>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
To ja tylko dodam, że uni oferuje 50% zwiększenia zysku w meczu Astralis - NiP (maksymalna stawka niska bo 55zł, ale zawsze coś). O ile granie Astralis 2-0 po @1,6 średnio mi się widziało, tak w tym przypadku mamy @1,9 i za te drobne można sobie pograć.
Jest też bonus 25% zwiększenia zysku na esport (max stawka 115zł) i tu już można tworzyć kupony, warunek - minimalny kurs jednego zakładu to @1,4. To samo można pograć ten mecz Astralis+ np. coś z tego co pojawiło się wyżej. Może ktoś nie wiedział, a skorzysta ;).
A jak ktoś z forum jest dzisiaj lub w następnych dniach w Spodku to może się odezwać priv, może coś się ogarnie wspólnego ;).
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Kd to stosunek killi do smierci?
Tak
Mibr-Renegades Zwycięstwo mibru po kursie 1.65
Tak jak wczoraj ( navi ) nie widzę innej opcji, niż wygrana brazyliczyków. Ew pick australiczyków to mirage/inferno które cały czas grają podczas tego turnieju. Będą wybierać stronę. Ktoś powie, że ugrali mapę astraliss. Ale ten mecz dobrze mógł się skończyć 2;0 wynikami do 7i 9. Ale wygrali rundt pół eco gdy było 14;6 bodajże. Ktoś powie, że mają dobre ct . Do wczoraj każdy miał ct a na 4 rozgrywane mapy tylko na 1 mapie ( navi miało więcej fragów po stronie ct. Nie widzę innej opcji niż 2;0 dla mibr ale do jakiegoś dubelka gram asekuracyjnie zwycięstwo mibru.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Główny typ:
Najwięcej fragów w 1 mapie: device kurs 5.00 1xbet
Na Astralis 1.15, nie warty gry. Ja idę w kierunku fragów device, w każdym buku największa linia fragów jest wystawiona właśnie na niego bo aż 20.5 killów.
Skoro wszyscy go faworyzują to dlaczego nie zagrać po kursie 5.0 tego, że zdobędzie najwięcej killów w 1 mapie ?
W takim Unibecie jest 2.0 na najwięcej jego killów w całym meczu.
Co sądzicie Panowie o fragach w
Totalbecie?
Lekr0 under 17.5 - 1.86
Wszędzie linia wystawiona na 14.5 fragów, dodatkowo Astralis jest faworytem do wygrania 2:0.
dennis under 17.5 - 1.86
Identycznie jak wyżej tylko, że linia wystawiona wszędzie na 15.5
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Co sądzicie Panowie o fragach w Totalbecie?
Lekr0 under 17.5 - 1.86
Wszędzie linia wystawiona na 14.5 fragów, dodatkowo Astralis jest faworytem do wygrania 2:0.
Nie byłbym taki pewny co do Lekr0. Chłopak jest nieprzewidywalny, rzadko zdarza mu się zamykać tabelę, przeważnie jest pośrodku tabeli, a nieraz nawet otwierającym. Wiadomo, że ich rywale to Astralis, ale przecież Szwedzi nie położą się i nie poddadzą bez walki. Śmierdzi coś tymi fragami ogólnie w meczu, ale jeśli miałbym iść w stronę któregoś z Twoich typów, to jednak byłby to under na dennisa.
W meczu MiBR - Renegades mam obawy, co do faworyta. Renegades gra niepewnie, bo zdołali dosłownie wyrwać z rąk Duńczyków Mirage&#39;a, a następnie potrafili przegrać mapę z Vitality. Zauważyłem że w tym turnieju ciężko przewidzieć ilość map, bo dość często widujemy całkowitą deklasację. Mimo wszystko swój bet jednak kierowałbym ku Brazylijczykom i nie doszukiwał się specjalnie jakichś niepotrzebnych kombinacji, bo kurs jest całkiem spoko.
Astralis - NiP również nie powinien przysporzyć żadnych niespodzianek, bo rywale NiP układałi się niemalże idealnie. Nie powiem, że Astralis miało ciężką drogę do 3-0, ale jednak różnica poziomów pomiędzy drużynami robi swoje. Niby oba teamy to tiery, ale to jednak Astralis jest God tierem. Nie powinienem bawić się w dokładne wyniki bo nie wchodzą mi praktycznie w ogóle, ale jednak tutaj skuszę się na 2-0 dla Astralis. Zakładam kompletną deklasację, aczkolwiek nie wiem co zobaczymy na mapie Szwedów.
Grubas z mojej strony leci tutaj, powodzenia Panowie:
MiBR - Renegades
Zwycięstwo MiBR
@1.60 Unibet
Astralis - NiP
Dokładny wynik - 2:0
@1.55 Unibet
Kurs: @2.48 Unibet ✅
Edit: Piękny grubas wszedł, w weekend będzie grubo ????
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Ja bym nie był przekonany co do MiBRu, nie przekonywała mnie ich gra do tej pory. W meczu z C9 odnosiłem wrażenie, że to bardziej chmury zagrały na prawdę słabo niż MiBR wybitnie. Renegades wygląda bardzo fajnie zarówno drużynowo, jak i indywidualnie i mają ten komfort, że są czarnym koniem, oni nic nie muszą. A jaką przewagę mentalną to daje pokazało wczoraj ENCE - Liquid.
 
uzytkownik-24118 2,1K
A ja uważam że dziś 2-0 i 2-0. Mibr śmierdzi mi powtórka NaVi - BiG z Londynu. W poprzednich meczach było kilkanaście godzin zanim znali rywala, teraz wiedzieli że na siebie wpadną od tygodnia . Może nie rozbija Rene ale będzie 2-0 Dla mibr. Mają trenera mieli czas.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nuke od Astralis
Mirage od NIP
Co do typowania to 2;0 dla astralis ale stawiać nie będe. Trzymam stronę &quot;słabszych&quot;: w tym meczu.
NiP będzie banował pierwszy, oba zespoły nie grają cache, jeżeli NiP pójdzie w ban na nuke, to Astralis pewnie nie odrzuci też cache tylko pewnie mirage. Trochę pokera będzie.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
NiP będzie banował pierwszy, oba zespoły nie grają cache, jeżeli NiP pójdzie w ban na nuke, to Astralis pewnie nie odrzuci też cache tylko pewnie mirage. Trochę pokera będzie.
Jesteś pewny, że Nip będzie banował pierwszy? Idąc tym tropem to Astralis będzie grało swoją mapę jako drugą w kolejności, dobrze rozumuję? Jeśli tak to jak słusznie pisaliście Nip banuje nuke i grają dusta, a wtedy imo można śmiało handi na rundy Astralis
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Jesteś pewny, że Nip będzie banował pierwszy? Idąc tym tropem to Astralis będzie grało swoją mapę jako drugą w kolejności, dobrze rozumuję? Jeśli tak to jak słusznie pisaliście Nip banuje nuke i grają dusta, a wtedy imo można śmiało handi na rundy Astralis
Do tej pory w bo3 zawsze niższy seed banował pierwszy, zatem wybierał mapę pierwszy, a wreszcie to wyższy seed wybiera stronę na 3. mapie.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Do tej pory w bo3 zawsze niższy seed banował pierwszy, zatem wybierał mapę pierwszy, a wreszcie to wyższy seed wybiera stronę na 3. mapie.
Ok, dzięki. Podtrzymuje to co napisałem, że jeśli będzie grany dust jako pick Astralis to -5,5 minimum. Jak nuke to się wstrzymuję, bo na pewno Nip zacznie po ct.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
No i pyk, NiP wygrało veto zmuszając Astralis to banowania cache, sami usunęli nuke, co nie zmienia faktu, że dust2 to wcale nie jest AŻ TAK dobra opcja dla Szwedów. Mirage wybrany planowo skoro Astralis poszło bezpiecznie w odrzucenie cache.
 
uzytkownik-24118 2,1K
No i pyk, NiP wygrało veto zmuszając Astralis to banowania cache, sami usunęli nuke, co nie zmienia faktu, że dust2 to wcale nie jest AŻ TAK dobra opcja dla Szwedów. Mirage wybrany planowo skoro Astralis poszło bezpiecznie w odrzucenie cache.
Ja bym chciał sprostować. To nie NIP wygrało veto. Wyższy seed decyduje czy chce być A czy B i nic dziwnego że te wyższe seedy wolą być B i wybierać swoją mapę jako drugą, bo to im daje przywilej w postaci wybierania strony na deciderze.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ja bym chciał sprostować. To nie NIP wygrało veto. Wyższy seed decyduje czy chce być A czy B i nic dziwnego że te wyższe seedy wolą być B i wybierać swoją mapę jako drugą, bo to im daje przywilej w postaci wybierania strony na deciderze.
Nie ma co prostować, zmusili Astralis do banowania cache, co jest permabanem obu drużyn, zatem mogli zbanować nuke, gdyby sami zbanowali cache (którego nie grają) to Astralis mogłoby zbanować cokolwiek innego, co także im nie odpowiada. Zatem bany wyglądały tak, że jedna mapa zbanowana po myśli Astralis, drugia nie po ich myśli, za to obie mapy zbanowane są po myśli NiPu. Także veto wygrali NiP. A że mappool Duńczyków jest szeroki to inna rozmowa.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie rozumiem tej logiki. Ban cache od NiP byłby zwyczajnie idiotyczny. Jakkolwiek nie patrząc: inferno, nuke, dust - te 3 mapy NiP najchętniej by odrzuciło. Banując cache oddawaliby serię walkowerem, bo pozwoliliby zagrać Duńczykom 2 z 3 map faworyzujących ich w procencie ja wiem? 95/5.
Astralis odkąd nie ma cobble&#39;a w puli ma pulę niesamowicie mocną - na każdej mapie w tym pojedynku byliby faworytem (train lub mirage który jest słabszy zaczęliby po swojej stronie), może poza cache&#39;m który mógłby być randomowy. Więc moim zdaniem inteligentnie odrzucili loterię, biorąc wygodną stronę na swoich słabszych (train lub mirage), nie mylić ze słabymi, mapach, gwarantując sobie łatwiejszy start na deciderze. Tak powinien odrzucać faworyt, lepszy skillowo i mający taką przewagę puli nad przeciwnikiem jak Astralis nad Nindżami.
Jeśli tam ktoś wygrał odrzucanie to Astralis bo zmusili NiP (co było wiadome już pre) że tam Szwedzi będą odrzucać nuke, dusta i inferno (zostawiając jedno Duńczykom do gry). Jeśli ktoś miał jakiś wybór w tym odrzucaniu to raczej Astralis mogło sobie wybierać.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nie rozumiem tej logiki. Ban cache od NiP byłby zwyczajnie idiotyczny. Jakkolwiek nie patrząc: inferno, nuke, dust - te 3 mapy NiP najchętniej by odrzuciło. Banując cache oddawaliby serię walkowerem, bo pozwoliliby zagrać Duńczykom 2 z 3 map faworyzujących ich w procencie ja wiem? 95/5.
Astralis odkąd nie ma cobble&#39;a w puli ma pulę niesamowicie mocną - na każdej mapie w tym pojedynku byliby faworytem (train lub mirage który jest słabszy zaczęliby po swojej stronie), może poza cache&#39;m który mógłby być randomowy. Więc moim zdaniem inteligentnie odrzucili loterię, biorąc wygodną stronę na swoich słabszych (train lub mirage), nie mylić ze słabymi, mapach, gwarantując sobie łatwiejszy start na deciderze. Tak powinien odrzucać faworyt, lepszy skillowo i mający taką przewagę puli nad przeciwnikiem jak Astralis nad Nindżami.
Jeśli tam ktoś wygrał odrzucanie to Astralis bo zmusili NiP (co było wiadome już pre) że tam Szwedzi będą odrzucać nuke, dusta i inferno (zostawiając jedno Duńczykom do gry). Jeśli ktoś miał jakiś wybór w tym odrzucaniu to raczej Astralis mogło sobie wybierać.
No właśnie nie. Zobacz
Nip banuje cache
Astralis banuje mirage/traina
Nip wybiera mirage/traina
Astralis wybiera nuke
Astralis wygrywa veto:
Odrzucona najsłabsza mapa Astralis i najlepsza mapa NiP/druga najsłabsza mapa Astralis
A było tak:
Nip banuje nuke
Astalis banuje cache
Nip wybiera mirage
Astralis wybiera d2
NiP wygrywa veto:
Odrzucona najlepsza mapa Astralis i najsłabsza mapa NiP
Trzeci wariant był taki:
Nip banuje nuke
Astralis banuje mirage/traina
Nip wybiera mirage/traina
Astralis wybiera d2
Astralis banuje overpassa
Nip albo banuje cache (znów, tak jak w 1. wersji) albo banuje inferno i zostawia cache na decidera - mapę, której obie drużyny nie lubią grać.
Tutaj byłoby w miarę równo, odrzucona najsłabsza mapa dla obu - cache i po jednej najlepszej mapie przeciwnika. O tym pokerze wspomniałem parę postów wcześniej.
Na dobre mi wychodzi niepodawanie tutaj typów:
Przedwczoraj nic nie pisałem:

Wczoraj pisałem to:

A dziś znów nie podawałem typów ????

Także już problem zażegnany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom