uznać za faworytów turnieju ale patrząc na ich grę na tym evencie można mieć wiele do życzenia. Mecz 65:35 z korzyścią dla NAVI. Myślę, że bardzo prawdopodobne jest to, że ujrzymy 3 mapy.
Liquid vs ENCE
Godzina: 19:50
Typ: Wygrana Liquid
Kurs: 1.32 SUPEROFERTA STS

Liquid wygrało 3:0 w poprzedniej fazie turnieju. BO3 z Navi. Uważam, że na tym turnieju jedynie Astralis może im zagrozić.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Jestem pod wrażeniem Twojego optymistycznego podejścia do ENCE.
To raczej głupie podejście, bo bet jest niczym innym jak szukaniem niespodzianki. Owszem, jest bardzo mała szansa na taki wynik, ale nie byłbym sobą gdybym nie zaryzykował. Ten turniej mnie mocno zdenerwował bo właśnie w tym turnieju przejechałem się na &quot;tych najbardziej pewnych&quot; gdzie ludzie dawali -1.5, gdzie na papierze drużyny wyglądały na silniejszych, a w grze gdy dochodzi presja, emocje, psychika i chęć wygranej to wszystko staje się niepewne. Zgodzę się oczywiście że Liquid powinno mecz wygrać, ale myślę jednak że ENCE urwie chociaż jedną mapę, i nie chce mi się wierzyć że Finowie wrócą bez ani jednej mapy. Dzisiejszy dzień odpuszczam, ewentualnie mogę dodać fakt, że kursy jakie zostały wystawione na mecz Natus Vincere - FaZe to jakieś nieporozumienie faworyzujące NaVi, bo obie drużyny to chorągiewki jeśli chodzi o IEM. Powodzenia!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
carradine może nie koniecznie głupie podejście ponieważ dla kogoś może okazać się pomocne. Właściwie na każdym turnieju CS&#39;a zdarzają się niespodzianki. Permanentna dominacja w tej grze jest rzadko spotykana. Fenomenem na pewno jest Astralis, które prędzej czy później i tak zejdzie z piedestału.
Jeżeli uważasz, że kursy na mecz Navi z Faze są źle wystawione, to dlaczego tego nie wykorzystać? Niestety ale Ukraiński zespół z tak mocno odstającym Zeusem będzie miało kłopot zajść daleko. Na tym poziomie nawet IGL powinien trzymać jakiś poziom strzelecki. Ale z aimem u niego słabo. Mając na przeciwko siebie zawodników z Faze może być to poważnym osłabieniem.
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Faze- Navi Navi wygra 1.60
Kursy mimo wszystko powinny być bardziej wyrównane. Więc teoretycznie powinnem pójść w strone faze ale nie tym razem. Co do navi, simple z electronicem narazie na spokojnie .Przez te wszystkie mecze było widać wzrost skilla u flamiego, który potrafił zdobywać fragi strzelecko. Dzięki tym augom zeus już aż tak nie oddstaje. Na ten moment w navi jest 3 dobrych zawodników i 2 towarzyszy, którzy zazwyczaj się pokazują w tych mniej ważnych meczach. Nie widzę innej opcji niż 2;0 dla navi.
Ence/Liquid odpuszczam.
Flamie ace na pistoletówce.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Faze wybrało inferno, dust2 mapą nr 3, czasem ciężko ogarnąć decyzje niektórych drużyn odnośnie veto...
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
To jeden z argumentów dla których uważam, że te mecze są nieprzewidywalne
Zawsze można czekać na veto z typami, ale ani inferno ani mirage nie ma zdecydowanego faworyta, dlatego mnie dziwi d2 jako mapa decydująca a nie mapa Faze.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Flamie z pięknym ace&#39;em - zaczyna się ????
@edit: pasek faze chyba udowadnia dlaczego wybrali inferno. Choć strzelecko też wygrywają sporo
A Zeus tak jak mówiłem, łatwy frag dla przeciwników.. pół żartem, pół serio powinni ciągle wchodzić na B :p
@edit2: oczywiście mapa jeszcze nie jest stracona przez Navi, bo zobaczymy jak faze zagra w CT, gdzie takich łatwych wejść nie będą robić
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Flamie z pięknym ace&#39;em - zaczyna się ????
@edit: pasek faze chyba udowadnia dlaczego wybrali inferno. Choć strzelecko też wygrywają sporo
A Zeus tak jak mówiłem, łatwy frag dla przeciwników.. pół żartem, pół serio powinni ciągle wchodzić na B :p
To fakt, aczkolwiek oni zawsze słynęli z tego, że inferno słabo im leży, widocznie to YNK zrobił taką różnicę, ten fake na B na 11 sekund do konca palce lizać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom