>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO WESG 2016 World Finals

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP

Nazwa: World Electronic Sports Games 2016 Finały
Data: 12 – 15 stycznia
Miejsce: Changzhou, Chiny
Pula nagród: 1 500 000 $
System: Faza grupowa + faza pucharowa
Transmisja: twitch
Uczestnicy:
Grupa A:
Rosja: hooch, ub1que, jmqa, S0tF1k, DavCost
Virtus.pro: NEO, pasha, TaZ, Snax, byali, kuben (t)
Team One: bt0, Maluk3, pava, adr, iDk
Epsilon eSports: REZ, draken, freddieb, hampus, BARBARR, chrille (t)
subtLe: els, OCEAN, knc1, DAVEY, jonji
Team EnVyUs: NBK, Happy, apEX, SIXER, kennyS
Grupa B:
k23: keeN, fotch, Ramz1k, FANTASTIKA, dreaM, cau (t)
rEAK: Tio, Proxure, FeLiZnOJkE, FiReMaNNN, L!nKz^, Merize (t)
iGame.com: sAw, ZOREE, SAGGERTON, xseveN, zehN, Twista (t)
VG.CyberZen: tb, Savage, advent, zhokiNg, LOVEYY, addingwll (t)
Kolumbia: points, spamzz, sickLy, sam_A, Daveys
ENZO: svbb, krbl, Freeman, TunGY, Darkkis
Grupa C:
Space Soldiers: DESPE, XANTARES, ngiN, paz, MAJ3R, hardstyle (t)
Signature Gaming: TOR, qqGod, Olivia, Leaf, stk, P1NG (t)
Team Kinguin: mouz, SZPERO, MICHU, Rallen, Furlan, Loord (t)
FIVE: Rita, QUQU, 0i, Mr.six, Drea3er
GODSENT: pronax, znajder, flusha, JW, Lekr0, rdl (t)
Bravado: Sonic, bLacKpoisoN, ELUSIVE, Detrony, Golz
Grupa D:
Selfless: Nifty, no_one, kaboose, Brehze, Slemmy, Ryu (t)
JYP Gaming: acAp, xevR, aimaNNN, xevR, pzKiD, Izzy (t)
Dark Passage: Calyx, SasuKe, woxic, Maiko, mini
Team Quetzal: chuti, SecretAgent, SpaydeRRR, k1Nky, MarkE
TyLoo: Mo, DD, HZ, ryk, bottle
Ukraina: arch, smike, Shara, F1L1N, crush
Terminarz:
12-13 stycznia- faza grupowa
14 styczeń- 1/8 finału oraz ćwierćfinały
15 styczeń- Półfinały, mecz o 3 miejsce, finał
Zapraszam wszystkich do dyskusji i życzę dużych wygranych!​
 
kamoreczek 4

kamoreczek

Użytkownik
W cs warto grać live bo kursy skaczą jak nigdzie indziej i można na prawdę sporo zarobić.
Ciekawi mnie postawa VP po długiej,jak na nich przerwie,wyjście z grupy nie powinno być problemem.
Tazowi ostatnio się dziecko urodziło więc będzie na fali ????
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Za wygranie 800 kafli :O
W każdym sporcie kasa motywuje zawodników ????
Patrząc na drużyny to do VP jest ponad klase wyżej od pozostałych, jedyną drużyną która moze zagrozić teoretycznie jest EnvY, kinguin oni mają kompleks VP i nawet jak są w nie ziemskiej dyspozycji nie potrafią z nimi wygrać. Mylślę, że VP jest &quot;na papierze&quot; najlepszą drużyna i nikt im nie zagrozi.
VP wygrają turniej
kurs 2,2
Unibet
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Pierwszy raz w historii csa turniej takiego formatu ????
Tak jak kolega wyżej, za faworytów zdecydowanie uważam Polaków (2.10 bet365). Co jak co, ale typowo LAN-owa, najbardziej doświadczona tam drużyna, a nie oszukujmy się, przeciwników za mocnych nie mają.
Z długoterminowych jak ktoś lubi mrozić to polecam bardzo mocno, że k23 wyjdzie z grupy 1.57 (BET365). Bardzo skillowi zawodnicy i uważam, że ani Kolumbia, ani ENZO, ani drużyna z Chile, nawet w najmniejszym stopniu im nie zagrożą. Głównie liczę tutaj na zawodników z największym doświadeczniem, czyli Keena i fitcha (wygrali przykładowo z dość mocno obsadzoną reprezentacją Polski).
Nie lekceważyłbym też JYP-u, którzy bardzo dobrze pokazali się na ostatnim turnieju WCA (również w Chinach) i jeszcze jak ktoś ma to najlepsza drużyna z Ameryki Południowej QuetzaL (Meksyk).
Pamiętajcie też, że w TyLoo spore zmiany ???? nie mają dwóch silnych zawodników, w skrócie, przez problemy z kontraktami.
Na pierwszą kolejkę od 4:30 (ale znając życie będą obsuwy):
JYP vs Ukraina. Tutaj widzę spore value na wygraną drużyny z Malezji. Oglądałem ich wszystkie mecze na ostatnim turnieju i nie spodziewałem się, że będą tak dobrze grali (1:1 ze zwycięzcą turnieju, szwedzkim Epsilon i bardzo wyrównany mecz 16:13 i 16:14 z iGame, co pokazuje, że zdecydowanie nie odstają aimowo). Ukraina w składzie ma trzech graczy obecnie bez drużyny (z niech jedynie Shara miał większy kontakt z poważniejszym graniem), pozostała dwójka to też za wysoki poziom nie jest.

JYP wygra 2:0 4.50 bet365

JYP +1.5 1.40 bet365

16:10/10:16
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Selfless vs TyLoo 2 @4.00 b365 ⛔
Tyloo +1.5 @1.4 b365 ✅

Ok są zmiany, ale to wciąż drużyna lepsza niż Selfless, którzy są nieporozumieniem w tej stawce. Po takim kursie warto spróbować, bo dla mnie lekkim faworytem Chińczycy, a że grają u siebie to też atut. Stand In&#39;y nie są aż tak słabi. Mieli dobre występy przeciw właśnie Tyloo, czy Cyberzen, więc potrafią grać z silnymi rywalami, przynajmniej jak na azjatycką scenę.
Rozliczyłem typy /valentine28
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Śmiało patrząc na wszystkie drużyny można powiedzieć ,że nasz team jest faworytem. Niby jesteśmy w &#39;grupie śmierci&#39; jak to Izaak powiedział, ale nie widzę tutaj inne możliwości jak wyjście z grupy i dojście do finału. Wiadomo, że kasa do wygrania jest olbrzymia i największa w historii CS&#39;a i dlatego nasza drużyna tam gdzie są duże pieniądze do ugrania to zawsze się dobrze przygotowuje i spina, aby wygrać (vide IEM Oakland, drugi turniej słabiej obsadzony ale dobre pieniądze u arabów).
PS. przecież Pasha musi dom wykończyć więc skąd pieniądze na to jak nie z Chin ;-)) ?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Dałem to w tnż, ale dodam też tutaj. Bez analizy bo tak naprawdę nie ma co tu analizować, po prostu różnica klas zespołów
Jedynie mecz Kinguin- space soldiers to w miarę wyrównany mecz, Kinguin genialna forma, space soldiers stosunkowo gorsza jak na nich. Wyniki między zespołami wyrównane na przestrzeni miesięcy, jednak to Kinguin jest teraz w swojej najlepszej formie i myślę że powinni ogarnąć Turków.
Dodatkowo widzę value na JYP z Selfless. Litości 4.5 albo 10 kurs na JYP? Malezyjczycy grają naprawdę fajnego csa a Selfless to jest zespół który zbiera ciągle baty od zespołów z 1 i 2 tieru. Kursy według mnie powinny być tu równe bo i zespoły takie są...
TyLoo osłabione, 2 grajków wyrzuconych, w związku z czym gram tutaj dark Passage które powinno to ugrać. TyLoo w pierwszym meczu nie zachwyciło ( przynajmniej mnie. Dużo błędów po ich stronie, słaba gra przez co mają takie wyniki jakie mają mają. Dark Passage z kolei weszło w turniej genialnie i powinni utrzymać swoją formę w meczu z chińczykami.

1 mapa space soldiers -5.5 @2.00 (z bravado)6/10
✅ 16:10
2 mapa space soldiers -5.5 @2.00 (z bravado) 6/10 ⛔ 16:11 ehh ta 1 runda...
1 mapa igame.com -6.5 @2.00 (z Columbia) 4/10 16:13 tragiczna strona CT, masa błędów i chyba rozluźnienie przy 11:4...
2 mapa igame.com -6.5 @2.00 (z Columbia) 4/10 16:11
1 mapa Kinguin -3.5 @1.90 (z space soldiers) 2/10 ⛔ 8:16 Kinguin na swojej mapie chyba myślał że to dopiero rozgrzewka przed meczem... całkowicie nie weszli w mecz
2 mapa Kinguin -3.5 @1.90 (z space soldiers) 2/10 ✅ 16:3
1 mapa Virtus -7.5 @1.72 (z subtle) 4/10 ⛔ 19:16 tragiczna gra virtusów na cobblestone...
2 mapa Virtus -7.5 @1.72 ( z subtle) 4/10 16:8 na styk
1 mapa Dark Passage -3.5 @2.10 (z TyLoo) 3/10 16:13 standardowo 1 rundy brakło...
2 mapa Dark Passage -3.5 @2.10 (z TyLoo) 3/10 16:19
1 mapa .RUSSIA -4.5 @1.83 (z team one) 3/10 16:8
2 mapa .RUSSIA -4.5 @1.83 ( z team one) 3/10 16:9
Ako @4.85 3/10⛔ ( bez Kinguin 10/10)✅
Virtus win @1.12 ( z subtle)
Igame.com win @1.25 ( z Columbia)
Space soldiers win @1.53 (z bravado)
Kinguin win @2.25 (z space soldiers) ⛔ 1:1

Dodatkowo za drobne: Mega value
JYP WYGRA MECZ Z SELFLESS (3 drogowo) @4.50 bet365 (podobno jest @10 w betano) ⛔
A tutaj typy z rana :
CS:GO WESG FINALS:
Mecze o 4:30

Kinguin @1.30 (z FIVE) ✅
space soldiers @1.44 (Z sygnature) ✅
Dark Passage @1.61 (z quetzal)✅
Envyus @1.16 (z subtle) ✅
Ako: 3.49 6/10
✅
Single te same mecze:
1 mapa Kinguin -5.5 @1.80 5/10 ✅
2 mapa Kinguin -5.5 @1.80 5/10 ✅
1 mapa space soldiers -5.5 @1.83 3/10 ✅
1 mapa dark Passage -4.5 @1.83 3/10 ✅
1 mapa Ukraine -2.5 @1.83 2/10 (z JYP)
✅
2 mapa Ukraine -2.5 @1.83 2/10 (Z JYP) ⛔
1 mapa envyus -6.5 @1.80 4/10 ✅
2 mapa envyus -6.5 @1.80 4/10
✅
W sumie 19 trafionych i 10 pudeł... Mogło być znacznie lepiej zwłaszcza że poranek był znakomity z 11 wygranymi i 1 przegraną, a potem zabrakło w niektórych meczach troszkę szczęścia, albo wkradło się rozluźnienie... Jedynie JYP był całkowitym nieporozumieniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
crazer 39

crazer

Użytkownik
FIVE sports.club - Bravado Gaming 2 @3.00 B365 ✅
Po meczu z Kinguin sadze, że ten kurs to nieporozumienie. Typki z FIVE maja po 2k godzin w grze. Co oni robia na tym turnieju? ???? Bravado z BlackPoisonem i Sonic&#39;iem na czele powinna izi ten mecz wziać.
Piszac bez analizy stawiam takie meczyki jak:
Space Soldiers - Five sport.club 1 @1,50 B365 ✅
Dark Passage - JYP 1 @1,62 B365 ✅
Ukraine - Queztal 1 @2,15 B365 ✅

Selfless - Queztal 1 @1,90 B365 ⛔
Za drobne można zagrać też:
Team Epsilon - Russia 2 @10 B365 ⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Bo Kinguin jeżeli wygra to ma 1 miejsce w grupie. W innym wypadku zagra w 1/16, a jeśli trafi na Envyus/VP/Epsilon? Lepiej wygrać z cieniasami i już zainkasować 10tys.$ i co lepsza na pewno mieć rozstawienie, czyt. nie trafić na nikogo z 1 miejsc.
Ja to biorę.
DarkPassage z Selfless starcza remis do 1 miejsca, a Selfless 2 miejsca.
Dla takich VIrusów, Envyus nie ma różnicy czy 1 miejsce, czy 2. Bo i tak pocisną prawdopodobnie każdego w 1/16, a będzie rytm meczowy.
Bravado też polecam. Jest szansa na awans, Signature zagra z Kinguin i według mnie przegra dość łatwo, a drużyna z Afryki z cieniasami z Chin, którzy mają problemy, by cokolwiek ugrać. Bravado z SS czy Kinguin mimo porażek to jakieś wrażenie pozostawili.
Tyloo - JYP 1 @1.90 b365 ✅ ✅
Wobec tego, że jeszcze nie ma awansu ze strony Chińczyków, to muszą to wygrać, by nie patrzeć na innych. JYP szału nie robi. Widzę w tym większą szansę aniżeli bukmacherzy wystawiający kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Space Soldiers - Selfless 1 @1.20 b365 ✅
Tyloo - Signature 1 @1.28 b365 ✅
Tyloo 2:0 @ 2.00 b365 ✅
Virtus Pro - K23 2:0 @1.44 b365 ✅
To moje propozycje na ranek. Mecze o 4:00.
Faworyci ewidentni. Jeszcze można Epsilon, ale ja tam na nich bym uważał, choć zapewne uporają się z CyberZen, to odpuszczam.
Space Soldiers solidna ekipa na poziomie Kinguin. Rywale Selfless mieli szczęście, że trafili do tak cienkiej grupy, bo sami nic ciekawego nie pokazują. Wprawdzie remisy z Tyloo, czy DarkPassage. Z tymi ostatnimi IMO by przegrali, gdyby nie fakt, że Turcy już mieli pewne 1 miejsce po 1 wygranej mapie. Space Soldiers bardzo równo i solidnie w grupie. Remis z Kinguin, przegrali rywalizację o 1 miejsce ze względu na gorszy współczynnik rund.
Virtus powinni odpalić maszynę. Oczywiście awans jest najważniejszy, ale nie powinni się tu męczyć z zespołem k23. Kazachowie mieli problemy w chyba najsłabszej grupie.
Polacy to biorą.
Dobre kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Space Soldiers - Selfless 1 @1.20 b365
Tyloo - Signature 1 @1.28 b365
Tyloo 2:0 @ 2.00 b365
Virtus Pro - K23 2:0 @1.44 b365
To moje propozycje na ranek. Mecze o 4:00.
Faworyci ewidentni. Jeszcze można Epsilon, ale ja tam na nich bym uważał, choć zapewne uporają się z CyberZen, to odpuszczam.
Space Soldiers solidna ekipa na poziomie Kinguin. Rywale Selfless mieli szczęście, że trafili do tak cienkiej grupy, bo sami nic ciekawego nie pokazują. Wprawdzie remisy z Tyloo, czy DarkPassage. Z tymi ostatnimi IMO by przegrali, gdyby nie fakt, że Turcy już mieli pewne 1 miejsce po 1 wygranej mapie. Space Soldiers bardzo równo i solidnie w grupie. Remis z Kinguin, przegrali rywalizację o 1 miejsce ze względu na gorszy współczynnik rund.
Virtus powinni odpalić maszynę. Oczywiście awans jest najważniejszy, ale nie powinni się tu męczyć z zespołem k23. Kazachowie mieli problemy w chyba najsłabszej grupie.
Polacy to biorą.
Dobre kursy.
Podpisuje się obiema rękami pod tym co napisał Vidal, Dodatkowo bardziej wierzę w epsilon który zagra z cyberami. Nie ma co się rozpisywać bo faworyci są wszystkim znani a w przypadku takich meczy nie ma co liczyć na jakąkolwiek wtopę
Wszystko w b365
AKO 2.88 9/10 ✅
Space Soldiers @1.25 2:0 ✅
TyLoo @1.25 2:0 ✅
Epsilon @1.28 2:0 ✅
Virtus Pro 2-0 @1.442:0 ✅
Jak tu coś nie wejdzie to będzie mega sensacja.
A tutaj trochę ryzykowniejsze typy
Single:
Space Soldiers 2-0 @1.90 4/10 ✅ 2:0
Space Soldiers 1 mapa -4.5 @2.00 3/10 16:13
Space Soldiers 2 mapa -4.5 @2.00 3/10 ✅ 16:8
Tyloo 2-0 @1.83 5/10 ✅ 2:0
Tyloo 1 mapa -3.5 @1.66 6/10 ✅16:11
Tyloo 2 mapa -3.5 @1.66 6/10 ✅ 16:4
Virtus Pro 1 mapa -5.5 @1.80 5/10 ✅ 16:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
P 0

patrynio97

Użytkownik
Półfinały:
AKO @2.25
EnVyUs - Space Soldiers 1 @1.50
Virtus.pro - Kinguin 1 @1.50
To jest dział tematyczny, więc podajemy typy wraz z analizami. Suche typy każdy może podawać we własnych tematach z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami./Macko18
Dodatkowo prosiłbym o dopisanie bukmachera /valentine28
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Kinguin - Virtus.Pro
VP 2:0
1.90 bet365
Idę w stronę Virtusów tylko dlatego, że Kinguin nie radzi sobie psychicznie gdy po drugiej stronie jest drużyna Virtusow. KInguin gra na tym turnieju bdb, ale na tym turnieju nie ma najlepszych drużyn z topki i pewnie dlatego sa w półfinale. Virtusi nie graja nic specjalnego, ale oni zawsze rozkręcają się z meczu na mecz i uważam, ze wezmą ten mecz i cały turniej ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
EnvyUs byli o krok od odpadnięcia z Tyloo, którzy mega zaskoczyli po 1 przegranej mapie, nagle role się odwróciły i mimo dobrej gry francuzów to Chińczycy byli o krok od awansu. Jednak mega spina na koniec i jednak Envyus wygrywa ten mecz. Ich rywal Space Soldiers solidny, ale nie sądzę, by byli w stanie zagrozić ekipie z Francji. Zbyt dużo zależy tam od Xantaresa, który czasem się spala.
Virtus vs Kinguin, piękny półfinał, ale nieważne w jakiej byliby formie ci drudzy, to i tak zawsze przegrywają. Kompleks Virtusów. Dzisiaj bardzo dobrze ograli Epsilon 2-1. Niemniej na VP to za mało. Choć i oni mieli momenty grozy, gdy Dark Passage na cbble objęli prowadzenie chyba 8-0. To się podnieśli i świetnie zniszczyli ich taktycznie po zmianie stron. Na to liczę i jutro.

Może to nie jest major, który będzie wszak za tydzień, ale tutaj jest mega kasa na wyciągnięcie ręki. Takie ekipy jak Envyus czy VP po prostu muszą wejść do finału. Dla Kinguin i SS dobre będzie i 3 i 4 miejsce. Wszak 60tys $ już gwarantowane, teraz może być tylko więcej. O 3 miejsce to już 200tys$. Gigantyczna kasa, choć bez większej stawki, tym łatwiej po nią sięgnąć.
W EGB - bukmacherze, który daje ofertę tylko na esporty na VP już tylko @1.16, natomiast Envyus @1.34.
BUDZIKI NA 4:00.
EnvyUs i Virtus.Pro wygrają mecze @1.82 betsson. ⛔

Dodatkowo warto spróbować 2-0 DW na Envyus i VP w singlach.
VP @1.90 b365 ⛔
ENVYUS @2.20 b365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sekiiiv2 42

sekiiiv2

Użytkownik
Czy w betssonie zawsze jest tak, że oferta esportowa jest raz na kilka dni ? Dzisiejsze mecze mieli, a jutrzejszych już nie mają. Kilka dni wcześniej również nie mieli niczego w ofercie.
edit. właśnie zobaczyłem że e-sport pokazuje mi tylko na komórce ????
//Vidal //spróbuj zmienić przeglądarkę. Ponoć działa.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
AKO 1.96 8/10 ⛔
EnvyUs win @1.44 ✅ 2:1
Virtus Pro win @1.36 0:2
Ponownie tak jak wczoraj, jak nie wejdzie to będzie mega sensacja
Single (ryzykowniejsze):
Virtus Pro 1 mapa -3.5 @1.72 4/10 ⛔ 14:16
Virtus Pro 2 mapa -3.5 @1.72 4/10 ⛔ 5:16
Virtus Pro -1.5 mapy lub Virtus Pro wygra 2-0 @1.90 4/10 ⛔0:2
Virtus Pro-Kinguin poniżej 2.5 mapy @1.66 4/10 ✅0:2
EnvyUs 1 mapa -3.5 @1.83 3/10 ⛔ 8:16
EnvyUs 1 mapa -3.5 @1.83 3/10 ⛔ 22:19
EnvyUs wygra 2-0 @2.20 2/10 ⛔ 2:1
Mimo formy Kinguin, nie widzę tutaj podjazdu dla nich. Co prawda ostatnio udało im się wygrać z virtusami, ale mecz ten był praktycznie o nic a i virtusi byli na wakacjach. Tutaj gramy o grubą kasę i virtusi nie odpuszczą. H2H zabójcze, na ostatnie 20 map, virtusi wygrali 18 z nich.
2 mecz nie jestem do końca pewny. Według mnie Envy powinni wygrać, ale czy będzie 2:0? zobaczymy, choć mimo że mecz ten powinien być bardziej wyrównany to myślę że francuzi ogarną 2:0.Dużo będzie zależało od dyspozycji KennyS&#39;a . Dlatego też gramy niską stawką.
 
kamoreczek 4

kamoreczek

Użytkownik
Myslę że envy wygra ale będzie 2:1
Dam wariata na Kinguin,tak patriotycznie :grin:
Najłatwiejszy turniej z takimi nagrodami w historii,teamy tier 8 a nagroda tier 1.
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO, WESG 2016 World Finals
Godzina: 11:30
Spotkanie: Kinguin - EnVyUs
Typ: Kinguin ⛔⛔⛔
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Do tej pory nie wiem jakimi słowami opisać to co działo się na drugiej mapie - Nokaut? Było wiadomo, że Kinguin jest w formie, ale chyba nikt nie spodziewał się, że wygrają z Virtusami nie oddając przy tym nawet żadnej mapy. Myślę, że wiele zależy w tym meczu od dyspozycji snajperów - dla nas najważniejsze, iż Szpero się przebudził, zaczął więcej trafiać bo z początku turnieju pozostawał jakoś w cieniu kolegów. Francuzi jakoś nie przekonują mnie do końca, najpierw męczarnie z TyLoo, teraz w półfinale z Space. Wiem, że zaraz padną argumenty bo przecież w puli takie pieniądze i nV zagra mega skoncentrowane. Zgadzam się - tylko jedno pytanie. Dlaczego Kinguin również ma nie mieć chęci na tak pokaźną nagrodę? W takiej formie musimy sobie jasno powiedzieć, że to życiowa szansa dla chłopaków - a ich wygrana w tym meczu jest realna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom