>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO StarSeries i-League Season 4

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nikt się nie kwapi do analiz i dyskusji to może ja zacznę ????
Już z samego rana o 09:00 zaczną się zmagania w turnieju StarSeries i-League Season 4. Do analizy wybrałem akurat pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie pomiędzy Teamem Liquid a SK Gaming. Nie jestem fanem żadnej z drużyn i podchodzę do tego typu bardzo obiektywie. Pierwsze wnioski jakie mi się nasunęły to na pewno, że będzie to wyrównane spotkanie. Natomiast muszę przyznać że bardzo sie zdziwiłem gdy zobaczyłem kursy. Wygląda na to jakby SK był murowanym faworytem a tak oczywiście nie jest.
Wystarczy, że spojrzymy na h2h i przekonamy się, że Liquid wygląda nieco lepiej. W ciągu ostatnich trzech spotkań BO3, dwa razy triumfowali Amerykanie 2:0 a raz SK 2:1.
Druga sprawa to morale amerykańskiego zespołu w ostatnim czasie bardzo się podniosły. W zasadzie od przejścia NAFa do teamu znów możemy zobaczyć, że ta drużyna ma potencjał. Chociażby wygrana cs_summit 2 może to udowodnić.
Wyeliminowanie mousesports też na pewno robi wrażenie. I to w świetnym stylu. A trzeba pamięć że Brazylijczycy już na tym turnieju ulegli mouz 2:1.
Pomimo że chłopaki w tym składzie grają od niedawna to zaskakują swoją grą zespołowa, o czym pochwalił się &#39;Twistzz&#39; na swoim Twitterze: &quot;GG @mousesports we win 2 - 1 and make it to playoffs in @cssltv ❤, proud of our team play&quot;
Reasumując - Liquid ma umiejętności i pewność siebie potrzebną do wygranej z SK i awansowania do półfinału.
O Brazylijczykach nie można powiedzieć, że grają źle lecz teraz dopiero dostali godnego siebie przeciwnika. Ponieważ drużyna Cloud9 nie stawiala oporu Brazylijczykom, po Majorze widać że spuścili z tonu i ten turniej był dla nich nieudany. Natomiastz Natus Vincere spotkanie mogło by się inaczej potoczyć gdyby nie bezmyślnie zagranie Simpla na cobblestonie, który chciał efektownie zfargowaccoldzere i wyszedł na niego z nożem. Dużo się o tym słyszy, że to przegrało mapę Ukraińcom. Bo przecież to miała być runda na 7:1 i kolejne Eco SK...
Wygrana Liquid @2.75 Expert
✅ w końcu liquid zagrało na miarę swoich możliwości, wygrywając 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-24118 2,1K
A mnie się wydaje że po trzymapowym pojedynku górą będą Brazylijczycy. Sami przyznają, że po majorze musieli znowu poustawiać grę z boltzem zamiast felpsa i wydaje mi się, że z meczu na mecz powinni wyglądać coraz lepiej. Patrząc po ratingu to w SK odstają jak na razie TACO i boltz właśnie. Poza tym SK wreszcie miało cały wczorajszy dzień na przygotowanie się pod kątem Liquid, grają w tych samych ligach co zmniejsza szansę na niespodzianki.
Co do rywali? SK miało MVP , mouse (porażka), C9 i NaVi. Więc jeśli C9 czy NaVi nie były godnymi przeciwnikami dla SK to co mam napisać o Renegades czy VP ? To raczej SK miało trudniejszą drogę do fazy play-off.A jak może na SK podziałać porażka z jakimś zespołem pokazali na przykładzie C9.
MVP = z VP
Navi &gt; Renegades
C9 = Astralis

SK @1.37 STS ⛔
FaZe - Renegades.
Teoretycznie łatwy rywal dla FaZe. Ale ja tu zaryzykuje że Renegades wygra 1. mapę. Czemu Argument mam jeden - liczę że Renegades pickną nuke jako swój wybór i może się uda Ale to tak totalnie 4fun
Renegades wygra 1. mapę @4.60 STS ⛔
E. 13:35 Nie dość że Renegades picknęli cache to jeszcze FaZe wybierało jako pierwsze. Biorą to jednak Francuzi 2-0 :/
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A mnie się wydaje że po trzymapowym pojedynku górą będą Brazylijczycy. Sami przyznają, że po majorze musieli znowu poustawiać grę z boltzem zamiast felpsa i wydaje mi się, że z meczu na mecz powinni wyglądać coraz lepiej. Patrząc po ratingu to w SK odstają jak na razie TACO i boltz właśnie. Poza tym SK wreszcie miało cały wczorajszy dzień na przygotowanie się pod kątem Liquid, grają w tych samych ligach co zmniejsza szansę na niespodzianki.
Co do rywali? SK miało MVP , mouse (porażka), C9 i NaVi. Więc jeśli C9 czy NaVi nie były godnymi przeciwnikami dla SK to co mam napisać o Renegades czy VP ? To raczej SK miało trudniejszą drogę do fazy play-off.A jak może na SK podziałać porażka z jakimś zespołem pokazali na przykładzie C9.
MVP = z VP
Navi &gt; Renegades
C9 = Astralis

SK @1.37 STS
FaZe - Renegades.
Teoretycznie łatwy rywal dla FaZe. Ale ja tu zaryzykuje że Renegades wygra 1. mapę. Czemu Argument mam jeden - liczę że Renegades pickną nuke jako swój wybór i może się uda Ale to tak totalnie 4fun
Renegades wygra 1. mapę @4.60 STS
Faktycznie na temat &#39;kto miał łatwiejsza drogę do ćwierćfinalow&#39; można polemizować. Tak czy inaczej jestem troszkę zaskoczony, że wjeżdżasz w SK po takim kursie. Musisz być bardzo przekonany o tym, że wygrają. Ale zostawiam już ten mecz i chciałbym coś powiedzieć o następnych.
15:00
G2 - mousesports
Dla mnie to mecz zagadka. Podobnie jak na Majorze Francuzi przeszli do play-offow z bilansem 3:0. Lecz pamiętamy co się stało w ćwierćfinale. Praktycznie oddali mecz bez walki przegrywając na C9 mapy najpierw do 8 a potem do 7.
Teraz myszy mogą się zrewanżować tymbadziej, że zaczęli grać coraz lepiej. Ja bym tu grał mapę dla mousesports, ewneualnie over 2.5 map. Dla bukmacherow nadal G2 są faworytami w tym spotkaniu
18:00
Navi - Astralis
Nie raz już się przekonaliśmy, że gospodarze turnieju są groźni przed własną publicznością. Navi w Kijowie może zaskoczyć. Na pewno stać ich na wygraną przeciwko Astralis które obniżyło trochę poziom jaki prezentowali. Niestety dla Navi - Duńczycy mają dobry mappol pod ekipę Zeusa. Ja ten mecz zostawiam narazie i pogram coś na live jak zobaczę mapy
 
uzytkownik-24118 2,1K

G2 - mousesports
W meczu G2 z myszami zgadzam się, że przynajmniej jedna mapa dla myszy. Mouz zbanuje cache, G2 traina. myszki pickują mirage, G2 cobble. Decider inferno (lub odwrotnie - G2 pick inferno, cobble decider) i myślę że powinno się skończyć na 3 mapach. Gdybym miał grać zwycięzcę to chyba bym delikatnie próbował tu w kierunku doga, bo IMHO mouz na swojej mapie powinno być większym faworytem niż G2 na swojej. Ale najpewniejszy bet to:
over 2.5 @1.85 LVBet ⛔
Astralis - Natus Vincere
W ostatnim dzisiejszym meczu Astralis ma przewagę map bo mają przywoitego nuke, co przy oczywistych banach w pierwszej rundzie daje im możliwość wyboru decidera niezależnie od kolejności w jakiej będą banować (NaVi będzie zmuszone wyrzucić nuke w drugiej turze banów). Ja tu widzę inferno, overpassa i mirage. Generalnie znowu 3 mapy i wygrana Astralis 2:1
over 2.5 @1.90 LVBet ✅

Generalnie naprawdę powinny być świetne (wszystkie 4) mecze do oglądania
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja dziś typowanie odpuszczam, swoje już tu zarobiłem a na dzisiejsze mecze kompletnie nie mam pomysłu. W meczu Liquid - mousesports może się zdarzyć dokładnie wszystko - jedni i drudzy jak chcą to potrafią zagrać fenomenalne spotkania i być groźni dla najlepszych żeby za chwilę głupio oddać mecz czy mapę. Obie ekipy wyglądają tu solidnie. Teoretycznie over 2,5 jest IMHO do grania ale równie dobrze może się skończyć 2-0 po wyrównanej grze.
over 2,5 @1,80 STS ✅
W drugim meczu faworyta wskazać nie trudno. FaZe było faworytem turnieju jeszcze przed rozpoczęciem ćwierćfinału i wobec odpadnięcia G2 i SK na papierze są faworytem jeszcze większym. NaVi jest zespołem jeszcze bardziej chimerycznym niż zespoły z pierwszego półfinału. Przy tych kursach i ostatnich wynikach jeśli coś miałbym grać to chyba delikatnie NaVi +1,5.
NaVi +1,5 @1.70 STS ✅
Ale ja tego nie będę grał osobiście
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Mecz o trzecie miejsce Liquid vs Faze:
w tym meczu idę w Amerykański zespół. Po przyjściu NAFa i steela ich gra może się podobać. Ich trener zews też im bardzo pomaga. Jak dla mnie nie ma faworyta w tym meczu. Jest to 50/50.
Liquid wygrali już z mouz w fazie grupowej, niestety w półfinale im się nie udało. Ale na pewno wynik 15:0 na cobblu przejdzie do historii.
A faze wczoraj słabe spotkanie na Navi. Już pierwsza mapa powinna byc wygrana przez Ukraińców ale Niko uratował rundę 1 vs 2 i to pozwoliło wrócić Faze z wyniku 11:13 do 16:13.
Trudno mi coś więcej napisać. Kursy nie sprzyjają żeby zagrać na Faze więc lekko próbuje.
liquid handicap 1,5+ @1.62 lvbet ✅
liquid wygra @2.90 lvbet✅ ✅ ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Liquid - FaZe Clan
Nie lubię meczów o trzecie miejsce - są kompletnie pozbawione stawki. Jeżeli to jeszcze o czymś decyduje (awans gdzieś) to wtedy takie rozwiązanie rozumiem ale jeżeli chodzi o 15 k dolarów więcej to już tak średnio. Tutaj mamy ten właśnie przypadek H2H 9-0 dla FaZe i wydaje mi się, że jeśli potraktują ten mecz poważnie to powinny go łatwo wygrać. Tylko czy go tak potraktują? Nie wiem, taki zespół na pewno przyjechał tutaj wygrać i gra w tym meczu już jest porażką. Jak FaZe zagra na poważnie to powinni wziąć to 2-0, jak odpuszczą to spotkanie to będzie 2-0 Liquid. Dlatego próbuję delikatnie:

Poniżej 2.5 mapy @1.72 LVBET

mousesports - Natus Vincere

Finał ciekawy ale też niespodziewany. Widziałem tu raczej pojedynek FaZe - G2/SK. Coraz mocniejsze mousesports vs &quot;gospodarze&quot;, zaskakująco mocny tutaj zespół NaVi. Zapowiada się długie spotkanie - mousesports ma świetnie przygotowanego mirage i nie bardzo widzę szanse, żeby ta mapa wpadła na konto Ukraińców. NaVi z kolei wybierze zapewne inferno, które po bardziej wyrównanej potyczce niż na mirage ale też powinni wziąć. Deciderem może być train i tam widziałbym długą (over 26.5) rozgrywkę.

Over 2.5 mapy @1.85 LVBET
Over 26.5 (3 mapa) @1.82 LVBET
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom