>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO IEM Oakland

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP

Nazwa: Intel Extreme Masters Oakland
Data i miejsce: 16 – 20 listopada 2016; Oakland, Stany Zjednoczone
Liczba uczestników: 12 drużyn
Pula nagród: 300 000$
Transmisja pl: twitch , Azubu i Hitbox
Format rozgrywek:
Faza grupowa: system round robin (każda drużyna rozegra z każdą jeden mecz). Spotkania rozgrywane będą w trybie best of one. Trzy najlepsze drużyny z każdej &quot;grupy&quot; dostaną się do play-offów. Dwie drużyny (top1 z każdej grupy) zostaną rozstawione w półfinałach, a pozostałe cztery (top2 i 3 z każdej grupy) będą rywalizowały w ćwierćfinałach.
Faza pucharowa: W fazie pucharowej mecze rozgrywane będą w trybie best of three.
Uczestnicy: (*Szary -&gt; trener)
Grupa A
Astralis: device, dupreeh, gla1ve, Kjaerbye, Xyp9x, zonic
G2 Esports: bodyy, RpK , ScreaM, shox, SmithZz, NiaK
Immortals: boltz, felps, HEN1, LUCAS1, steel, zakk
Natus Vincere: s1mple, GuardiaN, Edward, flamie, seized, starix
Team Liquid: EliGE, Hiko, jdm64, nitr0, Pimp, zews
TyLoo: Attacker, DD, fancy1, Mo, somebody, Karsa
Grupa B
Cloud9: autimatic, n0thing, shroud, Skadoodle, Stewie2k
FaZe Clan: aizy, allu, Karrigan, kioShiMa, rain, RobbaN
Heroic: Friis, MODDII, Niko, Snappi, valde
mousesports: chrisJ, denis, loWel, NiKo, Spiidi, lmbt
Ninjas in Pyjamas: Friberg, Xizt, pyth, GeT_RiGhT, f0rest, THREAT
SK Gaming: coldzera, FalleN, fer, fnx, TACO
Harmonogram:
Mecze grupy A: 16-17 listopada (środa-czwartek)
Mecze grupy B: 17-18 listopada (czwartek-piątek)
Ćwierćfinały: 19-20 listopada (sobota-niedziela)
19:45 Ćwierćfinał #1
23:35 Ćwierćfinał #2
Półfinał oraz finał 20-21 listopada (niedziela-poniedziałek)
19:00 Półfinał #1
22:50 Półfinał #2
3:00 Wielki finał

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI ORAZ ŻYCZĘ SAMYCH WYGRANYCH!​
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Główni faworyci to NaVi i SK Gaming. Ukraińcy wygrali IEM San Jose w zeszłym roku i ESL One New York miesiąc temu. SK może nie jest w optymalnej formie, ale zapewne będzie chciało sobie powetować drugie miejsce z Pro League w Brazylii.
Kto może potencjalnie sprawić niespodziankę. Na pewno Cloud 9 będzie drożne przed rodzimą widownią. Groźne powinny być też mousesports i FaZe.
Grać będę przeciwko NiP, którzy bez maikelele grają przeciętnie, by nie napisać, że słabo.
Szkoda, że Virtusi odpuścili ten turniej.
Mój typ SK Gaming @ 3.25 @ Bet365 - z grupy może nie wyjdą nietknięci, ale w play-offach nie mają sobie równych, no i pewnie będą chcieli wziąć odwet za porażkę na brazylijskiej ziemi w finale ProLeague.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Myszki mają ostatnio spore problemy. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale coś szwankuje w tej drużynie. Fatalna komunikacja i niezrozumiałe decyzje w czasie gry. TO bardzo międzynarodowe towarzystwo i chyba coś tam się popsuło. W każdym razie ja bym także szukał gry przeciwko nim.
Także Liquid ostatnimi czasy wygląda fatalnie. Katastrofalne lany i ostatnio słaba gra z Brazolami online.
Heroic wg. mnie może namieszać, aczkolwiek to turniej innej rangi i zobaczymy jak się pokażą.
Immortals w końcu pozbyli się Zews&#39;a, który notabene jest coachem Liquid. Liczę na ich solidną grę.
G2 nie przekonali mnie w NorthAmerica i jakoś nie widzę w nich faworyta w dużo cięższym turnieju.

Generlanie dla mnie faworyci to Navi, SK, Cloud9. Dużo ekip przechodzi pewne przebudowy bądź gorsze okresy i jakoś nie widzi mi się by ktoś z reszty mógł zagrozić tej trójce w dostaniu się do półfinałów.

Reszta będzie walczyć o 4 miejsce w półfinałach.

Przeglądam kursy i wg. mnie jest lekkie value w wygraniu grupy przez Cloud9. Po pierwsze mają duży komfort psychiczny po ostatniej wygranej nad SK w Brazylii. Fakt będzie na nich presja bo grają u siebie, ale ja mam wrażenie, że Amerykanie kiedy grają u siebie są zawsze mocniejsi w każdej dziedzinie.

Po kursie 8 warto ich wg. mnie pograć. Potrafią grać dobrze wiele map co pokazali w Brazylii i na pewno w grupie wyżej bym ich cenił niż NIP czy myszki czy Faze.

Co do NaVi to ja nie wiem kto może im zagrozić w tej grupie. Są najmocniejsi. W BO1 mają chyba najbardziej równomiernie rozłożone mapy i potrafią grać na bardzo dużej ilości. Do tego ostatnio często grana na BO1 to Nuke na której ten zespół jest jednym z lepszych.

Cloud9 wins group B 8,00 bet365 1/5
NaVi wins group A 2,55 pinnacle 4/5

zmieniłem stawkę bo ten kurs to ogromna promocja. W tej grupie nie bardzo jest zespół, który powinien im zagrozić. Wiadomo BO1 ale przy 4 meczach wydaje mi się, że będą najrówniej grającym zespołem na ich wygraną kurs własnie w okolicach 1,70 to jest taka granica opłacalności.

w Pinnacle na to, że NaVi wygra grupę A jest kurs 2,55
W której zakładce ? Nigdy nie oferowali takich zakładów więc nawet nie sprawdzałem a nie umiem zaleźć.

Ok mam trzeba wejść w specjalne. dzięki za info !

Żeby nie było potrzeby usuwać to dopiszę coś o reszcie rywali NaVi.

Generalni NaVi to wg. mnie typowo lanowa drużyna. Online zawsze będą mieć problemy kiedy grają od siebie. Ostatnio może nie zachwycali formą, ale to ekipa, która potrafi na najważniejszych imprezach grać zdecydowanie najlepszy cs. Najważniejsze jest jednak to z kim grają w grupie. Chińczyków nawet nie liczę bo oni to są mocni na własnym podwórku a jednak z zespołami z czołówki to oni jeszcze nie mają wg. mnie szans.
Astralis przechodzi zmiany i tak naprawdę nie do końca jeszcze wiadomo jak to z nimi będzie. Niby potencjał jest, młody skład ale czy już by na lanach odgrywać znaczące role ? Wątpię. Ostatnia wygrana z SK robi wrażenie ale to tylko jedno spotkanie i wydaje mi się, że w USA mogą powalczyć o PO ale nie sądzę by byli w stanie tutaj grać regularnie na tyle by wyjść z 1 miejsca bądź dojść do SF.
G2 do mnie tak jak pisałem nie przemawia. Turniej w Kanadzie był słabo obsadzony i finał to nie był wielki wyczyn. Ich gra wg. mnie pozostawiała wiele do życzenia i nie był to cs dający nadzieje by w Oakland było dużo lepiej. Inna klasa zespołów. To już nie jest ta sama dominująca ekipa co chociażby w zeszłym roku.
Immortals jak pisałem pozbyli się zewsa i to na pewno ciekawy materiał. Ale to znowu bardzo młody zespół i mam wątpliwości czy są w stanie sprostać już takim wyzwaniom. Wg. mnie to zbyt nieregularny team by odnosić sukcesy, co najwyżej pojedyncze wysoki a skoro ostatnio taki się zdarzył to spodziewam się jednak ćwierćfinału i przy odrobinie szczęścia w doborze pary półfinału.
Liquid wg. mnie prócz Chińczyków będzie najsłabszym zespołem w tej grupie i na całym turnieju.

Patrząc na to zestawienie NaVi ze swoim doświadczeniem, fajnie zmontowanym zespołem powinien tutaj być zdecydowanym faworytem tej grupy gdzie wiele zespołów jest na tyle niepewnych że powinno trafić między sobą punkty. NaVi jest wg. mnie najbardziej stabilne szczególnie jeżeli chodzi o format BO1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 13

dm-

Użytkownik
Nie wydaję wam się, że jest duże value w zakładzie na zwycięzce Grupy B - C9 @8 w całorocznym? SK jest faworytem a przecież nie tak dawno w finale wyglądali mega blado przy graczach ze Stanów. Poza tym, uważam, że TyLoo może zaskoczyć i buk mega zawyża ich kursy na wygranie choćby z Immortals, G2 czy Liquid, do tego format BO1 sprzyja niespodziankom.
Widzę to tak:
C9 - zwycięzca grupy B @8 1/10j ⛔
TyLoo vs Immortals @3 2/10j ⛔
TyLoo vs Liquid @2,50 3/10j ⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Pisałem o tym wyżej.
Z Chińczykami jest taki problem, że jak spojrzymy w ich przeciwników to same zespoły jednak klasę, dwie gorsze. Ostatnio ze słabym EchoFox się nie popisali. Aczkolwiek Liquid jest obecnie wg. mnie w takiej fazie, że w BO1 warto tutaj spróbować. Ja dopiero będę patrzyć na mecze.
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Pisałem o tym wyżej.

Z Chińczykami jest taki problem, że jak spojrzymy w ich przeciwników to same zespoły jednak klasę, dwie gorsze. Ostatnio ze słabym EchoFox się nie popisali. Aczkolwiek Liquid jest obecnie wg. mnie w takiej fazie, że w BO1 warto tutaj spróbować. Ja dopiero będę patrzyć na mecze.
Czemu piszesz, że Navi to najbardziej stabilny team jeżeli chodzi o BO1? Po drugie Tyloo wygrało już pojedynki BO1 np. z Navi. W BO3 wygrywali mapy z Astralis, Liquid, Immortals. Jeżeli piszesz już, że Navi jest bardzo stabilne w BO1, to w najbliższych godzinach grają z z Liquid (1,20), z Tyloo (1,11), Astralis (1,51), G2 (1,42) i Immortals (1,30). Jak myślisz, ile meczów zdołają wygrać? To, że są teoretycznie lepszym zespołem niż Astralis lub G2, to są to zespoły z tier 1, a zazwyczaj takie mecze są wyrównane, do tego jest to BO1. Grają też z Tyloo, z którymi przegrali także BO1, a kurs 1,11 jest śmieszny. Pierwszy ich mecz jest z Liquid - fakt, od dłuższego czasu nic nie grają, od kilku dni trenuje ich zews. Jest to pierwszy mecz tego turnieju, BO1, a kurs 1,20 jest także śmieszny. Lepiej już to skipować albo grać coś w stronę Liquid. Te przykłady chyba uświadomią ci, że nie ma czegoś takiego, jak stabilna drużyna w pojedynkach BO1 - nawet jeśli są faworytami, to kurs jest śmieszny, nieadekwatny do ryzyka, grają tylko jedną mapę, więc wystarczy, że drugi team złapie &quot;moment&quot; i są na drodze do wygranej.

Coś o typach:
SK - 1-2 miejsce, 1,80, STS - dobry kurs, brak VP, Navi nie gra na swoje możliwości z seizdem jako IGL.

Te z mniejszym prawdopodobieństwem, ale warto zagrać:
Astralis - 1-2 miejsce, 4,50, STS
C9 - 1-2 miejsce, 4,75, STS
Immortals - 1-2, 10, STS
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
A czy ja pisałem, że gram NaVi po takich kursach ? Stabilną miałem na myśli to, że są solidni na wielu mapach. Popatrz jak rozkładają się ich statystyki na mapach. Prócz cache i Nuke mają grubo ponad 50% wygranych spotkań na każdej innej. Dziwię się, że na Nuke mają tak słaby bilans bo sądziłem, że są na tej mapie solidni.
Pisałem w odniesieniu do ich zwycięstwa w grupie i na tym się opierałem. Na pewno w meczach może paść niespodzianka ale każdy będzie tracić mapy ale moim zdaniem to NaVi powinno prezentować najrówniejszą formę na przestrzeni tego dnia.
Tyloo wygrywali pojedyncze mecze dużo mniejszej rangi. To jest spory turniej lanowy i nie wierzę by tutaj mieli szansę wygrywać z zespołami typu NaVi, G2 czy Astralis.
A jak będzie to się okażę.
Sam na pojedyncze mecze raczej kieruje się w stronę dogów. Ciekawe, że buki wyżej oceniają G2 w kwestii awansu a w bezpośrednim pojedynku zdecydowanym faworytem jest Astralis.
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
Na chwilę obecną NaVi to jest padaka, grają średnio, a dzięki ,,p1mple&#39;&#39;, to najczęściej 4 vs 6. Może i jest on dobrym graczem, ale ma tendencje do akcji w stylu Rambo, które na ogół kończą się tym, że zostaje zabity, zanim sam strzeli (co wczoraj doskonale pokazał na de_nuke). Jeśli miałbym typować zwycięzcę/wyjście z grupy to tylko SK.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Ktoś się wypowie na temat meczu Cloud9-Faze ? osobiście postawiłem na amerykanów wydaję mi się że są zespołem lepszym i grają u siebie co też jest chyba atutem, proszę się nie sugerować moim typem, ponieważ są tu dużo lepsi znawcy cs ????
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Nip - mouz mapa: overpass Spore szanse dla mysz, które mogę zagrać kapitalnie, a równie dobrze mogą nic nie wyciągnąć. Nikosports może dziś zrobić różnice.

Heroic - Faze. Faze po dobrym spotkaniu powinno pokonać Heroic, które wygrali co prawda z Sk, lecz tutaj widzę zwycięstwo Faze.

Nip vs Mouz @2.50 ⛔
Heroic vs FaZe @1.35 ✅
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Myślałem że się orientuję troszkę w tym cs-ie lubie pooglądać sam czasem coś tam pogram0 ale typowanie wychodzi wychodzi mi fatalnie ???? na cztery mecze jeden trafiony.
Cloud9-Faze ⛔
SK-Heroic ⛔
Mousesport-NiP ⛔
Faze-Heroic ✅
No ale próbuję dalej:
SK-Mousesport 1 ✅
NiP-Cloud9 2 ⛔
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Na chwilę obecną NaVi to jest padaka, grają średnio, a dzięki ,,p1mple&#39;&#39;, to najczęściej 4 vs 6. Może i jest on dobrym graczem, ale ma tendencje do akcji w stylu Rambo, które na ogół kończą się tym, że zostaje zabity, zanim sam strzeli (co wczoraj doskonale pokazał na de_nuke). Jeśli miałbym typować zwycięzcę/wyjście z grupy to tylko SK.
Nie jesteś na bieżąco a uważasz się za wielkiego znawce. S1mple był takim rambo ale z rok temu. Po jego dojściu do NaVi stał się myślącym graczem, nie gra samemu, gra zespołowo, nie ryzykuje w pojedynkę. Piszesz, że NaVi z S1mplem to 4vs6? S1mple to najlepszy gracz NaVi, pokazał to ten turniej w którym w 5 meczach otwierał 4 razy mając przy tym ratio: 1.12; 1.61; 1.31; 0.83 oraz 0.58 gdzie wyprzedził tylko seizd&#39;a. Więc nie siej fermentu, nie podawaj nieprawdziwych informacji. ????
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
SK - Mouz Mapa: Dust2 Mouz dobrze gra dusta 2 jednak nie są w najlepszej dyspozycji. Widać to było szczególnie po meczu z Nipem.

Sk po małym falstarcie z Heroic będzie za wszelką cenę starać się wygrać te spotkanie.

Sk vs Mouz @1.30 ✅
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Faze-NiP 1 ✅
jak dla mnie najlepiej dziś grająca drużyna Faze, są w gazie i myślę że dadzą radę NiP też prezentują się dobrze jednak w ostatnim meczu z Cloud9 mieli duży przestuj przez co nie dużo brakło do come back-a, co do drugiego meczu to może w końcu myszki zaskoczą i coś pograją. Powodzenia
Mój błąd zapomniałem
Bet 365 kurs złapałem 2.62 przed meczem
Faze prezentuję się świetnie, już sprawdzam z kim grają następny mecz i coś w ich stronę na pewno, co do mousesport to tragedia jednak prowadzili 10-5, w trakcie pisania jest 11-15
Kurs, buk?/Macko18
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Na później ostatnia kolejka dzisiejszych spotkań
Faze(-2.5)vs Mousesport 1 ✅ izi
Kurs:1.8
Bet 365
Nie widzę tu nic innego jak zwycięstwo Faze, wygrywają wszystko dzisiaj, w przeciwieństwie do rywali którzy wszystko w pupę, bez szans na wyjście z grupy, także i motywacja mniejsza
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Było do przewidzenia że Mousesport ani bąka nie puści z Faze wynik 16-7, ogólnie ten mecz i kilka typów Tomka80 uratował dzisiejszy dzień, już więcej chyba się nie będę zabierał samodzielnie za cs ????
Cloud9-Faze ⛔
SK-Heroic ⛔
Mousesport-NiP ⛔
Faze-Heroic ✅
SK-Mousesport ✅
NiP-Cloud9 ⛔
Faze-NiP ✅
Heroic-NiP (live) ⛔
Faze(-2.5)-Mousesport ✅
Dobrej nocki wszystkim i do jutra
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Analizę dopisze w wolnym czasie, brać póki kursy nie spadną
Immortals 3.75 ⛔
Immortals 2:0 8.0 (lekko) ⛔
e:jednak nie dopiszę
 
D 13

dm-

Użytkownik
też idę w stronę Immortals. Dwa fajne typki na sobotę:
Immortals vs NiP
typ: Immortals
kurs: 3,75
stawka: 1/10j
Immortals vs NiP
typ: Immortals wygra minimum 1 mapę
kurs: 1,72
stawka: 5/10j
Imo duże value w tym meczu, Immortals pokazało wszystkim w grupie, że jest w gazie i jak Hen1 podtrzyma swoją formę z pierwszych pojedynków to mamy duże szanse powodzenia.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
To prawda, zgadzam sie ze Immortals fajny bet. Heni i Felps w bardzo dobrej formie. W NIP Fraiberg albo Forrest (nie rozrozniam ich ???? ale chyba Forrest) mega forma a reszta bez szalu. Spore value po stronie immortals
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Nip vs Faze - Faze z imponującą formą sprzed 2 dni nie jest faworytem w dzisiejszym spotkaniu przeciwko szwedzkiej formacji Nip-u. Jak dla mnie dziś Nip jest faworytem do zwycięstwa mimo wysokiej formy FaZe na tym turnieju. Mimo wszystko Nip kiedyś potęga sceny counter-strike&#39;a coraz częściej znajduję się na coraz to wyższych miejscach na wszelakich turniejach.

Mam wrażenie, że nip zwycięży. Nie będzie to łatwy mecz, gdyż Faze jest w formie, lecz Nip powinien wygrać doświadczeniem i chłodną głową w kluczowych momentach

Nip vs Faze @1.52 ✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom